Tajemnice Antagarichu | Heroes 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 Forum

Tajemnice Antagarichu | Heroes 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 Forum

Ogłoszenie

Witamy w Królestwie!


#1 2010-03-21 12:36:33

 Mathias

Król

35762222
Zarejestrowany: 2006-11-25
Posty: 6916
Miasto: Zamek
Kampania: Niech Żyje Królowa
Jednostka: Archanioł
Bohater: Christian
Magia: Woda
WWW

Bilans roku 2009

Czas podsumować cały rok. Wyróżnić jego plusy i minusy. Wyciągnąć wnioski i wykorzystać tę wiedzę w przyszłości.
Rok był, jak wiemy dzięki artykułowi Historia Forum, rokiem zacofania, porażki, niewykorzystanego potencjału. A wszystko dzięki jednej/dwóm osobom - koragg/dreader (do dziś nie wiemy, czy są jedną, czy dwoma osobami, bo po prostu niektóre fakty sobie przeczą). To tak pokrótce. Początek roku 2010 także nie był obiecujący - odszedłem na 1,5 miesiąca, przez co straciliśmy mnóstwo czasu. Potem wróciłem na ferie i zaczął się rozwój: wyszliśmy ze średniowiecza by koragg i zaczyna się nowy czas w życiu tego forum. Choć, oczywiście, blizny po tych 12 miesiącach zostaną na zawsze...

Może zrobię podział na plusy i minusy tego roku:

Plusy
ROK2009 (styczeń-grudzień)
- Turniej 2009 - udał się w 90%
- Współpraca z AW i CH3 - koniec znaczenia terminu ,,konkurencja"
- Artykuł 10 lat polskiej sceny H3 - nie zrobił furory, ale w tym roku tworzę jego kontynuację, która będzie dużo ciekawsza
- Zmiana stylu - z Tibia na Cobalt
- come back klanów
- rozwój Historii Forum z v. 0.4 do 0.9 w ciągu 1,3 roku
- współpraca z forum ToP, j-games
- Dział Twórczy (by Pandrodor)
- Forumowa Akcja ,,Anty-Spam" zakończona sukcesem
- zmiany w skryptach forum
- Forumowy Sąd
ROK2010 (styczeń-marzec)
- Posprzątanie po koraggu
- Nowy Regulamin
- udane prace Sztabu Tymczasowego
- powołanie nowego Teamu
- restart klanów
- Rozwój portalu Cohena

Minusy
- Wszystkie bzdurne zasady by koragg (ortografia, argumenty, "ogr. spamu", itd.)
- ogromne zacofanie
- strata czasu na walkę ze spammerami
- strata wielu userów w związku z tyranią pig Teamu
- liczne złe decyzje Administracji
- ogólna beznadzieja
Porażki
- powrót forów WB2, tolkien.pun.pl oraz portalu na bnx.pl - kompletna klęska
- Projekt Misji - katastrofa
- Projekt Clan War + jemu pochodne by Drago - zwalenie atmosfery w klanach, rozwój tyranii pig teamu, kłótnie o byle co


Można podzielić ostatnie 12-15 miesięcy na kilka okresów
1. Tyrania Loch Fun Teamu - styczeń-kwiecień
2. Spokojny rozwój - kwiecień-lipiec
3. Zmarnowane wakacje - lipiec-sierpień
4. Afera owsikowa i koraggowski reżim - sierpień-grudzień
5. Pierwsze sprzątanie po koraggu - grudzień
6. Zastój - styczeń-luty
7. Drugie sprzątanie po koraggu i rewolucja na forum - luty
8. Początek nowej epoki (oświecenie) - luty-marzec

Zdecydowana większość roku to reżim koragga i pig teamu, z którego wynikło to, co napisałem na początku tematu. Potem trzeba było to wszystko posprzątać. Następnie - zmarnowany czas na początku 2010. I dopiero TERAZ możemy zacząć się rozwijać, bo wyszliśmy z mroków tej okropnej epoki. Razem odbudujmy Tajemnice Antagarichu!

