Tajemnice Antagarichu | Heroes 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 Forum

Tajemnice Antagarichu | Heroes 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 Forum

Ogłoszenie

Witamy w Królestwie!


#21 2009-01-02 14:41:05

 Magyar

Rekrut

Skąd: Wielka Brytania
Zarejestrowany: 2008-08-29
Posty: 1634
Miasto: Zamek, Bastion i Forteca
Kampania: The Restoration of Erathia
Jednostka: Archaniol, Zloty Smok i Tytan
Bohater: Lyonis, Elleshar i Solmyr
Magia: Woda

Re: Twierdza

To chyba Koragg powinien wyjasnic. Tak do tematu to Twierdza jest bardzo dobrym i tanim miastem z silna armia.

Koragg edit: Sorki stasek, że wykorzystuję Twojego posta, ale co do wyjaśnienia: drewno piszemy z małej litery, tak więc zmuszony byłem to poprawić. Bez obaw, mniej niż 10 błędów nie robi niczego


http://i46.tinypic.com/2lkp2fa.png

"Do ataku! - Krzyknął dzielnie Generał, Spierdzielając w krzaki..."

Offline

 

#22 2009-01-02 17:50:55

 Eleazar

Obywatel

Skąd: Okolice Warszawy
Zarejestrowany: 2008-10-27
Posty: 874
Miasto: Lochy, Bastion
Kampania: Podziemia i Diabły
Jednostka: Czarny Smok, Złoty Smok
Bohater: Gunnar, Clancy
Magia: Ognia, Powietrza
WWW

Re: Twierdza

Ale... Pisze się "cyklopi" a nie "cyklopy", więc po co przeprawiłeś na "cyklopy"? Dla mnie to tragedia... Ja już tak mam, ze czasami klawa mi się wymknie z pod kontroli i wcisnę Shift, bo szybko piszę, owszem, poprawiam błędy, zanim opublikuję, ale na duże i małe litery nie zwracam uwagi.

@Temat: Jak dla mnie twierdza jest silna tylko w Cyklopach i Ograch. Reszta to badziew

Offline

 

#23 2009-01-02 17:59:41

Zen-Aku

Przestępca

12747603
Zarejestrowany: 2008-02-17
Posty: 1140
Miasto: Loch
Kampania: Podziemia i diabły
Jednostka: Minotaur/Cerber
Bohater: Gunnar

Re: Twierdza

Z tego co wiem, to liczba mnoga od cyklopa ---> cyklopy. Zresztą, nieważne W każdym razie Twierdza na pewno nie jest silna w cyklopach, bo są one zdecydowanie najgorszymi jednostkami 6 poziomu

Offline

 

#24 2009-01-02 18:27:24

 Magyar

Rekrut

Skąd: Wielka Brytania
Zarejestrowany: 2008-08-29
Posty: 1634
Miasto: Zamek, Bastion i Forteca
Kampania: The Restoration of Erathia
Jednostka: Archaniol, Zloty Smok i Tytan
Bohater: Lyonis, Elleshar i Solmyr
Magia: Woda

Re: Twierdza

Hírador napisał:

Jak dla mnie twierdza jest silna tylko w Cyklopach i Ograch. Reszta to badziew

Hirador, a Behemoty? Przeciez to one sa prawdziwa potega Twierdzy.


http://i46.tinypic.com/2lkp2fa.png

"Do ataku! - Krzyknął dzielnie Generał, Spierdzielając w krzaki..."

Offline

 

#25 2009-01-02 18:35:50

Mutare

Obywatel

Zarejestrowany: 2008-09-09
Posty: 129
Miasto: Lochy
Kampania: Smocza Krew
Jednostka: Wszelakie Smoki
Bohater: Mutare/Mutare Drake

Re: Twierdza

Mogę z czystym sumieniem wyjaśnić:

Mnie się wydaje, że to jest tak: jeden Cyklop; dwa Cyklopy (Cyklop wielką literą jako postać z gry, a nie jako stworzenie mityczne). To liczba pojedyncza i mnoga rzeczownika Cyklop. "Cyklopi" to przymiotnik, poprawnie także cyklopowy (małą literą jako określenie jakiegoś rzeczownika), np. cyklopi kamień/cyklopowy kamień. Dodając jeszcze odmiany - np. cyklopie oko. To tak tylko dla jasności ^^.

A do tematu... Twierdzy nie cierpię. Klimat do bani, jednostki raczej słabe. Słabe budynki specjalne. Bohaterowie mogliby być lepsi. A niebezpieczeństwo, które niesie ze sobą Twierdza, to Behemoty i ew. Ogry, Ptaki Gromu tez niczego sobie, ale nic specjalnego. Tyle. Nie gram nią zbytnio, więc precyzyjnie nie wypowiem się o bohaterach. Ale i tak to miasto mi nie pasi.

Ostatnio edytowany przez Mutare (2009-01-02 18:36:56)


"Udało mi się. Teraz Orwald i jego pachołkowie próbują mnie zabić i wypić mą krew. Wierzą, że zmieni ich to tak, jak mnie zmieniła zawartość Fiolki. Ale nigdy nie napiją się mej krwi. To JA wypiję ich krew..."

