Tajemnice Antagarichu | Heroes 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 Forum

Tajemnice Antagarichu | Heroes 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 Forum

Ogłoszenie

Witamy w Królestwie!


#1 2009-10-15 15:27:55

 Cohen

Hetman

Call me!
Zarejestrowany: 2007-11-01
Posty: 422
Miasto: Zamek
Kampania: odrodzenie erathii
Jednostka: Rdzawy smok
Bohater: Sir Murlich
Magia: powietrze
WWW

Awaria komputera

W związku z awarią mojego komputera oraz wielu GB danych prace nad planowaną aktualizacją strony legły w gruzach. Planowałem zmienić kilka kluczowych błędów.
Kodowanie ISO-8859-2 => UTF-8.

Jednakże efekty moich prac ukończonych w 90% zostały zniszczone z powodu padnięcia partycji na dysku. Wywaliło mi partycje i system, na którym stał sewer krasnal oraz oprogramowanie. Od tej pory planuje wprowadzić kilka zmian. Oraz spróbować odzystać utracone dane po padnięciu partycji i formacie dysku. Usunąłem też Linux-a. Na razie był zerowy sens jego użytkowania. Tak więc mam teraz 120GB miejsca na dysku ;p i 3 partycje (na 2 dyskach).

Na utraconej stronie offline były wprowadzone polskie znaki na większości ze stron i podstron (stron do wyświetlania zawartości i ich tzw. modułów). Poprawiony kalkulator (działał w 99,99999% procentach - potrzebne było ręczne wpisywanie).

Dlatego teraz jestem z tego powodu bardzo rozdrażniony i zdenerwowany. Dlatego teraz spróbuje znaleźc sposób na odzyskanie materiału utraconego, nie mam głowy i czasu na pracę nad tym odnowa.

Jak na razie jedyna wersja strony istnieje na serwerze online czy aktualnie używana. Toteż dzisiaj nastąpi backup. Nie mówiąc już o przywróceniu dawnej konfiguracji (ręcznie - nie ma innej możliwości), oraz poprawne uruchomienie sieci LAN która została zerwana.
Całe szczęście że nie padł mi żaden sprzęt. Wtedy o tak szybkim "Odzyskaniu kontroli" nie było by mowy.

+++++++

Planowane zmiany nowej wersji:
* Zmiana kodowania ISO-8859-2 na UTF-8
* Poprawiony algorytm Kalkulatora obrażeń.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
przegrywanie kaset studio woj. kujawsko-pomorskie specjalista google ads sopot https://magicalshoes24.com/