Tajemnice Antagarichu | Heroes 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 Forum

Tajemnice Antagarichu | Heroes 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 Forum

Ogłoszenie

Witamy w Królestwie!


#21 2009-07-23 13:02:24

 Xeno

Generał

19059944
Zarejestrowany: 2009-06-04
Posty: 3160
Miasto: Moje Bagno
Kampania: Łatwa
Jednostka: Silna
Bohater: Najlepszy
Magia: Destruktywna

Re: Skorpena vs Czempion

Nagi stawia się w pierwszym tygodniu Mathias i to ,że rycerz ma te podwójne uderzenie to wcale za nim nie przemawia,bo ma tylko 20% szansy na aktywacje tego i nie ma stałych obrażeń,a naga ma więc jak ktoś kiedyś robił test to na 10 walk naga wygrywa 10 więc nie mówcie mi,że rycyk jest lepszy,a czempion jest na 3 miejscu 6 poziomu.

Offline

 

#22 2009-07-23 16:44:27

 Mathias

Król

35762222
Zarejestrowany: 2006-11-25
Posty: 6916
Miasto: Zamek
Kampania: Niech Żyje Królowa
Jednostka: Archanioł
Bohater: Christian
Magia: Woda
WWW

Re: Skorpena vs Czempion

Nie no, z każdą minutą na forum utwierdzam się w przekonaniu, że Soran grał w jakieś inne herosy...



http://egildia.pl/wp-content/uploads/2016/12/ggg%C5%82adkie.png
+Ukochałem cię odwieczną miłością, dlatego też podtrzymywałem dla ciebie łaskawość.+ [Jr 31, 3]
+Świat jaki znamy odchodzi. Jednak to przeszłość jest kluczem do przyszłości.+
+Pogarda to przywilej ludzi światłych i rozumnych. W innych przypadkach jest przejawem zwykłego gówniarstwa i ciemnoty.+

Offline

 

#23 2009-07-23 16:49:40

 Xeno

Generał

19059944
Zarejestrowany: 2009-06-04
Posty: 3160
Miasto: Moje Bagno
Kampania: Łatwa
Jednostka: Silna
Bohater: Najlepszy
Magia: Destruktywna

Re: Skorpena vs Czempion

Soran po prostu to małe dziecko,które mysli,że to co on powie to musi być prawda,ale fakty są inne i niech żyje w swoim przekonaniu,że czempioni są niewarci swojej ceny.

Offline

 

#24 2009-07-23 17:38:46

Soran

Przestępca

Skąd: Polska
Zarejestrowany: 2009-07-11
Posty: 63
Miasto: Loch, nekro,twierdza i bastion

Re: Skorpena vs Czempion

Oczywiście że konie nie są warte dwóch ton drewna, bo nie dają rady nawet damskiemu ślimakowi, że o potężnych czarnych rycerzach nie ma w ogóle mowy. Nagi i upiorni rycerze są warci swoich siedlisk, bo są silni, ale konie z zamku są za słabe jak na 2 tony drewna. Na zamek muszą robić prynajmniej dwa trartaki bo się z drewnem nie wyrobisz. zresztą i tak zamek jest sałbiutki.

Offline

 

#25 2009-07-23 17:59:02

 Mathias

Król

35762222
Zarejestrowany: 2006-11-25
Posty: 6916
Miasto: Zamek
Kampania: Niech Żyje Królowa
Jednostka: Archanioł
Bohater: Christian
Magia: Woda
WWW

Re: Skorpena vs Czempion

Pierniczenie o Szopenie - tak krótko można skwitować twój post. Bo na większy komentarz nie jest wart.



http://egildia.pl/wp-content/uploads/2016/12/ggg%C5%82adkie.png
+Ukochałem cię odwieczną miłością, dlatego też podtrzymywałem dla ciebie łaskawość.+ [Jr 31, 3]
+Świat jaki znamy odchodzi. Jednak to przeszłość jest kluczem do przyszłości.+
+Pogarda to przywilej ludzi światłych i rozumnych. W innych przypadkach jest przejawem zwykłego gówniarstwa i ciemnoty.+

Offline

 

#26 2009-07-23 20:17:59

 Xeno

Generał

19059944
Zarejestrowany: 2009-06-04
Posty: 3160
Miasto: Moje Bagno
Kampania: Łatwa
Jednostka: Silna
Bohater: Najlepszy
Magia: Destruktywna

Re: Skorpena vs Czempion

Miałem się nie wypowiadać,ale co mi tam.Soran nie wiem co się tak uczepiłeś tych 20 jednostek drewna?Czempion nie jest zły i zamek też nie jest taki słabiutki, więc mam dwie możliwości.Jesteś jakimś jajcarzem,który przyszedł tu tylko po to by denerwować innych,albo jesteś jakimś małym bachorkiem,który zagrał sobie parę gier necro przeciwko zamkowi i uważa,że zamek to słabizna.Jak masz pisać takie bzdury to lepiej nic nie pisz,albo się ogarnij.

