Tajemnice Antagarichu | Heroes 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 Forum

Tajemnice Antagarichu | Heroes 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 Forum

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Moda

Ogłoszenie

Witamy w Królestwie!


  • Index
  •  » Ogłoszenia
  •  » Przebudowa Forum - Etap I za nami! Potrzebna pomoc w pisaniu tematów!!

#1 2011-08-17 19:49:54

 Mathias

Król

35762222
Zarejestrowany: 2006-11-25
Posty: 6916
Miasto: Zamek
Kampania: Niech Żyje Królowa
Jednostka: Archanioł
Bohater: Christian
Magia: Woda
WWW

Przebudowa Forum - Etap I za nami! Potrzebna pomoc w pisaniu tematów!!

Witam w to wspaniałe wakacyjne popołudnie! Jak zapewne zauważyliście, przez ostatnie dni na forum "coś się działo". I dalej "się dzieje", ale znaczna częśc roboty została wykonana. Mowa oczywiście o projekcie rozszerzenia tematyki forum i jego niemałej przebudowy. Melduję, iż I etap został zakończony, a oto pełna lista zmian:

--> Usunięte zostały kategorie: Rynek, Inne Światy, Wieża Cudów, Przygody
--> Powstały nowe kategorie i działy: Obrzeża Miasta (Heroes 1) - 5 działów, Zabytkowa Dzielnica (Heroes 2) - 5 działów, Ulica Rozliczenia (Heroes 4) - 6 działów, Nadbrzeże (Heroes 5) - 7 działów, Nowa Droga (Heroes 6) - póki co 1 dział, planowane min. 6
--> Działy z Rynku zostały przeniesione do Centrum Miasta, które stało się działem głównych Heroes 3
--> Działy Przedsionek, Koszary i Krąg Mądrości zostały połączone w Akademię
--> Działy In the Wake of Gods, Horn of the Abbys, VCMI i Heroes Chronicles zostały połączone w jeden - Dodatki do Heroes 3 przeniesiony do kategorii
--> Działy Heroes I, Heroes II, Heroes IV i Heroes V przeszły do historii. Tematy stamtąd wylądowały we właściwych forach nowych kategorii o tychże częściach gry. To samo stanie się w przypadku Heroes VI po premierze tej gry.
--> Tematy z forum Fani Chucka Norrisa zostały połączone w jeden, wrzucone i podklejone w KARCZMIE. Dział usunięto.
--> Tematy z Forumowej Komisji Śledczej zostały przeniesione do Sądu. Dział usunięto.
--> Tematy z Archiwum Newsów zostały z powrotem wrzucone do Tablicy Ogłoszeń (celem uproszczenie struktury forum i ułatwienie dostępu). Dział usunięto.
--> Tematy z Archiwum Pomysłów zostały z powrotem wrzucone do Pomysłów (cele jak wyżej). Dział usunięto.
--> Tematy z archiwalnych Testów (quizy organizowane na forum w latach 2007-08) zostały wrzucone do Wyzwań. Dział usunięto.
--> Tematy z Misji (klany) zostały przeniesione do odpowiednich działów miast lub Archiwum: Klany v. 2. Oba działy usunięto.
--> Testy planowanego forumowego RPG zostały upublicznione dla klanowiczów i wrzucone do kategorii klanów.
--> Kilka tematów, które nie powinny trafić do kosza, zostały z niego wyciągnięte (posty tam zostaną jeszcze przejrzane).
--> Liczba tematów na stronę we wszystkich działach została zwiększona do stu

W ten sposób położyliśmy podwaliny pod forum o CAŁEJ serii HoM&M. Ale pracy jeszcze sporo...
Teraz skupię się na rozpatrywaniu ewentualnych poprawek zgłaszanych przez userów, a także Dwito11 z zaprzyjaźnionego Serca Ashan obiecał w ramach Sojuszu Zjednoczone HoM&M utworzyc nowe obrazkowe opisy działów. Trzeba będzie jednak poczekac i póki co mamy mieszankę starych grafik Eleazara i tekstówek.

Przy okazji chciałbym przekazać dość smutną informację dla Tajemnic Antagarichu. Nasz wieloletni dobrodziej, Kanclerz Eleazar złożył parę dni temu na moje ręce oficjalną rezygnację ze swoich funkcji. Opuścił także forum. Drogi idą w różne strony, teraz Eleazar ma inne priorytety. No ale chwilowo jesteśmy bez grafika. Jakie szczęście, że mamy sojuszników.



Teraz chciałbym prosić wszystkich, którym zależy, aby Tajemnice Antagarichu się rozwijały i działały, którym to forum pomogło w jakiś sposób, o POMOC! Trzeba zapełnić nowo powstałe kategorie o innych częściach sagi HoM&M. Przyda się KAŻDA PARA RĄK do tworzenia tematów!

Chodzi o to, aby chętni zgłaszali się do mnie na PW lub TUTAJ, pisząc od razu, w jakie części HoM&M grali (poza trójką). Jeżeli w żadne, żaden problem, bo mogą skorzystac z różnego rodzaju kompendiów wiedzy o grze, np. z naszej sojuszniczej Tawerny. Wszyscy chętni uzyskają status moderatora w działach kategorii, do których zostaną przydzieleni, oraz dostęp listy tematów do zrobienia. Poza podstawowymi wątkami, których propozycje sam Wam dam na talerzu, liczę na kreatywność w tworzeniu tematów, która rzecz jasna zostanie nagrodzona .
Nagradzani będą także dyskutanci. Szczegóły po zgłoszeniu się do inicjatywy .



http://egildia.pl/wp-content/uploads/2016/12/ggg%C5%82adkie.png
+Ukochałem cię odwieczną miłością, dlatego też podtrzymywałem dla ciebie łaskawość.+ [Jr 31, 3]
+Świat jaki znamy odchodzi. Jednak to przeszłość jest kluczem do przyszłości.+
+Pogarda to przywilej ludzi światłych i rozumnych. W innych przypadkach jest przejawem zwykłego gówniarstwa i ciemnoty.+

Offline

 

#2 2011-08-17 20:34:09

 Deferdus

Wojownik

7242199
Skąd: Krewlod
Zarejestrowany: 2010-12-31
Posty: 812
Miasto: Twierdza i Zamek
Kampania: Ostrze Armagedonu
Jednostka: Strzelcy, Kapłani
Bohater: Gelu
Magia: Nie określona

Re: Przebudowa Forum - Etap I za nami! Potrzebna pomoc w pisaniu tematów!!

