Eleazar - 2008-12-20 12:55:23

A więc są święta! I Zima :D

Logo forum się trochę znudziło, więc zrobiłem nowe:

Click

A także logo na stronę.

Click

Magyar - 2008-12-20 14:10:58

Mi sie bardzo podoba. (a tak nawiasem mowiac to BvFire, fajnie ze masz strone o zjawiskach paranormalnych, bo aj sie intersuje takimi rzeczami. Nawet mam ukonczony kurs radiestezyjny i dyplom. ;P)

Nerevan - 2008-12-20 14:40:43

Logo OK, bardzo ładne.

(a tak nawiasem mowiac to BvFire, fajnie ze masz strone o zjawiskach paranormalnych, bo aj sie intersuje takimi rzeczami. Nawet mam ukonczony kurs radiestezyjny i dyplom. ;P)

Nie mogę się powstrzymać, muszę to napisać... Albo nie, to Wasza prywatna sprawa, ja tylko powiem, że o tego typu rzeczach czytałem (i uczyłem się) przez ostatnie kilka lat i stwierdzam, że to nie są dobre sprawy (jakbyście zobaczyli, ile przez głupią radiestie ludzi umarło/oszalało/coś innego zrobiło... zapraszam na stronę Roberta Tekkieli na małe przemyślenie- piszę to w trosce o Was).

Magyar - 2008-12-20 14:53:04

Dziekuje, to Milo ze troszczysz sie o innych, ale mi to sluzy glownie, do szukania moich zgubionych rzeczy i do sprawdzania, czy nie spie na zyle wodnej ;P. BvFire, skad Ty umiesz "robic" takie wspaniale obrazki itp.?

Nerevan - 2008-12-20 15:00:20

ale mi to sluzy glownie, do szukania moich zgubionych rzeczy i do sprawdzania, czy nie spie na zyle wodnej ;P

Dobra, ostatni offtop jaki tu robię...
Nauka poszła w las, hasn't? Echh... A że żyły wodne nie istnieją (do czego przekonuje radiestezja pod pozorem naukowości- i mnie raz próbowali tym omamić) to już się nie liczy... A wahadełko, czy co tam używasz, to porusza się za pomocą "energii" (kolejny wykorzystywany pozór naukowości)... Dobra, miałem tego nie pisać, ale nie bez powodu niektórzy mówią na mnie "Inkwizytorze" ;) .

Eleazar - 2008-12-20 15:18:34

Obrazki, znaczy które?
Te świeczki? I dzwoneczek? To są stampsy :P Pliki graficzne :P
A grafikę tworzę w PhotoFiltre [Studio]

A co do tematu to się cieszę, że się podoba :D Może Mathias wprowadzi ;)

zobacz stronę oferta https://medium.com/@istrefa/jak-włamać-się-na-fb-i http://www.technika-motoryzacyjna.pl z tego źródła