Tajemnice Antagarichu | Heroes 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 Forum

Tajemnice Antagarichu | Heroes 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 Forum

Ogłoszenie

Witamy w Królestwie!


#191 2009-12-15 23:12:53

 Xeno

Generał

19059944
Zarejestrowany: 2009-06-04
Posty: 3160
Miasto: Moje Bagno
Kampania: Łatwa
Jednostka: Silna
Bohater: Najlepszy
Magia: Destruktywna

Re: Lochy vs Cytadela

No tak Loch preferuje magie ognia i ziemi,a cytadela ma wodę i ziemie,choć sam wole używać kombinacji woda-powietrze.Grając cytką nawet wiedźmą nigdy nie narzekałem na zły rozkład skilli.A z tym rozwojem Lochu no to wiadomo,że czym dłużej się gra tym lepiej,ale cytka też nie stoi w miejscu.

Offline

 

#192 2009-12-15 23:40:15

 GiBoN

Generał

900582
Zarejestrowany: 2009-06-25
Posty: 2543
Miasto: Loch/Cytka
Kampania: Smocza krew/ogolnie SoD
Jednostka: Czarny smok/Hydra/Archdevil
Bohater: Gunnar/Tazar/Crag/Isra
Magia: Zależnie od miasta

Re: Lochy vs Cytadela

Dlatego wole Cytke od Twierdzy,bo brak obrony z czasem moze draznic,no i brak jednostki 6. poziomu rownierz,natomiast cytka rozwija sie preznie,nawet efektywnosc skilla gorgon zwieksza sie proporcjonalnie do ilosci co mowi samo za siebie...

A tak na marginesie nie napisalem,ze lochy maja lepszych bohaterow .A szansa na sparalizowanie Chimery i zatrucie Wiwki sa niby takie same(bodajze 20 %),ale mi paraliz czesciej wlazil,z tym,ze to nie regula,bo jak ostatnio obrabialem siedlisko meduz(trafilo sie 50,a byl 1 tydzien) to co atak zamienialy kogos w kamien,mialem max 2 jednostki wolne i byla to ciezka rozgrywka,bo z tej zamiany w kamien wyszlo tak jakby mialy powstrzymywanie kontry,a przeciez szansa na to,ze ten skill wyjdzie tez wynosi 20 % mimo to,ze srednio na 10 atakow 9 konczylo sie petryfikacja...

Ostatnio edytowany przez GiBoN (2009-12-16 00:40:48)


http://heroes.vot.pl/Obrazki/sygna.JPG

Offline

 

#193 2009-12-16 16:34:31

Bos18

Obywatel

4877101
Zarejestrowany: 2009-10-11
Posty: 119
Miasto: Cytadela/Bastion/Lochy
Jednostka: Hydra Chaosu
Bohater: Tazar/Wystan

Re: Lochy vs Cytadela

Smocza vs. Beholder - Ważka est szybsza, tańsza, rozprasza zaklęcia i osłabia wrogów. Beholder ma lepsze staty, strzela i nie ma ograniczeń w walce wręcz. Beholder wygrywa.

pozwólcie ze to zacytuje... ale wazka pozwala zaczynac kazda bitwe z lochami jesli nie ma 7 lvl i zdejmuje czary ktore sobie rzucasz np kamienna skore itp a daje oslabienie co jest jej wazna zaleta nikt normalny nie stawia walkijako motor napedowy i podstawe armi w cytce ale jeest to takie stworzenie co potrafi ladnie nawkurzac a gdy pojawia sie tazar taka wazka wolno ginie a boholder niczym sie nie wyróznia zwykly strzelok...

Reptilion vs. Harpia - Atak Harpia, Rept obrona. Obrażenia. Postawiłbym na remis, bo Rept ma 2-3, a Harpia 1-4. Harpia może uderzyć 1, może 4, może 2. Rept ma bardziej ograniczony atak - między 2 a 3, więc jest raczej efektywniejszy. Wytrzymałość, szybkość - Harpia. Reptilion tańszy. Na razie remis. Zdolności. Harpia powstrzymuje kontrę i wraca na miejsce. Rept za to strzela. Cóż, Harpia ;P

Co do repta kazdy gra z patchem przez multi gdzie obrazenia wynosza u  reptiliona 2-5 co podwyzsza ogromnie szanse reptila i jako prawie jedyny strzelec o wiekszej obronie niz atak nie ginie jak kusznik od byle neutrali. a i ma tyle samo praktycznie hp co harpia choc jest strzelcem .