Offline

 

#26 2009-01-03 18:25:25

Zen-Aku

Przestępca

12747603
Zarejestrowany: 2008-02-17
Posty: 1140
Miasto: Loch
Kampania: Podziemia i diabły
Jednostka: Minotaur/Cerber
Bohater: Gunnar

Re: Twierdza

Szczerze - nie rozumiem tych, którzy uważają Twierdzę za słabe miasto. Owszem, na mapach L, czy XL traci bardzo dużo, ale głównie gra się na M, gdzie Twierdza niezwykle szybko się rozwija. Gra mi się nią bardzo przyjemnie, praktycznie nigdy nie brakuje kasy (!), a mamy dobrą armię - wystarczy spojrzeć na świetne wilki, które atakują 2 razy, czy na roki, które robimy w 3-4 dniu. Ok, orkowie nie są dobrymi jednostkami, ale jako wsparcie radzą sobie dość dobrze. Osobiście najczęściej rozbudowuję do orków, potem robię ptaki, a potem - behemoty. Tak, behemoty. Zrobione w pierwszym/drugim tygodniu mają wiele do powiedzenia, a wsparte ptakami, wilkami i ogrami mogą zdziałać wiele. Rozumiem narzekania na cyklopy, bo są one beznadziejne, ale przecież ich się nie robi - szkoda kasy i cennych kryształów. Jedynym problemem, który napotkałem po drodze, jest... drewno. Po części wynikało to z mojej głupoty, bo miałem pod nosem drugi tartak, a na nieszczęście uznałem ten kawałek mapy za nieistotny. Nie było jednak źle - drewno na pewien czas zablokowało mi budowę fortu ogrów, ale pobocznymi wkrótce znalazłem kupki tegoż drewna Oczywiście taki Tyraxor startuje z wilkami, taktyką i skut. ataku, więc z expieniem nie było żadnych problemów Twierdza jest dobrym miastem, które ma wysoki potencjał i bardzo dobrych bohaterów.

Offline

 

#27 2009-01-03 18:57:46

 Magyar

Rekrut

Skąd: Wielka Brytania
Zarejestrowany: 2008-08-29
Posty: 1634
Miasto: Zamek, Bastion i Forteca
Kampania: The Restoration of Erathia
Jednostka: Archaniol, Zloty Smok i Tytan
Bohater: Lyonis, Elleshar i Solmyr
Magia: Woda

Re: Twierdza

Koragg, przeciez to Ty mowiles kiedys, ze Twierdza to slabe miasto........... Ja uwazam Twierdze za potezne miasto. A o Wilczych Rycerzach mowiles, ze sa slabe (kiepska jednostka) i szybka padaja - nie prawda, Wilczy Rycerze sa dobra i szybka jednostka. Twierdza ma ogromna przewage nad innymi miastami, bo jest to bardzo tanie miasto, o silnej, mocnej armii i blyskawicznej rozbudowie. A bohaterowie z tego miasta naleza do najlepszych w grze. A poza tym, to wlasnie Ty - Koragg, mowiles, ze Twierdza nie stanowi zagrozenia dla innych miast (Loch), a ja uwazam, ze Twierdza stanowi powazne zagrozenie dla innych miast.

Ostatnio edytowany przez stasek93 (2009-01-03 19:15:25)


http://i46.tinypic.com/2lkp2fa.png

"Do ataku! - Krzyknął dzielnie Generał, Spierdzielając w krzaki..."

Offline

 

#28 2009-01-03 19:32:36

Zen-Aku

Przestępca

12747603
Zarejestrowany: 2008-02-17
Posty: 1140
Miasto: Loch
Kampania: Podziemia i diabły
Jednostka: Minotaur/Cerber
Bohater: Gunnar

Re: Twierdza

Wiem, co kiedyś mówiłem. Tylko chcę powiedzieć - wilki padają szybko, bo mają mizerne HP, ale za to świetnie atakują.

Offline

 

#29 2009-01-03 19:47:51

 Majer

Obywatel

8683191
Skąd: Poznań
Zarejestrowany: 2007-04-24
Posty: 486

Re: Twierdza

Wilkami trzeba umieć walczyć tzn. rozdziel je sobie na 1,1,1,1,1, reszta i pierw atakuj "1" dostaniesz z kontry a nastepnie "resztą" przez co nie bedziesz tracil tyle wilków


http://img.userbars.pl/137/27235.png
"Co wypijesz to wypocisz, co cię nie zabije to cię wzmocni"

http://i49.tinypic.com/11m9lyv.png

Offline

 

#30 2009-01-03 20:11:36

Zen-Aku

Przestępca

12747603
Zarejestrowany: 2008-02-17
Posty: 1140
Miasto: Loch
Kampania: Podziemia i diabły
Jednostka: Minotaur/Cerber
Bohater: Gunnar

Re: Twierdza

Dzięki za radę Są świetnymi jednostkami, ale strata zbyt wielu może się odbić negatywnie na skuteczności całego rozwoju

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
herosy3.pun.pl