Tajemnice Antagarichu | Heroes 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 Forum

Tajemnice Antagarichu | Heroes 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 Forum

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Komputery

Ogłoszenie

Witamy w Królestwie!


#2041 2015-04-27 15:56:22

 Xeno

Generał

19059944
Zarejestrowany: 2009-06-04
Posty: 3160
Miasto: Moje Bagno
Kampania: Łatwa
Jednostka: Silna
Bohater: Najlepszy
Magia: Destruktywna

Re: Stolik Gawędziarzy

Chyba ich z deka pogrzało, co tam ma wymagać aż takiej mocy??

Offline

 

#2042 2015-04-27 17:16:51

 Sauron

Generał

Skąd: Barad-Dur
Zarejestrowany: 2009-03-22
Posty: 2239
Miasto: Nekropolia/Cytadela/Forteca
Kampania: Bunt Nekromanty/Cena Pokoju
Jednostka: Tytan/gorgona/władca mroku
Bohater: Wystan/Sandro/Neela
Magia: Dopasowana

Re: Stolik Gawędziarzy

Ciekawe kto zrobił szybki pre-order a potem zobaczył wymagania i zrozumiał, że czeka go jeszcze wymiana sprzętu? Z portfela zniknie sporo, a w Polsce teraz jest tak fajnie że to nie są za dobre wieści. Nie żeby to w ogóle były dobre wieści, po prostu z taką średnią krajową...

Gdyż tak, nie wiem czy wspominałem, jest gruby pre-order. Dużo bajeranckich dodatków, w końcu to kolekcjonerka. Gra dopiero wchodzi w grywalną betę, gdzie tylko 2 nacje są do wyboru. Nie wiadomo jeszcze mnóstwo rzeczy, ale kasa już musi być. No i ten gotowy przed wszystkim SKLEP.

Przy okazji: http://www.pcgamesn.com/heroes-of-might … ative-fans

Czyli jechanie po konserwatywnych fanach, co nie łykają wszystkiego jak młode pelikany. Prawda w oczy kole?
H6 w wersji complete to dobra gra, ale wymagała dużo zmian i łatek w porównaniu do poprzedniej części. Właśnie przez was (Ubi).


http://oi51.tinypic.com/ela913.jpg

Offline

 

#2043 2015-04-27 18:45:16

 Mathias

Król

35762222
Zarejestrowany: 2006-11-25
Posty: 6916
Miasto: Zamek
Kampania: Niech Żyje Królowa
Jednostka: Archanioł
Bohater: Christian
Magia: Woda
WWW

Re: Stolik Gawędziarzy

Tego bełkotu z pcgamesn.com nawet szkoda komentować. Wymagania bardzo duże,  a więc można się spodziewać kolejnego przerostu formy nad treścią,  czyli standard. Ech, sszkoda, może za kilka lat tę grę kupię, jak kompy z takimi parametrami będą również standardem.



http://egildia.pl/wp-content/uploads/2016/12/ggg%C5%82adkie.png
+Ukochałem cię odwieczną miłością, dlatego też podtrzymywałem dla ciebie łaskawość.+ [Jr 31, 3]
+Świat jaki znamy odchodzi. Jednak to przeszłość jest kluczem do przyszłości.+
+Pogarda to przywilej ludzi światłych i rozumnych. W innych przypadkach jest przejawem zwykłego gówniarstwa i ciemnoty.+

Offline

 

#2044 2015-04-27 23:39:21

 Xeno

Generał

19059944
Zarejestrowany: 2009-06-04
Posty: 3160
Miasto: Moje Bagno
Kampania: Łatwa
Jednostka: Silna
Bohater: Najlepszy
Magia: Destruktywna

Re: Stolik Gawędziarzy

Dla mnie nie będzie problemu tego odpalić, ale szkoda mi będzie kasy na grę, chyba że będzie jakiś przełom i nie okaże się shitem.

Offline

 

#2045 2015-04-30 11:05:09

 Wuwu

Rekrut

Call me!
Zarejestrowany: 2013-08-05
Posty: 253
Miasto: Zamek
Kampania: Nowy początek
Jednostka: Archanioł, Rdzawy Smok, Feniks
Bohater: Gem, Sandro, Gelu

Re: Stolik Gawędziarzy

Po kombinacji z kartami graficznymi w szóstej części Heroes, to nawet jakbym to odpalił na swoim kompie to i tak bym tego nie kupił.


,,Ptaki męczy latanie jak chodzenie ludzi"

Offline

 

#2046 2015-05-03 23:11:47

 Mathias

Król

35762222
Zarejestrowany: 2006-11-25
Posty: 6916
Miasto: Zamek
Kampania: Niech Żyje Królowa
Jednostka: Archanioł
Bohater: Christian
Magia: Woda
WWW

