Tajemnice Antagarichu | Heroes 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 Forum

Tajemnice Antagarichu | Heroes 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 Forum

Ogłoszenie

Witamy w Królestwie!


#1 2014-01-01 19:25:35

 Mathias

Król

35762222
Zarejestrowany: 2006-11-25
Posty: 6916
Miasto: Zamek
Kampania: Niech Żyje Królowa
Jednostka: Archanioł
Bohater: Christian
Magia: Woda
WWW

Szczęśliwego Nowego Roku! (2014)

Witam wszystkich pierwszego dnia kolejnego roku. Z tej okazji w imieniu całej Administracji Tajemnic Antagarichu oraz Kronik Heroes życzę Wam, Drodzy userzy, wszystkiego dobrego, wypełnienia noworocznych postanowień, osiągnięcia zamierzonych celów i samych dobrodziejstw otrzymywanych od życia. Niech rok 2014 będzie dla Was czasem triumfów i spełnienia.

Nadszedł czas na rozstrzygnięcie plebiscytu nagród za popularność. Kto w tym roku zyskał sobie uznanie użytkowników i administracji w poszczególnych kategoriach? Zaraz się przekonamy. Za każdą kategorię przyznawany jest symboliczny plus. Osoba, która zgarnęła najwięcej nagród, zostaje ogłoszona userem roku i ma prawo do wyboru własnego tytułu na forum (tak jak niezmiennie od lat).

Nagrody przyznawane przez Użytkowników dla Użytkowników

Nagroda za najmądrzejsze posty - zdecydowanym zwycięzcą tej kategorii jest Sauron. Nie sposób nie zgodzić się ze słusznością stwierdzenia, że nasz władca Mordoru pisze zawsze posty na poziomie, ciekawe, obszerne, wartościowe i nigdy od tylu lat nie splamił się spammerstwem . Plus dla Ciebie!

Nagroda dla najlepszego przyjaciela - dziękuję tutaj za nominację mojej skromnej osoby Oczywiście sam sobie nie będę wstawiał plusów, nie mniej jednak jest zawsze miło, gdy użytkownicy doceniają moje starania.

Nagroda za największą popularność na forum - po raz kolejny dziękuję za wybranie mnie tak dużą ilością głosów Można jednak powiedzieć, że pod względem autopromocji jako admin jestem uprzywilejowany, dlatego też postanowiłem oddać nagrodę w niniejszej sekcji drugiemu najczęściej nominowanemu użytkownikowi - Markhamowi. Otrzymujesz symbolicznego plusa .

Nagroda dla najlepszego gracza multiplayer na forum - po raz kolejny przez aklamację wybrany został Xeno. Jest to wg mnie jak najbardziej zasłużona wygrana. Plus Ci się należy!

Nagroda za najsilniejsze argumenty - w tej kategorii miała miejsce największa rozbieżność opinii. Ostatecznie dwóch użytkowników otrzymało taką samą najwyższą ilość głosów. Zwycięzcami w tej kategorii zostali Xeno oraz Gibon. Brawa (i plusy) dla nich .

Nagroda dla spamera tysiąclecia - tę ciekawą nagrodę otrzymuje Markham. Jest to ukoronowanie dużej liczby postów (a więc i treści), jaką włożył przez ostatni rok w działach Tajemnic Antagarichu, szczególnie zaś w Karczmie . Plus jak najbardziej zasłużony.

Nagroda dla mistrza ciętej riposty - tutaj triumfuje Xeno, po raz kolejny przez aklamację. Gratuluję i powierzam plusa .

Nagroda za najlepszy debiut na forum - wszyscy się zgodzą, że w tym roku przybyło na forum kilku użytkowników, którzy wnieśli w jego życie bardzo wiele. Odnotować należy chociażby MJOdorczuka, Wuwu i Vast'a (jeśli źle odmieniłem, to przepraszam ). Jednak największym debiutem Tajemnic Antagarichu okazał się Markham, co potwierdzili wszyscy uczestnicy głosowania. Gratuluję i plusa przyznaję .

Nagrody przyznawane przez Administrację Tajemnic Antagarichu

Nagroda za najwięcej postów - z chęcią ogłaszam, iż otrzymuje ją drugi po mnie użytkownik pod względem liczby wiadomości na forum - Xeno. Plus!

Nagroda za aktywność - tradycyjnie otrzymują ją wszyscy użytkownicy z TOP10 z wyjątkiem administratora i osób nieaktywnych w mijającym roku. Plusy uzyskują zatem: Xeno, Sauron, Asiņains, Deferdus. Ponadto chciałbym nagrodzić osoby, które do topki jeszcze nie trafiły, ale wydaje się to kwestią czasu: Markham i Baron, jak również aktywnych użytkowników o mniejszej liczbie postów: Wuwu, VasT i MJOdorczuk. W ten sposób nagrody uzyskuje 10 najaktywniejszych osób w tym roku .

Nagroda dla najstarszego piszącego usera (pod względem stażu na forum) - jest nim Baron, nie mniej chciałbym także odznaczyć drugiego pod względem starszeństwa - Asiņains. Plusy dla Was!

