Tajemnice Antagarichu | Heroes 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 Forum

Tajemnice Antagarichu | Heroes 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 Forum

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Komputery

Ogłoszenie

Witamy w Królestwie!


#41 2013-12-10 21:08:10

 lukasis77

Obywatel

8808310
Skąd: Żychlin
Zarejestrowany: 2013-04-12
Posty: 30
Miasto: Nekropolis
Kampania: gram w pojedyncze scenariusze
Jednostka: rycerz śmierci,naga i czerwony
Bohater: Vidomina
Magia: Śmierci

Re: Might & Magic: Duel of Champions

Moi kochani po mojej dużej zmule,chcialbym cos napisac o duel of champions,a wiec tak jezeli by ktos byl z was zainteresowany ze mna pograc w owa gre, i pomoc sobie w np tez w osiagnieciach to moj nick chaotic_imp ,gram sanktuarium,od parunastu dni dosc fajnie sie gra,kazda z frakcji ma swoja unikalna taktyke  i sposob gry   niektorzy to ,z was wiedza ,wiec powiem cos innego ,po ostatniej aktualizacji wprowadzono nowa talie budynkow,sam mam jeden nawet ,piszac ten post ,chcialbym serdecznie zwrocic sie do nowych graczy...moze ktos by z nich chvial o tym,ze mna pogadac, bo na pewno kochani ktos z was w to gra,wiadomo,ze heroesi 3 sa najlepsza gra pod galaktyka o uniwersum might and magic ....ale no moze jednak ktos z was interesuje sie ta gra karciana,mnie ona wprost pozarla..nie jestem super graczem,ale na prawde warto przynajmniej w nia zagrac i jak to mowia nie oceniac ,,książki,, po okladce to na tyle objecuje bede wiecej sie udzielac na tym o to forum, jest bliskie memu sercu ,ze tak powiem no nic jesli ktos ,z was chce napisac to niech pisze smialo czekam   i pozdrawiam dobrej nocy


Zemsta - ślepa, sterylna, w czystej formie i godna pogardy.
   

Offline

 

#42 2013-12-10 21:23:44

 Markham

Obywatel

Skąd: Międzyrzecz
Zarejestrowany: 2013-01-15
Posty: 589
Miasto: Przystań/Nekropolis
Magia: Kina
WWW

Re: Might & Magic: Duel of Champions

Mogę spróbować, choć dopiero w weekend. Przyznam dawno nie grałem, moja talia ledwo kończy się na Heroldach Pustki - co za wstyd. Gra świetna, lecz wymaga częstego grania, jak Minecraft. W przeciwnym razie masz tyły i dostajesz mocno po rzyci. Polecam odświeżyć dział Heroes VI - tutaj grałbym częściej.

Offline

 

#43 2013-12-10 22:40:33

 lukasis77

Obywatel

8808310
Skąd: Żychlin
Zarejestrowany: 2013-04-12
Posty: 30
Miasto: Nekropolis
Kampania: gram w pojedyncze scenariusze
Jednostka: rycerz śmierci,naga i czerwony
Bohater: Vidomina
Magia: Śmierci

Re: Might & Magic: Duel of Champions

wporzadku ja w duel gram od tygodnia :-D a co do heroes 6  to odswieze ten temat a propo mam same powstania pustki ze wzgledu na swiatynie ,i wlasnie skladam  na 1000 pieczeci kupie zestaw , wzmacnajacy 10 pakietow plus 5 dzikich kart :-)


Zemsta - ślepa, sterylna, w czystej formie i godna pogardy.
   

Offline

 

#44 2014-03-02 11:58:15

 Malarz

Obywatel

6085348
Skąd: Kraków
Zarejestrowany: 2010-07-03
Posty: 212
Miasto: Ostanio Cytka
Jednostka: Szkielet
Bohater: Zydar, Tazar
Magia: Wody

Re: Might & Magic: Duel of Champions

Jakby co to polecam grać po angielsku, bo przynajmniej mnie niektóre polskie tłumaczenia rażą.
Gra spoko, ale wydaje mi się że ma za mało graczy na wysokim szczeblu rozgrywki, może ja tego nie odczuwam zbytnio, bo nie lubię grać jackpotów zbytnio, ale z tego co widzę to tier 1 to są ciągle ci sami gracze. No i oczywiście dominacja herosa na patchu jest gorsza niż w LoLu, bo widać że Kelthor aż do wprowadzenia Base Setu 2 będzie ciągle niszczył palił i rabował. I guess niektórych może boleć też, że nagrody za udział w turniejach organizowanych przez graczy i Ubi, przynajmniej tych online są tylko w postaci Seali, golda, szpanerskiego bannera a nie pieniężne, no ale mnie to też nie dotyczy raczej. Ja tam jestem sobie mediocre Ishumą i praktycznie tylko nią gram. Kelthor mi się dość szybko znudził, grałem jeszcze spoko Crag Hackiem, ale nerf do mana storma trochę go zabolał jak i dominacja decków z forbidden flamem/innymi mass remo. Jakby ktoś chciał dodać to nick Malarzos.

A, jak chcecie zaczynać to albo zróbcie to teraz i zaznajomcie się z grą albo poczekajcie z miesiąc kiedy wejdzie Base Set 2, bo on wyznaczy nowy format trochę lepszy dla nowych graczy bo będzie wymagał tylko jakichś 300 kart, a nie dostawania Pao Hunterów z Base Setu i posiadania ich z 600.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
vhs https://www.cha-lu.de foto lab pojemnik na piasek i sól 400l pojemnik na piasek i sól 300l