Tajemnice Antagarichu | Heroes 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 Forum

Tajemnice Antagarichu | Heroes 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 Forum

Ogłoszenie

Witamy w Królestwie!


#1 2013-10-12 12:05:23

 Wuwu

Rekrut

Call me!
Zarejestrowany: 2013-08-05
Posty: 253
Miasto: Zamek
Kampania: Nowy początek
Jednostka: Archanioł, Rdzawy Smok, Feniks
Bohater: Gem, Sandro, Gelu

Blood Omen 2

Czy ktoś z was grał w tą grę? Po grze poruszamy się wampirem Kainem, niegdyś przywódcą wampirów chcącym podbić świat, lecz powstrzymał go Sarafan. Po 200 latach ( chyba ) został przebudzony i pragnie pokonać Sarafana. Każdy wampir ma swoje mroczne specjalności nasz na początku potrafi znikać we mgle i zrobić silny cios na który potrzebujemy energię. Kolejne zdobywamy kradnąc dusze innym wampirom np. na początku mamy takie proste skoki, a za zabicie pierwszego uczymy się widowiskowych i dalekich skoków które możemy używać nawet do ataków, albo możemy przejmować siłą umysłu jakiś słabszych ludzi. Doświadczenie zbieramy pijąc krew z ludzi, a pić musimy cały czas bo leci życie ale nigdy nie możemy przez to zginąć co najwięcej być full osłabiony. Również nasz pancerz zmienia się wraz z postępem w fabule. ( 1pancerz. jeden naramiennik i spodnie 2. wampirza zbroja, 3 taka super zbroja z czerwonego materiału, mega klimatyczna. 4 zbroja wampirzego lorda ta jest najlepsza, również klimatyczna ) Mamy również bronie do walki wręcz ( ach ten obustronny miecz! ) Gra jest trochę krwawa i bardzo mroczna, nawet jak na swoje lata. Co o niej myślicie?


,,Ptaki męczy latanie jak chodzenie ludzi"

Offline

 

#2 2013-10-18 16:10:11

 Sauron

Generał

Skąd: Barad-Dur
Zarejestrowany: 2009-03-22
Posty: 2239
Miasto: Nekropolia/Cytadela/Forteca
Kampania: Bunt Nekromanty/Cena Pokoju
Jednostka: Tytan/gorgona/władca mroku
Bohater: Wystan/Sandro/Neela
Magia: Dopasowana

Re: Blood Omen 2

Co o niej myślę? Napisałem sporo fan fiction osadzonego w tych czasach, może to ci powie co o niej myślę. Są nawet na forum, historia co prawda do dokończenia i parę odcinków muszę jeszcze dorzucić z kompa. Minęło parę lat i teraz napisałbym je trochę inaczej, starając się by nie brzmiały to jak wypociny wczesnego licealisty (cóż, w sumie pierwsze odcinki są z tego okresu!), niemniej są przemyślane i napisałem dokładnie to co miałem na myśli.

Ostatnio edytowany przez Sauron (2013-10-18 16:12:19)


http://oi51.tinypic.com/ela913.jpg

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
herosy3.pun.pl