Tajemnice Antagarichu | Heroes 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 Forum

Tajemnice Antagarichu | Heroes 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 Forum

Ogłoszenie

Witamy w Królestwie!


  • Index
  •  » Obóz
  •  » Wnioski o przyznanie obywatelstwa

#1 2010-11-12 15:16:47

 Mathias

Król

35762222
Zarejestrowany: 2006-11-25
Posty: 6916
Miasto: Zamek
Kampania: Niech Żyje Królowa
Jednostka: Archanioł
Bohater: Christian
Magia: Woda
WWW

Wnioski o przyznanie obywatelstwa

W tym temacie Przybysze mogą wnieść o przyznanie statusu Obywatela Królestwa.

Opis: Po pewnym czasie i spełnieniu określonych warunków Przybysz może złożyć wniosek o przyznanie mu obywatelstwa. Wówczas miast i kariera stoją przed nim otworem. Może wybrać swój zawód, uczestniczyć w debatach, etc. Jednak do zdobycia powszechnego szacunku wciąż długa droga...
Wymagania:
- liczba postów: 20,
- niepopełnienie poważniejszych przestępstw, zerowy lub dodatni wskaźnik Reputacji.
Korzyści: uczestnictwo w życiu forum i części prowadzonych przezeń inicjatyw, możliwość wystawiania innym użytkownikom dodatnich punktów Reputacji, możliwość założenia tematu w Obozie o sobie.

Jeżeli spełniasz te wymogi, napisz tutaj wiadomość. Zawrzyj w niej:

1. Podstawowe informacje o sobie (imię, wiek, zainteresowania)
2. Dlaczego chciałbyś zostać Obywatelem Królestwa (preferowana dłuższa wypowiedź)?
3. Czy jesteś świadomy praw, które otrzymasz po zostaniu Obywatelem Królestwa, a zarazem obowiązków w postaci przestrzegania PRAWA i budowania wraz z innymi potęgi naszego państwa?

Podpisano:
Kancelaria Królewska



http://egildia.pl/wp-content/uploads/2016/12/ggg%C5%82adkie.png
+Ukochałem cię odwieczną miłością, dlatego też podtrzymywałem dla ciebie łaskawość.+ [Jr 31, 3]
+Świat jaki znamy odchodzi. Jednak to przeszłość jest kluczem do przyszłości.+
+Pogarda to przywilej ludzi światłych i rozumnych. W innych przypadkach jest przejawem zwykłego gówniarstwa i ciemnoty.+

Offline

 

#2 2011-01-02 12:32:02

 Deferdus

Wojownik

7242199
Skąd: Krewlod
Zarejestrowany: 2010-12-31
Posty: 812
Miasto: Twierdza i Zamek
Kampania: Ostrze Armagedonu
Jednostka: Strzelcy, Kapłani
Bohater: Gelu
Magia: Nie określona

Re: Wnioski o przyznanie obywatelstwa

1.
Imię-Przemek
Wiek-12
Zainteresowanie-Przygody
2.
Chciałbym zostać obywatelem gdyż uwielbiam heroes3 i często mi wpadają nowe pomysły na ulepszenie strony (wkrótce będę pisał)
3.
Tak jestem świadomy

Obywatelstwo zostało przyznane.


Odwaga to panowanie nad strachem, a nie brak strachu.
http://lastlabs.pl/musicbar.php?username=Deferdus&color=lemon&unicode=no
http://osusig.ppy.sh/image5.png?uid=3636051&m=1

Offline

 

#3 2011-01-04 14:29:10

 Sheyq

Obywatel

Skąd: Polska ;>
Zarejestrowany: 2010-12-03
Posty: 37
Miasto: Wszystkie poza inferno i WŻ
Kampania: Przeklęte przymierze
Jednostka: Hydra
Bohater: Tazar/Crag Hack
Magia: Powietrze

Re: Wnioski o przyznanie obywatelstwa

1. 14letni maniak gitarowy w brudnych glanach o imieniu Filip pozdrawia resztę królestwa.
2. Bo moje ściany w pokoju już blakną, a chciałbym przynieść im oraz temu forum nieco blasku. To forum (bez obrazy) nie tętni życiem, więc przydałoby się je nieco rozreklamować co postaram się uczynić.
3. Prawo to moje trzecie imię :>
Zostałeś Obywatelem, powodzenia.