Świetnie! Postaram się pomóc jak najbardziej.


Odwaga to panowanie nad strachem, a nie brak strachu.
http://lastlabs.pl/musicbar.php?username=Deferdus&color=lemon&unicode=no
http://osusig.ppy.sh/image5.png?uid=3636051&m=1

Offline

 

#3 2011-08-17 20:36:25

 Mathias

Król

35762222
Zarejestrowany: 2006-11-25
Posty: 6916
Miasto: Zamek
Kampania: Niech Żyje Królowa
Jednostka: Archanioł
Bohater: Christian
Magia: Woda
WWW

Re: Przebudowa Forum - Etap I za nami! Potrzebna pomoc w pisaniu tematów!!

A w jakie grałeś części poza trójką?



http://egildia.pl/wp-content/uploads/2016/12/ggg%C5%82adkie.png
+Ukochałem cię odwieczną miłością, dlatego też podtrzymywałem dla ciebie łaskawość.+ [Jr 31, 3]
+Świat jaki znamy odchodzi. Jednak to przeszłość jest kluczem do przyszłości.+
+Pogarda to przywilej ludzi światłych i rozumnych. W innych przypadkach jest przejawem zwykłego gówniarstwa i ciemnoty.+

Offline

 

#4 2011-08-18 07:21:55

 Lowcakur

Rekrut

4499461
Skąd: Rumia/Strande
Zarejestrowany: 2010-02-17
Posty: 1391
Miasto: Lochy/Nekropolia/Inferno
Kampania: Podziemia i Diabły
Jednostka: Złe Oko/Wampirzy Lord/Magog
Bohater: Ajit/Vokal/Xeron
Magia: Ogien/Ziemia
WWW

Re: Przebudowa Forum - Etap I za nami! Potrzebna pomoc w pisaniu tematów!!

Ja gralem w II, III, IV, V, VI Moge sluzyc pomoca


One, two Freedy's comming for you... Three, four better lock your door... Five, six grab a crucifix... Seven, eight better stay up late... Nine, ten never sleep again...

http://i48.tinypic.com/1zou4h1.png

Offline

 

#5 2011-08-18 08:56:40

 Sauron

Generał

Skąd: Barad-Dur
Zarejestrowany: 2009-03-22
Posty: 2239
Miasto: Nekropolia/Cytadela/Forteca
Kampania: Bunt Nekromanty/Cena Pokoju
Jednostka: Tytan/gorgona/władca mroku
Bohater: Wystan/Sandro/Neela
Magia: Dopasowana

Re: Przebudowa Forum - Etap I za nami! Potrzebna pomoc w pisaniu tematów!!

IV i V

Jeśli chodzi o resztę, to trochę pamiętam jedynkę i dwójkę ale nie jakoś specjalnie dobrze. Po prostu mam luki w pamięci.

Ostatnio edytowany przez Sauron (2011-08-18 08:57:46)


http://oi51.tinypic.com/ela913.jpg

Offline

 

#6 2011-08-18 10:52:19

 Mathias

Król

35762222
Zarejestrowany: 2006-11-25
Posty: 6916
Miasto: Zamek
Kampania: Niech Żyje Królowa
Jednostka: Archanioł
Bohater: Christian
Magia: Woda
WWW

Re: Przebudowa Forum - Etap I za nami! Potrzebna pomoc w pisaniu tematów!!

Pierwsze osoby, które się zgłosiły z własne woli ;p /zostały przeze mnie poproszone, otrzymały moderatora. Szczegóły (podział prac, rozpiska tematów) w dziale AMBASADA. Jeśli ktoś jeszcze chciałby dołączyć do tematotwórców - zapraszamy .



http://egildia.pl/wp-content/uploads/2016/12/ggg%C5%82adkie.png
+Ukochałem cię odwieczną miłością, dlatego też podtrzymywałem dla ciebie łaskawość.+ [Jr 31, 3]
+Świat jaki znamy odchodzi. Jednak to przeszłość jest kluczem do przyszłości.+
+Pogarda to przywilej ludzi światłych i rozumnych. W innych przypadkach jest przejawem zwykłego gówniarstwa i ciemnoty.+

Offline

 

#7 2011-11-12 20:42:24

 Widmax

Obywatel

Zarejestrowany: 2011-10-26
Posty: 57
Miasto: Nekropolia
Kampania: Bunt Nekromanty
Jednostka: Upiorny Smok
Bohater: Sandro
Magia: Nekromancja
WWW

Re: Przebudowa Forum - Etap I za nami! Potrzebna pomoc w pisaniu tematów!!

Ja też się zgłaszam . Grałem we wszystkie części sagi HoMM, więc służę pomocą.

Offline

 
  • Index
  •  » Ogłoszenia
  •  » Przebudowa Forum - Etap I za nami! Potrzebna pomoc w pisaniu tematów!!

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
https://dominikasurma.pl/ kamera na żywo