Tajemnice Antagarichu | Heroes 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 Forum

Tajemnice Antagarichu | Heroes 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 Forum

Ogłoszenie

Witamy w Królestwie!


  • Index
  •  » Dom Kultury
  •  » Głosowanie na ludowego członka Królewskiej Kapituły

#1 2013-09-27 14:36:41

 Mathias

Król

35762222
Zarejestrowany: 2006-11-25
Posty: 6916
Miasto: Zamek
Kampania: Niech Żyje Królowa
Jednostka: Archanioł
Bohater: Christian
Magia: Woda
WWW

Głosowanie na ludowego członka Królewskiej Kapituły

- Drodzy obywatele! - zaczął Król. - Na mocy dekretu przyjętego przez Królewską Kapitułę niniejszym ogłaszam rozpoczęcie wyborów członka tejże KK reprezentującego wolę ludu. Ten oto wybrany przez Was w trzydniowym głosowaniu (27-29. września) będzie działał na rzecz rozwoju Królestwa oraz interesu ogółu przez trzy najbliższe miesiące w głównym organie decyzyjno-sprawczym naszego państwa. Rozważnie dokonajcie wyboru spośród wszystkich aktywnych (min. od 2 tygodni) Obywateli, ponieważ ten, który zyska największe poparcie, będzie na równi z Królem, Generałami i Herosami decydował o losach Królestwa. Mam nadzieję, że dokonacie rozsądnego, świadomego wyboru. Ku chwale Królestwa!

Otwieramy głosowanie. Trwać będzie od momentu jego otwarcia (piątek) do niedzieli (w godzinach wieczornych nastąpi zamknięcie). Szczegółowe procedury znajdziecie w ogłoszeniu z dnia 22.09.13r.: Wybory ludowego członka Królewskiej Kapituły. Podstawowe informacje dotyczące Królewskiej Kapituły zawarte są w dekrecie z 13.04.13r. o powołaniu Królewskiej Kapituły.

Jak wyglądać ma głosowanie? W tym temacie można śmiało dyskutować, stawiać warunki, zadawać pytania, itd. Nie ma żadnej ciszy wyborczej ani dyscypliny głosowania. Gdy już zdecydujecie się na wybór kandydata (do dyspozycji macie wszystkich aktywnych Obywateli, jak już zostało napisane - nie ma ustalonych kandydatur, wyłonią się one podczas dyskusji), w osobnym poście (wyjątkowo zezwala się na pisanie dwóch postów pod rząd) wypełniacie następujący formularz:

Formularz głosowania napisał:

Nick głosującego
Nick wybranego kandydata do Królewskiej Kapituły
Krótkie uzasadnienie (opcjonalnie)

Formularz można swobodnie edytować do momentu zakończenia głosowania przeze mnie jako Króla (ach, ta skromność ;p). Zapraszam do aktywnego udziału w wyborach, przypominam również, że głosować mogą wszyscy Obywatele, w tym członkowie Administracji czy Kapituły.



http://egildia.pl/wp-content/uploads/2016/12/ggg%C5%82adkie.png
+Ukochałem cię odwieczną miłością, dlatego też podtrzymywałem dla ciebie łaskawość.+ [Jr 31, 3]
+Świat jaki znamy odchodzi. Jednak to przeszłość jest kluczem do przyszłości.+
+Pogarda to przywilej ludzi światłych i rozumnych. W innych przypadkach jest przejawem zwykłego gówniarstwa i ciemnoty.+

Offline

 

#2 2013-09-27 15:42:47

 Markham

Obywatel

Skąd: Międzyrzecz
Zarejestrowany: 2013-01-15
Posty: 589
Miasto: Przystań/Nekropolis
Magia: Kina
WWW

Re: Głosowanie na ludowego członka Królewskiej Kapituły

Kurcze ciężki wybór. Mam dylemat między dwoma ludźmi.  To i ja zaczynam.

