Tajemnice Antagarichu | Heroes 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 Forum

Tajemnice Antagarichu | Heroes 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 Forum

Ogłoszenie

Witamy w Królestwie!


  • Index
  •  » Akademia
  •  » Heroes 3 a Vista - rozwiązanie problemu

#1 2012-04-11 23:26:39

 Mathias

Król

35762222
Zarejestrowany: 2006-11-25
Posty: 6916
Miasto: Zamek
Kampania: Niech Żyje Królowa
Jednostka: Archanioł
Bohater: Christian
Magia: Woda
WWW

Heroes 3 a Vista - rozwiązanie problemu

Wielu korzysta na co dzień z systemu Windows Vista, który w sposób iście cyniczny uniemożliwia zagrania w masę świetnych starszych gier, m. in. Heroes 3. Jest jednak na to sposób! Wymaga on jednak obecności drugiego komputera ze starszym systemem operacyjnym (najlepiej XP) lub Win7.

Sprawa by się wydawała niegdyś nie do rozwiązania, a jednak to bardzo proste.

Krok 1 - instalujemy Heroes 3 na drugim komputerze (tym z innym systemem operacyjnym)

Krok 2 - kopiujemy zawartość folderu z grą na dysk przenośny (pendrive tudzież DVD) i wrzucamy na komputer z Vistą do analogicznej lokacji (C:/Program Files/3DO/Heroes of Might and Magic III)

Krok 3 - wkładamy płytę z grą do stacji dysków, ew. jeśli coś pójdzie nie tak, ściągamy cracka (POBIERZ), który w dodatku przyda się w przypadku kłopotów z rozgrywką multiplayer


Jeśli ktoś nadal ma kłopoty, niechaj napisze tutaj bądź w Namiocie Medyka. Mam nadzieję, że pomogłem.



http://egildia.pl/wp-content/uploads/2016/12/ggg%C5%82adkie.png
+Ukochałem cię odwieczną miłością, dlatego też podtrzymywałem dla ciebie łaskawość.+ [Jr 31, 3]
+Świat jaki znamy odchodzi. Jednak to przeszłość jest kluczem do przyszłości.+
+Pogarda to przywilej ludzi światłych i rozumnych. W innych przypadkach jest przejawem zwykłego gówniarstwa i ciemnoty.+

Offline

 

#2 2012-04-11 23:27:56

 Xeno

Generał

19059944
Zarejestrowany: 2009-06-04
Posty: 3160
Miasto: Moje Bagno
Kampania: Łatwa
Jednostka: Silna
Bohater: Najlepszy
Magia: Destruktywna

Re: Heroes 3 a Vista - rozwiązanie problemu

Ja tak obszedłem brak dostępu do administracji komputerów w Internacie. Przynajmniej mi się w weekendy nie nudzi tam ^^

Offline

 
  • Index
  •  » Akademia
  •  » Heroes 3 a Vista - rozwiązanie problemu

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
herosy3.pun.pl