Proszę, aby każdy spróbował podsumować na swój sposób ten rok.



http://egildia.pl/wp-content/uploads/2016/12/ggg%C5%82adkie.png
+Ukochałem cię odwieczną miłością, dlatego też podtrzymywałem dla ciebie łaskawość.+ [Jr 31, 3]
+Świat jaki znamy odchodzi. Jednak to przeszłość jest kluczem do przyszłości.+
+Pogarda to przywilej ludzi światłych i rozumnych. W innych przypadkach jest przejawem zwykłego gówniarstwa i ciemnoty.+

Offline

 

#2 2010-03-21 14:23:50

 Olórin

Generał

34741593
Skąd: AvLee
Zarejestrowany: 2009-08-11
Posty: 1094
Miasto: Bastion
Kampania: Cień Śmierci
Jednostka: Centaur Bojowy
Bohater: Mephala

Re: Bilans roku 2009

Pomijając wydarzenia na forum, mogę powiedzieć, że rok 2009 był pozytywny. Miałem szybką "kariere" na forum (do teraz nie wiem z czego to wynika, że tak szybko mi to poszło), nauczyłem się w końcu podstaw gry, zwłaszcza w multi, zmieniłem pogląd na wiele spraw dotyczących gry. Jak mogłem "służyłem" radą i pomocą, choć niekiedy też miałem bardziej nerwowe dni.

W tym czasie na forum było wiele kłótni, z wiadomym udziałem. W niektórych sam brałem udział, a niektóre próbowałem załagodzić. W każdym razie czas płynął mi szybko i muszę przyznać, że przyzwyczaiłem się do tego forum. Nie wyobrażam sobie, bym miał je kiedyś opuścić.

Era Pig team się skończyła i teraz może już być tylko lepiej


http://i50.tinypic.com/2a8ouvd.png
http://i49.tinypic.com/2ijm0b5.png
[CENTER]http://www.nodiatis.com/pub/1.jpg[/CENTER]

"Prawdziwy władca jest zawsze w pierwszym w boju i ostatnim w odwrocie..."

Offline

 

#3 2010-03-21 14:53:29

 Xeno

Generał

19059944
Zarejestrowany: 2009-06-04
Posty: 3160
Miasto: Moje Bagno
Kampania: Łatwa
Jednostka: Silna
Bohater: Najlepszy
Magia: Destruktywna

Re: Bilans roku 2009

Można powiedzieć, że rok 2009 był dla wybuchowy w h3. Zarejestrowałem się tutaj, zacząłem poważnie grać w h3 no i wiele afer wynikło z mojego powodu lub pośredniczyłem w nich. W sumie era koragowska była takim jakby odskokiem od szarej rzeczywistości. Potem się wszystko uspokoiło i mamy tak jak mamy, ale zemną nie można się nudzić więc może podczas konkursów będzie trochę śmiechu.

Offline

 

#4 2010-03-21 15:35:09

 GiBoN

Generał

900582
Zarejestrowany: 2009-06-25
Posty: 2543
Miasto: Loch/Cytka
Kampania: Smocza krew/ogolnie SoD
Jednostka: Czarny smok/Hydra/Archdevil
Bohater: Gunnar/Tazar/Crag/Isra
Magia: Zależnie od miasta

Re: Bilans roku 2009

Wszystko ma zalety i wady, nawet PiG teamowa afera, dzięki niej nasz administrator zmienił sposób patrzenia na pewne sprawy stał się spokojniejszy, nie daje się tak łatwo ponieść emocjom, nie było można się nudzić, poza tym ten rok był rokiem prób. Wielu rzeczy się próbowało z różnym skutkiem. Teraz trzeba rozruszać forum i nie pozwolić na zastój czy nudę, mówię tak, gdyż jestem egoistą i się do niego przyzwyczaiłem xP.


http://heroes.vot.pl/Obrazki/sygna.JPG

Offline

 

#5 2010-03-21 16:15:17

 Xeno

Generał

19059944
Zarejestrowany: 2009-06-04
Posty: 3160
Miasto: Moje Bagno
Kampania: Łatwa
Jednostka: Silna
Bohater: Najlepszy
Magia: Destruktywna

