Tajemnice Antagarichu | Heroes 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 Forum

Tajemnice Antagarichu | Heroes 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 Forum

Ogłoszenie

Witamy w Królestwie!


#1 2013-04-12 20:27:39

 Mathias

Król

35762222
Zarejestrowany: 2006-11-25
Posty: 6916
Miasto: Zamek
Kampania: Niech Żyje Królowa
Jednostka: Archanioł
Bohater: Christian
Magia: Woda
WWW

Forum ma już 6 lat!!!

Witajcie!

Miło mi oficjalnie ogłosić, że od reorganizacji forum, a więc umownej daty jego powstania, minęło już 6 lat. Kolejny rok za nami, jak zwykle jest co wspominać i oceniać. Wiele się przez ten czas działo (dobrego i niedobrego), a przez najbliższy weekend będziemy mogli to uczcić.

Przedstawię krótko, co planujemy w ramach obchodów rocznicowych:
Piątek:
+ 21.00 - Wielka Mobilizacja, czyli zapraszamy wszystkich do przybycia na TA o tej godzinie. Chcemy popisać, pogadać na Skype, a przy okazji spróbować pobić rekord liczby użytkowników w jednym momencie. Czy się uda? To zależy od Was
+ Podsumowanie roku 2012 - wydarzenia oraz praca administracji (standardowe tematy rocznicowe)
+ Nagrody Króla dla najbardziej zasłużonych w tym roku (które zaraz rozdam)

Sobota:
+ Przyznanie rangi pierwszego Herosa - bardzo ważne wydarzenie, zachęcam do obserwacji
+ Wywiady z twórcami - wkrótce dowiecie się dokładnie, o co chodzi
+ kilka innych eventów, na razie nie chciałbym zdradzać.

Niedziela:
+ Opublikowanie Historii Roku 2013 pióra Króla
+ Zakończenie obchodów



Tyle ogłoszeń, przejdźmy do konkretów. Jak wiemy, stworzyliśmy już dawno pewną odrębną, specyficzną społeczność, której nie sposób pomylić z żadną inną. Społeczność nie istnieje bez ludzi, innymi słowy sam bym tego forum nie utrzymał (zarówno zważywszy na fizyczną niemożliwość wykonania, jak i bezsensowność takiej ewentualności czy wreszcie moje osobiste, ludzkie przywary, które posiadam jak każdy) i przyjęło się, że na rozpoczęcie naszych obchodów rocznicowych zawsze rozdaję nagrody tym, którzy zrobili dla Królestwa najwięcej. Nie jest to nic wielkiego, raptem symboliczny plus, ale nie o to przecież chodzi . Myślę, że każdemu zależy przede wszystkim na tym, aby miło spędzić czas. Oto więc osoby, bez których w żadnym wypadku nie byłoby to tutaj możliwe:


Zacznę od tego, bez którego reakcji być może by nas tu nie było, bo to on odwiódł mnie od zamysłu permanentnego zamknięcia forum. Od lat aktywny, pisze posty rzetelne i wartościowe, służy pomocą i wiedzą każdemu, kto tego potrzebuje. Sam stwierdza, że nie siedzi na żadnym innym serwisie o Heroes z wyjątkiem Tajemnic Antagarichu, co motywuje. Mowa o Administratorze Strażników Etherii, Mistrzu Zgromadzenia Poetów, redaktorze Kronik Heroes i jednemu z najbardziej zasłużonych użytkowników w historii forum - Generale Sauronie. Mogę powiedzieć tylko dziękuję i dać Ci trzy plusy, choć to oczywiście tylko symbol wobec Twojej ogromnej pracy na rzecz naszego zakątka w sieci Internet .