Nagroda za wsparcie forum - uznałem, że należy nagrodzić członków Królewskiej Kapituły: Xeno, Saurona, Asiņains i Deferdusa, a także naszego interdyscyplinarnego użytkownika Markhama. Każdy zasługuje na co najmniej plusa .

Pozostałe nagrody przyznawane przez Użytkowników

Ulubiony dział - można by w uproszczeniu powiedzieć, że każdy użytkownik ma swoje ulubione miejsce na forum, swoje poletko, niszę, jak zwał - tak zwał. Wymieniono takie działy jak: Karczma, Sala Opowieści, Miasta, Jednostki, Ulica Rozliczenia czy Gildia Złodziei. Można zatem wywnioskować, że użytkownicy cenią sobie zarówno fora stricte tematyczne, związane z serią HoM&M, jak i pewne odskocznie od głównego wątku, umożliwiające rozrywkę czy samorealizację. To cieszy, bo oznacza, że nie ma u nas działów zbędnych i każdy może znaleźć coś dla siebie.

Ulubiony temat - po raz kolejny wygrał Stolik Gawędziarzy, miejsce swobodne dysputy na dowolne tematy. Oprócz tego userzy lubią wątek Najlepsze miasto oraz - naturalnie - wszelkie tematy dotyczące miast, jednostek i całej gry.

Najlepszy pomysł - większość była zgodna, iż okazały się nim Kroniki Heroes. Jakkolwiek nie jest to pomysł z tego roku, ale właśnie w tym nastąpiła jego pełna realizacja. Oprócz tego nadmienione zostało powstanie Królewskiej Kapituły czy zmiany w pisaniu postów.

Najważniejsze wydarzenie roku na forum - najwięcej głosów otrzymał Świąteczny Turniej Aren przygotowywany przez Xena. Dobra robota! Niewiele mniej głosów otrzymało natomiast powstanie i wybory do Królewskiej Kapituły. Te dwa wydarzenia okazały się najistotniejsze w oczach userów.

Najważniejsze wydarzeniu roku na polskiej scenie HoM&M - tym wydarzeniem wg userów okazało się wydanie Cieni Mroków. Pojedyncze głosy otrzymały także rozwoje dodatków do Heroes 3: HotA i VCMI.



Nadszedł czas na rozstrzygnięcie ostatniej kwestii. Kto został userem roku?

Najwięcej nagród w tegorocznym plebiscycie otrzymał nasz wieloletni dobrodziej Xeno. BRAWO! Dziękujemy Ci za Twój ogromny wkład w istnienie Tajemnic Antagarichu. Propozycję tytułu możesz przekazać tutaj lub mi przez komunikator.



To tyle. Jeszcze raz szczęśliwego nowego 2014 roku! Niech M&M będzie z Wami! 

Pozdrawiam,
Mathias.



http://egildia.pl/wp-content/uploads/2016/12/ggg%C5%82adkie.png
+Ukochałem cię odwieczną miłością, dlatego też podtrzymywałem dla ciebie łaskawość.+ [Jr 31, 3]
+Świat jaki znamy odchodzi. Jednak to przeszłość jest kluczem do przyszłości.+
+Pogarda to przywilej ludzi światłych i rozumnych. W innych przypadkach jest przejawem zwykłego gówniarstwa i ciemnoty.+

Offline

 

#2 2014-01-01 19:51:41

 Markham

Obywatel

Skąd: Międzyrzecz
Zarejestrowany: 2013-01-15
Posty: 589
Miasto: Przystań/Nekropolis
Magia: Kina
WWW

Re: Szczęśliwego Nowego Roku! (2014)

Bardzo dziękuję. W tym roku widzę, że wykształciła się stały team TA(Mathias,Xeno,Sauron,Baron,MJO,Wuwu,Vast i Ja, czasem Asinains,Gibon, Olórin oraz Lukais. Oby za rok liczba również aktywnych userów wzrosła. Tak więc szczęśliwego Nowego Roku!
@Mathias widzę, że lubisz moje powiedzonko. Mam lepsze, modyfikowane genetycznie.
Tymczasem ja zapraszam do przeczytania  podsumowania roku 2013 z perspektywy M&M: http://heroes.egildia.pl/podsumowanie-roku-2013/
Za pomyślność Króla, Kronik i TA!

Offline

 

#3 2014-01-01 21:02:50

 Xeno

Generał

19059944
Zarejestrowany: 2009-06-04
Posty: 3160
Miasto: Moje Bagno
Kampania: Łatwa
Jednostka: Silna
Bohater: Najlepszy
Magia: Destruktywna

Re: Szczęśliwego Nowego Roku! (2014)

Nazbierało się w tym roku tych plusów, moja reputacja pójdzie się ekhem, no w każdym bądź razie nie tam gdzie powinna.

Jetem trochę zaskoczony, co nie zmienia faktu iż bardzo zadowolony, że w ta wielu kategoriach zostałem wyróżniony przez userów jak i przez administrację (jak to przysłowie mówi "Admin ma zawsze rację(...)", reszta dla wybranych hehe). Jeszcze raz bardzo dziękuję.

