Tajemnice Antagarichu | Heroes 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 Forum

Tajemnice Antagarichu | Heroes 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 Forum

Ogłoszenie

Witamy w Królestwie!


#11 2008-10-20 09:20:13

 Macielug

Obywatel

11734157
Zarejestrowany: 2008-09-25
Posty: 645
Miasto: Wrota Żywiołów
Kampania: WOG
Jednostka: Czarodziejski smok
Bohater: Roland

Re: Loch vs Forteca

Dobra, można na razie z tym skończyć, nie lubię się kłócić, bo później się to źle kończy, to proszę o koniec kłótni.
Narazie jestem za Fortecą, ale Lochy też są super i też są cool.


Jeśli coś chcesz to zawsze możesz to osiągnąć.

Offline

 

#12 2008-10-20 20:03:35

 Asiņains

Heros

Call me!
Zarejestrowany: 2007-10-12
Posty: 1659
Miasto: Zamek
Jednostka: Kusznik
Bohater: Valesca
Magia: Powietrze
WWW

Re: Loch vs Forteca

bez kłótni, załatwiajcie to bez nerwów ...

Ja stawiam na Lochy, tak jak napisał Koragg ( w tej jakby tabelce ) zgadzam się z tym


Śmierć jest jedynie wypadkową człowieka wiedzionego przez instynkt.
'I look up high, from the steel tower.
Wondering how i would feel if I fall down.'
http://steamsignature.com/status/english/76561198004299557.png

Offline

 

#13 2008-10-20 22:14:47

Zen-Aku

Przestępca

12747603
Zarejestrowany: 2008-02-17
Posty: 1140
Miasto: Loch
Kampania: Podziemia i diabły
Jednostka: Minotaur/Cerber
Bohater: Gunnar

Re: Loch vs Forteca

ja bym troche zmienił to tabelkę

Podaj choć jeden błąd i uzasadnij dlaczego, a obiecuję, że będę dyskutował. Bo bez żadnych argumentów z Waszej strony można uznać, że Loch jest za dobry, żeby można było coś sensownie powiedzieć, aby uratować Fortecę.

Offline

 

#14 2008-10-21 18:49:40

 Macielug

Obywatel

11734157
Zarejestrowany: 2008-09-25
Posty: 645
Miasto: Wrota Żywiołów
Kampania: WOG
Jednostka: Czarodziejski smok
Bohater: Roland

Re: Loch vs Forteca

A mag, ma szanse wygrać z meduzą. Nie prawd aż?


Jeśli coś chcesz to zawsze możesz to osiągnąć.

Offline

 

#15 2008-10-21 19:36:50

 Macielug

Obywatel

11734157
Zarejestrowany: 2008-09-25
Posty: 645
Miasto: Wrota Żywiołów
Kampania: WOG
Jednostka: Czarodziejski smok
Bohater: Roland

Re: Loch vs Forteca

No właśni, a to powiększa szanse Fortecy.


Jeśli coś chcesz to zawsze możesz to osiągnąć.

Offline

 

#16 2008-10-21 19:49:46

Zen-Aku

Przestępca

12747603
Zarejestrowany: 2008-02-17
Posty: 1140
Miasto: Loch
Kampania: Podziemia i diabły
Jednostka: Minotaur/Cerber
Bohater: Gunnar

Re: Loch vs Forteca

np. 2 poz. gargulec przecież wygra z harpią ma lepsze staty

Bzdura do kwadratu. Harpia może i ma gorsze staty, ale ma powstrzymywanie kontry i powrót na miejsce, dzięki czemu jest w czołówce 2 poziomu, a gargulec jest zaledwie lepszy od zombie...

i jest szybszy

Ile masz z matmy? Ndst? Jeśli tak, to dla Twojej informacji 9 = 9 (słownie: dziewięć jest równe dziewięć)

a sam ich nie masz

1. Nauka czytania:

Koragg napisał:

Trog > Gremlin - co z tego, że gremlin strzela? Nic... Trog zadaje większe dmg i jest wytrzymalszy, a w związku z tym bardziej przydatny,

Harpia > Gargulec - miażdżąca przewaga harpii, aż nie chce mi się pisać...

