Tajemnice Antagarichu | Heroes 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 Forum

Tajemnice Antagarichu | Heroes 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 Forum

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Komputery

Ogłoszenie

Witamy w Królestwie!


#1 2013-04-13 21:47:39

 Mathias

Król

35762222
Zarejestrowany: 2006-11-25
Posty: 6916
Miasto: Zamek
Kampania: Niech Żyje Królowa
Jednostka: Archanioł
Bohater: Christian
Magia: Woda
WWW

Królewska Kapituła

- Drodzy obywatele - rozpoczął swoją przemowę władca po zakończeniu uroczystości związanych z namaszczeniem wielkiego Asinains'a. - Wszystkim nam zależy, aby w Królestwie żyło się godnie i dostatnie. Zdecydowałem się powołać grono wybitne i niezwykłe w celu jeszcze lepszego zarządzania naszą ziemią. W jego skład od teraz będą wchodzić wielcy bohaterowie Królestwa, służący swoim doświadczeniem i dobrym słowem, a także wybrani przeze mnie dowódcy, myśliciele i doradcy, znający wszelakie dziedziny życia i zarządzania, i wreszcie przedstawiciel z woli ludu, znający potrzeby obywateli i działający na rzecz ich realizacji. Niechaj powstanie Królewska Kapituła!

Wpadłem na pomysł, aby stworzyć na forum ciało doradczo-wykonawcze, organ zarówno prestiżowy, jak i przydatny przy podejmowaniu ważnych decyzji, realizacji istotnych projektów i działań. Kapitułę tworzyć będą, jak już napisałem wyżej, ci, którzy do tej pory pokazali, jak wiele znaczy dla nich ten zakątek w internecie. Jest to także zaczątek wprowadzenia urozmaicających nasze życie dodatków, ponieważ zamknięcie klanów spowodowało, że nie mamy gdzie i jak się zabawić . Ale to już inna kwestia. Przejdźmy do konkretów.

Kapituła Królewska będzie mogła także m. in. w nadzwyczajnym trybie podnieść rangę Obywatelowi w pewnych sytuacjach i pod pewnymi warunkami. Ponadto będzie podejmować decyzje dotyczące organizacji turniejów, konkursów, eventów, zabaw, itd. Będzie posiadała swój tajny dział, a wynoszenie z niego informacji będzie obłożone klątwą. Szczegółowo uprawnienia, obowiązki i zadania zostaną rozrysowane w statucie organu, który powstanie w swoim czasie.

A teraz - kto będzie personalnie należeć do Kapituły? Istnieją 3 podstawowe drogi (przy czym tu zastrzegam, że niezależnie od tego, jaką drogą ktoś trafi do tego organu, to wszyscy są wobec siebie równi i każdy głos waży tyle samo).
1. Tytularnie (niejako z urzędu) do Kapituły należą wszyscy Herosi. W tej chwili naszym świeżym bohaterem jest Asinains.
2. Z wyboru Króla: postanowiłem powołać do KK póki co dwóch userów, którzy najaktywniej działają na rzecz Tajemnic Antagarichu - Saurona oraz Xena. Oczywiście nie wykluczam przyjęcia kolejnych osób, choć warunki zostaną określone w statucie, który będą musieli zaakceptować wszyscy członkowie.
3. Z woli ludu: uznałem, że ciekawą sprawą będzie, jeśli użytkownicy będą mogli sami wybrać jednego z członków Kapituły, który wówczas występowałby niejako w roli Trybuna Ludowego. Byłby to jedyny wybieralny i jedyny kadencyjny członek KK. Pierwszy zostanie wybrany w głosowaniu powszechnym na okres miesiąca, po czym odbędzie się kolejne głosowanie. Ilość kadencji jest nieograniczona, a najczęściej wybierani mogą zostać wcieleni permanentnie do Kapituły.



Dzisiaj została zatem podjęta druga historyczna decyzja. Mam nadzieję, że Kapituła usprawni i urozmaici działanie forum. Dalsze decyzje odnośnie KK, w tym utworzenie statutu i podjęcie decyzji nt. kierunków rozwoju forum, zostaną podjęte już w ramach organu.



http://egildia.pl/wp-content/uploads/2016/12/ggg%C5%82adkie.png
+Ukochałem cię odwieczną miłością, dlatego też podtrzymywałem dla ciebie łaskawość.+ [Jr 31, 3]
+Świat jaki znamy odchodzi. Jednak to przeszłość jest kluczem do przyszłości.+
+Pogarda to przywilej ludzi światłych i rozumnych. W innych przypadkach jest przejawem zwykłego gówniarstwa i ciemnoty.+

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
busko-zdroj.szamba-z-certyfikatem.pl przegrywanie kaset vhs warszawa http://szafylublin.eu boĂŽtes de vitesses manuelles przegrywanie kaset vhs