Tajemnice Antagarichu | Heroes 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 Forum

Tajemnice Antagarichu | Heroes 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 Forum

Ogłoszenie

Witamy w Królestwie!


#11 2015-03-31 10:31:15

 Mathias

Król

35762222
Zarejestrowany: 2006-11-25
Posty: 6916
Miasto: Zamek
Kampania: Niech Żyje Królowa
Jednostka: Archanioł
Bohater: Christian
Magia: Woda
WWW

Re: Awanse - nowy temat

Z racji tego, że zdarzało mi się przyznać rangi za określone zasługi niejako poza standardową procedurą, postanowiłem skorzystać z uprawnienia tym razem w drugą stronę,  tzn. w celu degradacji.  Otóż niefrasobliwa postawa Markhama nie może pozostać bez reakcji. W czasie, gdy np. Deferdus starał się tworzyć kolejne usprawnienia na forum w KK, Sauron sukcesywnie zajmował się Heroes 4 na forum i stronie, a Xeno z własnej inicjatywy zajął się organizacją kolejnych turniejów, działalność Markhama za każdym razem kończyła się olaniem sprawy i zmarnowaniem instrumentów,  jakie otrzymał. Sam zadeklarował się do ogromnej liczby działań,  w żadnej nie przyniósł żadnego większego pożytku. Otrzymał ostatni awans nieco na wyrost,  ponieważ deklarował ich dokończenie.  Nie zrobił nic w kwestii kategorii Heroes VI na Kronikach, totalnie porzucił newsy, w których jakości miał się poprawić,  a tego nie zrobił,  porzucił fanpage Kronik, a także kanał,  który rzekomo miał być kanałem naszego portalu. Ja rozumiem, że nie wszystko wychodzi, są inne rzeczy do roboty, ale skuteczność rzędu 0% jest szkodliwa dla naszej strony.  Nie wspomnę nawet o tak hucznie zapowiadanych wywiadach z twórcami gry, do których zaangazowano swego czasu całe forum, a które okazały się kolejnym przejawem slomianego zapału Markhama. Nie wszystko można usprawiedliwiać młodym wiekiem ani argumentem "liczą się chęci ", ponieważ granice zostały przekroczone. Jak wiecie, przez długi czas dawałem mu sszansę,  żeby się wykazał,  pomagalem i poświęciłem sporo czasu, a nawet miejsce na serwerze, na który zrzucało się pół forum,  na jego prywatnego bloga (którego również oczywiście porzucił bez zapowiedzi). Markham nie ma szacunku dla cudzego czasu, wielokrotnie żąda (nie prosi) wgranie czegoś rzekomo mu niezbędnego do pracy redaktorskiej, ale gdy się wykonuje jego polecenie, bez słowa informacji znika. Przypomnieć w ostatecznym rozrachunku należy też o olaniu przez niego turnieju w sposób skrajnie bezczelny.  To nie są zachowania ggodne rangi Wojownika czy Tropiciela, ba! To nie przystoi nawet Rekrutowi Królestwa.  W związku z tym,  że Markham ostentacyjnie cofnął polubienia Kronik i TA na fejsbuku (bardzo dojrzała forma odejścia z redakcji i pokazania, jak bardzo jesteśmy niegodni jego apaprobaty poprzez wirtualny kciuk w górę tak wiele wart), moje orzeczenie jest w pewnym sensie zaoczne. Nie mniej jakaś sprawiedliwość musi być,  nie można afirmować logiem TA tak nieprofesjonalnego sprawowania funkcji. Dlatego usuwam Markhama z Armii Królewskiej (czyli degraduję do rangi Obywatela) oraz oficjalnie usuwam z redakcji Kronik i fanpage fb. Nie sprawia mi to przyjemności, bo przyznaję się tym samym do błędu,  polegającego na protekcji Markhama przez ostatnie lata. Nie mniej jednak nie mam wyjścia. Minusy wychodzą powoli z użycia,  a jakjakąś sankcję musiałem zastosować.  Pozdrawiam.



http://egildia.pl/wp-content/uploads/2016/12/ggg%C5%82adkie.png
+Ukochałem cię odwieczną miłością, dlatego też podtrzymywałem dla ciebie łaskawość.+ [Jr 31, 3]
+Świat jaki znamy odchodzi. Jednak to przeszłość jest kluczem do przyszłości.+
+Pogarda to przywilej ludzi światłych i rozumnych. W innych przypadkach jest przejawem zwykłego gówniarstwa i ciemnoty.+

Offline

 

#12 2015-03-31 11:29:16

 Xeno

Generał

19059944
Zarejestrowany: 2009-06-04
Posty: 3160
Miasto: Moje Bagno
Kampania: Łatwa
Jednostka: Silna
Bohater: Najlepszy
Magia: Destruktywna

Re: Awanse - nowy temat

W końcu podjąłeś dojrzałą decyzję.

