Tajemnice Antagarichu | Heroes 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 Forum

Tajemnice Antagarichu | Heroes 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 Forum

Ogłoszenie

Witamy w Królestwie!


#21 2015-01-29 16:22:13

 Sauron

Generał

Skąd: Barad-Dur
Zarejestrowany: 2009-03-22
Posty: 2239
Miasto: Nekropolia/Cytadela/Forteca
Kampania: Bunt Nekromanty/Cena Pokoju
Jednostka: Tytan/gorgona/władca mroku
Bohater: Wystan/Sandro/Neela
Magia: Dopasowana

Re: Edycja HD naszych ulubionych Herosów

Skok na kasę moi państwo. Ubi chce wybadać czy HD się przyjmie, przy okazji oszczędzając jeszcze nieco na pracy nad dodatkami do III, które zostaną znikąd dorobione i wydane jako DLC. Jak jest popyt to musi być podaż. Dlatego też ta sama rzecz zostanie kilkukrotnie sprzedana.


http://oi51.tinypic.com/ela913.jpg

Offline

 

#22 2015-01-30 20:24:11

Baron

Obywatel

Skąd: Łódź
Zarejestrowany: 2007-04-02
Posty: 1049
Miasto: Żywioły i Twierdza
Jednostka: Feniks i Behemot
Bohater: Ciele

Re: Edycja HD naszych ulubionych Herosów

Tylko ze NWC padalo i to  byla rozpacz a Ubi wulgarnie kosi kase dziwna impreza . Kto normalny wpatruje sie w piksele . Zreszta oryginalna trojka jest tak piekna ze az niektorzy ja atakuja ze za ladna . Woleli by mroki . Absurd .

Offline

 

#23 2015-01-30 20:24:35

Baron

Obywatel

Skąd: Łódź
Zarejestrowany: 2007-04-02
Posty: 1049
Miasto: Żywioły i Twierdza
Jednostka: Feniks i Behemot
Bohater: Ciele

Re: Edycja HD naszych ulubionych Herosów

Tylko ze NWC padalo i to  byla rozpacz a Ubi wulgarnie kosi kase dziwna impreza . Kto normalny wpatruje sie w piksele . Zreszta oryginalna trojka jest tak piekna ze az niektorzy ja atakuja ze za ladna . Woleli by mroki . Absurd .

Offline

 

#24 2015-02-12 23:42:00

 Sauron

Generał

Skąd: Barad-Dur
Zarejestrowany: 2009-03-22
Posty: 2239
Miasto: Nekropolia/Cytadela/Forteca
Kampania: Bunt Nekromanty/Cena Pokoju
Jednostka: Tytan/gorgona/władca mroku
Bohater: Wystan/Sandro/Neela
Magia: Dopasowana

Re: Edycja HD naszych ulubionych Herosów

Ocena 5/10 pojawia się też w paru innych miejscach, głównie za samą grę która jest przecież z 99 roku. Rzeczywiście graficznie jest lepiej, przynajmniej w części miejsc. Nekropolia trochę taka plastikowa się zrobiła z tego co pamiętam, jednostki na polu bitwy nie mają dorobionych jakichś nowych, bardziej złożonych animacji. Zdaje się, że trzeba było wszystko przerysować od nowa. Kod źródłowy dodatków niby zaginął.

Remaster przegrywa głównie dlatego, że poza przerysowaniem nie zmieniło się praktycznie nic. Dodanie pasków po bokach i tyle?