a Ogólnie mowiac to moim zdaniem Lochy wlasnie na mniejszych mapach maja jakies wieksze szanse na Cytke bo im wieksza mapa tym Cytka silniejsza i Lochy maja powazne problemy... lochy sa na dodatekk strasznie drogie i bywaja biedne mapy gdzie gdy zabraknie nam klejnotwo nawet minosów w 1 tyg nie postawimy. a Troglodyci w pozniejszym etapie gry zbyt wielkiego znaczenia w miescie nie odgrywaja a Maruderzy sa obrona strzelców bardzo dobra i zbiegiem czasu bardziej wytrzymala... Nigdy nie narzekalem na rozwój umiejetnosci u władców bestii

Ostatnio edytowany przez Bos18 (2009-12-16 17:00:51)


Ukryte poczucie potęgi bywa nieskończenie rozkoszniejsze niż jawna władza.
http://i49.tinypic.com/2u6z5zs.png

Offline

 

#194 2009-12-16 16:44:23

 GiBoN

Generał

900582
Zarejestrowany: 2009-06-25
Posty: 2543
Miasto: Loch/Cytka
Kampania: Smocza krew/ogolnie SoD
Jednostka: Czarny smok/Hydra/Archdevil
Bohater: Gunnar/Tazar/Crag/Isra
Magia: Zależnie od miasta

Re: Lochy vs Cytadela

Bo rozwoj umiejetnosci u Wladcow bestii jest bardzo dobrymale u bohaterow lochu rownierz.Lochy sa miastem,ktore lepiej sie sprawuje na duzych mapach,wtedy smoki pozwalaja zaczynac walke i nikt ich nie spowolni,miasto jest drogie i stabilna sytuacja finansowa jest dopiero w pozniejszym etapie gry.Zarowno Cytka jak i Dung ciekawie sie rozwijaja z biegiem czasu,ale nie powiedzialbym zeby jego sytuacje wzgledem Cytki pogorszyla sie na wiekszej mapie...


http://heroes.vot.pl/Obrazki/sygna.JPG

Offline

 

#195 2009-12-16 17:02:09

Bos18

Obywatel

4877101
Zarejestrowany: 2009-10-11
Posty: 119
Miasto: Cytadela/Bastion/Lochy
Jednostka: Hydra Chaosu
Bohater: Tazar/Wystan

Re: Lochy vs Cytadela

Czemu niby ?Dung nie ma bohatera ktory móglby sie dobrze sprawowac na tych duzych mapach


Ukryte poczucie potęgi bywa nieskończenie rozkoszniejsze niż jawna władza.
http://i49.tinypic.com/2u6z5zs.png

Offline

 

#196 2009-12-16 23:53:09

 Viewer

Obywatel

1883248
Zarejestrowany: 2009-10-11
Posty: 329
Miasto: Lochy
Kampania: łatwa musi być :P
Jednostka: Minotaur Królewski
Bohater: Gunnar :P

Re: Lochy vs Cytadela

Gunnar

Dobra, teraz ja. Bo tutaj stronniczo każdy bierze, ale lipa tam

Trog vs Gnoll - Gnoll [co będę się rozpisywać, w poprzednich postach już jest all, ja tylko zmodyfikuję i dodam swoje zdanie ]
Harpia vs Rept - minimalnie, ale Harpia
Beholder vs Ważka - Brak ograniczeń + lepsze staty + strzela + lepsze hp [strzelec ;p] + lepsze dmg = Beholder bije na łeb owada
Meduza vs Bazyli - Bez kłótni, Bazyli górą
Minotaur vs Gorgona - Minotaur minimaaalnie górą Bo Gorgona walnie smoki spojrzeniem, ale minotaur ma potężne staty + obrażenia i również sporo zdziała. Morale zawsze wysokie. Hp wygrywa Gorgona, Minek szybszy i tańszy.
Vyverna vs Chimera - dwie jednostki z niższych półek swojego lvlu. Paraliż częściej wchodzi i jest przydatniejszy niż trucizna, moi mili fani Cytadeli Chimera ciut lepsze staty, lepsze hp i polega tylko w dmg z Vyvą. Głos na Lwa.
Cz. Smok vs Hydra - Ja wiem, że atak na all strony jest fajny, ale staty o 1/5 wyższe, szybkość 2x większa, że o dmg nie wspomnę oraz lepsza wytrzymałość niestety zdecydowanie to niweluje. Jakby Hydra kosztowała 3000złota bez siarki albo 2500golda i 1 siarkę, to może tymi kosztami by coś tutaj remisowała. Ale tak to Dragoniasty wygrywa.

