Tajemnice Antagarichu | Heroes 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 Forum

Tajemnice Antagarichu | Heroes 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 Forum

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Moda

Ogłoszenie

Witamy w Królestwie!


#1 2012-05-13 19:38:55

 Mathias

Król

35762222
Zarejestrowany: 2006-11-25
Posty: 6916
Miasto: Zamek
Kampania: Niech Żyje Królowa
Jednostka: Archanioł
Bohater: Christian
Magia: Woda
WWW

H3: Wojny o Sukcesję, czyli H3wH2 - mod gotowy

Jak dowiadujemy się z Heroes Community, została utworzona wersji pre-alfa dosyć nietypowego moda, którego celem jest, w dużym skrócie, przekształcenie Heroes 3 w Heroes 2, głównie w grafice. Ściągnąć moda można tutaj: http://heroes2project.createaforum.com/


Nasuwa się tylko pytanie, po co? Bo ja nie rozumiem tego typu wstecznictwa i zamiany lepszej gry w gorszą. Co o tym sądzicie?




P.S. Dodam tylko, że niektóre anachroniczne społeczności cieszą się niezmiernie z tego moda. Palcami nie muszę wytykać, bo można się domyślić, o które chodzi.


//News z 29.12.2011r. //



http://egildia.pl/wp-content/uploads/2016/12/ggg%C5%82adkie.png
+Ukochałem cię odwieczną miłością, dlatego też podtrzymywałem dla ciebie łaskawość.+ [Jr 31, 3]
+Świat jaki znamy odchodzi. Jednak to przeszłość jest kluczem do przyszłości.+
+Pogarda to przywilej ludzi światłych i rozumnych. W innych przypadkach jest przejawem zwykłego gówniarstwa i ciemnoty.+

Offline

 

#2 2012-05-13 19:39:44

 Xeno

Generał

19059944
Zarejestrowany: 2009-06-04
Posty: 3160
Miasto: Moje Bagno
Kampania: Łatwa
Jednostka: Silna
Bohater: Najlepszy
Magia: Destruktywna

Re: H3: Wojny o Sukcesję, czyli H3wH2 - mod gotowy

No WTF? 3 z grafiką 5 to jeszcze jak cie mogę, ale uwstecznienie 3 do 2?

Offline

 

#3 2012-05-13 19:40:30

 Mathias

Król

35762222
Zarejestrowany: 2006-11-25
Posty: 6916
Miasto: Zamek
Kampania: Niech Żyje Królowa
Jednostka: Archanioł
Bohater: Christian
Magia: Woda
WWW

Re: H3: Wojny o Sukcesję, czyli H3wH2 - mod gotowy

Marnowanie czasu i strata potencjału. Twórcy by mogli zrobic jakiś wartościowy dodatek, który by grę do przodu posunął (bo Ubisoft nie potrafi), a nie kurczę cofac się w tył...



http://egildia.pl/wp-content/uploads/2016/12/ggg%C5%82adkie.png
+Ukochałem cię odwieczną miłością, dlatego też podtrzymywałem dla ciebie łaskawość.+ [Jr 31, 3]
+Świat jaki znamy odchodzi. Jednak to przeszłość jest kluczem do przyszłości.+
+Pogarda to przywilej ludzi światłych i rozumnych. W innych przypadkach jest przejawem zwykłego gówniarstwa i ciemnoty.+

Offline

 

#4 2012-05-13 19:42:22

 Sauron

Generał

Skąd: Barad-Dur
Zarejestrowany: 2009-03-22
Posty: 2239
Miasto: Nekropolia/Cytadela/Forteca
Kampania: Bunt Nekromanty/Cena Pokoju
Jednostka: Tytan/gorgona/władca mroku
Bohater: Wystan/Sandro/Neela
Magia: Dopasowana

Re: H3: Wojny o Sukcesję, czyli H3wH2 - mod gotowy

Jaka jest pewność, że po prostu nie znudzi im się / zabraknie czasu, chęci, potencjału i nie rzucą tego wszystkiego? Z reguły to się raczej gry ulepsza, a nie cofa do tyłu. Ja się raczej spodziewałbym odwrotnego zabiegu, ale w sumie to ich sprawa.