Offline

 

#13 2015-03-31 18:27:05

 Mathias

Król

35762222
Zarejestrowany: 2006-11-25
Posty: 6916
Miasto: Zamek
Kampania: Niech Żyje Królowa
Jednostka: Archanioł
Bohater: Christian
Magia: Woda
WWW

Re: Awanse - nowy temat

Niestety,  mam tendencję do dawania ludziom zbyt wielu szans, niż powinienem. Mam nadzieję, że więcej nie będzie konieczności degradacji kogokolwiek,  ale czasem sytuacja wymusza stosowne reakcje.



http://egildia.pl/wp-content/uploads/2016/12/ggg%C5%82adkie.png
+Ukochałem cię odwieczną miłością, dlatego też podtrzymywałem dla ciebie łaskawość.+ [Jr 31, 3]
+Świat jaki znamy odchodzi. Jednak to przeszłość jest kluczem do przyszłości.+
+Pogarda to przywilej ludzi światłych i rozumnych. W innych przypadkach jest przejawem zwykłego gówniarstwa i ciemnoty.+

Offline

 

#14 2015-03-31 20:10:16

 Sauron

Generał

Skąd: Barad-Dur
Zarejestrowany: 2009-03-22
Posty: 2239
Miasto: Nekropolia/Cytadela/Forteca
Kampania: Bunt Nekromanty/Cena Pokoju
Jednostka: Tytan/gorgona/władca mroku
Bohater: Wystan/Sandro/Neela
Magia: Dopasowana

Re: Awanse - nowy temat

Lata to trochę na wyrost, bo chyba nawet 2 lat stażu tu nie dożył.


http://oi51.tinypic.com/ela913.jpg

Offline

 

#15 2015-04-17 21:47:40

 MJOdorczuk

Szeregowiec

Call me!
Zarejestrowany: 2013-02-09
Posty: 302

Re: Awanse - nowy temat

Jakoś mi się tak zdaje, że chyba mam pięć punktów już i odrobinę więcej niż sto postów, tak też chyba mam prawo ubiegać się o stopień szeregowca. Nie mam pojęcia, co mi miałaby dać ta ranga oprócz bezużytecznego tytułu, ale czemu by go sobie nie zdobyć?


Nie mogę się doczekać tego momentu, kiedy to za kilka lat zobaczę swoją wypowiedź i będę śmiać się i płakać jednocześnie...

Offline

 

#16 2015-04-18 11:52:01

 Sauron

Generał

Skąd: Barad-Dur
Zarejestrowany: 2009-03-22
Posty: 2239
Miasto: Nekropolia/Cytadela/Forteca
Kampania: Bunt Nekromanty/Cena Pokoju
Jednostka: Tytan/gorgona/władca mroku
Bohater: Wystan/Sandro/Neela
Magia: Dopasowana

Re: Awanse - nowy temat

Różnica jest taka, że z miejskiego szaraka staniesz się mięsem armatnim.


http://oi51.tinypic.com/ela913.jpg

Offline

 

#17 2015-04-18 20:10:12

 Mathias

Król

35762222
Zarejestrowany: 2006-11-25
Posty: 6916
Miasto: Zamek
Kampania: Niech Żyje Królowa
Jednostka: Archanioł
Bohater: Christian
Magia: Woda
WWW

Re: Awanse - nowy temat

Witamy nowego Szeregowca w naszej drużynie!



http://egildia.pl/wp-content/uploads/2016/12/ggg%C5%82adkie.png
+Ukochałem cię odwieczną miłością, dlatego też podtrzymywałem dla ciebie łaskawość.+ [Jr 31, 3]
+Świat jaki znamy odchodzi. Jednak to przeszłość jest kluczem do przyszłości.+
+Pogarda to przywilej ludzi światłych i rozumnych. W innych przypadkach jest przejawem zwykłego gówniarstwa i ciemnoty.+

Offline

 

#18 2015-04-18 20:42:18

 MJOdorczuk

Szeregowiec

Call me!
Zarejestrowany: 2013-02-09
Posty: 302

Re: Awanse - nowy temat

I pomyśleć, że w świecie realnym mam kategorię D (188 wzrostu i astma alergiczna oskrzelowa przewlekła jako powód). ^^ Swoją drogą lipni się ci z komisji, bo całemu miastu obniżyli wzrost o 2 cm i nie dlatego, że zła miarka, tylko dlatego, że nie potrafili prosto jej przyłożyć.


Nie mogę się doczekać tego momentu, kiedy to za kilka lat zobaczę swoją wypowiedź i będę śmiać się i płakać jednocześnie...

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
https://lukaszsurma.pl/ autohol radzymin