Beholder > Golem - oko strzela, nie ma kar w walce wręcz, a golem jest zbyt wolny, aby odgrywać ważną rolę w walce,

Meduza < Arcymag - obie strzelają, obie mają 100% walki wręcz, ale strzelanie za mury, obniżanie many na czary i staty sprawiają, że mag jest lepszy,

Minotaur > Dżinn - bez sensu je porównywać... Minotaur to druga najlepsza jednostka na 5 poziomie i zadaje największe dmg na 5 poziomie,

Chimera < Naga - naga jest lepsza przez powstrzymywanie kontry, stałe dmg i staty,

Czarny Smok > Tytan - smok jest tańszy, ma lepsze zdolności i ogólnie bardziej się przydaje. Tytan jest dobry (ale gorszy od smoka), ale tak wysoka cena odstrasza.

Bohaterowie:

Loch > Forteca - nie ma o czym mówić... Bohaterowie w Fortecy są żałośni, a w Lochu są jednymi z najlepszych w grze,

Cena:

Loch > Forteca - Loch jest tańszy

-----------------------------------

Koragg napisał:

A z Lochu: Alamar - doskonały czar w specjalizacji (wskrzeszenie), szkoda tylko, że startuje z nauką czarów. Jeddite natomiast jest lepszy, bo startuje z zaaw. mądrością, a jego specjalizacja to też wskrzeszenie. Dace? Polepsza minotaury i startuje z wspaniałymi umiejętnościami, czyli z taktyką i skut. ataku. Malekith? Jego czary zadają potężne obrażenia, bo ma spec. talent magiczny i startuje z podst. mądrością i podst. talentem magicznym. Shakti? Aż głupio tłumaczyć... Polepsza trogów i startuje z ok. setką (!) tych trogów, a ponadto ma świetne taktykę i skut. ataku za um. startowe. A poza tym:

- Gunnar - premia do logistyki i zaczyna z podst. taktyką i logistyką,
- Deemer - analogicznie jak Solmyr w Fortecy, ale ma deszcz meteorytów zamiast łańcucha.

2. Nauka interpretacji czytanego tekstu.
3. Wnioski.
4. Kontrargumenty (jeśli się nie zgadzasz).

Jasne? Przejrzyste? Alles klar? Żeby znaleźć argumenty w czyimś poście, to trzeba go najpierw przeczytać... Mnie nie brakuje argumentów, ale Wam tak...

A mag, ma szanse wygrać z meduzą. Nie prawd aż?

A to:

Koragg napisał:

Meduza < Arcymag - obie strzelają, obie mają 100% walki wręcz, ale strzelanie za mury, obniżanie many na czary i staty sprawiają, że mag jest lepszy,

co niby jest?

No wlasnie, Koragg a Ty podajesz jakies argumenty, tylko takie sensowne, a nie z powietrza.

Są sensowne... O ile naukę czytania i interpretacji tekstu ma się opanowaną w zakresie podstawowym...

piszerz że nasze osty nie maja dla ciebie sensu i treści się dla ciebie nie liczą

Nie mają sensu, znaczenia itp., bo nie macie żadnego argumentu na poparcie swojej tezy. Dam plusa temu, kto wskaże mi w tym jakiekolwiek argumenty:

piszcie

ja również stawiam na fortecę

Forteca dokopie Lochom, bez dwuch zdan.

a właśnie że nie w fortecy są lepsi bohaterowie

I widzisz Koragg nie tylko ja tak uwazam, ze Forteca jest lepsza.

ja bym troche zmienił to tabelkę

Noo ja tez ;D

chcesz argumentów
np. 2 poz. gargulec przecież wygra z harpią ma lepsze staty i jest szybszy

No wlasnie, Koragg a Ty podajesz jakies argumenty, tylko takie sensowne, a nie z powietrza.

No właśnie, wygra z harpią.

ma szanse? on wygra na 100%

Zanim ktoś z zainteresowanych coś napisze, to polecam zapoznać się z http://pl.wikipedia.org/wiki/Argument_(retoryka) Tyle. Sorki Mathias, że zszedłem z tematu, ale nie chciałbym, żeby ktoś krytykował moje zdanie, choć najpierw nie raczył go dokładnie przeczytać.

