Tajemnice Antagarichu | Heroes 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 Forum

Tajemnice Antagarichu | Heroes 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 Forum

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Gry

Ogłoszenie

Witamy w Królestwie!


#1 2007-11-05 01:48:28

DYZIO_STW

Obywatel

1211171
Skąd: Stalowa Wola ( Lublin )
Zarejestrowany: 2007-11-04
Posty: 44

Bitwy - Wasza największe wygrane, najcięższe batalie, największe błędy

Moja największa wygrana :
- 24 Archanioły
- 41 Czempionów
- 66 Kapłanów
- 81 Krzyżowców
- 112 Gryfów
- 155 kuszników
- 221 Halabardierów

kontra :

- 31 Złotych Smoków
- 55 Jednorożców Bitewnych
- 72 Enty
- 120 srebrnych Elfów
- 88 Krasnoludów
- 151 Centaurów Bojowych

BRAK SREBRNYCH PEGAZÓW U WROGA !! JAK SIĘ OKAZAŁO POZOSTAWIONE W LICZBIE 88 JAKO GARNIZON BASTIONU !! PRZECIWNIK BYŁ CHYBA ZBYT PEWNY SWOJEJ SIŁY I SWEGO ZWYCIĘSTWA - NAJWYRAŹNIEJ ZLEKCEWAŻYŁ MOJĄ ARMIĘ ... GRAŁEM WTEDY Z KOLEGĄ NA DWA KOMPY

realia bitwy : otwarty teren - zostałem zaatakowany - cofałem się do pobliskiego zamku, żeby przjąć wrogie uderzenie i odeprzeć je w oparciu o umocnienia Zamku ( chciałem skorzystać z przewagi jaką dawały Mi umocnienia zamku a więc trzy wieżyczki  - tym bardziej, że mój Lord Haart miał eksperta "Artyleria" - więc kierowałbym ostrzałem z wieżyczek ) ... mój plus - kula magii ognia i kula magii powietrza w aktywnym ekwipunku , wszystkie balisty ( przeciwnik nie miał wózka z amunicją ha ha ha ) , kajdany wojny ( jak sie okazało nie pozwoliły mu potem w końcówce uciec z pola bitwy - kiedy szala zwyscięstwa przechyliła się na moją stronę ( na początku kląłem, że je mam w aktywnym ekwpunku ) , artefakt ( w tej chwili nie mogę sobie przypomnieć nazwy ) chroniący przed falą śmierci i pergamin z czarem "fala śmierci w aktywnym ekwipunku ...

Przebieg batalii :

I Etap pierwszy :

  Silne natarcie wrogich jednostek - Archanioł stawia skuteczny opór Złotym Smokom i wraz z Czempionem dziesiątkuje tą jednostkę, Krzyżowiec przyjmuje uderzenie Jednorożca Bitewnego wykorzystując mały ruch Enta ... Kapłan ostrzeliwuje skutecznie Szarego Elfa ... Kusznik ostrzeliwuje Szarego Elfa ... Gryf wspiera Krzyżowca w starciu z Jednorożcem Bitewnym ... Halabardier wychodzi na spotkanie Centaura Bojowego ... oczywiście rzucam "falę śmierci" , wróg uderza z pioruna w Archanioła oraz min. piorun i spowolnienie na Centarura Bojowego u Mnie - wróg niestety nie pamiętam

II Etap :
 
  Zniszczeniu ulega jednostka Złotych Smoków w starciu z Archaniołem przy wydatnej pomocy Czempiona ... Krzyżowiec i Gryf ponosząć duże straty zadają pokaźne straty Jednorożcowi Bitewnemu wiążąc tę jednostkę ( dzieki czemu  Archanioł i Czempion mogli dokonać zagłady Złotego Smoka ) ... Kapłan ostrzeliwuje Szarego Elfa , wykorzystując szczęście u jednostki Kapłan ostrzeliwuje Enta ... Kusznik prowadzi pojedynek strzelecki z Szarym Elfem ... Halabardier stacza bój z Centaurem Bojowym i Krasnoludem ... ponosi duże straty lecz wiąże silnego Krasnoluda ... Ent nadal nie nawiązuje kontaktu bojowego z moimi jednostkami lecz zbliża się na bardo bliską odległość do Kusznika ... czary : min. oślepienie na Szarego Elfa u Mnie i Piorun na Archanioła u wroga ...

