Tajemnice Antagarichu | Heroes 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 Forum

Tajemnice Antagarichu | Heroes 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 Forum

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Moda

Ogłoszenie

Witamy w Królestwie!


#1 2010-09-05 20:41:58

 Mathias

Król

35762222
Zarejestrowany: 2006-11-25
Posty: 6916
Miasto: Zamek
Kampania: Niech Żyje Królowa
Jednostka: Archanioł
Bohater: Christian
Magia: Woda
WWW

Pomoc Użytkowników - pierwsze nagrody rozdane

Witam!
Użytkownicy, którzy zobowiązali się pomóc mi w drobniejszych sprawach, wykonali już pierwsze zadania. Z tego miejsca gorąco im dziękuję. Rozdaję także plusy.

Eragon - 4 plusy za znalezienie i zamieszczenie 20 obrazków (1 plus za 5), miało to miejsce jeszcze przed moim ogłoszeniem, Eragon sam zapytał, czy może w czymś pomóc, stąd taka wysoka nagroda.
Sauron - 2 plusy za przetłumaczenie i wrzucenie tematów dot. dwóch kolejnych anglojęzycznych reportaży o Heroes VI.
I.M.P.R. - 2 plusy za wykonanie różnych zadań związanych ze zbieraniem wiadomości o Reputacji, przygotowujemy wszystko do Hali Sław. Kiedy uruchomię Pałac, otrzyma on jeszcze jedną nagrodę za pomoc w jego budowie.
Lowcakur - plus za przetłumaczenie niemieckiego artykułu dot. MM H6.
Pandrodor - plus za umieszczenie kolejnych znalezionych w sieci informacji o Heroes VI.
lol772 - plus za rozpoczęcie prac renowacyjnych działu WoG. Zajmuje się on jego modernizacją i uzupełnianiem.

A to jeszcze na pewno nie koniec. Pomocnicy otrzymali już nowe polecenia, po których wykonaniu dostaną następne prezenty. GORĄCO zapraszam do przyłączania się do owego zacnego grona. Pomożecie bardzo naszemu forum i przyspieszycie prace związane z Pałacem i Portalem. A przy okazji zarobicie wiele plusów.



http://egildia.pl/wp-content/uploads/2016/12/ggg%C5%82adkie.png
+Ukochałem cię odwieczną miłością, dlatego też podtrzymywałem dla ciebie łaskawość.+ [Jr 31, 3]
+Świat jaki znamy odchodzi. Jednak to przeszłość jest kluczem do przyszłości.+
+Pogarda to przywilej ludzi światłych i rozumnych. W innych przypadkach jest przejawem zwykłego gówniarstwa i ciemnoty.+

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
BetónovĂŠ Ĺžumpy Ĺ˝iar nad Hronom Hotels Flamborough Fine Apartment ehotelsreviews