Tajemnice Antagarichu | Heroes 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 Forum

Tajemnice Antagarichu | Heroes 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 Forum

Ogłoszenie

Witamy w Królestwie!


#1 2013-11-11 12:49:37

 Wuwu

Rekrut

Call me!
Zarejestrowany: 2013-08-05
Posty: 253
Miasto: Zamek
Kampania: Nowy początek
Jednostka: Archanioł, Rdzawy Smok, Feniks
Bohater: Gem, Sandro, Gelu

Stolik Bohaterów

Przez ciszę na TA stwierdziłem, że można było by zrobić jakieś zajęcie. Polega na opowiadaniu. Znajdzie się kilku userów którzy będą bohaterami. Może będą z 4 fazy. Będzie to wyglądało np. Faza nr. 1 Każdy przedstawia siebie jako bohatera, a w późniejszych jakieś kilkunasto zdaniowe przygody które się połączą w jedną całość. Oczywiście każdy w jednej fazie pisze jeden post, żeby nie było nabijania postów. Również z tego powodu zgłoszenia do zabawy piszcie mi na PW. Czas zgłoszeń to może tydzień?

Ostatnio edytowany przez Wuwu (2013-11-12 20:39:18)


,,Ptaki męczy latanie jak chodzenie ludzi"

Offline

 

#2 2013-11-12 20:48:13

 Markham

Obywatel

Skąd: Międzyrzecz
Zarejestrowany: 2013-01-15
Posty: 589
Miasto: Przystań/Nekropolis
Magia: Kina
WWW

Re: Stolik Bohaterów

Proponujesz grę fabularną? Dobry pomysł. Cóś jak moja ,,sławetna'' sesja - warto do tego jeszcze powrócić, gdy przestanę lamić w trójkę. Tak czy siak, ja jestem chętny. Masz może jakieś szczegóły tego przedsięwzięcia?

Offline

 

#3 2013-11-13 15:06:24

 Wuwu

Rekrut

Call me!
Zarejestrowany: 2013-08-05
Posty: 253
Miasto: Zamek
Kampania: Nowy początek
Jednostka: Archanioł, Rdzawy Smok, Feniks
Bohater: Gem, Sandro, Gelu

Re: Stolik Bohaterów

Tak w sumie to będzie bardziej taka rozrywka. Powstanie nam opowiadanie pisane różnymi stylami i punktami widzenia. Już chyba wymyśliłem te fazy:
Nr. 1 Przedstawienie siebie jako bohatera, czyli krótki opis siebie w świecie fantastyki ( Okres Średniowiecza, chyba najbardziej temu sprzyja, bohaterowie działają jako drużyna.)
Nr. 2 Start przygody, czyli ktoś pisze początek, a reszta dopisuje do niego dalszy ciąg np.  ...( kilka zdań ) Drużyna wkraczając do lasu nie myślała o jego niebezpieczeństwie. (koniec) i kolejny w kolejce pisze co się działo dalej
Nr. 3 Rozwinięcie, działa jak punkt nr. 2
Nr. 4 Zakończenie, ten punkt jest niezależny i każdy oddzielnie pisze jakie według niego ma być zakończenie.

A ustalać chętnych chcę wcześniej żeby nie było, że ktoś nam wejdzie w środku opowiadania i narobi jednego wielkiego chaosu.


,,Ptaki męczy latanie jak chodzenie ludzi"

Offline

 

#4 2013-12-21 11:47:31

 Ningirsu

Przybysz

Zarejestrowany: 2013-12-01
Posty: 25
Miasto: Cytadela

Re: Stolik Bohaterów

Żyje to, bo byłbym chętny?

Btw. nie chcą mnie na sesjach osadzonych mniej-więcej w medieval fantasy, bo się jako archeolog (mimo, że zupełnie średniowieczem niezainteresowany) przypierniczam o wszystko, zwłaszcza, jak ktoś uparcie twierdzi, że to "na wzór średniowiecza", a opisuje nowożytność w zasadzie... .

Offline

 

#5 2013-12-22 12:45:56

 Wuwu

Rekrut

Call me!
Zarejestrowany: 2013-08-05
Posty: 253
Miasto: Zamek
Kampania: Nowy początek
Jednostka: Archanioł, Rdzawy Smok, Feniks
Bohater: Gem, Sandro, Gelu

Re: Stolik Bohaterów

Na razie umierało, ale Ningirsu to podratowałeś    Jest nas w sumie tylko trójka, przydałaby się więcej userów, ale da się przeżyć. Czyli jak kiedy zaczynamy?


,,Ptaki męczy latanie jak chodzenie ludzi"

Offline

 

#6 2013-12-22 22:20:38

Baron

Obywatel

Skąd: Łódź
Zarejestrowany: 2007-04-02
Posty: 1049
Miasto: Żywioły i Twierdza
Jednostka: Feniks i Behemot
Bohater: Ciele

Re: Stolik Bohaterów

Mozecie zaczac jak chcecie przeciez kazdy moze sie dolaczyc w danym momencie . Tylko w nowym watku juz bez uwag i na powaznie. Ten niech sluzy do zgloszen .

Offline

 

#7 2013-12-23 23:33:26

 Wuwu

Rekrut

Call me!
Zarejestrowany: 2013-08-05
Posty: 253
Miasto: Zamek
Kampania: Nowy początek
Jednostka: Archanioł, Rdzawy Smok, Feniks
Bohater: Gem, Sandro, Gelu

Re: Stolik Bohaterów

Nie wiem czy warto tworzyć nowy wątek, w sumie to możemy zacząć w tym samym i mniej zaśmiecimy forum. Czyli może czas start. Czas na fazę nr. 1 ( Przedstawienie siebie jako bohatera, czyli krótki opis siebie w świecie fantastyki, Okres Średniowiecza, chyba najbardziej temu sprzyja, bohaterowie działają jako drużyna.) do 6 stycznia czyli 2 tygodnie, każdy się powinien spokojnie wyrobić z czasem. ( W sumie to wystarczy pisać pół zdania na dzień  )


,,Ptaki męczy latanie jak chodzenie ludzi"

Offline

 

#8 2014-01-06 19:17:01

 Wuwu

Rekrut

Call me!
Zarejestrowany: 2013-08-05
Posty: 253
Miasto: Zamek
Kampania: Nowy początek
Jednostka: Archanioł, Rdzawy Smok, Feniks
Bohater: Gem, Sandro, Gelu

Re: Stolik Bohaterów

Elian - Nikt nie wie skąd pochodzi i nikomu tego nie mówi. Niektórzy twierdzą że nie jest człowiekiem, przez to że w tak młodym wieku ( 14 ) opanował po mistrzowsku sztukę walki naginatą. Jego charakter niektórzy nazwali by dziwnym. Jest ofiarny i oddany swoim ideałom, ale w obecności innych jest towarzyski i przyjacielski. Za swoich oddał by życie. Lecz czasami łatwo się daje sprowokować przez to wchodzi w różne niezbyt przyjemne sytuacje. Umie również kilka zaklęć: Enudora ( pchnięcie energii, niezbyt potężne lecz skupione potrafi powalić ) Eslan ( na końcówkach palców wykakują małe płomyki, zaklęcie nie do walki ale do rozpalenia ogniska świetne )


,,Ptaki męczy latanie jak chodzenie ludzi"

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
Szambo betonowe m szamba zbiorniki na Montaż szamb betonowych na terenie