Tajemnice Antagarichu | Heroes 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 Forum

Tajemnice Antagarichu | Heroes 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 Forum

Ogłoszenie

Witamy w Królestwie!


#11 2012-05-05 10:00:22

 Olórin

Generał

34741593
Skąd: AvLee
Zarejestrowany: 2009-08-11
Posty: 1094
Miasto: Bastion
Kampania: Cień Śmierci
Jednostka: Centaur Bojowy
Bohater: Mephala

Re: [AB] "Pogromca smokówi"

Na smoki już chyba lepiej się wychodzi używając implozji, ale co do nag to masz Xeno 100% racji. Spowolnić i pierdalnąć berserka o ile się go ma na mistrzu

Ogólnie ta kampania nie jest taka trudna jak się wydaje. Ja akurat oślepiałem te oddziały i waliłem w nie z moich stworków. Z tego co pamiętam miałem idealny układ mapy, bo można było przejść tylko z prawej i lewej strony. Tak więc one same poblokowały sobie przejścia (oślepiłem), a w to co się ruszało wewnątrz waliłem strzelcami (nawet magii chyba nie używałem). Potem tylko bariera (żeby musiały iść z jednej strony) i dobijałem to co zostało. Ogólnie ten pojedynczej walce straszą tylko liczbą. Większe straty jak dla mnie zrobiły by infryty w tej liczbie


http://i50.tinypic.com/2a8ouvd.png
http://i49.tinypic.com/2ijm0b5.png
[CENTER]http://www.nodiatis.com/pub/1.jpg[/CENTER]

"Prawdziwy władca jest zawsze w pierwszym w boju i ostatnim w odwrocie..."

Offline

 

#12 2012-05-05 12:21:01

 Xeno

Generał

19059944
Zarejestrowany: 2009-06-04
Posty: 3160
Miasto: Moje Bagno
Kampania: Łatwa
Jednostka: Silna
Bohater: Najlepszy
Magia: Destruktywna

Re: [AB] "Pogromca smokówi"

Olórin nam się zepsuł, klnie a forum^^
Ja mało kampanii przechodziłem, wiem, że przeszedłem barbarzyńskie i tą z cytadelą.

Offline

 

#13 2012-05-05 14:44:15

 Sauron

Generał

Skąd: Barad-Dur
Zarejestrowany: 2009-03-22
Posty: 2239
Miasto: Nekropolia/Cytadela/Forteca
Kampania: Bunt Nekromanty/Cena Pokoju
Jednostka: Tytan/gorgona/władca mroku
Bohater: Wystan/Sandro/Neela
Magia: Dopasowana

Re: [AB] "Pogromca smokówi"

No trudna kampania, magia jest tutaj konieczna, jakieś implozje, berserki i oślepienia + bieganie po całym polu bitwy.

Ostatnio edytowany przez Sauron (2012-05-05 14:44:59)


http://oi51.tinypic.com/ela913.jpg

Offline

 

#14 2012-05-05 15:24:48

 Mathias

Król

35762222
Zarejestrowany: 2006-11-25
Posty: 6916
Miasto: Zamek
Kampania: Niech Żyje Królowa
Jednostka: Archanioł
Bohater: Christian
Magia: Woda
WWW

Re: [AB] "Pogromca smokówi"

Olórin nam się zepsuł, klnie a forum^^

Co ta matura z Tobą zrobiła? :>

Co do tego ,,spokojnego" przejścia mapy z rdzawymi  - tam także jest limit czasowy 6 miesięcy. Nie lubię mapek na czas . Ale spróbuję. Tylko jak radzicie - ryzykować od razu straty w jednostkach przy podbijaniu kopalń, czy może wpierw zając miasto jakoweś, chociażby to na północy?

No trudna kampania, magia jest tutaj konieczna, jakieś implozje, berserki i oślepienia + bieganie po całym polu bitwy.

Te bieganie zastosowałem w potyczce z nagami .



http://egildia.pl/wp-content/uploads/2016/12/ggg%C5%82adkie.png
+Ukochałem cię odwieczną miłością, dlatego też podtrzymywałem dla ciebie łaskawość.+ [Jr 31, 3]
+Świat jaki znamy odchodzi. Jednak to przeszłość jest kluczem do przyszłości.+
+Pogarda to przywilej ludzi światłych i rozumnych. W innych przypadkach jest przejawem zwykłego gówniarstwa i ciemnoty.+

Offline

 

#15 2013-08-15 00:22:20

 MJOdorczuk

Szeregowiec

Call me!
Zarejestrowany: 2013-02-09
Posty: 302

Re: [AB] "Pogromca smokówi"