Offline

 

#17 2008-10-22 15:40:35

 Nerevan

Obywatel

Skąd: Nadbrzeże/Elbląg
Zarejestrowany: 2008-06-24
Posty: 472
WWW

Re: Loch vs Forteca

Eee, nie chcę się wtrącać, ale to trochę żenujące i kłopotliwe dla innych userów- załatwiajcie te sprawy na PW, ok? Bo jak dwaj goście "biją" się w temacie to aż strach się odezwać...


http://www.piercingmetal.com/graphics/logo_mastodon.jpg

Offline

 

#18 2008-10-22 16:57:11

 Asiņains

Heros

Call me!
Zarejestrowany: 2007-10-12
Posty: 1659
Miasto: Zamek
Jednostka: Kusznik
Bohater: Valesca
Magia: Powietrze
WWW

Re: Loch vs Forteca

DOSYĆ TEJ KŁÓTNI !!! BO POLECĄ UPOMNIENIA !!! ZAKOŃCZCIE TEN IDIOTYCZNY TEMAT Z MATMY



DO tematu : ... w fortecy, tytani są mocni, nagi i magowie także, ale wole Lochy... Dobre jednostki, na smoki potrzeba siarki której nie trzeba w Lochach używać. Np. walka : Arcymag vs. Królewska Meduza. Cóż, nikt nie wie jaki będzie bohater, ale stawiam na arcymaga. Każdy zamek ma coś w sobie. Lecz ja nie lubie śniegu


Śmierć jest jedynie wypadkową człowieka wiedzionego przez instynkt.
'I look up high, from the steel tower.
Wondering how i would feel if I fall down.'
http://steamsignature.com/status/english/76561198004299557.png

Offline

 

#19 2008-10-22 18:02:01

Zen-Aku

Przestępca

12747603
Zarejestrowany: 2008-02-17
Posty: 1140
Miasto: Loch
Kampania: Podziemia i diabły
Jednostka: Minotaur/Cerber
Bohater: Gunnar

Re: Loch vs Forteca

ja mam grade A* z Matmy a testy napisalem 100 na 100 punktow na ocene - 7A.

W takim razie mam nadzieję, że wiesz, że 9 = 9, bo J@kubek nie wiedział, mówiąc że gargulec jest szybszy...

I czytac, tak jak inni na tym forum takze potrafie czytac

Skoro potrafisz czytać ze zrozumieniem, to podaj dlaczego choć jeden z moich argumentów uznałeś za bezsensowny. A J@kubku nic nie mówię, skoro on w ogóle nie czytał moich postów i przez to pisze, że nie mam argumentów...

kture nie sa po twojej mysli!

Nie zamierzam jednak przechodzić obojętnie obok wypowiedzi krytycznych, które padają, choć ktoś nie raczył przeczytać moich postów. I nie mówię tu wcale o Tobie...

A jeśli ktoś szuka argumentów za Lochem, to niech spojrzy na moje wcześniejsze posty i powyższy post Pandrodora. Jaki jest wynik ankiety? 2:0 dla Lochu, bo za Fortecą nikt nie ma żadnych argumentów.

Offline

 

#20 2008-10-22 18:08:25

 Magyar

Rekrut

Skąd: Wielka Brytania
Zarejestrowany: 2008-08-29
Posty: 1634
Miasto: Zamek, Bastion i Forteca
Kampania: The Restoration of Erathia
Jednostka: Archaniol, Zloty Smok i Tytan
Bohater: Lyonis, Elleshar i Solmyr
Magia: Woda

Re: Loch vs Forteca

stasek93 napisał:

No to wielkie sorry bo myslalem ze to do mnie, ja czytam wszystkie posty. ;P

Ja po prostu nie lubie "ciemnej strony", wole dobro: Zamek, Fortece, Bastion itp....


http://i46.tinypic.com/2lkp2fa.png

"Do ataku! - Krzyknął dzielnie Generał, Spierdzielając w krzaki..."

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
UbytovĂĄnĂ­ Male