Może jednak lepiej, że wiele nie zmieniali? Graficzne odświeżenie byłoby może ok, ale brak dodatków i słona cena to najważniejsze gwoździe do trumny. Zresztą pójdźmy za radą jednego z komentatorów. Graczu: weź stare Heroesy, postaw obok czteropak i sprawa pikseli załatwiona.


http://oi51.tinypic.com/ela913.jpg

Offline

 

#25 2015-02-22 18:58:25

 Mathias

Król

35762222
Zarejestrowany: 2006-11-25
Posty: 6916
Miasto: Zamek
Kampania: Niech Żyje Królowa
Jednostka: Archanioł
Bohater: Christian
Magia: Woda
WWW

Re: Edycja HD naszych ulubionych Herosów

Zainstalowałem Heroes 3 HD na moim tablecie i już rozegrałem pojedyncze walki. Graficznie oczywiście postęp, więc pod tym względem cel zrealizowany. Jeśli chodzi o sterowanie, to kilku manewrów trzeba się nauczyć, ale generalnie nie ma się do czego przyczepić. Póki co jest tylko RoE, ale mają pojawić się pozostałe kampanie (w bliżej nieokreślonej "przyszłości", ale jednak). Ogólnie rzecz biorąc - nie jest źle, dobrze, że niewiele się zmieniło, bo gra broni się sama w swojej klasycznej postaci. Brakuje mi kilku pożytecznych elementów, które pojawiły się w HD Modzie fanowskim, m. in. automatycznego przeniesienia wszystkich wojsk do innego bohatera czy również automatyczna wymiana armii między herosami.

W sumie nie napalałem się na zbyt wiele po ostatnich porażkach Ubisoftu, a tym razem muszę ich dzieło pochwalić - fajnie, że wreszcie można sobie pograć na urządzeniach mobilnych w tak fantastyczną grę jak Heroes 3, i to jeszcze w jakości HD .



http://egildia.pl/wp-content/uploads/2016/12/ggg%C5%82adkie.png
+Ukochałem cię odwieczną miłością, dlatego też podtrzymywałem dla ciebie łaskawość.+ [Jr 31, 3]
+Świat jaki znamy odchodzi. Jednak to przeszłość jest kluczem do przyszłości.+
+Pogarda to przywilej ludzi światłych i rozumnych. W innych przypadkach jest przejawem zwykłego gówniarstwa i ciemnoty.+

Offline

 

#26 2015-02-23 08:51:06

 Sauron

Generał

Skąd: Barad-Dur
Zarejestrowany: 2009-03-22
Posty: 2239
Miasto: Nekropolia/Cytadela/Forteca
Kampania: Bunt Nekromanty/Cena Pokoju
Jednostka: Tytan/gorgona/władca mroku
Bohater: Wystan/Sandro/Neela
Magia: Dopasowana

Re: Edycja HD naszych ulubionych Herosów

Mathias w łapę dostał.


http://oi51.tinypic.com/ela913.jpg

Offline

 

#27 2015-02-23 12:55:30

 Mathias

Król

35762222
Zarejestrowany: 2006-11-25
Posty: 6916
Miasto: Zamek
Kampania: Niech Żyje Królowa
Jednostka: Archanioł
Bohater: Christian
Magia: Woda
WWW

Re: Edycja HD naszych ulubionych Herosów

Oj tam, oj tam, zawsze marzyłem, żeby pograć w hirołsy w trasie .



http://egildia.pl/wp-content/uploads/2016/12/ggg%C5%82adkie.png
+Ukochałem cię odwieczną miłością, dlatego też podtrzymywałem dla ciebie łaskawość.+ [Jr 31, 3]
+Świat jaki znamy odchodzi. Jednak to przeszłość jest kluczem do przyszłości.+
+Pogarda to przywilej ludzi światłych i rozumnych. W innych przypadkach jest przejawem zwykłego gówniarstwa i ciemnoty.+

Offline

 

#28 2015-02-24 13:46:04

Baron

Obywatel

Skąd: Łódź
Zarejestrowany: 2007-04-02
Posty: 1049
Miasto: Żywioły i Twierdza
Jednostka: Feniks i Behemot
Bohater: Ciele

Re: Edycja HD naszych ulubionych Herosów

Przeciez port do heroes 3 jest od dawna . A w jedynke i dwojke mozna ostatnio tez mobilnie ! Poza tym nie oceniamy gry bo jest TA SAMA tylko poprawke grafiki .

