Tajemnice Antagarichu | Heroes 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 Forum

Tajemnice Antagarichu | Heroes 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 Forum

Ogłoszenie

Witamy w Królestwie!


#21 2012-05-19 23:50:23

 Mathias

Król

35762222
Zarejestrowany: 2006-11-25
Posty: 6916
Miasto: Zamek
Kampania: Niech Żyje Królowa
Jednostka: Archanioł
Bohater: Christian
Magia: Woda
WWW

Re: Bastion vs Forteca

Warto by to czasem zauważyć, bo piszesz dość nieskładnie. Bo skąd np. 300 gremów na innej mapie, gdzie nie ma 3 fortec? Można źle zrozumieć...



http://egildia.pl/wp-content/uploads/2016/12/ggg%C5%82adkie.png
+Ukochałem cię odwieczną miłością, dlatego też podtrzymywałem dla ciebie łaskawość.+ [Jr 31, 3]
+Świat jaki znamy odchodzi. Jednak to przeszłość jest kluczem do przyszłości.+
+Pogarda to przywilej ludzi światłych i rozumnych. W innych przypadkach jest przejawem zwykłego gówniarstwa i ciemnoty.+

Offline

 

#22 2012-05-19 23:57:23

 Xeno

Generał

19059944
Zarejestrowany: 2009-06-04
Posty: 3160
Miasto: Moje Bagno
Kampania: Łatwa
Jednostka: Silna
Bohater: Najlepszy
Magia: Destruktywna

Re: Bastion vs Forteca

Matko napisałem przecież, że na PC2 gremy małe koxy...

Offline

 

#23 2012-06-05 16:22:16

Kramer

Obywatel

43458767
Skąd: Poznań- miasto doznań
Zarejestrowany: 2012-05-07
Posty: 226
Miasto: Cytka
Kampania: Ostrze Armagedonu
Jednostka: Archanioł/ gorgona
Bohater: Isra :p i Tazar

Re: Bastion vs Forteca

Ależ Xeno, nagi faktycznie zdobywamy czasami dopiero w 2 tygodniu...

Przede wszystkim, w fortecy nie masz szans wybudować 6 poziomów + zamku w 1 tyg. Do poziomów powyżej trzeciego potrzeba gildii magów, a jeżeli nie ulepszysz gremlów, to w pierwszych dniach czeka cię katorga. Przez to tracisz aż dwa budynki, konsekwencje mogą być opłakane.

Co ciekawe, grając fortecą rzadko miewam poważniejsze problemy finansowe. Nie wiem, czy mam aż takie szczęście, ale w każdej grze leży u mnie mnóstwo złota- dużo więcej, niż w przypadku innych miast.


Prawdziwy kramarz jest nieógięty i nie wie, co to strach. Jego straszliwa zdolność ószczóplania portfeli sieje zamęt i zniszczenie w szeregach klientów. Swoje ofiary zwabia żółtymi dywanami i różowymi podószkami, a następnie zaczyna krzyczeć. Jeżeli dostrzeżesz jego wzrok, powoli wycofaj się i nie wykonój gwałtownych róchów. Kiedy do Ciebie podejdzie, jóż będzie za późno. Zawładnie twoim ómysłem i zmósi Cię do zakópó. Jeżeli właśnie myslałeś o ó, już cię ma.

Offline

 

#24 2012-06-06 00:20:07

 GiBoN

Generał

900582
Zarejestrowany: 2009-06-25
Posty: 2543
Miasto: Loch/Cytka
Kampania: Smocza krew/ogolnie SoD
Jednostka: Czarny smok/Hydra/Archdevil
Bohater: Gunnar/Tazar/Crag/Isra
Magia: Zależnie od miasta

Re: Bastion vs Forteca

złoto swoją drogą, zasoby swoją. Nagi z zamkiem w 1 tyg mam raczej często jeżeli można tak powiedzieć o mieście, którym gram raczej rzadko...


http://heroes.vot.pl/Obrazki/sygna.JPG

Offline

 

#25 2012-06-06 10:10:41

Kramer

Obywatel

43458767
Skąd: Poznań- miasto doznań
Zarejestrowany: 2012-05-07
Posty: 226
Miasto: Cytka
Kampania: Ostrze Armagedonu
Jednostka: Archanioł/ gorgona
Bohater: Isra :p i Tazar

Re: Bastion vs Forteca

Nagi z zamkiem postawisz jedynie, gdy grę zaczniesz z siedliskiem drugiego poziomu. A jeżeli wcześnie nie ulepszysz naszych małych koxów ( faktycznie w dużej liczbie wymiatają ), to w pierwszych dniach będziesz mieć problem. Nieulepszonymi gremlinami/ gargulcami/ golemami niewiele zdziałasz, magów dostajesz dopiero w 3/4 dniu, a i tak z nimi nic nie jest pewne. Forteca musi jak najszybciej sunąć do przodu po zasoby, należy zdobyć ich całe mnóstwo! No a gdy ulepszysz gremliny, to z jednym z tych budynków musisz się pożegnać.