http://oi51.tinypic.com/ela913.jpg

Offline

 

#5 2012-05-13 19:42:54

 Mathias

Król

35762222
Zarejestrowany: 2006-11-25
Posty: 6916
Miasto: Zamek
Kampania: Niech Żyje Królowa
Jednostka: Archanioł
Bohater: Christian
Magia: Woda
WWW

Re: H3: Wojny o Sukcesję, czyli H3wH2 - mod gotowy

Ich, nie ich to jednak nawet jakby mieli to rzucic, to mogliby się zając czymś w odwrotnym kierunku.  Bardziej mnie zresztą zaskakuje wyjątkowa aprobata ze strony pewnych serwisów.



http://egildia.pl/wp-content/uploads/2016/12/ggg%C5%82adkie.png
+Ukochałem cię odwieczną miłością, dlatego też podtrzymywałem dla ciebie łaskawość.+ [Jr 31, 3]
+Świat jaki znamy odchodzi. Jednak to przeszłość jest kluczem do przyszłości.+
+Pogarda to przywilej ludzi światłych i rozumnych. W innych przypadkach jest przejawem zwykłego gówniarstwa i ciemnoty.+

Offline

 

#6 2012-05-13 19:43:33

 Xeno

Generał

19059944
Zarejestrowany: 2009-06-04
Posty: 3160
Miasto: Moje Bagno
Kampania: Łatwa
Jednostka: Silna
Bohater: Najlepszy
Magia: Destruktywna

Re: H3: Wojny o Sukcesję, czyli H3wH2 - mod gotowy

Czyżby mowa tu o kwasowej grocie?

Offline

 

#7 2012-05-13 19:44:05

 Mathias

Król

35762222
Zarejestrowany: 2006-11-25
Posty: 6916
Miasto: Zamek
Kampania: Niech Żyje Królowa
Jednostka: Archanioł
Bohater: Christian
Magia: Woda
WWW

Re: H3: Wojny o Sukcesję, czyli H3wH2 - mod gotowy

Między innymi o grocie, ale również miałem na myśli pewną jaskinię...



http://egildia.pl/wp-content/uploads/2016/12/ggg%C5%82adkie.png
+Ukochałem cię odwieczną miłością, dlatego też podtrzymywałem dla ciebie łaskawość.+ [Jr 31, 3]
+Świat jaki znamy odchodzi. Jednak to przeszłość jest kluczem do przyszłości.+
+Pogarda to przywilej ludzi światłych i rozumnych. W innych przypadkach jest przejawem zwykłego gówniarstwa i ciemnoty.+

Offline

 

#8 2012-05-13 19:44:40

Acid Dragon

Obywatel

Zarejestrowany: 2012-05-13
Posty: 3

Re: H3: Wojny o Sukcesję, czyli H3wH2 - mod gotowy

Choć trudno w to uwierzyć, niektórzy z tak zwanych "anachronicznych społeczności" uważają Heroes II za LEPSZĄ grę od Heroes III. W każdej ankiecie na temat "która część Heroes jest najlepsza?" na praktycznie DOWOLNEJ popularnej stronie o HoMM tak w Polsce, jak i na świecie, zawsze jest chociaż pewna frakcja osób, które wybierają Heroes II. W Kwasowej Grocie jest to, jak wynika z obecnych rezultatów ankiety, 19% i jest to drugie miejsce po jednak miażdżącej przewadze Heroes III (48%).

Dla niektórych więc (a jest to statystycznie znacząca część fanów, mimo że w mniejszości) przeniesienie grafiki z Heroes II do Heroes III jest po prostu stworzeniem LEPSZEJ gry (wykorzystaniem mechaniki H3, która pozwala na znacznie więcej, ale do przeniesienia elementów z Heroes II).