III Etap :

  Zmasowane uderzenie Archanioła , Czempiona , Krzyżowca i Gryfa na Jednorożca Bitewnego - likwidacja jednostki , ... Ent dociera do Kusznika ... wywiązuje się walka w której Kusznik ponosi duże straty ... Kapłan ostrzeliwuje Enta ... Halabardier toczy ciężki bój z Krasnoludem i Centaurem Bojowym ... wszystkie walczące jednostki poniosły duże straty ... moje czary - z tego co pamiętam - Piorun na Enta i Odwrócenie zaklęć na Kapłana , wróg - Oślepienie na Kapłana i Odwrócenie zaklęć na Szarego Elfa

IV Etap :
 
  Atak Czempiona , Archanioła i Gryfa na Enta ... wraz z Kusznikiem prawie niszczą jednostkę ... Krzyżowiec rusza na pomoc Halabardierowi i ściera się z Krasnoludem ... prawie całkowita zagłada Krzyżowca i duże straty u Krasnoluda ... Halabardier niszczy ostatecznie Centaura Bojowego ... Kapłan prowadzi pojedynek strzelecki z  Szarym  Elfem ... czary ... po mojej stronie min.  fala śmierci i piorun , wróg - na pewno strefa zimna na Enta

V Etap :

  Ostateczna zagłada Enta przez Czempiona ... Archanioł atakuje Szarego Elfa ...Halabardier wspiera Krzyżowca w walce z Krasnoludem - prawie całkowita zagłada Krasnoluda ( zostało 1 Krzyżowiec !!!!  oraz 3 Krasnoludy !!!! ) ... Kapłan ostrzeliwuje Szarego Elfa ... czary - u mnie min. Tarcza na Archanioła i Przyśpieszenie na Czempiona ... wróg - min. Magiczna Strzała  na Archanioła ( okazało się że skończyla mu się mana w tym momencie - ważny moment batalii )

VI Etap :

  Szary Elf pada pod ciosami Archanioła , Czempiona i Kapłana ... Gryf niszczy namiot medyka ... Kusznik zabija Krasnoluda

VICTORIA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Straty :

- 21 Archaniołów
- 35 Czempionów
- 44 Kapłanów
- 80 Krzyżowców
- 94 Gryfy
- 81 Kuszników
- 167 Halabardierów

Jeśli dobrze pamiętam

Uważam tę bitwę za moje najwiękze zwycięstwo z tych oto powodów :

- zostalem zatakowany przez wroga - więc to nie Ja wydałem bitwę
- wróg miał przewagę w jednostkach poziomu 7,6 i 5
- silny zamek - armia pochodząca z Bastionu
- to wróg zaczynał batalię ( a więc pierwszy rzucał czar )
- miałem kajdany wojny co nie pozwalało mi się wrazie czego uciec bądź poddać bohatera
- nie walczyłem z komputerem ( który jest przewidywalny ) lecz z człowiekiem ... a to wróg nie przewidywalny
- TĘ OTO BITWĘ PAMIĘTAM JAKO MOJE NAJWIĘKSZE ZWYCIĘSTWO - MOGŁO BYĆ JAKIEŚ LEPSZE LECZ TAKOWEGO JEŚLI BYŁO ( A MOGŁO I CHYBA ZAPEWNE BYŁO - WKOŃCU GRAN W T GRĘ Z 7 LAT ) NIE PAMIĘTAM


a na marginesie taka mała dygresja ode Mnie :mam głupią przypadłość ... jeśli toczę bitwy w których mam przewagę ( tzn mam mocniejszą armię ) to ... zapominam o czarach ... pami etam żeby rzucić car w turze zazwyczaj wtedy jeśli toczę bój z silniejzym przeciwnikiem ... lub gdy nagle coś pójdzie w bitwie nie tak ... i trzeba ratowć sytuację ... ale jeśli wszystko idzie po mojej mysli i co najważniejsze jestem silniejszy od wroga to często zdarza mi się zapomnieć rzucić czar w turze ( no chyba, żę wróg rzuci czar który wymaga ode Mnie użycia "Odwrócenia zaklęć"

Pozdrawiam i mam nadzięję, że lektura tego postu zainteresuje Was ...

Ostatnio edytowany przez DYZIO_STW (2007-11-05 09:11:08)


Ludzie kiedyś byli sobie bliżsi. Musieli, broń bliżej niosła !!

