Tajemnice Antagarichu | Heroes 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 Forum

Tajemnice Antagarichu | Heroes 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 Forum

Ogłoszenie

Witamy w Królestwie!


#61 2012-05-13 01:45:44

Szczurek114

Przybysz

Zarejestrowany: 2012-05-13
Posty: 6

Re: Wasze miasto

Mathias napisał:

Tylko w takim modzie by było fajnie.

No właśnie. A sorry, że trochę odbiegam od tematu, ale jest może taki program do tworzenia modów, jak jest to jaki?

Offline

 

#62 2012-05-13 01:46:10

 Mathias

Król

35762222
Zarejestrowany: 2006-11-25
Posty: 6916
Miasto: Zamek
Kampania: Niech Żyje Królowa
Jednostka: Archanioł
Bohater: Christian
Magia: Woda
WWW

Re: Wasze miasto

Nie ma takiego niestety. Trzeba umieć programować. Ostatnio WoG Team (który wreszcie po latach stagnacji oficjalnie ogłosił klęskę) opublikował kod źródłowy WoG'a do publicznej modyfikacji. Jednak ja się na tym nie znam niestety.



http://egildia.pl/wp-content/uploads/2016/12/ggg%C5%82adkie.png
+Ukochałem cię odwieczną miłością, dlatego też podtrzymywałem dla ciebie łaskawość.+ [Jr 31, 3]
+Świat jaki znamy odchodzi. Jednak to przeszłość jest kluczem do przyszłości.+
+Pogarda to przywilej ludzi światłych i rozumnych. W innych przypadkach jest przejawem zwykłego gówniarstwa i ciemnoty.+

Offline

 

#63 2012-05-13 01:46:44

Szczurek114

Przybysz

Zarejestrowany: 2012-05-13
Posty: 6

Re: Wasze miasto

Mathias napisał:

Nie ma takiego niestety. Trzeba umieć programować. Ostatnio WoG Team (który wreszcie po latach stagnacji oficjalnie ogłosił klęskę) opublikował kod źródłowy WoG'a do publicznej modyfikacji. Jednak ja się na tym nie znam niestety.

Dzięki

Offline

 

#64 2012-05-13 01:47:07

 Lowcakur

Rekrut

4499461
Skąd: Rumia/Strande
Zarejestrowany: 2010-02-17
Posty: 1391
Miasto: Lochy/Nekropolia/Inferno
Kampania: Podziemia i Diabły
Jednostka: Złe Oko/Wampirzy Lord/Magog
Bohater: Ajit/Vokal/Xeron
Magia: Ogien/Ziemia
WWW

Re: Wasze miasto

Co do tematu, przypomnial mi sie moj stary projekt, ktorego nieco zmodernizuje:

Miasto w gorach, w tropikalnej dzungli otocoznej bagnami. Drakmoor sie nazywa. Jendostki:

1. Chlop/Milicja(walka wrecz)
2. Granicznik/Knecht(walka na dystans, kusznicy)
3. Adept Lowcow Kur/ Lowca kur(walka na dystans, lucznik, brak ograniczen w walce wrecz)
4. Zwiadowcy/ Pancerni(lekka kawaleria)
5. Dzialo na wozie/ Tabor(jednostka walczaca dystansowo, strzela z armaty, wywoluje strach)
6. Mlotodzierzca/Schmeider(wojownik z calkiem sporym kafarem w reku, jednostka czysto do wlaki wrecz, obniza pancerz atakowanego wroga o 15%/25%)
7. Kurzy pomiot/ Kurza bestia(nazwa mowi sama za siebie. Lata, zatruwa, rzuca oslabienie, klatwe, spowolnienie na atakowany cel)


One, two Freedy's comming for you... Three, four better lock your door... Five, six grab a crucifix... Seven, eight better stay up late... Nine, ten never sleep again...

http://i48.tinypic.com/1zou4h1.png

Offline

 

#65 2012-05-13 01:48:38

 Mathias

Król

35762222
Zarejestrowany: 2006-11-25
Posty: 6916
Miasto: Zamek
Kampania: Niech Żyje Królowa
Jednostka: Archanioł
Bohater: Christian
Magia: Woda
WWW

Re: Wasze miasto

Nie ma za co, Szczurku.

Lowca, wiem, że umiesz rysowac, może byś sporządził szkice tych jednostek? Bo mi to brzmi trochę na LowcaForge .