Osobiście rozumiem entuzjazm wokół tego moda i sam myślę, że w kilku miejscach Heroes II faktycznie ma przewagę nad Heroes III, aczkolwiek pozostaję przy zdaniu, że Heroes III jest najlepszą grą HoMM do dnia dzisiejszego (choć zobaczymy jak będzie z Heroes VI po patchach i dodatkach) i wolę mody, które rozwijają właśnie tę grę.

Kwasowa Grota, jak i Jaskinia Behemota starają się jednak informować nie tylko o tych rzeczach, którymi interesuje się większość fanów, ale również o tych, którymi interesują się "znaczące mniejszości".

Offline

 

#9 2012-05-13 19:45:18

 Mathias

Król

35762222
Zarejestrowany: 2006-11-25
Posty: 6916
Miasto: Zamek
Kampania: Niech Żyje Królowa
Jednostka: Archanioł
Bohater: Christian
Magia: Woda
WWW

Re: H3: Wojny o Sukcesję, czyli H3wH2 - mod gotowy

Choć trudno w to uwierzyć, niektórzy z tak zwanych "anachronicznych społeczności" uważają Heroes II za LEPSZĄ grę od Heroes III.

Ja akurat, co ciekawe, bardzo łatwo w to uwierzyłem. I wcale mnie to nie dziwi, w końcu to tak zwane "anachroniczne społeczności".

Hmmm... Mówienie, że Heroes II jest lepsze od III trochę mnie bawi. W dwójce jest masa błędów, niedoróbek, ale rozumiem, iż istnieją grona, które nie przyjmują do wiadomości żadnych ruchów do przodu, a także na pewno znajdzie się pewne grono, którym część druga się po prostu bardziej spodobała. Jest to jednak na tyle mała grupa, że z całą świadomością stwierdzam, iż cofanie wstecz zamiast stworzenia wreszcie jakiegoś DOBREGO (podkreślam to słowo) moda usprawniającego trójkę jest posunięciem dziwacznym i nie ma powodu do ekscytacji. Doceniam oczywiście starania osób, bo każdy program wymaga sporo pracy i wiedzy.

Osobiście rozumiem entuzjazm wokół tego moda i sam myślę, że w kilku miejscach Heroes II faktycznie ma przewagę nad Heroes III,

Przepraszam, że tak wyrwę zdanie z kontekstu, ale chętnie bym poznał jakieś rozwinięcie tej myśli. W czym Heroes II ma przewagę nad Heroes III?

Kwasowa Grota, jak i Jaskinia Behemota starają się jednak informować nie tylko o tych rzeczach, którymi interesuje się większość fanów, ale również o tych, którymi interesują się "znaczące mniejszości".

Jak zawsze nie mogło zabraknąć autoreklamy Waszego dwuczłonowego molocha. Tak się składa, że każdy serwis informacyjny stara się dostarczyć jak najwięcej informacji, aby pozyskać jak najwięcej klientów.



http://egildia.pl/wp-content/uploads/2016/12/ggg%C5%82adkie.png
+Ukochałem cię odwieczną miłością, dlatego też podtrzymywałem dla ciebie łaskawość.+ [Jr 31, 3]
+Świat jaki znamy odchodzi. Jednak to przeszłość jest kluczem do przyszłości.+
+Pogarda to przywilej ludzi światłych i rozumnych. W innych przypadkach jest przejawem zwykłego gówniarstwa i ciemnoty.+

Offline

 

#10 2012-05-13 19:46:17

 GiBoN

Generał

900582
Zarejestrowany: 2009-06-25
Posty: 2543
Miasto: Loch/Cytka
Kampania: Smocza krew/ogolnie SoD
Jednostka: Czarny smok/Hydra/Archdevil
Bohater: Gunnar/Tazar/Crag/Isra
Magia: Zależnie od miasta

Re: H3: Wojny o Sukcesję, czyli H3wH2 - mod gotowy

Też chętnie się dowiem w którym miejscu H2 jest lepsza od 3.


http://heroes.vot.pl/Obrazki/sygna.JPG

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
herosy3.pun.pl