Głosujący: Markham
kandydat: WuWu
uzasadnienie: Jest to aktywny użytkownik, pochodzący z młodszego pokolenia graczy serii M&M. Użytkownik ten chciałby podobnie jak ożywić forum, więc nie mam nic przeciwko, aby się tym zajął. Ponadto jest towarzyski userem, który chce coś robić.

Offline

 

#3 2013-09-27 18:24:54

 Deferdus

Wojownik

7242199
Skąd: Krewlod
Zarejestrowany: 2010-12-31
Posty: 812
Miasto: Twierdza i Zamek
Kampania: Ostrze Armagedonu
Jednostka: Strzelcy, Kapłani
Bohater: Gelu
Magia: Nie określona

Re: Głosowanie na ludowego członka Królewskiej Kapituły

Nick głosującego - Deferdus
Nick wybranego kandydata do Królewskiej Kapituły - Deferdus
Krótkie uzasadnienie (opcjonalnie) - Myślę, że ta osoba jest najlepsza na to stanowisko, ponieważ uwielbia zabawę, konkursy itp, a dlatego, że KK głównie się tym zajmuje będzie świetnym kandydatem na jej członka.


Odwaga to panowanie nad strachem, a nie brak strachu.
http://lastlabs.pl/musicbar.php?username=Deferdus&color=lemon&unicode=no
http://osusig.ppy.sh/image5.png?uid=3636051&m=1

Offline

 

#4 2013-09-27 19:20:38

 Wuwu

Rekrut

Call me!
Zarejestrowany: 2013-08-05
Posty: 253
Miasto: Zamek
Kampania: Nowy początek
Jednostka: Archanioł, Rdzawy Smok, Feniks
Bohater: Gem, Sandro, Gelu

Re: Głosowanie na ludowego członka Królewskiej Kapituły

Głosujący: Wuwu
Kandydat: Wuwu
Uzasadnienie: Jest to osoba, która może się do tego przyłożyć. Mam nadzieję, że zostanie z TA i odłoży lenistwo na bok i weźmie się do roboty. Również słyszałem że nieoficjalnie mówi o nowych konkursach i zabawach.


,,Ptaki męczy latanie jak chodzenie ludzi"

Offline

 

#5 2013-09-27 19:30:41

 Xeno

Generał

19059944
Zarejestrowany: 2009-06-04
Posty: 3160
Miasto: Moje Bagno
Kampania: Łatwa
Jednostka: Silna
Bohater: Najlepszy
Magia: Destruktywna

Re: Głosowanie na ludowego członka Królewskiej Kapituły

Głosujący: Xeno
Kandydat: Deferdus
Uzasadnienie: Znam go od początku jego kariery na forum, bierze udział we wszelkich zabawach organizowanych przez forum, więc czemu by nie dać mu szansy na organizowanie zabaw?

Offline

 

#6 2013-09-27 19:41:43

 Mathias

Król

35762222
Zarejestrowany: 2006-11-25
Posty: 6916
Miasto: Zamek
Kampania: Niech Żyje Królowa
Jednostka: Archanioł
Bohater: Christian
Magia: Woda
WWW

Re: Głosowanie na ludowego członka Królewskiej Kapituły

Głosujący: Mathias
Kandydat: Markham
Uzasadnienie: Jest to użytkownik z młodego pokolenia, bardzo aktywny na forum oraz stronie (szkoda, że nie w działach tematycznych, ale mam nadzieję, że to się zmieni), prowadzący kanał zsyntetyzowany z Kronikami, ciężko pracujący na rzecz rozwoju TA i KH. Ma już pewien staż na forum, zatem wie, co i jak. A z drugiej strony wciąż głowę pełną pomysłów, z których część naprawdę jest warta rozpatrzenia. Takich ludzi nam trzeba.



