Tajemnice Antagarichu | Heroes 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 Forum

Tajemnice Antagarichu | Heroes 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 Forum

Ogłoszenie

Witamy w Królestwie!


  • Index
  •  » Namiot Medyka
  •  » Problem z Heroes 3 Złota Edycja, z WoGiem i z New Interface

#1 2010-12-15 15:38:30

Evan_Tvile

Obywatel

11717492
Skąd: Mielec
Zarejestrowany: 2007-11-01
Posty: 32
Miasto: Nekropolis
Kampania: I hate kampanie!
Jednostka: Szkielety
Bohater: E... Nie pamiętam nazwy.
WWW

Problem z Heroes 3 Złota Edycja, z WoGiem i z New Interface

Zainstalowałem sobie Złotą Edycję, bo po formacie dotąd jej nie zainstalowałem i wkleiłem ściągnięty z internetu mod "New Interface", bo nie przeczytałem, że to tylko z WoGiem działa. No i się wtedy skapnąłem bo mi się nie uruchamiało jak włączałem Era 1.8.exe to wyskakiwał błąd. Pliku zwykłego Heroesow wtedy jeszcze nie włączałem. Więc ściągnąłem WoGa, zainstalowałem i biorę h3Update.exe (czy jak tam ten plik do update'u się zwie) i tam były już pliki z tego modu New Interface, ale jak się je instalowało, to był błąd. Zainstalowałem od nowa wszystko, dpoiero po instalacji WoGa wkleiłem NI i dalej ten sam błąd. Szperałem w necie, znalazłem wersję wydaną dzień później, bo podobno coś nie było zmienione czy jakoś tak. I tu była informacja w readme o jakimś błędzie, ale en błąd był już chyba naturalny, bo się i tak zainstalowało i było o tym w readme.txt, a w tej poprzedniej wersji nie było nic o tym błędzie, czyli chyba nie powinien mi wyskakiwać. W każdym razie powinno być gotowe, biorę włączam Era 1.8 exe i nic, kompletnie nic nie wyskoczyło, żadne okienko. włączam h3wog.exe - pokazuje się intro (Wog Team proudly presents, HoMM 3.5 n the wake of gods) a potem czarne okienko i się zawesza (brak odpowiedzi), nie mogę przez alt + control+ delete wyłączyć, resetuję i jeszcze raz ta sama sytuacja. Włączam normalne Heroesy, bez WoGa ( h3blade.exe bodajże) , jest Testing znowu, muzyczka 3DO i znowu brak odpowiedzi tak totalnie, więc reset. Tam chyba jeszcze próbowałem, potem reinstal bez WoGa i od razu po instalacji się włącza. Tym razem nie pokazało się nawet 3DO. Jeszcze raz reistal, tym razem włączam z pulpitu i to samo jest. Co teraz? Czemu to nie działa?


PS. Do WoGa zainstalowałem spolszczenie, ogonki z polskiego języka, backgroundy i full intro. Dopiero potem dałem NI. (za tym drugim razem, za pierwszym uruchomilem update od razu i tam już był NI, ale nie działał)


Liczę na waszą pomoc!


Edit: Nie aktualne już. Do zamknięcia.

Ostatnio edytowany przez Evan_Tvile (2010-12-16 16:35:44)

Offline

 
  • Index
  •  » Namiot Medyka
  •  » Problem z Heroes 3 Złota Edycja, z WoGiem i z New Interface

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
przegrywanie kaset vhs