Oczywiście to nie koniec, jestem jeszcze młodym szatanem i w tym roku obiecuję, że będę jeszcze mocniej gonił naszą młodzież do pisania w działach tematycznych, mam kilka planów jeżeli chodzi o forum, by przełamać passę niepowodzeń (Mati wiesz zapewne o co chodzi) i może w końcu uda mi się dokończyć pewien ciekawy projekt, który zainteresuje naszych userów jak i szersze grono odbiorców.

No, to by było na tyle.

Offline

 

#4 2014-01-01 21:29:26

 Deferdus

Wojownik

7242199
Skąd: Krewlod
Zarejestrowany: 2010-12-31
Posty: 812
Miasto: Twierdza i Zamek
Kampania: Ostrze Armagedonu
Jednostka: Strzelcy, Kapłani
Bohater: Gelu
Magia: Nie określona

Re: Szczęśliwego Nowego Roku! (2014)

Ja mogę jedynie podziękować i życzyć tego samego. Sam wpadłem na (przynajmniej według mnie) ciekawy pomysł i myślę, że administracja go wykorzysta.


Odwaga to panowanie nad strachem, a nie brak strachu.
http://lastlabs.pl/musicbar.php?username=Deferdus&color=lemon&unicode=no
http://osusig.ppy.sh/image5.png?uid=3636051&m=1

Offline

 

#5 2014-01-01 21:53:09

Baron

Obywatel

Skąd: Łódź
Zarejestrowany: 2007-04-02
Posty: 1049
Miasto: Żywioły i Twierdza
Jednostka: Feniks i Behemot
Bohater: Ciele

Re: Szczęśliwego Nowego Roku! (2014)

Znowu zyczenia ))) Juz sobie pozyczylismy . Zycze tego samego co na Swieta ) Po dobrym roku jeszcze lepszy . Nowe Dobre Czasy )))

Offline

 

#6 2014-01-01 22:24:37

 Sauron

Generał

Skąd: Barad-Dur
Zarejestrowany: 2009-03-22
Posty: 2239
Miasto: Nekropolia/Cytadela/Forteca
Kampania: Bunt Nekromanty/Cena Pokoju
Jednostka: Tytan/gorgona/władca mroku
Bohater: Wystan/Sandro/Neela
Magia: Dopasowana

Re: Szczęśliwego Nowego Roku! (2014)

No to co? Do boju, Polacy, nie dać upaść Heroes.    Warlordsami trochę się też zajmę, by wczuć się w temat, specjalnie dokończyłem jedną kampanię i zacząłem już inną rasą to jednak nie miejsce o tym.

Jak zawsze jest przyjemna atmosfera, taka jaka być powinna na takim kameralnym, ale jednak ważnym rozdaniu.


http://oi51.tinypic.com/ela913.jpg

Offline

 

#7 2014-01-02 13:51:16

 Wuwu

Rekrut

Call me!
Zarejestrowany: 2013-08-05
Posty: 253
Miasto: Zamek
Kampania: Nowy początek
Jednostka: Archanioł, Rdzawy Smok, Feniks
Bohater: Gem, Sandro, Gelu

Re: Szczęśliwego Nowego Roku! (2014)

OK!  Ja też życzę wszystkim najnajlepsiejszego roku!


,,Ptaki męczy latanie jak chodzenie ludzi"

Offline

 

#8 2014-01-03 17:05:10

 Asiņains

Heros

Call me!
Zarejestrowany: 2007-10-12
Posty: 1659
Miasto: Zamek
Jednostka: Kusznik
Bohater: Valesca
Magia: Powietrze
WWW

Re: Szczęśliwego Nowego Roku! (2014)

Mam nadzieję, że forum zyska więcej użytkowników oraz rozgłosu w tym roku. Nie będę składał dokładnych życzeń, bo i tak się przeważnie nie spełniają, dlatego stawiam każdemu piwo i pozdrawiam serdecznie


Śmierć jest jedynie wypadkową człowieka wiedzionego przez instynkt.
'I look up high, from the steel tower.
Wondering how i would feel if I fall down.'
http://steamsignature.com/status/english/76561198004299557.png

Offline

 

#9 2014-01-03 21:46:22

 VasT

Obywatel

Zarejestrowany: 2013-07-22
Posty: 117
Miasto: Bastion
Kampania: Wszystkie z WoGa
Jednostka: Wysoki Elf
Bohater: Ivor
Magia: Ziemi

Re: Szczęśliwego Nowego Roku! (2014)

Czuję się zaszczycony iż zostałem wymieniony w tak wybitnym gronie Dziękuję za to !
Trochę spóźnione , ale oczywiście życzę wszystkim Szczęśliwego Nowego Roku ! I tego byście nigdy nie opuścili Herosów !

Pozdrawiam

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
Szamba betonowe Środa Śląska mapa fotowoltaiki warsztat samochodowy lublin bogucin serwis iveco