Tajemnice Antagarichu | Heroes 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 Forum

Tajemnice Antagarichu | Heroes 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 Forum

Ogłoszenie

Witamy w Królestwie!


#1 2010-10-24 11:04:54

 Mathias

Król

35762222
Zarejestrowany: 2006-11-25
Posty: 6916
Miasto: Zamek
Kampania: Niech Żyje Królowa
Jednostka: Archanioł
Bohater: Christian
Magia: Woda
WWW

Aktualności ze świata 25.09-23.10


Witajcie!
Nie było nowinek przez niemal miesiąc. Ale od dnia dzisiejszego wracam i będą się pojawiać na bieżąco - co tydzień w sobotę.



Cóż takiego się działo przez te cztery tygodnie?



Jaskinia Behemota - przez końcówkę września i spory kawał października trwało uroczyste świętowanie 12. rocznicy powstania naszego najstarszego wortalu o HoM&M w Polsce. Na początek został uruchomiony dział poświęcony kontynuacjom starej gry King's Bonty (Legends i Wojownicza Księżniczka). W parze z tym szło otwarcie kolejnego forum w Imperium o tej samej tematyce.
Następnie został zorganizowany konkurs (pod patronatem Cenega.pl) ze znajomości King's Bounty. Główne nagrody - oryginalne płyty z KB: Nowe Światy - powędrowały do Avonu i Hammurabi'ego. Poza tym pojawiło się trochę newsów związanych ze sprawami Konwentu JB, który to odbył się w wakacje (m. in. podziękowanie dla Komitetu Organizacyjnego Konwentu, a wcześniej małe podsumowanie).

Z takich spraw technicznych to na Jaskini pojawiło się kilka nowych elementów, w tym odnośniki do kanału YouTube serwisu, profilów na portalach FaceBook, Twitter i Blip, box wyświetlający bannery lig Legendy Heroes, World of Heroes i Hall of War, a także możliwość zmiany ustawień wyświetlanych na górze strony głównej obrazków przekierowujących do poszczególnych komnat wortalu.

Dokładnie osiem dni temu dodano w nowej edycji działu na temat Heroes 3 kolejne informacje - opisy budynków występujących w grze autorstwa Hellburna.



Kwasowa Grota zamieściła kilka nowych artworków jednostek z Heroes VI, jakie pojawiły się w sieci (później obrazki znalazły się także na Jaskini Behemota).



Na Tawernie olbrzymie zmiany wizualne! JareQ, zgodnie z zapowiedziami, jakie wcześniej pojawiały się w Aktualnościach, uruchomił nową odsłonę portalu. Zmianom uległ wygląd strony, pojawiły się nowe opcje, etc. Unowocześniono także CSS. Z takich ciekawostek: trwają jeszcze prace nad specjalną podstroną dla historii Świata HoM&M mojego autorstwa, myślę, że warto poczekać na efekt końcowy :-).
Warto także wspomnieć, że został otwarty II Turniej Heroes V na Tawernie. Dla zwycięzców przewidziano nagrody rzeczowe: figurki Clash of Heroes oraz płytkę King's Bounty: Nowe Światy (łatwo więc się domyśleć, że jednym ze sponsorów jest Cenega.pl).



Wiadomości z Legendy Heroes należałoby zacząć od informacji na temat rozpoczęcia turnieju Szaleńczy Atak II. Jak napisał Kumbat: 64 graczy zostało już rozlosowanych do 16 grup i zaczynają się pierwsze bitwy o miano najlepszego gracza na mapie 2sm4d(3). Wcześniej zostały wprowadzone bardzo istotne reformy w Lidze PRO: do tej pory aby w niej zagrać i mieć szansę na zdobycie żywej gotówki należało wpłacić wpisowe. Okazało się jednak, iż liczba zawodników nie robi szału. Dlatego też podjęto decyzje na temat zmiany charakteru ligi - od teraz nie ma już wpisowych, a udział w niej biorą najlepsi z najlepszych LH. Tym samym pula nagród uległa redukcji do 100 złotych.



Akademia Wojny ostatnio cicha i spokojna. Finał Mastera AW jeszcze się nie rozegrał. Trzecie miejsce zdobył Pentacz walkowerem. Co się zaś tyczy perspektyw na przyszłość, to Mbehemot zdradza, iż niedługo pojawią się nowe opisy... Czego i czyjego autorstwa? Tego dowiemy się w dniu premiery.



Ostatnio coś się zaczęło dziać na wymarłym portalu AvLee. Serwis dołączył do współpracy z Cenegą, została zmieniona skórka, a na forum od czasu do czasu administrator zagląda i reguluje nieprawidłowości. Skompromitowane avlee.net było nieaktywne od prawie roku. Jego historię opisałem w swoim artykule. Chociaż pojawiają się jakieś oznaki życia, to jednak mało prawdopodobne, aby strona powstała z popiołów po swoim samozniszczeniu. Można jednak zawsze mieć nadzieję, iż któryś z opuszczonych zakątków świata HoM&M na nowo zatętni życiem...



Tajemnice Antagarichu - dzieje się tutaj wiele, chociaż po forum tego nie widać. Trwają prace nad przenosinami z darmowego na prywatny serwer. Poza tym dokańczany jest Kompleks Pałacowy (władze zadecydowały o jego premierze dopiero po migracji na nowy adres), a także wszystkie podjęte projekty (jak wyżej). Ta rewolucja na zawsze zmieni charakter forum, które już nie będzie traktowane jako drugorzędne ze względu na darmowy charakter.



Mroczna Biblioteka - zniknęła z internetu, ale wtem pojawiła się iskierka nadziei. Niedługo zaczną się rozmowy dotyczące transferu danych MB na nowy serwer Tajemnic Antagarichu i dokonanie pełnego scalenia tych dwóch organów. Tutaj słowo należy do ojca strony - Cohena.



Myślę, że tyle wystarczy. Podsumowałem 4 tygodnie ze świata HoM&M. Następne informacje za tydzień. Do zobaczenia! Pozdrawiam, namaste i good luck ;-)!



http://egildia.pl/wp-content/uploads/2016/12/ggg%C5%82adkie.png
+Ukochałem cię odwieczną miłością, dlatego też podtrzymywałem dla ciebie łaskawość.+ [Jr 31, 3]
+Świat jaki znamy odchodzi. Jednak to przeszłość jest kluczem do przyszłości.+
+Pogarda to przywilej ludzi światłych i rozumnych. W innych przypadkach jest przejawem zwykłego gówniarstwa i ciemnoty.+

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
herosy3.pun.pl