Offline

 

#2 2007-11-14 19:10:16

Bidu

Obywatel

10601066
Zarejestrowany: 2007-11-13
Posty: 27
Miasto: Bastion
Kampania: Fiolka Życia
Jednostka: Straż Leśna
Bohater: Gelu

Re: Bitwy - Wasza największe wygrane, najcięższe batalie, największe błędy

moje największe zwycięstwo było wtedy gdy sie broniłem w zamku:
grałem Lochami u kolegi a moja armia w zamku (a sie w nim broniłem) to:
2 czarne smoki i 4 chimery
chimery rozdzieliłem na 2
napastnikiem był Cytadel
jego armii dokładnie nie pamiętam lecz miała na pewno chydry chaosu a jedyną nie ulepszoną jednostką była ważka.
no i walczyłem (dokładnie nie pamiętam co tam było w tej walce ale swoje jednostki pamiątam)
i nawet kolega widział moje zwycięstwo a straciłem... chyba 1 smoka i 3 chimery
jak koledze neta założą to potwierdzi


Strach ma tylko wielkie oczy... więc czemu się boisz?


www.luxperpetua.vgh.pl

Offline

 

#3 2007-12-23 03:08:11

 PlaceK

Obywatel

15546769
Skąd: ni stąd, ni z owąd :P
Zarejestrowany: 2007-10-30
Posty: 265
Miasto: Inferno/Nekro/Lochy
Kampania: SoD
Jednostka: ArcyDiabły/Smoki Cienia/C.Smok
Bohater: Random
Magia: Fire^^

Re: Bitwy - Wasza największe wygrane, najcięższe batalie, największe błędy

Największy błąd : Była sobie kupka złota, I tak... Wziąłem ją ale musiałem o nią walczyć z... 50 Błękitnymi Smokami... Było napisane że " Aby zdobyć TO musisz pokonać 1 CHŁOPA"

Największa wygrana : Ja się broniłem w Zamku : Pikiner (1) Kontra Behemot (20) !!! Wygrałem dzieki 3 wieżą na Zamku

Najcięższa Batalia : Jak wyżej....


http://img216.imageshack.us/img216/9388/siggb4.png

http://i45.tinypic.com/2dvocg2.png

Offline

 

#4 2007-12-25 15:33:48

DYZIO_STW

Obywatel

1211171
Skąd: Stalowa Wola ( Lublin )
Zarejestrowany: 2007-11-04
Posty: 44

Re: Bitwy - Wasza największe wygrane, najcięższe batalie, największe błędy

PlaceK napisał:

Największy błąd : Była sobie kupka złota, I tak... Wziąłem ją ale musiałem o nią walczyć z... 50 Błękitnymi Smokami... Było napisane że " Aby zdobyć TO musisz pokonać 1 CHŁOPA"

ktoś miał poczucie humoru jak robił tę mapę

mój największy błąd : na targowisku zamiast sojusznikowi ( kumplowi ) atakowanemu przez wroga - stracił min. zamek z kapitolem - wysłać 200 000 złota na rekrutacje to wysłałem je jego wrogowi - rezultat - straciłem sojusznika i jeszcze wzbogaciłem własnego przeciwnika - już nie będe grał na 18tce czy na innej imprezie jeśli wcześniej coś wypije

Ostatnio edytowany przez DYZIO_STW (2007-12-25 15:40:45)


Ludzie kiedyś byli sobie bliżsi. Musieli, broń bliżej niosła !!

Offline

 

#5 2007-12-28 21:22:54

 Asiņains

Heros

Call me!
Zarejestrowany: 2007-10-12
Posty: 1659
Miasto: Zamek
Jednostka: Kusznik
Bohater: Valesca
Magia: Powietrze
WWW

Re: Bitwy - Wasza największe wygrane, najcięższe batalie, największe błędy

moja największa to:689 błekitnych smoków(moje) vs. 300 archaniołów,100 czarodziejskich smoków,155 dżinów i 400 magów

największy błąd:koleś miał jednego chłopa a ja miałem 100 troglodytów przez przypadek nacisnąłem ucieczka


Śmierć jest jedynie wypadkową człowieka wiedzionego przez instynkt.
'I look up high, from the steel tower.
Wondering how i would feel if I fall down.'
http://steamsignature.com/status/english/76561198004299557.png

Offline

 

