Ogłoszenie

Witamy w Królestwie

Ciekawostki Heroes 3

Właściciel karczmy szepcze Ci do ucha:
  • Index
  •  » King's Bounty
  •  » STWÓRZ WŁASNĄ LEGENDĘ- Miej swój wkład w wydanie gry Kings Bounty GOTY

#1 2011-01-21 21:48:36

 Mathias

Król

35762222
Zarejestrowany: 2006-11-25
Posty: 6901
Miasto: Zamek
Kampania: Niech Żyje Królowa
Jednostka: Archanioł
Bohater: Christian
Magia: Woda
WWW

STWÓRZ WŁASNĄ LEGENDĘ- Miej swój wkład w wydanie gry Kings Bounty GOTY

STWÓRZ WŁASNĄ LEGENDĘ – MIEJ SWÓJ WKŁAD W WYDANIE KING’S BOUNTY GOTY
Cenega daje fanom możliwość współtworzenia zawartości gry King’s Bounty Game of the Year EditionWarszawa, 30.12.2010 – Cenega, wyłączny partner firmy 1C w Polsce, Czechach i na Słowacji oraz partner na Węgrzech ogłasza wyjątkową możliwość zapisania się na kartach historii gier komputerowych w Polsce – do wydania gry King’s Bounty Game of the Year Edition dołączane będą najlepsze mapy stworzone przez użytkowników w edytorze gry – zbuduj z nami nowe światy i stwórz własną legendę! Gra King’s Bounty: Game of the Year Edition zostanie wydana w pierwszym kwartale 2011.

King’s Bounty: Game of the Year Edition zawierać będzie wszystkie kultowe części serii, takie jak: King’s Bounty: Legenda, King’s Bounty: Wojownicza Księżniczka oraz King’s Bounty: Nowe Światy zawierającą kompleksowy edytor map do gry. Dodatkowo znajdziemy tu również mapy, których twórcy zajmą czołowe miejsca, w organizowanym przez nas konkursie. Zachęcamy do zapoznania się z możliwościami edytora i wzięcia udziału w tworzeniu gry. To właśnie Twoje mapy mogą trafić na płytę King’s Bounty: Game of the Year Edition!

Więcej informacji na temat konkursu na stronie: www.kingsbounty.pl

Film ukazujący możliwości edytora gry: LINK

King’s Bounty: Game of the Year Edition zawierać będzie:

--> King`s Bounty: Legenda to pierwsza część serii, która łączy w sobie wiele różnych gatunków gier. Zabawa w grze podzielona została na dwa tryby. Zwiedzanie świata odbywa się w czasie rzeczywistym, natomiast bitwy toczą się w systemie turowym na planszy podzielonej na kilkadziesiąt heksów.

--> King`s Bounty: Wojownicza Księżniczka to kolejna część gry oferująca nam mnóstwo nowości m. in. możliwość podróżowania latającymi stworzeniami, a także awansu naszej walecznej postaci powyżej 50 poziomu! Dzięki temu żaden Wiertacz, ani Gremlin nie będzie nam straszny! Oprócz tego będziemy mieli dużo obszerniejsze drzewko umiejętności do zagospodarowania, oraz nagrody za rozwiązane misje w postaci medali, które znacznie ulepszą naszą postać! W grze napotkamy różne ciekawe, nowe obiekty!

--> King`s Bounty: Nowe Światy zawiera oficjalny pakiet dodatków, który poza trzema nowymi kampaniami zawiera rozbudowany edytor gry, dzięki któremu zabawa wydłuża się o wiele godzin. W kampanii „Marszu orków” zapolujesz na potężnego wroga prowadzącego hordy orków przez ziemie Teany. Następnie wcielisz się w najemnika Arthura, który przybywa do świata Litan by zmierzyć się z bandą straszliwych bossów i zostać „Mistrzem areny”. Wreszcie wróć do Darion, gdzie księżniczka Amelia, w towarzystwie swego wiernego smoka, stawia czoła wyzwaniu, które przyniesie jej tytuł „Obrońcy korony”.


Całkowicie nowe mapy stworzone w edytorze King`s Bounty – na płycie z grą znajdą się zwycięskie prace w konkursie na najlepsze mapy zrobione w edytorze, które zapewnią zabawę na długie godziny.http://egildia.pl/wp-content/uploads/2016/12/ggg%C5%82adkie.png
+Ukochałem cię odwieczną miłością, dlatego też podtrzymywałem dla ciebie łaskawość.+ [Jr 31, 3]
+Świat jaki znamy odchodzi. Jednak to przeszłość jest kluczem do przyszłości.+
+Pogarda to przywilej ludzi światłych i rozumnych. W innych przypadkach jest przejawem zwykłego gówniarstwa i ciemnoty.+

Offline

 
  • Index
  •  » King's Bounty
  •  » STWÓRZ WŁASNĄ LEGENDĘ- Miej swój wkład w wydanie gry Kings Bounty GOTY
Rangi i tytuły
Zobacz: Komnata Prestiżu

Ludność cywilna
Włóczęga
Przybysz
Obywatel

Armia Królewska
Rekrut
Szeregowiec
Tropiciel
Wojownik
Dowództwo
Generał
Heros

Władze
Strażnik
Hetman
Król
Ranga karna
Przestępca
Nasi Sojusznicy
Zobacz: Sala Tronowa

Akademia Wojny - Heroes of Might and Magic III
Tawerna - 100% Heroes of Might and Magic.
www.disciples.pl
Strażnicy Etherii | Warlords Battlecry Forum

Zapraszamy na nasz portal gamingowy
Zobacz: e-Gildia Graczy

e-Gildia Graczy
Odwiedź także nasz profil na Facebooku!
Motta naszych użytkowników
Zobacz: Hala Sław


Zaprzyjaźnione kanały YouTube
Kanał MJOdorczuka
I tak nie ogarniesz...

Kanał Xena
Co tu dużo mówić?Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
czytaj tanie noclegi nad morzem owczarek berneński opis rasy www.aranzacja-wnetrz.net.pl Komplet ręczników na prezent Zakładanie firm