Kolejna wybitna postać Tajemnic Antagarichu, również nasz wieloletni zasłużony kompan, o wielkiej wiedzy i umiejętnościach w zakresie Heroes, który mimo upływu lat wciąż posiada zapał do pracy i energię do czynienia pozytywnego ruchu na forum w miarę ludzkich możliwości (bo samemu też nie da się wszystkiego zrobić). Wspiera forum swoim wysiłkiem do dnia dzisiejszego i póki co nie zamierza kończyć, z czego niezmiernie się cieszę. W planach ma kolejne projekty, o których w odpowiednim czasie sam zapewne powie. Oto i nasz redaktor Kronik Heroes, ostatni Opiekun Klanów, twórca kanału 'Co tu dużo mówić', Mistrz Multiplayer TA i pierwszy Generał w historii forum - Xeno. Również niezmiernie dziękuję za wszystko, co zrobiłeś dla naszej społeczności i obdarowuję trzema plusami.

Aktywny głównie w pierwszej części roku, ostatnimi miesiącami nieobecny, ale i tak zdążył zrobić dla nas naprawdę wiele. Jeden z ekspertów, jeśli chodzi o Heroes, bardzo aktywny przez wiele lat, pisze wartościowe posty, potrafi pomóc w razie problemów. Tak jak poprzednicy zrobił dla forum najkrócej mówiąc - bardzo dużo. Nie bez powodu figuruje na pierwszej pozycji Hali Sław, to o czymś świadczy. Generale Gibon - dziękujemy za wszystko . Dwa plusy dla Ciebie.

Olbrzymi skok technologiczno-merytoryczny forum od ok. listopada 2012 roku do dziś nie byłby możliwy, gdyby nie jeden człowiek. Nasz znakomity Hetman Cohen, twórca wortalu Kroniki Heroes, wieloletni użytkownik Tajemnic Antagarichu. Strona internetowa od zawsze była marzeniem serwisu, portal utworzony przez Cohena jest jego spełnieniem. Chwała Ci (i dwa plusy)!

Weteran Tajemnic Antagarichu, aktywnie udzielający się od lat, służący pomocą i wsparciem, etc., etc. Wystarczy, że podam jedno imię, a już wiadomo, o kogo chodzi i jak ogromnie powinniśmy (i jesteśmy) Mu wdzięczni za pracę na rzecz forum - Asiņains, bez Ciebie również tego forum by nie było, ogromnie się cieszę, że dalej z nami jesteś. Symbolicznie obdarowuję Cię plusem.

Podziękowania należą się także dla Markhama, najaktywniejszego redaktora naszego wortalu, twórcę Kanału Mocy i Magii, posiadającego wiele pomysłów i konceptów, które staramy się w miarę możliwości realizować. Chociaż pojawiłeś się stosunkowo niedawno, to jednak już uczyniłeś całkiem sporo dla społeczności TA. Z tego względu otrzymujesz dwa plusy, choć jestem pewien, że zważywszy na Twoje ambitne podejście na tym się nie skończy i jeszcze rozwiniesz swoją karierę .

Wielkie podziękowania należą się również Deferdusowi. Pisał w zasadzie przez cały rok, choć w różnym natężeniu. Zawsze interesował się sprawami forum i to on wpadł na pomysł forumowej kampanii (projektu utopijnego, ale - może zaskoczę - wciąż realizowanego przeze mnie, niedawno wróciłem do pracy). Tobie również należy się plus.

Nie sposób pominąć Barona, aktywnego użytkownika o alternatywnym podejściu do wielu kwestii w stosunku do reszty userów. Jakby nie patrzeć najstarszy piszący user forum, jeśli popatrzeć na datę rejestracji. Zatem nie zniechęcaj się, pisz dalej, dziękujemy za spędzony z Tobą czas - plusem obdarowując przy okazji .

Rewelacją wakacji oraz pewnego okresu po był niewątpliwie Kramer, choć ostatnio się nie pokazuje (może wróci? zobaczymy). W każdym razie nie sposób nie zauważyć, że przez znaczący fragment tego roku był aktywny. Za to - plus.

Na koniec podziękowania i plus dla MJOdorczuka, także jednego z młodszych datą rejestracji userów. Jako twórca współpracującego z TA kanału 'I tak nie ogarniesz' zasługujesz niewątpliwie na uznanie. Zachęcam do szerszej aktywności i dalszego rozwoju współpracy.