Że podobno nie ma o czym ostatnio pisać(chatbox), to zapytam się tutaj panie król, czyś pan już tę misję przeszedł. Ja się z tym jak cholera męczę, wpierw, jak przechodziłem czarodziejskie jako drugie, to spokojnie niszczyłem smoki, ale ze względu na brak miejskiego portalu, coby szybko zebrać woja i artefaktu(wydłużenie czasu zaklęć), którego nazwy nie pamiętam, a który zdobywa się w misji z rdzawymi w zamian za pierścień dyplomaty, to nie mogłem pokonać królewskich nag na tyle szybko, by mieć jeszcze z miesiąc na dotarcie do wyspy. Na nagi rzeczywiście najlepszy berserk, spowolnienie i łańcuch piorunów, ale i to może nie starczyć, gdyż nag jest ponad 3 i pół kafla, a my do tego czasu nazbieramy (bodajże) max 150 tytanów i dwa razy tyle nag(pozostałe jednostki strasznie spowalniają, więc do obu misji wyborowych(rdzawe a czarodziejskie) polecam brać tylko te dwie, gdyż nawet, jeśli niektóre są szybkie, to padają jak muchy i wytracamy na nich kasę, jedynie w wypadku korzystania z miejskiego portalu, gdy mamy wroga pod domciem, to możemy zwerbować niższe jednostki), więc i tak wypadamy miernie.

Gdy przechodziłem rdzawe jako drugie(uo masz, jaka łatwizna się to okazała...) zabrakło mi czaru berserk i ożywienie. Nie jestem pewien, czy mamy możliwość zdobycia tych czarów w misji z czarodziejskimi smokami, ale, jeśli tak, to pozostaje nam brać jako premię gildię czwóreczkę i wczytywać, póki nie wyskoczą owe czary.

Wyżej ktoś(nie chce mi się teraz szukać^^) napisał, coby rozdzielić czarodziejów na wszystkie siedem pozycji i lać smoki implozją... nie lepiej jest oszczędzać ich na później i zwerbować po prostu gremliny i je porozdzielać? Jeszcze jest do was pytanie, czy w misji z czarodziejskimi lepiej od razu pchać się na południe, czy wpierw odwiedzić chatę proroka i kopalnię złota na północy?


A teraz doradzając tym, którzy tej kampanii jeszcze nie przechodzili, to w pierwszej misji polecam wpierw ulepszyć magów, odwiedzić chatę czarownicy(bodajże magia ziemi), pójść lekko na wschód po buty i wrócić na zachód do miasta po czary, a następnie pójść na zachód odwiedzając trzy chatki czarownicy na południu(pozostałe trzy magie). Trzymamy się cały czas krawędzi i nie zbaczamy po żadne surowce, bo to nas tylko opóźnia, a nic nam nie da. Odwiedzamy wszystko, co nam polepsza statystyki i staramy się bezstratnie pokonywać przeciwników. Nie wchodzimy do żadnych portali wejścia, gdyż one nas wywalą gdzieś hen hen daleko. Odwiedzamy za to każdy monolit przejścia. Jeden z monolitów jest z drugiej strony obstawiony, ale tu wystarczy trik ze spacją. Wykonujemy misję dla proroka i nim zmierzymy się z golemem, to ruszamy na północ, by poulepszać jednostki. Czarny rynek czyha na nas z niemiłą niespodzianką, więc nie warto do niego iść.

Za kolejną misję polecam wziąć, tak jak i wyżej rozpisani, rdzawe smoki. W misji tej jak najszybciej ruszamy na zachód, zdobywamy miasto i niszczymy obstawę czaru wrota wymiarów. Dostajemy się do więzienia, skąd uwalniamy Craga, a resztę misji niszczymy wroga i zajmujemy kopalnie.

Z czarodziejskich smoków jedyne, co mogę doradzić to to, żeby jak najszybciej wydostać się z kotlinki i zająć najbliższe miast oraz otworzyć wcześniej wspomnianą kotlinę ze świątynią obłoków i złotym pawilonem, którą otwieramy dzięki wyżej wymienionemu amuletowi od czarów. Staramy się dywersyfikować nasze armie i opieramy siły jak i w poprzedniej misji na tytanach i nagach, dzięki czemu minimalizujemy szanse na śmierć czegokolwiek po naszej stronie.


Nie mogę się doczekać tego momentu, kiedy to za kilka lat zobaczę swoją wypowiedź i będę śmiać się i płakać jednocześnie...

