Tajemnice Antagarichu | Heroes 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 Forum

Tajemnice Antagarichu | Heroes 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 Forum

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Komputery

Ogłoszenie

Witamy w Królestwie!


#1 2010-08-12 20:10:29

 Mathias

Król

35762222
Zarejestrowany: 2006-11-25
Posty: 6916
Miasto: Zamek
Kampania: Niech Żyje Królowa
Jednostka: Archanioł
Bohater: Christian
Magia: Woda
WWW

Aktualności ze świata

Co nowego na polskiej scenie HoM&M? Będę podawał aktualności z portali w kolejności ich starszeństwa.

W Jaskini Behemota przygotowania do Konwentu. Odbędzie się on w dniach 13-15. sierpnia w Byczynie. Zapisy już zakończone, podobno można jeszcze przyjechać i zapłacić na miejscu, ale może się to wiązać z koniecznością spania we własnym śpiworze, etc.

Kwasowa Grota chwilowo spokojna, odpoczywa. Niedawno pojawiła się informacja o tajemniczym filmiku. Czy zapowiada on Heroes 6?

Na Tawernie nie dzieje się ostatnio nic, co by wykraczało poza rutynę. Od miesiąca nie było już żadnych nowości. Od jakiegoś czasu (kilku miesięcy) JareQ pracuje nad zupełnie nową wersją strony, czym usprawiedliwia mniejszą liczbę aktualizacji na starej niż dotychczas. Ciekawe, kiedy ujrzy ona światło dzienne...

Z kolei Legendy Heroes czekają najważniejsze wydarzenia sezony - Finały Pro. Trzej zawodnicy: Uzza, Tiamath i Ginterlen walczą o tytuł Mistrza Ligi LH i nagrody pieniężne. Łączna pula nagród to 500zł. Tak więc jest o co walczyć.

Centrum Heroes 3 umarło. Chyba już na dobre. Niewiele dała zmiana Admina, po krótkim okresie "jakby obudzenia" znowu posucha. To już chyba koniec tego forum...

Akademia Wojny --> tutaj najważniejszym wydarzeniem na pewno jest Master AW. Turniej dotarł już do półfinałów. Dostali się do nich: Dunpeal, Pentacz, Danyt i Gafgarion. 4. etap Mastera potrwa do końca tego miesiąca. Ponadto portal zawarł współpracę z cenega.pl. Szczegóły w poprzednim newsie przedstawił Mbehemot.

Tajemnice Antagarichu przeżywają trudne chwile. Wakacyjne plany wzięły w łeb. Administrator, który wrócił z urlopu, musi cały tej bałagan uprzątnąć. Szykuje się olbrzymia aktualizacja, która ma całkowicie zmienić oblicze tego forum. TA jest kolejnym portalem, który zawarł współpracę z cenega.pl.

Na World of Heroes kończą się finały Turnieju Aren. Pozostał jeszcze mecz o 3. miejsce BlackMossesa z Wojradem. Na 1. i 2. pozycji uplasowali się Tiamath i Razer.

Hall of War prowadzi turniej Wojna Ras (H5). Równolegle rozgrywają się mecze do Gigantów (drugi turniej). I to tyle, co można wyczytać w ostatnich newsach.

Mroczna Biblioteka zniknęła z sieci. Dzisiaj otrzymałem wiadomość od Cohena w tej sprawie: nie ma środków na opłacenie domeny oraz dostępu do internetu. Nie wiadomo, czy w ogóle wróci. A to bardzo komplikuje życie TA i CH3.

Masz jakąś ciekawą informację? Wyślij mi ją na maila!

Pozdrawiam, namaste i good luck !



http://egildia.pl/wp-content/uploads/2016/12/ggg%C5%82adkie.png
+Ukochałem cię odwieczną miłością, dlatego też podtrzymywałem dla ciebie łaskawość.+ [Jr 31, 3]
+Świat jaki znamy odchodzi. Jednak to przeszłość jest kluczem do przyszłości.+
+Pogarda to przywilej ludzi światłych i rozumnych. W innych przypadkach jest przejawem zwykłego gówniarstwa i ciemnoty.+

Offline

 

#2 2010-08-12 21:15:40

 Solejuk

Obywatel

11216547
Call me!
Skąd: W twoim zamku
Zarejestrowany: 2010-07-23
Posty: 27
Miasto: Inferno
Kampania: Na razie Cień Śmierci
Jednostka: Hell Baron
Bohater: Xyron
Magia: Fajer

Re: Aktualności ze świata

Popraw temat, bo te html'e ci nie wyszły ;D A Potem skasuj mój post.

Offline

 

#3 2010-08-12 22:46:27

 Mathias

Król

35762222
Zarejestrowany: 2006-11-25
Posty: 6916
Miasto: Zamek
Kampania: Niech Żyje Królowa
Jednostka: Archanioł
Bohater: Christian
Magia: Woda
WWW

Re: Aktualności ze świata

Wyszły, wyszły, tylko przez pomyłkę nie włączyłem htmla userom . Zaraz to poprawię i będzie dobrze .



http://egildia.pl/wp-content/uploads/2016/12/ggg%C5%82adkie.png
+Ukochałem cię odwieczną miłością, dlatego też podtrzymywałem dla ciebie łaskawość.+ [Jr 31, 3]
+Świat jaki znamy odchodzi. Jednak to przeszłość jest kluczem do przyszłości.+
+Pogarda to przywilej ludzi światłych i rozumnych. W innych przypadkach jest przejawem zwykłego gówniarstwa i ciemnoty.+

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
herosy3.pun.pl