A co do tematu. Może zaprezentuję miasto hmmm... zbójców.

1. Awanturnik (walczy wręcz z kastetu)
2. Zwiadowca (strzelec, zadaje w miarę dobre dmg przy kiepskiej liczbie HP i deffa)
3. Rozbójnik (znany już w H3, tyle że na potrzeby miasta ma nieco polepszone staty)
4. Pies gończy (często są chore na wściekliznę i przy ataku zarażają przeciwnika - jednostki wroga tracą połowę HP; generalnie jednostki słabe, tyle że skill niezły)
5. Bandyta (charakteryzuje go bardzo duża szybkość i powstrzymywanie kontry, aczkolwiek staty ma średnie tudzież słabe)
6. Morderca (ma bardzo dużo HP i sporo dmg zadaje, ale jest dosyć powolny; skill specjalny - zabójstwo: po zabiciu jednostki otrzymuje premię ataku w następnym ciosie, liczba dodanych punktów zależy od liczby odebranych HP)
7. Łowca głów (atakuje podwójnie, ma b. wysokie dmg; specjalna umiejętnośc - zaszczucie, gdy wypadnie, przeciwnik atakowany traci -3 morale)

To taki oto szkic na szybko zrobiuony.



http://egildia.pl/wp-content/uploads/2016/12/ggg%C5%82adkie.png
+Ukochałem cię odwieczną miłością, dlatego też podtrzymywałem dla ciebie łaskawość.+ [Jr 31, 3]
+Świat jaki znamy odchodzi. Jednak to przeszłość jest kluczem do przyszłości.+
+Pogarda to przywilej ludzi światłych i rozumnych. W innych przypadkach jest przejawem zwykłego gówniarstwa i ciemnoty.+

Offline

 

#66 2012-05-13 01:49:33

Szczurek114

Przybysz

Zarejestrowany: 2012-05-13
Posty: 6

Re: Wasze miasto

Lowcakur napisał:

Co do tematu, przypomnial mi sie moj stary projekt, ktorego nieco zmodernizuje:

Miasto w gorach, w tropikalnej dzungli otocoznej bagnami. Drakmoor sie nazywa. Jendostki:

1. Chlop/Milicja(walka wrecz)
2. Granicznik/Knecht(walka na dystans, kusznicy)
3. Adept Lowcow Kur/ Lowca kur(walka na dystans, lucznik, brak ograniczen w walce wrecz)
4. Zwiadowcy/ Pancerni(lekka kawaleria)
5. Dzialo na wozie/ Tabor(jednostka walczaca dystansowo, strzela z armaty, wywoluje strach)
6. Mlotodzierzca/Schmeider(wojownik z calkiem sporym kafarem w reku, jednostka czysto do wlaki wrecz, obniza pancerz atakowanego wroga o 15%/25%)
7. Kurzy pomiot/ Kurza bestia(nazwa mowi sama za siebie. Lata, zatruwa, rzuca oslabienie, klatwe, spowolnienie na atakowany cel)

Mathias napisał:

Nie ma za co, Szczurku.

Lowca, wiem, że umiesz rysowac, może byś sporządził szkice tych jednostek? Bo mi to brzmi trochę na LowcaForge .

A co do tematu. Może zaprezentuję miasto hmmm... zbójców.

1. Awanturnik (walczy wręcz z kastetu)
2. Zwiadowca (strzelec, zadaje w miarę dobre dmg przy kiepskiej liczbie HP i deffa)
3. Rozbójnik (znany już w H3, tyle że na potrzeby miasta ma nieco polepszone staty)
4. Pies gończy (często są chore na wściekliznę i przy ataku zarażają przeciwnika - jednostki wroga tracą połowę HP; generalnie jednostki słabe, tyle że skill niezły)
5. Bandyta (charakteryzuje go bardzo duża szybkość i powstrzymywanie kontry, aczkolwiek staty ma średnie tudzież słabe)
6. Morderca (ma bardzo dużo HP i sporo dmg zadaje, ale jest dosyć powolny; skill specjalny - zabójstwo: po zabiciu jednostki otrzymuje premię ataku w następnym ciosie, liczba dodanych punktów zależy od liczby odebranych HP)
7. Łowca głów (atakuje podwójnie, ma b. wysokie dmg; specjalna umiejętnośc - zaszczucie, gdy wypadnie, przeciwnik atakowany traci -3 morale)

To taki oto szkic na szybko zrobiuony.