Re: Bilans roku 2009

Nasz admin stał się spokojniejszy, ponieważ po przejściach zemną miał nerwy napięte do granic możliwości. W sumie taką terapię mogę każdemu zrobić;p

Offline

 

#6 2010-03-21 20:39:55

 Eleazar

Obywatel

Skąd: Okolice Warszawy
Zarejestrowany: 2008-10-27
Posty: 874
Miasto: Lochy, Bastion
Kampania: Podziemia i Diabły
Jednostka: Czarny Smok, Złoty Smok
Bohater: Gunnar, Clancy
Magia: Ognia, Powietrza
WWW

Re: Bilans roku 2009

Raz było dobrze, raz było źle, ale w końcu jest OK.
Liczba plusów przewyższa liczbę minusów, więc ten rok nie był do końca taki zły.
Forum... okej, było na prostej, ale teraz jest na jeszcze prostszej. (ale kiczowato zabrzmiało...) Okej, wcześniej były zakrzywienia ^^

Offline

 

#7 2010-03-23 12:45:14

 Mathias

Król

35762222
Zarejestrowany: 2006-11-25
Posty: 6916
Miasto: Zamek
Kampania: Niech Żyje Królowa
Jednostka: Archanioł
Bohater: Christian
Magia: Woda
WWW

Re: Bilans roku 2009

Heh, no tak, ten rok dał tym, którzy przetrwali w administracji, solidnego kopa. Dzięki temu m. in. stałem się spokojniejszy. Turniej 2009 był bardzo udany, poza tym aktywność niby duża, ale jednak nie taka, jaka mogłaby być. Nadal nie osiągnęliśmy 20 000 postów. Odizolowaliśmy się od świata Heroes 3, co spowodowało zacofanie i nabijanie się z nas na AW. PiG Team prowadził wojnę z każdym, kto nie był po jego stronie i bezlitośnie go niszczył. W ten sposób ucierpieli przede wszystkim Altaeir i Magyar, zabierał się już za Kinga. Nie umywam od tego rąk - niestety, brałem udział w tym haniebnym procederze, myśląc, iż czynię dobrze. Ale każdy popełnia błędy, a ja przez ten rok byłem najzwyczajniej w świecie naiwny - i za tą naiwność obrywałem. "Ekipa" koragga przejęła forum i gdyby przebywała tu jeszcze trochę, to zapewne niewiele by z niego zostało. A mimo to szkoda mi koragga, że tak dużo osiągnął i tak to wszystko spieprzył za przeproszeniem. A wystarczyło poskromić emocje i niczym nieuzasadnione uprzedzenia. Do dziś nie rozumiem, po co to wszystko. Przecież TA zapewniło mu schronienie, azyl po głośnym wywaleniu go z CH. Najwyraźniej jednak podły charakter... a zresztą koniec gadania o nim.
Cieszmy się, że rok 2009 nie zrujnował nas do reszty i powoli udaje nam się reaktywować forum po tym okropnym czasie.



http://egildia.pl/wp-content/uploads/2016/12/ggg%C5%82adkie.png
+Ukochałem cię odwieczną miłością, dlatego też podtrzymywałem dla ciebie łaskawość.+ [Jr 31, 3]
+Świat jaki znamy odchodzi. Jednak to przeszłość jest kluczem do przyszłości.+
+Pogarda to przywilej ludzi światłych i rozumnych. W innych przypadkach jest przejawem zwykłego gówniarstwa i ciemnoty.+

Offline

 

#8 2010-03-25 15:05:00

 matej64

Obywatel

10299626
Skąd: Miastko
Zarejestrowany: 2007-09-07
Posty: 191
Miasto: Bastion i Forteca
Jednostka: Centaur bojowy i Naga
Bohater: Mephala i Neela
WWW

Re: Bilans roku 2009

Rok 2009 był rzeczywiście jak ktoś powiedział wybuchowy. We wrześniu minęło 2 lata od kiedy się tu zarejestrowałem. I od tamtego czasu forum zmieniło się na lepsze.


http://i46.tinypic.com/5p1rvm.png

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
http://www.informacjeopole.pl/ wiadomości przegrywanie kaset vhs łódz https://athler.pl/