Prawdziwy kramarz jest nieógięty i nie wie, co to strach. Jego straszliwa zdolność ószczóplania portfeli sieje zamęt i zniszczenie w szeregach klientów. Swoje ofiary zwabia żółtymi dywanami i różowymi podószkami, a następnie zaczyna krzyczeć. Jeżeli dostrzeżesz jego wzrok, powoli wycofaj się i nie wykonój gwałtownych róchów. Kiedy do Ciebie podejdzie, jóż będzie za późno. Zawładnie twoim ómysłem i zmósi Cię do zakópó. Jeżeli właśnie myslałeś o ó, już cię ma.

Offline

 

#26 2012-06-06 14:41:49

 Xeno

Generał

19059944
Zarejestrowany: 2009-06-04
Posty: 3160
Miasto: Moje Bagno
Kampania: Łatwa
Jednostka: Silna
Bohater: Najlepszy
Magia: Destruktywna

Re: Bastion vs Forteca

Ulepszenie gremów to podstawa. No cóż, nie zawsze da się postawić nagi z zamkiem, często robię to kosztem dżinów.

Offline

 

#27 2012-08-01 13:01:56

Baron

Obywatel

Skąd: Łódź
Zarejestrowany: 2007-04-02
Posty: 1049
Miasto: Żywioły i Twierdza
Jednostka: Feniks i Behemot
Bohater: Ciele

Re: Bastion vs Forteca

Bastion na poczatku ma duza przewage bo para centaury krasnoludy jest lepsza od gremlinow + gargulcow a jeszcze trzeba gremliny ulepszyc bo inaczej sa bez sensu ... Jesli dodamy golemy i elfy to juz w ogole tragedia dla fortecy .
Ale z chwila dojscia magow i pegazow sytuacja fortecy sie polepsza . A jak juz sa nagi to bastion zaczyna slabowac . Przy tytanach juz nie ma watpliwosci kto rzadzi .

Offline

 

#28 2012-08-02 11:12:09

 Xeno

Generał

19059944
Zarejestrowany: 2009-06-04
Posty: 3160
Miasto: Moje Bagno
Kampania: Łatwa
Jednostka: Silna
Bohater: Najlepszy
Magia: Destruktywna

Re: Bastion vs Forteca

Krasnalów nie nosi się z armią, bo spowalniają bohatera.
Centki też trzeba ulepszyć, by dawały rade.
W drugim tygodniu w fortecy masz nagi + gremle, a w bastionie centy, elfy i jednorogi.

Offline

 

#29 2012-08-02 17:38:43

 Sauron

Generał

Skąd: Barad-Dur
Zarejestrowany: 2009-03-22
Posty: 2239
Miasto: Nekropolia/Cytadela/Forteca
Kampania: Bunt Nekromanty/Cena Pokoju
Jednostka: Tytan/gorgona/władca mroku
Bohater: Wystan/Sandro/Neela
Magia: Dopasowana

Re: Bastion vs Forteca

No tak, lepiej poświęcić dżiny dla nagów. To jest lepsze rozwiązanie, bo jeżeli oba miasta nie będą miały 7 lvl (który jest drogi, choć giganci Fortecy są śmiesznie tani, a zawsze mają 150 HP każdy!) to srebrne pegazy i tak zapewniają pierwszy ruch Bastionowi.

Oba miasta mają solidny start. Elfy co prawda są lepsze od gremlinów, ale będzie ich mniej. Jeżeli zostaną ulepszone to wtedy będą lepsze, bo jednak podwójny strzał jest lepszy od przewagi liczebnej gremlinów (tych startowych + z budynku + z karczmy). Forteca potem ma jeszcze nagi, oraz magów. Ciekawy pojedynek, Forteca na starcie wciąż potrafi zagrozić, ale te wszystkie bajery z ulepszeniami kosztują dużo. Jak zawsze, rozważne planowanie i agresywna eksploracja mapy to klucz do zwycięstwa.


http://oi51.tinypic.com/ela913.jpg

Offline

 

#30 2012-08-08 21:16:02

 Olórin

Generał

34741593
Skąd: AvLee
Zarejestrowany: 2009-08-11
Posty: 1094
Miasto: Bastion
Kampania: Cień Śmierci
Jednostka: Centaur Bojowy
Bohater: Mephala

Re: Bastion vs Forteca

Gremlin to akurat dość silna jednostka, choć pada szybko bo w sumie od byle czego

Już trochę zbaczając z tematu to mam pytanie Xeno.
Jakie jednostki chcesz wysyłać z fortecy na bohatera (maina) bastionu jako szczura by walił magiczną strzałą? Przecież dżina nie wypuścisz...

Rozwijając postać do poziomu jakiejś magii na max + skille jakie wpadną ( bo magia raczej nie poleci na dzień dobry do poziomu mistrza) mamy postać z lvl na tyle wysokim, że łowca rzuci jednak więcej niż 2/3 zaklęcia. Pod tym względem dużo zależy od tego ile mocy dostanie alchemik.

W samym starciu wiadomo, że postawię na bastion przez sympatię, która nie przeminie Prawdą jednak jest, że musi podejść, więc jeśli forteca obroni strzelców to może być nieciekawie


http://i50.tinypic.com/2a8ouvd.png
http://i49.tinypic.com/2ijm0b5.png
[CENTER]http://www.nodiatis.com/pub/1.jpg[/CENTER]

"Prawdziwy władca jest zawsze w pierwszym w boju i ostatnim w odwrocie..."

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
mapa fotowoltaiki worldhotels-in www.hotels-world.pl Oceanview luxury Apartment