Tajemnice Antagarichu | Heroes 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 Forum

Tajemnice Antagarichu | Heroes 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 Forum

Ogłoszenie

Witamy w Królestwie!


#1 2010-05-30 21:26:13

 Mathias

Król

35762222
Zarejestrowany: 2006-11-25
Posty: 6916
Miasto: Zamek
Kampania: Niech Żyje Królowa
Jednostka: Archanioł
Bohater: Christian
Magia: Woda
WWW

Plan rządu na rok 2010/11

Dnia 29. stycznia br. Premier Donald Tusk przedstawił pobieżny plan POwskiej części rządu na najbliższe dwa lata. Wynika z niego, że nastąpi wielka prywatyzacja (30 mld zł), zmniejszony deficyt i dług kraju. No, wszystko wygląda pięknie, ale jak zwykle kosztem obywateli (co jest normalne): zniesione zostaną emerytury mundurowe, a sam wiek emerytalny zostanie podniesiony.
Na razie nie znamy dokładnego projektu (bo nawet go nie ma), ale można już wyciągnąć wstępne wnioski. Osobiście jestem częściowo za zniesieniem emerytur mundurowych, jednak powinno się w zamian zwiększyć emerytury (i myślę, że w przypadku wprowadzenia tej zmiany tak się stanie). Jednak bardzo mi sie nie podoba pomysł kolejnego podniesienia wieku, od którego kończy się prace. W tej chwili jest 60/65, a teraz ile? 70? Nie no, skończy się na tym, że wszyscy będą robić do ,,zakichanej śmierci". Nie przekonują mnie słowa Premiera, że ,,im więcej będziemy pracować, tym większe będą emerytury", bowiem przy takim obrocie sprawy nie pożyjemy dostatecznie długo, by się tymi pieniędzmi nacieszyć (mówię "my", ponieważ nas to też może dotyczyć, chociaż pewnie do czasu naszej starości już na pewno wszystko będzie przewrócone do góry nogami). Jest wiele innych sposobów, na załatanie dziury budżetowej, tylko są one niewygodne dla polityków.
Ale i tak generalnie nie ma o czym rozmawiać, bo jak zwykle skończy się na obietnicach, gadaniu, a projekt nie wejdzie w życie (o ile w ogóle zostanie opracowany, co też jest sprawą wątpliwą). Jeśli tak się stanie, będziemy mieli już drugi rząd, który wiele gadał, a nic nie zrobił...

A jakie jest wasze zdanie na ten temat?



http://egildia.pl/wp-content/uploads/2016/12/ggg%C5%82adkie.png
+Ukochałem cię odwieczną miłością, dlatego też podtrzymywałem dla ciebie łaskawość.+ [Jr 31, 3]
+Świat jaki znamy odchodzi. Jednak to przeszłość jest kluczem do przyszłości.+
+Pogarda to przywilej ludzi światłych i rozumnych. W innych przypadkach jest przejawem zwykłego gówniarstwa i ciemnoty.+

Offline

 

#2 2010-05-30 21:43:09

 GiBoN

Generał

900582
Zarejestrowany: 2009-06-25
Posty: 2543
Miasto: Loch/Cytka
Kampania: Smocza krew/ogolnie SoD
Jednostka: Czarny smok/Hydra/Archdevil
Bohater: Gunnar/Tazar/Crag/Isra
Magia: Zależnie od miasta

Re: Plan rządu na rok 2010/11

Prywatyzacja może wyjdzie nam na dobre, no przy pracach fizycznych 70. latek zdechnie szybciej i tyle będzie miał emerytury, poza tym, zostanie mu wg. średniej ok. 10. lat życia, więc po co mu wyższa emerytura? No i nie widzę wzmianki o legalizacji co mnie smuci .


http://heroes.vot.pl/Obrazki/sygna.JPG

Offline

 

#3 2010-05-30 22:17:29

 Lowcakur

Rekrut

4499461
Skąd: Rumia/Strande
Zarejestrowany: 2010-02-17
Posty: 1391
Miasto: Lochy/Nekropolia/Inferno
Kampania: Podziemia i Diabły
Jednostka: Złe Oko/Wampirzy Lord/Magog
Bohater: Ajit/Vokal/Xeron
Magia: Ogien/Ziemia
WWW

Re: Plan rządu na rok 2010/11

Chcesz legalizacji? To glosuj na Mikke. Przy naszych ulicach beda postawione "Kofi szopy" jak w Holandii oraz zamiast kiboli na ulicach beda bandy najaranych nastolatow. Juz mi sie podoba...


One, two Freedy's comming for you... Three, four better lock your door... Five, six grab a crucifix... Seven, eight better stay up late... Nine, ten never sleep again...

http://i48.tinypic.com/1zou4h1.png

Offline

 

#4 2010-05-30 23:19:09

 Mathias

Król

35762222
Zarejestrowany: 2006-11-25
Posty: 6916
Miasto: Zamek
Kampania: Niech Żyje Królowa
Jednostka: Archanioł
Bohater: Christian
Magia: Woda
WWW

Re: Plan rządu na rok 2010/11

GiBoN, w sprawie legalizacji - jest Endriu, On pozwoli robić plantacje ganji .

