Tajemnice Antagarichu | Heroes 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 Forum

Tajemnice Antagarichu | Heroes 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 Forum

Ogłoszenie

Witamy w Królestwie!


#1 2012-04-28 21:34:18

 Mathias

Król

35762222
Zarejestrowany: 2006-11-25
Posty: 6916
Miasto: Zamek
Kampania: Niech Żyje Królowa
Jednostka: Archanioł
Bohater: Christian
Magia: Woda
WWW

Bilans roku 2011

Warto by pomyśleć, jakie dobre i złe wydarzenia miały miejsce na naszym forum w mijającym roku.

Zacznijmy może od planów na przyszłość, jakie mieliśmy na początku 2011

--> Fuzja z Centrum Heroes 3 i Mroczną Biblioteką
--> Współtworzenie w ramach Sojuszu Zjednoczone HoM&M Encyklopedii Heroes (pomysł Dwito11, Administratora Serca Ashan)
--> Przeniesienie forum na prywatny serwer

Odnośnie pierwszej... Mroczna Biblioteka na dobre opuściła scenę HoM&M, na jej miejsce ma powstać nowy wortal, ale jego formuła jest jeszcze w fazie przemyśleń. Co do Centrum Heroes 3, ze względów technicznych nie było możliwe połączenie, a poza tym forum to jest już wymarłe i chyba nie ma sensu się łączyć tylko dla zwiększenia liczby postów. Wciąż stanowi ono pokaźne archiwum. Ale czy żadna fuzja nie nastąpi? Ciężko stwierdzić na tę chwilę, ale fakt faktem, że świat HoM&M się kurczy i strony upadają, trzeba będzie zmniejszyć scenę internetową.

Sojusz Zjednoczone HoM&M okazał się nietrafiony, to wiemy już dziś. Wortale wcale nie chciały się asymilować, a pewne wyrzutki dodatkowo to utrudniały. Może to i lepiej, że nie zaangażowałem w to bezpośrednio TA. Nasz sojusz z Sercem Ashan jest i trwać będzie, jednak co do Encyklopedii - wątpię, by powstała. Prędzej wortal forumowy.

Natomiast ostatni punkt został zrealizowany. Przenieśliśmy się na nowy serwer i byliśmy tam prawie pół roku. Jednak... coś nie wypaliło. Dlatego wróciliśmy na pun i tu już chyba zostaniemy . Nie ma sensu się przenosić póki co.


A teraz co do plusów i minusów.
To, co się nam w tym roku udało:
+ wprowadzenie klimatu fantasy
+ rozszerzenie tematyki
+ powrót do korzeni
+ konto FaceBook
A teraz ta gorsza strona medalu:
- nieudane przenosiny
- przerwanie PBFa (który zapowiadał się świetnie)
- pokaźne straty w ludziach (stopniowo odbudowujemy swoją pozycję po kryzysie)
Plany na przyszłość: póki co nie snuję niczego na zapas, jak to robiłem kiedyś. Ale kilka można by wymienić:
--> turniej forumowy
--> kampania forum
--> wortal forum
--> przekroczenie 30 000 postów


A teraz pytanie do Was: jak oceniacie ten rok? Czy był to rok stracony? A może jednak coś dobrego można by powiedzieć? Zapraszam do refleksji.



http://egildia.pl/wp-content/uploads/2016/12/ggg%C5%82adkie.png
+Ukochałem cię odwieczną miłością, dlatego też podtrzymywałem dla ciebie łaskawość.+ [Jr 31, 3]
+Świat jaki znamy odchodzi. Jednak to przeszłość jest kluczem do przyszłości.+
+Pogarda to przywilej ludzi światłych i rozumnych. W innych przypadkach jest przejawem zwykłego gówniarstwa i ciemnoty.+

Offline

 

#2 2012-04-29 11:22:44

 Deferdus

Wojownik

7242199
Skąd: Krewlod
Zarejestrowany: 2010-12-31
Posty: 812
Miasto: Twierdza i Zamek
Kampania: Ostrze Armagedonu
Jednostka: Strzelcy, Kapłani
Bohater: Gelu
Magia: Nie określona

Re: Bilans roku 2011

Dla forum nie za bardzo, ponieważ straciliśmy trochę na przenosinach .

Ostatnio edytowany przez Deferdus (2012-04-29 14:03:47)


Odwaga to panowanie nad strachem, a nie brak strachu.
http://lastlabs.pl/musicbar.php?username=Deferdus&color=lemon&unicode=no
http://osusig.ppy.sh/image5.png?uid=3636051&m=1

Offline

 

#3 2012-04-29 11:57:06

 Sauron

Generał

Skąd: Barad-Dur
Zarejestrowany: 2009-03-22
Posty: 2239
Miasto: Nekropolia/Cytadela/Forteca
Kampania: Bunt Nekromanty/Cena Pokoju
Jednostka: Tytan/gorgona/władca mroku
Bohater: Wystan/Sandro/Neela
Magia: Dopasowana

Re: Bilans roku 2011

Rok niekorzystny, Tajemnice Antagarichu będą potrzebowały nieco czasu by się pozbierać.


http://oi51.tinypic.com/ela913.jpg

Offline

 

#4 2012-05-13 22:18:52

 Mathias

Król

35762222
Zarejestrowany: 2006-11-25
Posty: 6916
Miasto: Zamek
Kampania: Niech Żyje Królowa
Jednostka: Archanioł
Bohater: Christian
Magia: Woda
WWW

Re: Bilans roku 2011

Ja powiem tak. Końcówka roku była faktycznie bardzo zła. Po przenosinach przez jakiś czas się to kręciło, ale z czasem dyskusje zamierały. W połowie lutego sytuacja była już dramatyczna. W marcu - katastrofa. Szczerze mówiąc nie wierzyłem, że kiedykolwiek się z tego otrząśniemy. Na szczęście jednak póki co się udaje .

Niewielu jednakże pamięta poprzednie miesiące roku 2011. W lato po raz pierwszy (w lipcu) przekroczyliśmy 20 000 unikalnych wizyt miesięcznie. W 2. kwartale wręcz biliśmy rekordy aktywności. Wszystko się załamało dokładnie 2. września, kiedy wizyty i aktywność zaczynały marnieć i marnieć, aż do opłakanego stanu na nowym serwerze. Jeszcze wcześniej, w lutym i marcu 2011 zawiązaliśmy wiele współprac z innymi stronami (zamierzam część z nich odnowić, aczkolwiek jedna ze stron okazała się nieuczciwa i usunęła nasz button bez informacji, dlatego nie będę z nimi wznawiał rozmów). Tak więc nie było aż tak tragicznie, w każdym razie nie cały rok.

No i należy zauważyć, że już trzymamy się dłużej niż niegdyś potężne Centrum Heroes 3, w tym roku podu.padła także liga Hall of War, a po rozmowach z BlackMossesem stwierdziłem, że już niedługo zostaną tylko giganty herosowe. Póki co jednak istniejemy, mimo że wielu osobom to bruździ .



http://egildia.pl/wp-content/uploads/2016/12/ggg%C5%82adkie.png
+Ukochałem cię odwieczną miłością, dlatego też podtrzymywałem dla ciebie łaskawość.+ [Jr 31, 3]
+Świat jaki znamy odchodzi. Jednak to przeszłość jest kluczem do przyszłości.+
+Pogarda to przywilej ludzi światłych i rozumnych. W innych przypadkach jest przejawem zwykłego gówniarstwa i ciemnoty.+

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
herosy3.pun.pl