Tajemnice Antagarichu | Heroes 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 Forum

Tajemnice Antagarichu | Heroes 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 Forum

Ogłoszenie

Witamy w Królestwie!


#1 2010-04-06 22:41:38

 Mathias

Król

35762222
Zarejestrowany: 2006-11-25
Posty: 6916
Miasto: Zamek
Kampania: Niech Żyje Królowa
Jednostka: Archanioł
Bohater: Christian
Magia: Woda
WWW

Portal - wieści z placu budowy

Witajcie, fani Heroes 3!
20 lutego informowałem Was o zawarciu porozumienia pomiędzy T.A. (Tajemnice Antagarichu) i CH3 (Centrum Heroes 3), na mocy którego strona www.heroes3.waw.pl stała się formalnie wspólnym portalem obydwu forów.

Sporo czasu minęło od podpisania tamtego kontraktu. Wreszcie mogę Wam przekazać wieści dot. budowy naszego zakątka.

Oto pełny spis zmian (strzałka oznacza, iż to, co po lewej, zostało zamienione na to po prawej):
1. Nagłówek: Heroes 3 Mapy Autorskie --> Centrum Tajemnic Heroes 3
Jest to nazwa robocza.
Centrum - od Centrum Heroes 3
Tajemnic - od Tajemnice Antagarichu
Heroes 3 - człon łączący

W celu utworzenia fajnej i kreatywnej nazwy zostanie zorganizowany na obydwu forach KONKURS. O tym poinformuję Was w kolejnym newsie, ponieważ zauważyłem, że duża ilość tekstu odstrasza od czytania .

2. Opis: Głównym tematem strony jest hosting map użytkowników Forum. Zachęcam do częstych odwiedzin. --> Witam na portalu o Heroes of Might & Magic III! Na mocy dekretu z 20.02.2010r. jest ona wspólną stroną forów Centrum Heroes 3 i Tajemnic Antagarichu. Zachęcam do częstszych odwiedzin.

3. Słowo wstępne: Na naszym serwisie znajdują się mapy... ---> Z dniem 20.02.2010r. została zawarta umowa pomiędzy T.A. i CH3, na mocy której portal ten jest wspólną stroną tych forów. Znajdują się na nim informacje o grze Heroes of Might & Magic III, mapy autorskie, solucje niektórych kampanii, a także recenzje miast. Wszystko w zasięgu ręki, wystarczy najechać kursorem na menu ponad tą treścią.

Jeżeli chciałbyś, aby Twoja mapa została tutaj umieszczona, wyślij ją do mnie (link do zakładki KONTAKT). Możesz także napisać solucję wybranej kampanii.

Przyjemnego zwiedzania!

4. Zakładka NEWS (pomiędzy Index i Mapy) - przekierowanie: http://www.heroes3.pl/forum-vf66.html
Później możemy pomyśleć np. nad hostowaniem tych newsów, może znajdziesz na to jakiś patent (jakieś logowanie czy coś)

5. bannery CH3 i TA pod słowem wstępnym.

6. BUTTONY CH3 i TA w rubryce ,,Strony zaprzyjaźnione".


Zapewniam Was, że to nie koniec zmian. Niedługo skończymy z arteem rokowania, w jaki sposób zostanie umieszczony na CH3 odnośnik do portalu. Zmienimy również nazwę - na podstawie wyników konkursu, o którym napiszę już wkrótce. Zachęcam także wszystkich do wysyłania map i solucji .



W drugiej części tego newsa chciałbym Was poinformować o zakrojonej na szeroką skalę akcji ,,Wiecznie żywe zakątki Heroes 3". Szczegółów póki co ujawniać nie będę. Polegać będzie na tym, że my po gruntownej przeróbce przedstawiamy na portalu materiały z wymarłych stronek o herosie wraz z adresem źródłowym oraz nickiem autora. Dzięki temu my zyskujemy świetne artykuły uzupełniające naszą stronę i zwiększające jej wartość merytoryczną, a wygasłe ,,gwiazdy" - wieczną pamięć i chwałę (a także sporo linków ). Do tej pory zawarłem 3 takie umowy. W najbliższych dniach zamierzam podpisać jeszcze może ze 2 takie kontrakty. Jednak sam proces umieszczania wszystkiego na serwer trochę potrwa... Dlatego nie podaję więcej konkretów .


Liczę na wsparcie oraz udział w konkursie . Pozdrawiam, namaste i good luck!

Mathias.


(Ta sama wiadomość pojawiła się przed chwilą na CH3 )



http://egildia.pl/wp-content/uploads/2016/12/ggg%C5%82adkie.png
+Ukochałem cię odwieczną miłością, dlatego też podtrzymywałem dla ciebie łaskawość.+ [Jr 31, 3]
+Świat jaki znamy odchodzi. Jednak to przeszłość jest kluczem do przyszłości.+
+Pogarda to przywilej ludzi światłych i rozumnych. W innych przypadkach jest przejawem zwykłego gówniarstwa i ciemnoty.+

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
BetonovĂŠ jĂ­mky Karolinka septiky przegrywanie kaset vhs warszawa http://szafylublin.eu przegrywanie kaset vhs łódz przegrywanie kaset vhs