Re: Stolik Gawędziarzy

Heroes 6 tanieje w sklepach szybciej niż Heroes 5, to jednak o czymś świadczy. Nie chcę hejtować gry, w którą nie grałem, ale po prostu nie należę do ludzi, którzy "lecą" na grafikę i śliczne obrazki, przyćmiewające to, o co w tej grze chodzi. Zniechęciło mnie do H6 info o redukcji typów surowców, zmniejszeniu liczby miast (wyszły dodatki, całe szczęście) i likwidacji ekranu miast. Ponoć siódemka ma cofnąć niektóre absurdy szóstki i pewnie dlatego pojawiło się oburzenie, że beton i konserwy dyktują twórcom, co mają robić. Autorzy takich teorii nie wzięli tylko pod uwagę, że te elementy się najzwyczajniej w świecie nie sprzedały, a w robieniu gier chodzi głównie o zarabianie pieniędzy, a nie o ułomnie pojmowany postęp. Jednak nie mogłem się powstrzymać od choćby krótkiego skomentowania artykułu posłanego przez Saurona ;p. Bo jednak autor tych wypocin pomylił wyraźnie internet z Parlamentem Europejskim, tutaj jeżdżenie po konserwatyzmie uważa się za tani chwyt, bo i samo określenie w kontekście gier znaczy zupełnie co innego niż w polityce. Cóż, tak to jest, jak się za bardzo chce być mainstreamowym i wychodzi bełkot.

I co tam słychać po majówce, bo u mnie szelest stron książek?



http://egildia.pl/wp-content/uploads/2016/12/ggg%C5%82adkie.png
+Ukochałem cię odwieczną miłością, dlatego też podtrzymywałem dla ciebie łaskawość.+ [Jr 31, 3]
+Świat jaki znamy odchodzi. Jednak to przeszłość jest kluczem do przyszłości.+
+Pogarda to przywilej ludzi światłych i rozumnych. W innych przypadkach jest przejawem zwykłego gówniarstwa i ciemnoty.+

Offline

 

#2047 2015-05-04 10:36:05

 Markham

Obywatel

Skąd: Międzyrzecz
Zarejestrowany: 2013-01-15
Posty: 589
Miasto: Przystań/Nekropolis
Magia: Kina
WWW

Re: Stolik Gawędziarzy

Ekrany już dawno wróciły w patchu, więc problemem pozostają surowce i Conflux.

Offline

 

#2048 2015-05-04 11:18:11

 Mathias

Król

35762222
Zarejestrowany: 2006-11-25
Posty: 6916
Miasto: Zamek
Kampania: Niech Żyje Królowa
Jednostka: Archanioł
Bohater: Christian
Magia: Woda
WWW

Re: Stolik Gawędziarzy

No spoko, tylko to nie obala mojej tez,  a wręcz ją potwierdza.



http://egildia.pl/wp-content/uploads/2016/12/ggg%C5%82adkie.png
+Ukochałem cię odwieczną miłością, dlatego też podtrzymywałem dla ciebie łaskawość.+ [Jr 31, 3]
+Świat jaki znamy odchodzi. Jednak to przeszłość jest kluczem do przyszłości.+
+Pogarda to przywilej ludzi światłych i rozumnych. W innych przypadkach jest przejawem zwykłego gówniarstwa i ciemnoty.+

Offline

 

#2049 2015-05-04 13:05:19

 Markham

Obywatel

Skąd: Międzyrzecz
Zarejestrowany: 2013-01-15
Posty: 589
Miasto: Przystań/Nekropolis
Magia: Kina
WWW

Re: Stolik Gawędziarzy

Jeśli masz lekko liberalne podejście do gier, to się ,,przyzwyczaisz''. Redukcja liczby surowców o dziwnie nie przyśpiesza rozbudowy miasta. Czasami jest to dłużej jak w klasycznych Heroesach. Te drzewko umiejętności jest kiepskie, szybko się nudzi, ponieważ możesz wybrać co chcesz. Przez to są umiejętności które zawsze będziesz miał i takie których nigdy nie użyjesz. Drzewko rozbudowy a jest zbyt uproszczone. Kolejną wadą jest edytor i mała ilość lokacji na mapie. Brak gildii to to też kiepski pomysł.  Na polach bitew nie ma prawie przeszkód -  to tyle wad, mimo to Heroes VI przypadł mi do gustu. Czwórkę też mógłbym odpalić, ale jest jeden problem - codzienny przyrost jest strasznie irytujący.

Offline

 

#2050 2015-05-04 16:50:23

 Mathias

Król

35762222
Zarejestrowany: 2006-11-25
Posty: 6916
Miasto: Zamek
Kampania: Niech Żyje Królowa
Jednostka: Archanioł
Bohater: Christian
Magia: Woda
WWW

Re: Stolik Gawędziarzy

oj, sporo tych wad. Co do przyrostu w czwórce to jest to ciekawa zmiana, nie każdemu się to podoba, mnie osobiście nie sprawiała problemów. Bardziej szkoda mi było likwidacji ulepszeń jednostek.



http://egildia.pl/wp-content/uploads/2016/12/ggg%C5%82adkie.png
+Ukochałem cię odwieczną miłością, dlatego też podtrzymywałem dla ciebie łaskawość.+ [Jr 31, 3]
+Świat jaki znamy odchodzi. Jednak to przeszłość jest kluczem do przyszłości.+
+Pogarda to przywilej ludzi światłych i rozumnych. W innych przypadkach jest przejawem zwykłego gówniarstwa i ciemnoty.+

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
usuwanie adblue Delight Lodge Departamento 1D1B studio centro sur avenida...