Jeśli coś się może nie udać, to na pewno się nie uda.

Offline

 

#4 2011-05-10 22:24:20

 Visttia

Obywatel

2088082
Skąd: Archiwum X
Zarejestrowany: 2011-05-04
Posty: 74
Miasto: Loch
Kampania: Smocza Krew
Jednostka: Czarne Smoki
Bohater: Mutare
Magia: Wszelaka
WWW

Re: Wnioski o przyznanie obywatelstwa

1. Budyń (Maria); lat 15 jak na razie; lubi ludzkie wnętrzności, fotografię, filmy, jedzenie, seriale i kunszt pisarski (w pewnym sensie lubi).
2. Albowiem chciałabym się czegoś przydatnego dowiedzieć, coś przydatnego zrobić i z kimś pogadać na temat Heroesów z czym normalnie mam problem, bo ci których spotykam codziennie nie mają o nich pojęcia.
3. Świadoma byłam kiedy się tu rejestrowałam i nic się nie zmieniło od tego czasu.
Gibon: Niniejszy, ogłaszam Cię obywatelką TA(pierwszy raz to robię ^^) sprawuj się dobrze itd. i pisz dużo i upiecz mi babeczki i reszcie forum też( nie bądźmy egoistami), ba nawet sobie upiec możesz.

Offline

 

#5 2011-07-13 11:31:37

 Frezen

Obywatel

Zarejestrowany: 2011-07-02
Posty: 131
Miasto: Nekro/Lochy
Jednostka: Władcy mroku
Bohater: Galthran/Gunnar
Magia: Ziemia/Powietrze

Re: Wnioski o przyznanie obywatelstwa

1.Imię - Karol
Wiek - 17
2.Heroes III są po prostu zarąbiste jedna z najlepszych gier w jaką grałem
3.Oczywiście że tak
GiBoN: Obywatelu pisz posty...


"...nie ma słabych zamków,są tylko słabi gracze..."

Offline

 

#6 2011-11-12 14:53:15

 Widmax

Obywatel

Zarejestrowany: 2011-10-26
Posty: 57
Miasto: Nekropolia
Kampania: Bunt Nekromanty
Jednostka: Upiorny Smok
Bohater: Sandro
Magia: Nekromancja
WWW

Re: Wnioski o przyznanie obywatelstwa

1.
imię - Michał
wiek - już niedługo 14
zainteresowania - rysowanie, komputer
2.
Chciałbym zostać obywatelem, ponieważ lubię Herosów (wszystkich) a tak poza tym chciałbym "wskrzesić" to forum, ponieważ mało osób tu pisze, albo nie pisze wcale i działy inne, niż o Heroes III są trochę puste, a ja chciałbym je wypełnić.
3.
Tak, jestem świadomy

Offline

 

#7 2012-05-16 12:19:55

Kramer

Obywatel

43458767
Skąd: Poznań- miasto doznań
Zarejestrowany: 2012-05-07
Posty: 226
Miasto: Cytka
Kampania: Ostrze Armagedonu
Jednostka: Archanioł/ gorgona
Bohater: Isra :p i Tazar

Re: Wnioski o przyznanie obywatelstwa

1. Imię- Adam
Wiek- 14
Hobby- komputer, opowiadania sci- fi, historia no i oczywiście seria Heroes!
2. Wnoszę o przyznanie obywatelstwa, ponieważ jest to dla mnie najlepsze forum o jednej z ulubionych gier. Zamierzam pisać wiele postów, często uczestniczyć w dyskusji i w razie potrzeby pomagać w sprawach związanymi z forum.
3. No jak nie, jak tak


Prawdziwy kramarz jest nieógięty i nie wie, co to strach. Jego straszliwa zdolność ószczóplania portfeli sieje zamęt i zniszczenie w szeregach klientów. Swoje ofiary zwabia żółtymi dywanami i różowymi podószkami, a następnie zaczyna krzyczeć. Jeżeli dostrzeżesz jego wzrok, powoli wycofaj się i nie wykonój gwałtownych róchów. Kiedy do Ciebie podejdzie, jóż będzie za późno. Zawładnie twoim ómysłem i zmósi Cię do zakópó. Jeżeli właśnie myslałeś o ó, już cię ma.