Jeśli kogoś pominąłem, to tylko przez ew. luki pamięci. Zakręcony rok będzie można wkrótce podsumować w odpowiednich tematach. Wszyscy nagrodzeni otrzymają swoje nagrody, gdy tylko tutaj napiszą. Jeszcze raz wielkie dzięki dla wszystkich userów - bez Was tego forum by nie było . Pozdrawiam,
Mathias.



http://egildia.pl/wp-content/uploads/2016/12/ggg%C5%82adkie.png
+Ukochałem cię odwieczną miłością, dlatego też podtrzymywałem dla ciebie łaskawość.+ [Jr 31, 3]
+Świat jaki znamy odchodzi. Jednak to przeszłość jest kluczem do przyszłości.+
+Pogarda to przywilej ludzi światłych i rozumnych. W innych przypadkach jest przejawem zwykłego gówniarstwa i ciemnoty.+

Offline

 

#2 2013-04-12 20:50:06

 MJOdorczuk

Szeregowiec

Call me!
Zarejestrowany: 2013-02-09
Posty: 302

Re: Forum ma już 6 lat!!!

Ua. Jeszcze się zdołałem uczepić listy? Dzięki wielkie.


Nie mogę się doczekać tego momentu, kiedy to za kilka lat zobaczę swoją wypowiedź i będę śmiać się i płakać jednocześnie...

Offline

 

#3 2013-04-12 21:21:11

 Sauron

Generał

Skąd: Barad-Dur
Zarejestrowany: 2009-03-22
Posty: 2239
Miasto: Nekropolia/Cytadela/Forteca
Kampania: Bunt Nekromanty/Cena Pokoju
Jednostka: Tytan/gorgona/władca mroku
Bohater: Wystan/Sandro/Neela
Magia: Dopasowana

Re: Forum ma już 6 lat!!!

Liczę, że na następny rok będzie więcej osób którym będzie można podziękować. Wciąż jest wiele do zrobienia.


http://oi51.tinypic.com/ela913.jpg

Offline

 

#4 2013-04-12 21:26:57

 Xeno

Generał

19059944
Zarejestrowany: 2009-06-04
Posty: 3160
Miasto: Moje Bagno
Kampania: Łatwa
Jednostka: Silna
Bohater: Najlepszy
Magia: Destruktywna

Re: Forum ma już 6 lat!!!

Mroczni górą ha ha. Jestem ciekaw czy ta społeczność utrzyma się do nowego roku:-P

Offline

 

#5 2013-04-12 21:35:14

 Cohen

Hetman

Call me!
Zarejestrowany: 2007-11-01
Posty: 422
Miasto: Zamek
Kampania: odrodzenie erathii
Jednostka: Rdzawy smok
Bohater: Sir Murlich
Magia: powietrze
WWW

Re: Forum ma już 6 lat!!!

Miłe podsumowanie ;p ostatnio miałem co innego na głowie możliwe że niedługo kolejna fala zaktualizacji i modernizacji stronki. Chociaż muszę parę rzeczy przetestować na localu WPka.

Offline

 

#6 2013-04-13 20:08:01

 Deferdus

Wojownik

7242199
Skąd: Krewlod
Zarejestrowany: 2010-12-31
Posty: 812
Miasto: Twierdza i Zamek
Kampania: Ostrze Armagedonu
Jednostka: Strzelcy, Kapłani
Bohater: Gelu
Magia: Nie określona

Re: Forum ma już 6 lat!!!

Dziękuję za wspomnienie o mnie i plusika . Ostatnio nie mam za bardzo czasu więc nie jestem często na forum i przepraszam za to. Nauka, muszę poprawić oceny .


Odwaga to panowanie nad strachem, a nie brak strachu.
http://lastlabs.pl/musicbar.php?username=Deferdus&color=lemon&unicode=no
http://osusig.ppy.sh/image5.png?uid=3636051&m=1

Offline

 

#7 2013-04-13 22:22:31

 Xeno

Generał

19059944
Zarejestrowany: 2009-06-04
Posty: 3160
Miasto: Moje Bagno
Kampania: Łatwa
Jednostka: Silna
Bohater: Najlepszy
Magia: Destruktywna

Re: Forum ma już 6 lat!!!