Ja bym już, szczerze mówiąc, mieć małą emeryturę, ale wcześniej skończyć i móc żyć z tej kasy, a nie dednąć przy koparce w wieku 70 lat...



http://egildia.pl/wp-content/uploads/2016/12/ggg%C5%82adkie.png
+Ukochałem cię odwieczną miłością, dlatego też podtrzymywałem dla ciebie łaskawość.+ [Jr 31, 3]
+Świat jaki znamy odchodzi. Jednak to przeszłość jest kluczem do przyszłości.+
+Pogarda to przywilej ludzi światłych i rozumnych. W innych przypadkach jest przejawem zwykłego gówniarstwa i ciemnoty.+

Offline

 

#5 2010-05-31 00:20:06

 GiBoN

Generał

900582
Zarejestrowany: 2009-06-25
Posty: 2543
Miasto: Loch/Cytka
Kampania: Smocza krew/ogolnie SoD
Jednostka: Czarny smok/Hydra/Archdevil
Bohater: Gunnar/Tazar/Crag/Isra
Magia: Zależnie od miasta

Re: Plan rządu na rok 2010/11

Lowcokur powiedz mi jaka jest różnica między stanem dzisiejszym, a tym, w którym doszłoby do legalizacji? Więcej osób by jarało? Nie. Ktoś by umarł z tego powodu? Raczej nie. Po prostu by za to nie karali, kto ma palić i tak pali, ten kto nie pali, tego nikt nie zmusi, chodzi tylko o to, by nie siedzieć, jeżeli nie robi się nikomu krzywdy...


http://heroes.vot.pl/Obrazki/sygna.JPG

Offline

 

#6 2010-05-31 11:21:16

 Mathias

Król

35762222
Zarejestrowany: 2006-11-25
Posty: 6916
Miasto: Zamek
Kampania: Niech Żyje Królowa
Jednostka: Archanioł
Bohater: Christian
Magia: Woda
WWW

Re: Plan rządu na rok 2010/11

Szczerze mówiąc, wolę ganje niż papierosy. Łowca, Ty chyba nie wiesz, co mówisz: po 1. to marihuana NIE jest rakotwórcza i nie powoduje żadnych cięższych chorób, zaś papierosy tak. Po 2. od maryhy się nie uzależnia, od tytoniu owszem. Po 3. ganja to NIE narkotyk, a papierosy TAK (tylko nie chcą tego powiedzieć wprost).
Podsumowując: skoro GORSZA i bardziej niebezpieczna używka jest już zalegalizowana od lat, to nie rozumiem, dlaczego by nie zalegalizować również tej bezpiecznej i w miarę zdrowej.



http://egildia.pl/wp-content/uploads/2016/12/ggg%C5%82adkie.png
+Ukochałem cię odwieczną miłością, dlatego też podtrzymywałem dla ciebie łaskawość.+ [Jr 31, 3]
+Świat jaki znamy odchodzi. Jednak to przeszłość jest kluczem do przyszłości.+
+Pogarda to przywilej ludzi światłych i rozumnych. W innych przypadkach jest przejawem zwykłego gówniarstwa i ciemnoty.+

Offline

 

#7 2010-05-31 14:51:10

 Lowcakur

Rekrut

4499461
Skąd: Rumia/Strande
Zarejestrowany: 2010-02-17
Posty: 1391
Miasto: Lochy/Nekropolia/Inferno
Kampania: Podziemia i Diabły
Jednostka: Złe Oko/Wampirzy Lord/Magog
Bohater: Ajit/Vokal/Xeron
Magia: Ogien/Ziemia
WWW

Re: Plan rządu na rok 2010/11

dobra, ja tutaj z palaczami nie dyskutuje bo najpierw znajde sie na ich poziomie a potem mnie pokonaja dioswiadczeniem I podam jeden historyczny przyklad: na calym swiecie, do pewnego okresu czasu( czyt. koncowka 16wieku) palenie tytoniu(czyt po prostu fajki papierosow itp. bylo karane smiercia) A potem ten stan rzeczys ie zmienil, poniewaz zaczeno powrzechnie twierdzic ze tyton jest nieszkodliwy, oraz ndawal sie idealnie jako uzywka dla marynarzy, bo jak ci mieli zielsko to nie upijali sie w trupa na statku i nie wpadali w alkocholizm. A teraz patrzcie jak to pieknie wyszlo. Z marycha bedzie tak samo, wiec nie jestem za legalizacja.
AD1:Popal Maryche dluzej, to zobaczymy czy bedziesz bez chorob.
AD2: Popal dluyej, to ciekawe cyz sie oderwiesy, ywlasycya jak bedyie yalegaliyowana.
AD3: Wiesy co, ty chyba takie info masz od Ruskich Naukowcow(nie wklejaj mi tzlko cyegos y wikipedi, pryecyztalem calz artzkul)