Offline

 

#27 2009-07-24 12:50:04

 Sauron

Generał

Skąd: Barad-Dur
Zarejestrowany: 2009-03-22
Posty: 2239
Miasto: Nekropolia/Cytadela/Forteca
Kampania: Bunt Nekromanty/Cena Pokoju
Jednostka: Tytan/gorgona/władca mroku
Bohater: Wystan/Sandro/Neela
Magia: Dopasowana

Re: Skorpena vs Czempion

Naga ma więcej życia i mocne stałe obrażenia, nie jest bardzo szybka, ale nie wlecze się za polem bitwy. W sumie nadaje się do wszystkiego. Powstrzymywanie ataku to bardzo mocny skill, co pokazują cerber, harpia, diabeł, hydra. Naga jest lepsza od czempiona, ale nie neguję jego siły, bo jak czasem gram Zamkiem, to się bardzo przydaje.


http://oi51.tinypic.com/ela913.jpg

Offline

 

#28 2009-07-25 18:40:01

Black Alamar

Gość

Re: Skorpena vs Czempion

Xeno napisał:

Soran nie wiem co się tak uczepiłeś tych 20 jednostek drewna

Ja też się ich przyczepię, bo po pierwsze jest to 20 drewna za budynek + 10 drewna za stajnię wymaganą do budynku = 30 drewna. Już nie jest tak fajnie? Up to wydatek kolejnych 10 sztuk drewna, czyli w sumie za możliwość rekrutacji czempiona płacimy 40 (!) sztuk drewna, a 40 sztuk drewna = 20 dni pracy tartaku. To, że Soran się nie zna jest jedną kwestią, ale cena w drewnie tej jednostki jest przerażająca. Co ze złotem? 5k za budynek + 2k za stajnię = 7k za podstawkę, a za up dokładamy 3k, otrzymujemy więc cenę 10k złota. 10k i 40 drewna to raczej tanio nie jest, dla porównania znacznie lepszy upiorny rycerz kosztuje z upem: 9k złota (taniej niż czempion!) + 15 drewna + 15 rudy + 2 kryształy + 2 klejnoty + 2 siarki + 2 rtęci. I teraz pytanie - co łatwiej zebrać, 15 drewna i rudy oraz ochłapy cennych surowców, czy 40 drewna? Odpowiedzcie sobie sami. Ale mieliśmy mówić o wężykach z Fortecy, tym samym koszt nagi z upem: 7k złota + 5 drewna + 5 rudy + 5 kryształów + 5 klejnotów + 5 rtęci + 5 siarki. Czy to naprawdę tak źle w porównaniu z czempionem? Wcale nie, siedlisko nagi z upem kosztuje tyle samo złota, co siedlisko kawalerzysty, a łatwiej jest zebrać małe ilości wielu surowców, niż zgromadzić drewna na potęgę, zwłaszcza że zamku za darmo nie dostaniemy i musimy na niego wydać 10 drewna, że o innych budynkach w Zamku nie wspomnę. Czempion jest tani - mit uważam za obalony. Co do jednostek, to przewaga 3 punktów w obronie czempiona jest praktycznie niczym, tym bardziej że naga ma 10 HP więcej. Ok, może czempion wytrzyma troszeczkę więcej, ale jest to praktycznie bez znaczenia. Atak tych jednostek jest identyczny, jednak naga zadaje zawsze wyższe dmg od czempiona, bo aż 30 (czempion - 20-25), pomijając oczywiście szarżę. Szarża jest niezła, jednak w powstrzymywaniem kontry równać się nigdy nie może, a przewaga 2 pkt. w szybkości czempiona? Szczerze mówiąc śmieszna przewaga, naga i tak praktycznie zawsze dojdzie tam gdzie ma. Podsumowując - naga jest z pewnością lepsza i zaryzykuję stwierdzenie, że również jest tańsza do zbudowania.

 

#29 2009-07-25 19:13:10

 altaeir

Obywatel

10752445
Zarejestrowany: 2008-12-23
Posty: 532
Miasto: różnie to bywa...
Bohater: zależy od zamku

Re: Skorpena vs Czempion

Praktycznie na kazdej mapie są stajnie,wiec trzeba postawić tylko koniki i ich up jest za free.Ogólnie raczej stawiam na nagi.A pisanie kilku krotnie tych samych argumetów jest bez sensu.ten brak kontry jest piękny
Zauwazyłem że ciagle narzekacie na to drewno,ale w zamku pozostałe jednostki nie potrzebują go w dużych ilościach(jak np w cytce),więc to zaden argument wg. mnie.Za kosztami stoi jakość,a spokojnie można się wyrobić.

Ostatnio edytowany przez altaeir (2009-07-25 19:16:15)


http://img.userbars.pl/23/4480.pnghttp://img.userbars.pl/92/18250.png
http://img709.imageshack.us/img709/5922/zniwiarz.png

Mam sto rąk,sto sztyletów,gdy zechcę sto ran zadam.

Offline

 

#30 2009-07-25 23:07:52

 Mathias

Król

35762222
Zarejestrowany: 2006-11-25
Posty: 6916
Miasto: Zamek
Kampania: Niech Żyje Królowa
Jednostka: Archanioł
Bohater: Christian
Magia: Woda
WWW

Re: Skorpena vs Czempion

Dokładnie, Alt, bez problemu można postawić Arenę Walk w 1. tygodniu. Więc cena w tym przypadku nic nie zmienia.



http://egildia.pl/wp-content/uploads/2016/12/ggg%C5%82adkie.png
+Ukochałem cię odwieczną miłością, dlatego też podtrzymywałem dla ciebie łaskawość.+ [Jr 31, 3]
+Świat jaki znamy odchodzi. Jednak to przeszłość jest kluczem do przyszłości.+
+Pogarda to przywilej ludzi światłych i rozumnych. W innych przypadkach jest przejawem zwykłego gówniarstwa i ciemnoty.+

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
herosy3.pun.pl