Offline

 

#29 2015-03-05 23:25:59

Verchiel89

Przybysz

Zarejestrowany: 2015-01-09
Posty: 3
Miasto: Lantig
Kampania: Brat'ya po Oruzhiyu
Jednostka: Chłop
Bohater: Melekith
Magia: Powietrza

Re: Edycja HD naszych ulubionych Herosów

Witam

Jezeli chodzi o Ubisoft - Assassins Creed, to dawno temu, dla proby w szale zakupow nabylem ta gre. Wtedy to bylo szalenstwo (nowosc). Komputerek rowniez nowka wtedy Vobis - i5, grafika 2 GB GeForce, 4 GB RAM. To mysle nie ma sily pojdzie na full detalach (jestem fanem pieknych gier, jak rowniez zabytkow).  Omijajac wszystkie perypetie i godziny spedzone nad proba zalogowania do tego smutnego software (nieudana), najwieksza "radocha" okazala sie sama rozmowa z DOK Ubisoft, gdzie to po kilku godzinach bezowocnego wiszenia na sluchawce i sluchania durnej muzyczki (na szczescie na rachunek pracodawcy), w koncu odezwal sie glos, ktory po wysluchaniu mojego problemu, bez wachania i z olbrzymia doza optymizmu przelaczyl mnie do dzialu technicznego...

Szopen... Mozart... Bethoven.

W koncu odzywa sie damski glos (to co napisze dalej moze sie wydac seksistowskie, jako ze jestem chlopakiem, jednak opisuje tylko rzeczywisty komentarz).
Po dlugiej rozmowie wstepnej, gdzie opisalem problem i zaznaczalem po stokroc razy ze jest to problem natury softwareowej, a nawet samego procesu rejestracji na portalu (wybaczcie to bylo tak dawno ze juz nawet nie pamietam jak sie ten portal nazywal), pracownik Ubisoft uprzejmie poprosil o przeslanie raportu dxdiag na podany adres email i tu mila niespodziaka, gdyz nie poproszono mnie o oddzwonienie, tylko Pani z dzialu technicznego predziutko przestudiowala raport, najwidoczniej przepuscila przez jakis niesamowicie skomplikowany algorytm, podzielila przez dylatacje czasoprzestrzenna i z lekka doza strachu w glosie odpowiedziala (nie zapomne tego nigdy):

- Pana komputer posiada 4 procesory, wedlog mnie jest to za duzo,->EPICKIE<- CZY MOGLBY PAN WYLACZYC 1 ?!

Tamtego dnia umarla czesc mnie, po dzis dzien kochani nie uruchomilem tej gry, gdyz najprosciej w swiecie mam w glowie ten naprawde przyjemny glos, wypowiadajacy ten stek bzdur w tak przyswajalny sposob, iz boje sie ze naprawde wylacze ten procesor.
Kilka lat po tym zdarzeniu przeczytalem na jakims forum ze proces logowania we wstepnych wersjach tej gry wywolal nie mala dyskusje wsrod wielu nabywcow, co w jakis sposob mnie uspokoilo (nie bylem jednak kompletnym wyjatkiem, przez co kretynem), jak rowniez sklonilo do refleksji, ile procesorow do czasu naprawy tego bledu zostalo poswieconych.

Pozdrawiam Was serdecznie

Offline

 

#30 2015-03-06 10:59:59

 Xeno

Generał

19059944
Zarejestrowany: 2009-06-04
Posty: 3160
Miasto: Moje Bagno
Kampania: Łatwa
Jednostka: Silna
Bohater: Najlepszy
Magia: Destruktywna

Re: Edycja HD naszych ulubionych Herosów

Ciekawy wywód, tylko mnie nurtuje jedno pytanie. Co to ma wspólnego z Heroes HD oprócz producenta?

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
Nasza firma produkuje zbiorniki http://www.informacjegdansk.pl/ gry mmo