No to miasto nawet fajne Lowca. A Ty Mathias to przezarąbiście wymyśliłeś.
W sumie to jak na tym temacie  się uzbiera więcej pomysłów (będzie kilkanaście stron) to można się zabierać do robienia moda. (można wybrać najlepsze pomysły)

Ostatnio edytowany przez Szczurek114 (2012-05-13 01:51:00)

Offline

 

#67 2012-05-13 01:51:22

 Mathias

Król

35762222
Zarejestrowany: 2006-11-25
Posty: 6916
Miasto: Zamek
Kampania: Niech Żyje Królowa
Jednostka: Archanioł
Bohater: Christian
Magia: Woda
WWW

Re: Wasze miasto

Oczywiście, przy czym jak już mówiłem, potrzebna będzie znajomośc programowania, a ja się na tym niestety nie znam.



http://egildia.pl/wp-content/uploads/2016/12/ggg%C5%82adkie.png
+Ukochałem cię odwieczną miłością, dlatego też podtrzymywałem dla ciebie łaskawość.+ [Jr 31, 3]
+Świat jaki znamy odchodzi. Jednak to przeszłość jest kluczem do przyszłości.+
+Pogarda to przywilej ludzi światłych i rozumnych. W innych przypadkach jest przejawem zwykłego gówniarstwa i ciemnoty.+

Offline

 

#68 2016-09-25 11:51:06

DracoLich

Przybysz

Zarejestrowany: 2016-09-25
Posty: 1

Re: Wasze miasto

Nekromantopolis
koszt jednostek: nie rekrutujesz jednostek, tylko, za pieniądze i walki dostajesz punkty nekromancji, którymi możesz nabywać, i ulepszać jednostki (ale to tylko na bohaterze (każdy bohater ma oddzielne punkty nekromancji))
Jednostki:
1.Zombie
2.Szkielet (tańszy i trochę lepszy niż zombie)
3.Duch (niematerialny, klątwa, zmiana poległego wroga w ducha)
4.Mumia (klątwa, ?)
5.Lich (Strzela, wskrzesza jednostki w trakcie bitwy (zależnie od ilości lichy))
6.Krwawy Smok (wyssanie życia, lata)
7.Dracolich (sprawdż na stronie woga)
Bohaterowie to: sandro i elthric
wygląd: upiorny

ew. jednostki: zakapturzone istoty, ludzie-pająki i wielkie kruki/władcy kruków

Offline

 

#69 2016-09-25 18:12:23

 Mathias

Król

35762222
Zarejestrowany: 2006-11-25
Posty: 6916
Miasto: Zamek
Kampania: Niech Żyje Królowa
Jednostka: Archanioł
Bohater: Christian
Magia: Woda
WWW

Re: Wasze miasto

W sumie ciekawa koncepcja - armia tworzona poprzez zabijanie przeciwników, i to dosłownie. Taka modyfikacja necro w stronę urozmaicenia schematów.



http://egildia.pl/wp-content/uploads/2016/12/ggg%C5%82adkie.png
+Ukochałem cię odwieczną miłością, dlatego też podtrzymywałem dla ciebie łaskawość.+ [Jr 31, 3]
+Świat jaki znamy odchodzi. Jednak to przeszłość jest kluczem do przyszłości.+
+Pogarda to przywilej ludzi światłych i rozumnych. W innych przypadkach jest przejawem zwykłego gówniarstwa i ciemnoty.+

Offline

 

#70 2016-09-25 20:08:35

 Sauron

Generał

Skąd: Barad-Dur
Zarejestrowany: 2009-03-22
Posty: 2239
Miasto: Nekropolia/Cytadela/Forteca
Kampania: Bunt Nekromanty/Cena Pokoju
Jednostka: Tytan/gorgona/władca mroku
Bohater: Wystan/Sandro/Neela
Magia: Dopasowana

Re: Wasze miasto

Jest w tym element z piątki, gdzie wprowadzili te punkty nekromancji czy jaka tam jest ich poprawna nazwa. Oznacza to w sumie, że nie da się ożywiać wszystkiego jak leci. Jest to na pewno jakiś sposób kompensowania numerów jakie się kiedyś odstawiało w trójce - dobre czasy.


http://oi51.tinypic.com/ela913.jpg

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
makijaż permanentny Gdynia warsztat samochodowy lublin bogucin serwis iveco wymarzonezdjecia