Tajemnice Antagarichu | Heroes 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 Forum

Tajemnice Antagarichu | Heroes 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 Forum

Ogłoszenie

Witamy w Królestwie!


#1 2013-04-15 20:36:55

 Sauron

Generał

Skąd: Barad-Dur
Zarejestrowany: 2009-03-22
Posty: 2239
Miasto: Nekropolia/Cytadela/Forteca
Kampania: Bunt Nekromanty/Cena Pokoju
Jednostka: Tytan/gorgona/władca mroku
Bohater: Wystan/Sandro/Neela
Magia: Dopasowana

Temat Pomocy

Najlepiej zostawić ten temat, by każdy mógł na bieżąco zgłaszać swe uwagi.

Ja ponownie przypominam o konieczności przerobienia strony głównej, Heroes 4 nie ma tego rozwijanego menu jak Heroes 2 lub Heroes 3. Dołączyłem jeden temat analogicznie do tamtych działów ale się nie wyświetla na rozwijanej liście. Proszę o naprawienie tego czy to przez dopisanie paru linijek czy coś innego.


http://oi51.tinypic.com/ela913.jpg

Offline

 

#2 2013-04-15 21:35:28

 Mathias

Król

35762222
Zarejestrowany: 2006-11-25
Posty: 6916
Miasto: Zamek
Kampania: Niech Żyje Królowa
Jednostka: Archanioł
Bohater: Christian
Magia: Woda
WWW

Re: Temat Pomocy

Po raz kolejny zainterweniowałem w tej sprawie do Cohena. Ma zrobić tak, że się będzie wyświetlało.



http://egildia.pl/wp-content/uploads/2016/12/ggg%C5%82adkie.png
+Ukochałem cię odwieczną miłością, dlatego też podtrzymywałem dla ciebie łaskawość.+ [Jr 31, 3]
+Świat jaki znamy odchodzi. Jednak to przeszłość jest kluczem do przyszłości.+
+Pogarda to przywilej ludzi światłych i rozumnych. W innych przypadkach jest przejawem zwykłego gówniarstwa i ciemnoty.+

Offline

 

#3 2013-04-15 21:46:23

 Markham

Obywatel

Skąd: Międzyrzecz
Zarejestrowany: 2013-01-15
Posty: 589
Miasto: Przystań/Nekropolis
Magia: Kina
WWW

Re: Temat Pomocy

Dobry pomysł z tematem. Też mam sprawę do Cohena. Ciężko spotkać gościa. Ciągle jest problem z wyświetlaniem polskich znaków w Kronikach. Jak piszę ,, ź'''' to znak się nie pojawia. Mógłbym prosić o licencję do stworzenia działu i pisania artykułów? Jest jeszcze kwestia downloadu.

Offline

 

#4 2013-04-19 22:22:57

Baron

Obywatel

Skąd: Łódź
Zarejestrowany: 2007-04-02
Posty: 1049
Miasto: Żywioły i Twierdza
Jednostka: Feniks i Behemot
Bohater: Ciele

Re: Temat Pomocy

Jestem za jednym forum pomoc dla wszystkich czesci . Nie ma az tyle watkow aby bylo 5 czy 6 .

Offline

 

#5 2013-04-20 19:27:16

 Mathias

Król

35762222
Zarejestrowany: 2006-11-25
Posty: 6916
Miasto: Zamek
Kampania: Niech Żyje Królowa
Jednostka: Archanioł
Bohater: Christian
Magia: Woda
WWW

Re: Temat Pomocy

Baronie, liczba działów została już zredukowana. To jest dział, który dotyczy spraw technicznych wortalu Kroniki Heroes .

Widzę, że Cohen dalej nie zrobił tego, co miał. Będę musiał z nim znowu porozmawiać albo samemu spróbować się tym zająć.



http://egildia.pl/wp-content/uploads/2016/12/ggg%C5%82adkie.png
+Ukochałem cię odwieczną miłością, dlatego też podtrzymywałem dla ciebie łaskawość.+ [Jr 31, 3]
+Świat jaki znamy odchodzi. Jednak to przeszłość jest kluczem do przyszłości.+
+Pogarda to przywilej ludzi światłych i rozumnych. W innych przypadkach jest przejawem zwykłego gówniarstwa i ciemnoty.+

Offline

 

#6 2013-12-05 19:12:01

 Markham

Obywatel

Skąd: Międzyrzecz
Zarejestrowany: 2013-01-15
Posty: 589
Miasto: Przystań/Nekropolis
Magia: Kina
WWW

Re: Temat Pomocy

Zna ktoś może rosyjski lub się go uczy? Taka osoba będzie bardzo mile widziana w Kronikach. Powodem tego działania jest fakt, że obecnie mam dużo nauki i rozwija się wiele projektów związanych z Heroes oraz Might and Magic. Nie mówię tylko o Horn of the Abyss czy Might and Magic 8.5 . Chodzi tu też o tzw. monitoring serwisów rosyjskich. Czemu akurat rosyjski. Duża działalność naszych wschodnich sąsiadów to raz. Oprócz Polaków to najwięksi fani tejże serii. Informacje z pierwszej ręki to podstawa. Jeśli ktoś się zdecyduje, to podam linki do stron. Obserwowanie portali i forów w miarę możliwości czasu. Najmniej to 2-3 dni.

