Tajemnice Antagarichu | Heroes 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 Forum

Tajemnice Antagarichu | Heroes 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 Forum

Ogłoszenie

Witamy w Królestwie!


#1 2010-08-21 21:45:00

 Mathias

Król

35762222
Zarejestrowany: 2006-11-25
Posty: 6916
Miasto: Zamek
Kampania: Niech Żyje Królowa
Jednostka: Archanioł
Bohater: Christian
Magia: Woda
WWW

Agent Ubisoft zdradza twarz! Nowa dawka informacji o Heroes VI!

Dzisiaj na Celestial Heavens miało miejsce bardzo ważne wydarzenie. Jeden z użytkowników - Marzhim - napisał interesującego posta z wieloma istotnymi informacjami na temat najnowszej części herosów, jednocześnie ujawniając, że pracuje dla Ubisoft i przez dłuższy czas zbierał wieści i opinie fanów, a następnie przekazywał je swojej firmy. Wygląda więc na to, że Ubistoft Studio rzeczywiście wzięło pod uwagę nasze zdanie i nie oszukiwało, pisząc o zaangażowaniu grupy fanów w przesyłanie im komentarzy graczy.

Oto treść wiadomości Marzhima. Tłumaczenie - Jaskinia Behemota. Osobiście poprawiłem liczne literówki i błędy interpunkcyjne dla lepszej przejrzystości tekstu.

Marzhim napisał:

Cześć chłopaki!

Kiedy już Heroes VI został oficjalnie ogłoszony, nadszedł chyba czas, aby się ujawnić. Tak więc jestem częścią zespołu Ubi, zostałem zatrudniony około rok temu do pracy nad projektem poziomów do gry (między innymi).

Dostrzegam sporą dezorientację (oraz porcję niezdrowego szaleństwa także) w kwestii faktów ujawnionych na Gamescom, głównie z powodu screenów z dema. Ponieważ dopiero co wróciłem z targów, pomyślałem, że wpadnę, aby wyklarować pewne sprawy.
Oto fakty, które można znaleźć w różnych recenzjach gry, ale chyba dobrze jest je mieć w jednym miejscu.

Oczywiście nie mogę ujawnić tego, czego do tej pory nie ujawniono, ale oto, co mogę powiedzieć:

- Gamescom Demo było wczesną Alfą, więc sporo animacji, dźwięków oraz elementów interfejsu brakowało lub po prostu zajmowało miejsce. Pamiętajcie o tym!

- Ekran miasta: nadal jest ekran miasta lub ściślej okno miasta. Każde miasto nadal posiada własną muzykę oraz całą resztę. Jest to animowany w 2D ekran miasta. Ekran miasta Przystani był tylko kawałkiem brakujących elementów, dlatego zastąpiono go jedynie screenshotem z dema.

- Można uzyskać znacznie więcej informacji o mieście na jego modelu 3D na mapie przygód (nie tylko ratusz lub fortyfikacje). Sporo dowiesz się o strategii swojego wroga, obserwując rozwój miasta.

- Nadal są kopalnie na mapie przygód. Wciąż trzeba je zająć, aby czerpać surowce. Nowością jest, że wszystkie kopalnie są na "obszarze kontroli" miasta lub fortu. [...]* jedynym sposobem na odebranie ich jest zdobycie fortu/miasta kontrolującego obszar.

- Jest jednak nadal możliwe okupowanie wrogiej kopalni przez jednego z Twoich bohaterów, aby wykradać surowce. Jak tylko odejdziesz z miejsca, to kopalnia automatycznie zacznie produkować dla właściciela obszaru kontroli.

- Zdaję sobie sprawę, że wielu z Was przewiduje sporo zmian w stosunku do klasycznych Heroes i rozumiem, że zmiany mogą straszyć. Nie ukrywam, że zareagowałem dokładnie w ten sam sposób na początku. Mogę jedynie doradzić, abyście poczekali z wyrokami, dopóki nie zagracie. Zapewniam, że wciąż czujesz i grasz w Heroes. Gra wnosi nowości, lecz nie próbuje być rewolucyjna lub zmienić Heroesa w coś zupełnie innego. Jednak, nie, nie jest reedycja Heroes 3. I myślę, że to dobrze.

To by było na tyle. Mam nadzieję, że jest jaśniej

*Wycięty fragment zdania nie zawierał żadnych informacji, był nielogiczną częścią zdania, co ma zapewne związek ze zbyt szybkim pisaniem posta przez autora



http://egildia.pl/wp-content/uploads/2016/12/ggg%C5%82adkie.png
+Ukochałem cię odwieczną miłością, dlatego też podtrzymywałem dla ciebie łaskawość.+ [Jr 31, 3]
+Świat jaki znamy odchodzi. Jednak to przeszłość jest kluczem do przyszłości.+
+Pogarda to przywilej ludzi światłych i rozumnych. W innych przypadkach jest przejawem zwykłego gówniarstwa i ciemnoty.+

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
zasięg odbioru kaset vhs w-wa warsztat samochodowy lublin bogucin serwis iveco https://straznikwspomnien.pl/