Offline

 

#8 2012-08-29 14:13:32

 Krzyżowiec

Obywatel

Skąd: Konin
Zarejestrowany: 2011-07-31
Posty: 27
Miasto: Najlepsze
Kampania: Każda
Jednostka: Godna Walki
Bohater: Waleczny
Magia: Konkretna

Re: Wnioski o przyznanie obywatelstwa

1. Cześć Wszystkim. Jestem Mateusz i mam czternaście lat, interesuje się sportem jak informatyką Gram w Heroes III, Metina 2 i Counter Strike'a.
2. Ponieważ lubię przesiadywać na forach, nie jestem spamerem, mam tylko około 25 postów, a jestem na forum w miarę długo
3. Nie wiem jakie są prawa, ale mogę je przeczytać, choć sam mogę wiedzieć co i jak

Offline

 

#9 2013-01-20 13:08:02

 Markham

Obywatel

Skąd: Międzyrzecz
Zarejestrowany: 2013-01-15
Posty: 589
Miasto: Przystań/Nekropolis
Magia: Kina
WWW

Re: Wnioski o przyznanie obywatelstwa

1. Moje imię to Kacper. Wiek wynosi 14 wiosen. (Gdybym się nie urodził w listopadzie miałbym 15 lat). Zainteresowania to: M&M, historia,fantastyka,militaria,sztuka,polityka(lubię oglądać debaty polityczne i czytać podręcznik od WoS-u z liceum)
2. Chciałbym zostać obywatelem Królestwa, gdyż chcę mieć głos w różnych sprawach , a także zmieniać je na lepsze.
3. Tak przestrzeganie prawa jest kluczowe ,aby nie zapanowała anarchia. Musi być ład i porządek.

Offline

 

#10 2013-02-26 22:23:53

 MJOdorczuk

Szeregowiec

Call me!
Zarejestrowany: 2013-02-09
Posty: 302

Re: Wnioski o przyznanie obywatelstwa

Oto mój dwudziesty post...

1.Michał Jan Cyryl Odorczuk(bo formalności to podstawa ); 17 zim, a 16 lat; zainteresowania rozliczne i nie sposób ich zliczyć, aczkolwiek:
-fizyka jądrowa, mechanika kwantowa i wszystko, co się tam da upchnąć.
-historia, przede wszystkim Europy wschodniej X-XVII wieku.
-tworzenie planszowych gier strategicznych(ze 40 niedokończonych, zero zrobionych ;P).
-rozprawy filozoficzne o religii, sensie czynienia dobrych uczynków czy też kreacjonizmie a ewolucji.
-kolarstwo(co roku jeżdżę na pielgrzymki rowerowe ~600km/7 dni)
-tworzenie "zagrajmy" na YT(tymczasowo HoMM3 i Gothic, w przyszłości... kto wie?).

2.To życie forum intrygująco brzmi, tak samo jak inicjatywy. Chętnie zobaczę, czym są te inicjatywy, a, jeśli są tym, za co je uważam, to i chętnie wezmę w nich udział.

3.Jestem świadom i je respektuję, aczkolwiek, jeśli mi zacznie coś odbijać, to mnie zapakujecie w ten fajny, cieplutki, biały kaftanik, nie?


Nie mogę się doczekać tego momentu, kiedy to za kilka lat zobaczę swoją wypowiedź i będę śmiać się i płakać jednocześnie...

Offline

 
  • Index
  •  » Obóz
  •  » Wnioski o przyznanie obywatelstwa

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
przegrywanie kaset vhs warszawa mapa fotowoltaiki