Ostatnio edytowany przez Markham (2013-12-05 19:13:30)

Offline

 

#7 2013-12-06 13:07:18

 Sauron

Generał

Skąd: Barad-Dur
Zarejestrowany: 2009-03-22
Posty: 2239
Miasto: Nekropolia/Cytadela/Forteca
Kampania: Bunt Nekromanty/Cena Pokoju
Jednostka: Tytan/gorgona/władca mroku
Bohater: Wystan/Sandro/Neela
Magia: Dopasowana

Re: Temat Pomocy

Rosja ma bardzo potężną scenę Heroes. Na przykład WoGa zrobił Rosjanin, Slava jakiś tam, tak? Nie pamiętam ale to musiał być Rusek. Goście z Nival co dłubali nad Heroes V i dodatkami to też Rosjanie. Z kolei te wszystkie rosyjskie imiona z Heroes VI to chyba po to by Rosjanie się poczuli bardziej swojsko. ;P


http://oi51.tinypic.com/ela913.jpg

Offline

 

#8 2013-12-09 22:32:42

 Mathias

Król

35762222
Zarejestrowany: 2006-11-25
Posty: 6916
Miasto: Zamek
Kampania: Niech Żyje Królowa
Jednostka: Archanioł
Bohater: Christian
Magia: Woda
WWW

Re: Temat Pomocy

Ja znam język rosyjski, niegdysiejszy olimpijczyk służy uprzejmie.



http://egildia.pl/wp-content/uploads/2016/12/ggg%C5%82adkie.png
+Ukochałem cię odwieczną miłością, dlatego też podtrzymywałem dla ciebie łaskawość.+ [Jr 31, 3]
+Świat jaki znamy odchodzi. Jednak to przeszłość jest kluczem do przyszłości.+
+Pogarda to przywilej ludzi światłych i rozumnych. W innych przypadkach jest przejawem zwykłego gówniarstwa i ciemnoty.+

Offline

 

#9 2013-12-09 22:54:24

 Markham

Obywatel

Skąd: Międzyrzecz
Zarejestrowany: 2013-01-15
Posty: 589
Miasto: Przystań/Nekropolis
Magia: Kina
WWW

Re: Temat Pomocy

Jeżeli czasem miałbyś czas, to byłoby świetnie. Tym bardziej, że olimpijczyk. Uwagę należy zwrócić obecnie na HotA i Might and Magic 8.5 . Reszty projektów z tego kraju nie przypominam sobie. Stronki podeślę przy okazji. Częstotliwość odwiedzin (jeśli możesz) co 2-3 dni.

Kolejna sprawa. Pisałem to już nieraz, ale jakoś nikt nie zwraca uwagi. Szare tło w Kronikach to zły pomysł. Każdy dział powinien mieć własne - zgodne z ich motywem.  Miejsca dla newsów na stronie głównej są za duże, wyświetlona niemal cała wypowiedź. Po co to? Widzimy mniej wpisów. Opcja udostępnij tylko w rozwinięciu.

Offline

 

#10 2013-12-09 23:27:32

 Mathias

Król

35762222
Zarejestrowany: 2006-11-25
Posty: 6916
Miasto: Zamek
Kampania: Niech Żyje Królowa
Jednostka: Archanioł
Bohater: Christian
Magia: Woda
WWW

Re: Temat Pomocy

Postaram się wchodzić, ale niestety gwarancji regularności dać nie mogę. Nie mniej jednak pomogę w tłumaczeniu w miarę moich [ograniczonych] możliwości.

Nie wiem, w jaki sposób tło się ustala i czy w ogóle jest możliwe różne dla każdego działu. Liczbę słów z newsa na głównej da się zmniejszyć, jak nie zapomnę, to niedługo to zrobię.



http://egildia.pl/wp-content/uploads/2016/12/ggg%C5%82adkie.png
+Ukochałem cię odwieczną miłością, dlatego też podtrzymywałem dla ciebie łaskawość.+ [Jr 31, 3]
+Świat jaki znamy odchodzi. Jednak to przeszłość jest kluczem do przyszłości.+
+Pogarda to przywilej ludzi światłych i rozumnych. W innych przypadkach jest przejawem zwykłego gówniarstwa i ciemnoty.+

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
pojemniki sprzątanie bydgoszcz