#6 2007-12-31 10:41:08

adam68

Obywatel

Skąd: Komputer
Zarejestrowany: 2007-12-14
Posty: 80
Miasto: Zamek i Lochy
Kampania: Odrodzenie Etahii
Jednostka: Archanioł,Błękitny Smok itd.
Bohater: Królowa Katarzyna

Re: Bitwy - Wasza największe wygrane, najcięższe batalie, największe błędy

Musze się przyznać że większego problemu chyba nikt nie popełnił Grałem w scenariusz Między młotem a kowadłem zdobyłem wszystkie zamki inferno pokonałem brązowego został tylko pomarańczowy nie miałem armii w głównym zamku więc kupiłem armie w 3 miastach inferno i pamiętam miałem 47 Arydiabłów wróg 30 Archaniołów miałem wielką przewage a jednak przegrałem bo kupiłem pierwszego lepszego Herosa króry nie miał czarów umjejętności ani dobrego ataku , obrony , mocy i wiedzy miałem prawie 2 razy większą armie a i tak nie zrobiłem wielkich szkód i teraz wiem że nie tylko armia się liczy ale także Heros

Offline

 

#7 2007-12-31 13:15:04

 Asiņains

Heros

Call me!
Zarejestrowany: 2007-10-12
Posty: 1659
Miasto: Zamek
Jednostka: Kusznik
Bohater: Valesca
Magia: Powietrze
WWW

Re: Bitwy - Wasza największe wygrane, najcięższe batalie, największe błędy

jak sie ma 99 mocy to magiczna strzała moze nawet zadać 1500 obrażen !!


Śmierć jest jedynie wypadkową człowieka wiedzionego przez instynkt.
'I look up high, from the steel tower.
Wondering how i would feel if I fall down.'
http://steamsignature.com/status/english/76561198004299557.png

Offline

 

#8 2007-12-31 13:41:14

 Mathias

Król

35762222
Zarejestrowany: 2006-11-25
Posty: 6916
Miasto: Zamek
Kampania: Niech Żyje Królowa
Jednostka: Archanioł
Bohater: Christian
Magia: Woda
WWW

Re: Bitwy - Wasza największe wygrane, najcięższe batalie, największe błędy

Nom. A przy 25 pkt. mocy Błyskawica zadaje ponad 700!



http://egildia.pl/wp-content/uploads/2016/12/ggg%C5%82adkie.png
+Ukochałem cię odwieczną miłością, dlatego też podtrzymywałem dla ciebie łaskawość.+ [Jr 31, 3]
+Świat jaki znamy odchodzi. Jednak to przeszłość jest kluczem do przyszłości.+
+Pogarda to przywilej ludzi światłych i rozumnych. W innych przypadkach jest przejawem zwykłego gówniarstwa i ciemnoty.+

Offline

 

#9 2007-12-31 15:43:53

 Asiņains

Heros

Call me!
Zarejestrowany: 2007-10-12
Posty: 1659
Miasto: Zamek
Jednostka: Kusznik
Bohater: Valesca
Magia: Powietrze
WWW

Re: Bitwy - Wasza największe wygrane, najcięższe batalie, największe błędy

jeszcze nie sprawdzałem ile zabiera implozja moze 25000 hp


Śmierć jest jedynie wypadkową człowieka wiedzionego przez instynkt.
'I look up high, from the steel tower.
Wondering how i would feel if I fall down.'
http://steamsignature.com/status/english/76561198004299557.png

Offline

 

#10 2008-01-01 12:59:33

 Mathias

Król

35762222
Zarejestrowany: 2006-11-25
Posty: 6916
Miasto: Zamek
Kampania: Niech Żyje Królowa
Jednostka: Archanioł
Bohater: Christian
Magia: Woda
WWW

Re: Bitwy - Wasza największe wygrane, najcięższe batalie, największe błędy

Wszystko możliwe W końcu to chyba najsilniejszy(oprócz armageddonu) czar bojowy.



http://egildia.pl/wp-content/uploads/2016/12/ggg%C5%82adkie.png
+Ukochałem cię odwieczną miłością, dlatego też podtrzymywałem dla ciebie łaskawość.+ [Jr 31, 3]
+Świat jaki znamy odchodzi. Jednak to przeszłość jest kluczem do przyszłości.+
+Pogarda to przywilej ludzi światłych i rozumnych. W innych przypadkach jest przejawem zwykłego gówniarstwa i ciemnoty.+

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
noclegi ciechocinek