Bohaterowie - postawię na remis
Magia - Lochy
Specjalne budynki - Lochy [Wir magiii ]
Graal - niech będzie dla Cytadeli, chociaż tam mocy nie potrzebują, więc nie czają A tak to w Lochach Graal + Wir Magii i mamy Moc na poziomie 30 i ok. 200 many jak nie więcej i możemy bić. No ale.. niech im będzie

Jak nie liczyć, 8:4 dla Lochów. Ale to tylko teoria..


http://i49.tinypic.com/2gse8ti.png

Offline

 

#197 2009-12-17 08:16:06

 GiBoN

Generał

900582
Zarejestrowany: 2009-06-25
Posty: 2543
Miasto: Loch/Cytka
Kampania: Smocza krew/ogolnie SoD
Jednostka: Czarny smok/Hydra/Archdevil
Bohater: Gunnar/Tazar/Crag/Isra
Magia: Zależnie od miasta

Re: Lochy vs Cytadela

ale praktyka taka,ze nie walczysz dobierajac poziomy,tylko atakujesz tego kogo najbardziej sie oplaca walnac.Wiec takie porownanie jest do kitu.Gunnar jaki by nie byl-jest zakazany,chociaz to zawsze bohater i trzeba sie z nim liczyc.
No a Grall Cytki lepszy,ja tam w lochach wolal bym bonus do ataku i obrony niz mocy...


http://heroes.vot.pl/Obrazki/sygna.JPG

Offline

 

#198 2009-12-17 08:43:18

Bos18

Obywatel

4877101
Zarejestrowany: 2009-10-11
Posty: 119
Miasto: Cytadela/Bastion/Lochy
Jednostka: Hydra Chaosu
Bohater: Tazar/Wystan

Re: Lochy vs Cytadela

W czym waszym zdaniem Loch jest od Cytki lepszy? Moze i moze miec ta klatwe ale po to jest woda w cytadeli zeby to odczarowac;) a Smok dobry owszem ale pozno go mamy i jest dosc drogi w porównaniu do Cytadeli


Ukryte poczucie potęgi bywa nieskończenie rozkoszniejsze niż jawna władza.
http://i49.tinypic.com/2u6z5zs.png

Offline

 

#199 2009-12-17 08:51:32

 GiBoN

Generał

900582
Zarejestrowany: 2009-06-25
Posty: 2543
Miasto: Loch/Cytka
Kampania: Smocza krew/ogolnie SoD
Jednostka: Czarny smok/Hydra/Archdevil
Bohater: Gunnar/Tazar/Crag/Isra
Magia: Zależnie od miasta

Re: Lochy vs Cytadela

Ogolnie jakosciowo ma lepsza i bardziej wszechstronna armie,posiada lepsze budynki specjalne,bohaterowie w obu miastach sa swietni,wiecej poziomow g. magow.Cytka ma za to lepszego gralla i jest sporo tansza,co za tym idzie latwiej miec chocby 7 lvl i ogolnie rozbudowa miasta jest prostsza.

A co do magii owszem,ty mozesz zniwelowac dzialanie jakies klatwy,ale ja tak samo moge zniwelowac dzialanie jakiegos dopalacza-chcialem to przedstawic na zasadzie kontrastu,pozatym klatwy przewaznie(oczywiscie jest to moja subiektywna ocena)bardziej pomagaja niz dopalacze,a np. gdyby puscic berserkera na jednostke ktora ma na sobie chocby blessa?Cytka nie ma xzarow tych poziomow,niby moze miec w innym miescie,ale tu nie porownujemy innych miast.

Ostatnio edytowany przez GiBoN (2009-12-17 08:57:38)


http://heroes.vot.pl/Obrazki/sygna.JPG

Offline

 

#200 2009-12-17 10:58:32

Bos18

Obywatel

4877101
Zarejestrowany: 2009-10-11
Posty: 119
Miasto: Cytadela/Bastion/Lochy
Jednostka: Hydra Chaosu
Bohater: Tazar/Wystan

Re: Lochy vs Cytadela

ale gdy Ty puszczasz bersekera to musisz liczyc albo na ksiege albo na szczescie Berseker tak czesto sie nie pojawia a ja magii nigdy nie bede dobrze rozwijal i nie bede potrzebowal mądrości bo są czary w tym miescie ktore w zupelnosci mi wystarcza.a co do magi jeszcze Cytadela nie slyie z tego zeby rzuca jakies klatwy itp wystarzczy woda i ziemia rzuceniemass slow tarczy i kamiennej skory i np blessa jeszcze i masz powazny problem bo niczym mi tego nie skasujesz a ja kazda twoja klatwe woda moge zniwelowac i na dodatek jest jeszcze wazka ktora zdejmuje zaklecia oraz oslabia.. przy dobrym poziomie tazara nie wiem czy bylo By ci tak wesolo atakowac Cytadele


Ukryte poczucie potęgi bywa nieskończenie rozkoszniejsze niż jawna władza.
http://i49.tinypic.com/2u6z5zs.png

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
vhs gry mmo specjalista google ads sopot