One, two Freedy's comming for you... Three, four better lock your door... Five, six grab a crucifix... Seven, eight better stay up late... Nine, ten never sleep again...

http://i48.tinypic.com/1zou4h1.png

Offline

 

#8 2010-05-31 14:53:13

 GiBoN

Generał

900582
Zarejestrowany: 2009-06-25
Posty: 2543
Miasto: Loch/Cytka
Kampania: Smocza krew/ogolnie SoD
Jednostka: Czarny smok/Hydra/Archdevil
Bohater: Gunnar/Tazar/Crag/Isra
Magia: Zależnie od miasta

Re: Plan rządu na rok 2010/11

Rakotwórcza jest, bynajmniej jeżeli się ją pali, przyjmowana doustnie już nie. Nawet palona jest mniej szkodliwa od papierosów, gdyż nie dodaje się tak masy chemikaliów. Uzależnić się od niej fizycznie nie da, psychicznie, owszem, z tą różnicą, że nawet od masturbacji można się psychicznie uzależnić. Skoro społeczeństwo nie uznaje papierosów i alkoholu za narkotyk, to ganji tym bardziej nie powinno, gdyż jest mniej szkodliwa od obu wymienionych. Są legalne, gdyż były wszech obecne w społeczeństwie praktycznie od zawsze. A tak na marginesie, nie da się jej przedawkować, umrzeć z tego powodu, natomiast od alko już można, ciekawe co nie. No i Lowco gwarantuje Ci, że gdybyś zobaczył kogoś spalonego, kto użył kropli do oczu to w wielu przypadkach byś nawet tego nie zauważył.


http://heroes.vot.pl/Obrazki/sygna.JPG

Offline

 

#9 2010-05-31 15:21:22

 Mathias

Król

35762222
Zarejestrowany: 2006-11-25
Posty: 6916
Miasto: Zamek
Kampania: Niech Żyje Królowa
Jednostka: Archanioł
Bohater: Christian
Magia: Woda
WWW

Re: Plan rządu na rok 2010/11

Wszystko, co trzeba, napisał GiBoN. Dodam także, że NIE jestem palaczem ani papierosów, ani marihuany, a więc spoglądam na całą sprawę obiektywnie.

Łowca, wobec tego dlaczego papierosy są zalegalizowane? Widziałeś listę chorób przez nie powodowane? Nie sprzeciwiasz się zażywaniu trucizny, a sprzeciwiasz zażywaniu ganji, która jest dużo mniej szkodliwa?



http://egildia.pl/wp-content/uploads/2016/12/ggg%C5%82adkie.png
+Ukochałem cię odwieczną miłością, dlatego też podtrzymywałem dla ciebie łaskawość.+ [Jr 31, 3]
+Świat jaki znamy odchodzi. Jednak to przeszłość jest kluczem do przyszłości.+
+Pogarda to przywilej ludzi światłych i rozumnych. W innych przypadkach jest przejawem zwykłego gówniarstwa i ciemnoty.+

Offline

 

#10 2010-05-31 16:08:22

 Lowcakur

Rekrut

4499461
Skąd: Rumia/Strande
Zarejestrowany: 2010-02-17
Posty: 1391
Miasto: Lochy/Nekropolia/Inferno
Kampania: Podziemia i Diabły
Jednostka: Złe Oko/Wampirzy Lord/Magog
Bohater: Ajit/Vokal/Xeron
Magia: Ogien/Ziemia
WWW

Re: Plan rządu na rok 2010/11

Mathias, czytaj moje posty uwazniej:
" A potem ten stan rzeczys ie zmienil, poniewaz zaczeno powrzechnie twierdzic ze tyton jest nieszkodliwy, oraz ndawal sie idealnie jako uzywka dla marynarzy, bo jak ci mieli zielsko to nie upijali sie w trupa na statku i nie wpadali w alkocholizm. A teraz patrzcie jak to pieknie wyszlo. Z marycha bedzie tak samo, wiec nie jestem za legalizacja. "

A choroby odkryto dopiero niedawno, jak papierosy staly sie zbyt duzym problemem. I gdzie ja moze napisalem ze nie sprzeciwiam sie papierochom?! Widac to jasno i wyraznie po moim poscie.

Pozyjemy, zobaczymy. Aha i radze panom pojechac do Holandii, tam jest dopiero masakra z tym wszystkim. Ciekawe jak bys sie poczul, jakbys dostal w morde tylko dlatego ze ktos potrzebuje kasy na ziolo?


One, two Freedy's comming for you... Three, four better lock your door... Five, six grab a crucifix... Seven, eight better stay up late... Nine, ten never sleep again...

http://i48.tinypic.com/1zou4h1.png

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
Szamba betonowe Dolsk Fine Apartment ehotelsreviews berlin-hotel.pl