Offline

 

#16 2013-08-15 14:10:32

 Mathias

Król

35762222
Zarejestrowany: 2006-11-25
Posty: 6916
Miasto: Zamek
Kampania: Niech Żyje Królowa
Jednostka: Archanioł
Bohater: Christian
Magia: Woda
WWW

Re: [AB] "Pogromca smokówi"

W dalszym ciągu nie dałem rady przejść tej misji, zawsze brakowało mi kilku miesięcy . Chyba faktycznie zabiorę się za rdzawe smoki według Twojego opisu. A czarodziejskie zostawię sobie na później.



http://egildia.pl/wp-content/uploads/2016/12/ggg%C5%82adkie.png
+Ukochałem cię odwieczną miłością, dlatego też podtrzymywałem dla ciebie łaskawość.+ [Jr 31, 3]
+Świat jaki znamy odchodzi. Jednak to przeszłość jest kluczem do przyszłości.+
+Pogarda to przywilej ludzi światłych i rozumnych. W innych przypadkach jest przejawem zwykłego gówniarstwa i ciemnoty.+

Offline

 

#17 2014-02-22 18:02:14

 Olórin

Generał

34741593
Skąd: AvLee
Zarejestrowany: 2009-08-11
Posty: 1094
Miasto: Bastion
Kampania: Cień Śmierci
Jednostka: Centaur Bojowy
Bohater: Mephala

Re: [AB] "Pogromca smokówi"

Witam tak więc kilka rzeczy ode mnie do tej kampanii. Trochę porad i pytanie, na które nigdzie nie znalazłem odpowiedzi

Tak więc od porad zaczynając:
1) W misji z rdzawymi smokami - Szybka eksploracja mapy, kilka szczurów i odblokowanie kilku kopalń to rzecz wiadoma, ale powiem coś innego, co może bardzo ułatwić grę. Gdzieś na środku mapy znajduje się "gryfiarnia", a trochę poniżej w lewo jest fort na wzgórzu. Archaniołki są szybsze od rdzawych, tak więc wystarczy mieć jednego i można spokojnie rzucać slow na smoki. Wtedy nawet najwolniejszy strzelak da radę w nie uderzyć. Jest to strategia opłacalna, gdyż w południowo-zachodniej części mapy jest chatka, w której gostek wymieni nam "anielskie strzały" na "złoty łuk"
Mi się udało tę mapę w ten sposób zjechać z całkowitą rozbudową gildii i pełną eksploracją w niecałe 3 i pół miesiąca

A teraz pytanko
Gdzie na tej feralnej mapie znajduje się taki artefakt jak "amulet życia" (ten taki złoty krzyż). Jest potrzebny do odblokowania drogi do "korony ze smoczych zębów" i nigdzie nie mogę do znaleźć, a na artefakciarza nie ma co liczyć w tym względzie. Wiem ktoś gdzie to gó... jest?


http://i50.tinypic.com/2a8ouvd.png
http://i49.tinypic.com/2ijm0b5.png
[CENTER]http://www.nodiatis.com/pub/1.jpg[/CENTER]

"Prawdziwy władca jest zawsze w pierwszym w boju i ostatnim w odwrocie..."

Offline

 

#18 2014-02-22 21:26:14

Baron

Obywatel

Skąd: Łódź
Zarejestrowany: 2007-04-02
Posty: 1049
Miasto: Żywioły i Twierdza
Jednostka: Feniks i Behemot
Bohater: Ciele

Re: [AB] "Pogromca smokówi"

Trzeba sposobem . Mi poszlo latwo ... 3500 nag zalatwia sie tak :
Masz tam zaklecie bariera . Stawiasz kilka barier tak ze nagi nie przejda . I strzelasz czarodziejami i tytanami a poniewaz masz pudelko strzaly sa nieograniczone . Gdy bariera znika stawiasz nowa  . I nic ci nie zrobia :-):-):-) Wystrzelalem po prostu :-):-):-)

Offline

 

#19 2014-02-22 22:27:25

 Xeno

Generał

19059944
Zarejestrowany: 2009-06-04
Posty: 3160
Miasto: Moje Bagno
Kampania: Łatwa
Jednostka: Silna
Bohater: Najlepszy
Magia: Destruktywna

Re: [AB] "Pogromca smokówi"

To ja wolę mass slow i berek, efektywniejsze.

Offline

 

#20 2014-02-23 11:38:45

 MJOdorczuk

Szeregowiec

Call me!
Zarejestrowany: 2013-02-09
Posty: 302

Re: [AB] "Pogromca smokówi"

Z tego co pamiętam, to amulet życia jest w misji z czarodziejskimi smokami. Zależnie od tego, którą misję przechodzisz pierwszą, w drugiej będziesz mógł wykorzystać premię z chatki jasnowidza.


Nie mogę się doczekać tego momentu, kiedy to za kilka lat zobaczę swoją wypowiedź i będę śmiać się i płakać jednocześnie...

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
przegrywanie kaset vhs łódz mapa fotowoltaiki makijaż permanentny Gdynia pojemniki mapa