http://egildia.pl/wp-content/uploads/2016/12/ggg%C5%82adkie.png
+Ukochałem cię odwieczną miłością, dlatego też podtrzymywałem dla ciebie łaskawość.+ [Jr 31, 3]
+Świat jaki znamy odchodzi. Jednak to przeszłość jest kluczem do przyszłości.+
+Pogarda to przywilej ludzi światłych i rozumnych. W innych przypadkach jest przejawem zwykłego gówniarstwa i ciemnoty.+

Offline

 

#7 2013-09-27 20:30:55

 Sauron

Generał

Skąd: Barad-Dur
Zarejestrowany: 2009-03-22
Posty: 2239
Miasto: Nekropolia/Cytadela/Forteca
Kampania: Bunt Nekromanty/Cena Pokoju
Jednostka: Tytan/gorgona/władca mroku
Bohater: Wystan/Sandro/Neela
Magia: Dopasowana

Re: Głosowanie na ludowego członka Królewskiej Kapituły

Cóż, z obowiązku napiszę swoją opinię.

Głosujący: <--
Kandydat: każdy z 3 wymienionych jest dobry
Uzasadnienie: każdy się nada.

Przekonajcie mnie to będę bardziej konkretny. No wiecie, kraj schodzi na psy, mam rodzinę i armię do wyżywienia - potrzebuję pomocy finansowej. ;P


http://oi51.tinypic.com/ela913.jpg

Offline

 

#8 2013-09-27 21:00:52

 Markham

Obywatel

Skąd: Międzyrzecz
Zarejestrowany: 2013-01-15
Posty: 589
Miasto: Przystań/Nekropolis
Magia: Kina
WWW

Re: Głosowanie na ludowego członka Królewskiej Kapituły

Dziękuje za nominację, ale jej obecnie nie przyjmę. Obecnie mam dużo roboty, żeby się nie nudzić, oczywiście związanej ze światem Might and Magic. Kanał i redaktorstwo to dużo. Pomysłów mam wiele, ale ktoś z wyżej wymienionych nadałby się lepiej na to stanowisko. Ponadto dochodzą mi przygotowania do olimpiady historycznej + szkolne mam talent (jako prowadzący).

Mam pomysł. Obecnie jest jakby remis. Niech każdy z panów zaprezentuje swój projekt wyborczy to jest to co zamierza zrealizować w swej kwartalnej kadencji. Plus ewentualne zmiany na forum itd.

Ostatnio edytowany przez Markham (2013-09-27 21:03:13)

Offline

 

#9 2013-09-27 21:08:44

 Mathias

Król

35762222
Zarejestrowany: 2006-11-25
Posty: 6916
Miasto: Zamek
Kampania: Niech Żyje Królowa
Jednostka: Archanioł
Bohater: Christian
Magia: Woda
WWW

Re: Głosowanie na ludowego członka Królewskiej Kapituły

Jeżeli Markham rezygnuje, to oczywiście wycofuję głos na niego i dalej jestem "do wzięcia". Dobry pomysł z tym programem. Dowiemy się, co panowie chcieliby wdrożyć w życie forum, aby łatwiej podjąć decyzję ; ).



http://egildia.pl/wp-content/uploads/2016/12/ggg%C5%82adkie.png
+Ukochałem cię odwieczną miłością, dlatego też podtrzymywałem dla ciebie łaskawość.+ [Jr 31, 3]
+Świat jaki znamy odchodzi. Jednak to przeszłość jest kluczem do przyszłości.+
+Pogarda to przywilej ludzi światłych i rozumnych. W innych przypadkach jest przejawem zwykłego gówniarstwa i ciemnoty.+

Offline

 

#10 2013-09-27 21:26:33

 Markham

Obywatel

Skąd: Międzyrzecz
Zarejestrowany: 2013-01-15
Posty: 589
Miasto: Przystań/Nekropolis
Magia: Kina
WWW

Re: Głosowanie na ludowego członka Królewskiej Kapituły

Oprócz tego zapytajmy o predyspozycje i doświadczenie.

Offline

 
  • Index
  •  » Dom Kultury
  •  » Głosowanie na ludowego członka Królewskiej Kapituły

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
herosy3.pun.pl