Wszystko ładnie, pięknie i dziękuje, plusiki przyjmuję i uciekam dalej na swoje bagno, bo mi znów bazyle w warzywo wejdą.

Offline

 

#8 2013-04-13 22:36:30

 Mathias

Król

35762222
Zarejestrowany: 2006-11-25
Posty: 6916
Miasto: Zamek
Kampania: Niech Żyje Królowa
Jednostka: Archanioł
Bohater: Christian
Magia: Woda
WWW

Re: Forum ma już 6 lat!!!

Czemu nie postawisz w pobliżu grządek jakiegoś rojowiska? Ważki pokąsałyby niegrzeczne bazyle, aż by im w pięty poszło, a ty mógłbyś zostać z nami na biesiadzie .

Zgadzam się z Sarciem, wciąż jest co robić, grunt to iść w dobrym kierunku, złapać wiatr w żagle i nie zrażać się przeciwnościami.



http://egildia.pl/wp-content/uploads/2016/12/ggg%C5%82adkie.png
+Ukochałem cię odwieczną miłością, dlatego też podtrzymywałem dla ciebie łaskawość.+ [Jr 31, 3]
+Świat jaki znamy odchodzi. Jednak to przeszłość jest kluczem do przyszłości.+
+Pogarda to przywilej ludzi światłych i rozumnych. W innych przypadkach jest przejawem zwykłego gówniarstwa i ciemnoty.+

Offline

 

#9 2013-04-13 22:47:48

 Markham

Obywatel

Skąd: Międzyrzecz
Zarejestrowany: 2013-01-15
Posty: 589
Miasto: Przystań/Nekropolis
Magia: Kina
WWW

Re: Forum ma już 6 lat!!!

Bardzo dziękuję za większą wzmiankę o mojej osobie. Jak powiedział Sauron: ,, Jest jeszcze wiele do zrobienia''. To prawda. te obchody wyglądają na skromne,za to atmosfera jest świetna.
Mathias póki co tego nie ogłaszał,więc będę czynił honory. Chciałbym was poinformować ,że od dzisiaj nasze wspaniałe forum jak i serwis Kroniki posiada własny kanał w serwisie YT. Postanowiłem podzielić się nim z wami. Postaram się odpowiednio go dostosować. Co to tego miałem już wcześniej plany,lecz dopiero dziś rozmawiałem na ten temat z Królem. Oba serwisy tylko na tym zyskają. Wpisując w YT Tajemnice Antagarichu czy Kroniki Heroes od razu znajdziecie nasz kanał. Wstawiłem także linki do obydwu stron. Współpraca doprowadziła do zrośnięcia. Gdy tylko działy w Kronikach o Heroes pojawią się jako tako,wezmę się za stronę kanału. Jego zawartość nieraz przyda się do artykułów czy newsów lub posłuży jako podłoże debat.  Zapraszam na naszą domenę! http://www.youtube.com/user/98HeroFan?feature=mhee

Offline

 

#10 2013-04-14 01:07:56

 Asiņains

Heros

Call me!
Zarejestrowany: 2007-10-12
Posty: 1659
Miasto: Zamek
Jednostka: Kusznik
Bohater: Valesca
Magia: Powietrze
WWW

Re: Forum ma już 6 lat!!!

Również dziękuję za wyróżnienie, mimo mojej nieaktywności tematycznej. Mimo, iż nie gram już w HoMM, chcę abyście wiedzieli, że będę was wspierał jak długo będę mógł. Gratulacje wszystkim i mam nadzieję, że na tym nie koniec : )


Śmierć jest jedynie wypadkową człowieka wiedzionego przez instynkt.
'I look up high, from the steel tower.
Wondering how i would feel if I fall down.'
http://steamsignature.com/status/english/76561198004299557.png

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
herosy3.pun.pl