Tajemnice Antagarichu | Heroes 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 Forum

Tajemnice Antagarichu | Heroes 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 Forum

Ogłoszenie

Witamy w Królestwie!


#1 2015-03-21 10:56:43

 Mathias

Król

35762222
Zarejestrowany: 2006-11-25
Posty: 6916
Miasto: Zamek
Kampania: Niech Żyje Królowa
Jednostka: Archanioł
Bohater: Christian
Magia: Woda
WWW

Już kolejny rok za nami!

Witajcie w ten piękny, (już) wiosenny sobotni dzień!
Dawno już nie było żadnych newsów ani zmian na forum. Czas biegnie nieubłaganie, a drogi wciąż wiodą naprzód, jak to stwierdził swego czasu mój znajomy - twórca innej strony o Heroes. Lata mijają, a człowiek ledwo (jeśli w ogóle) nadąża nad zmieniającym się światem. Każdy z nas niejednokrotnie przeżywał radości związane z pięknymi kartami własnej historii, jak i chwile smutku, czy wręcz kryzysu spowodowane prozą życia. Gdyby porównać nasze forum do takiego człowieka, to w tym roku obchodziłoby swoje ósme urodziny. Bardzo miło mi stwierdzić, że mimo różnych wydarzeń i oczywistego starzenia się wciąż mogę czasem sobie skrobnąć na TA kilka postów. Mam nadzieję, że i dla Was jest to przyjemne, bo przecież o to właśnie chodzi.

Żeby tradycjom i rytuałom stało się za dość, w pierwszej kolejności chciałbym oficjalnie podziękować użytkownikom, którzy przez ostatnie miesiące najwięcej wnieśli w funkcjonowanie Tajemnic Antagarichu. Obecność takich osób jak Xeno, Sauron, MJOdorczuk, Baron, Wuwu, VasT jest nieocenionym wsparciem dla forum, za co serdecznie dziękuję.

Nie chcąc przedłużać swojego słowotoku - zachęcam wszystkich do wspólnego podsumowania minionych lat (mamy wciąż zaległy rok 2013/14 do rozliczenia ) w dziale Obchody rocznicowe. Ponadto, gdyby uzbierali się chętni, możemy zorganizować Turniej Aren w czasie między rocznicą a Wielkanocą (a w razie potrzeby także i dłużej). Chciałbym także zapowiedzieć, że w najbliższym czasie pojawi się kolejna część Historii Forum mojego skromnego autorstwa. Myślę także, iż zawsze ciekawą tradycją był przegląd dawnych skórek forum i wspomnienie wiążących się z nimi "epok" TA. Chciałbym także, abyśmy się wspólnie zastanowili, jakie zmiany wprowadzić na forum, aby było tu żywiej i radośniej . Zamierzam także dokonać sam kilku modyfikacji, aczkolwiek nie będą one rewolucyjne, ponieważ pun.pl ma nam wkrótce zmienić silnik forum, co z kolei wiąże się ze zmianą wyglądu, a więc nie wiem w tej chwili, na ile mogę sobie w tej chwili pozwolić.

Ten rok może nie był przełomowy, ale na pewno jest o czym porozmawiać . Zapraszam do Obchodów!
Pozdrawiam,
Mathias.



http://egildia.pl/wp-content/uploads/2016/12/ggg%C5%82adkie.png
+Ukochałem cię odwieczną miłością, dlatego też podtrzymywałem dla ciebie łaskawość.+ [Jr 31, 3]
+Świat jaki znamy odchodzi. Jednak to przeszłość jest kluczem do przyszłości.+
+Pogarda to przywilej ludzi światłych i rozumnych. W innych przypadkach jest przejawem zwykłego gówniarstwa i ciemnoty.+

Offline

 

#2 2015-03-21 11:22:59

 Xeno

Generał

19059944
Zarejestrowany: 2009-06-04
Posty: 3160
Miasto: Moje Bagno
Kampania: Łatwa
Jednostka: Silna
Bohater: Najlepszy
Magia: Destruktywna

Re: Już kolejny rok za nami!

Mam nadzieję, że pamiętasz jak mówiłeś, że będziesz się forum zajmował do ostatniego usera?
Niezmiernie mi miło, że forum dalej się trzyma i żyje. Ja jakoś w maju będę obchodził 6 urodziny pobytu na tym forum więc już jakiś kawał czasu musicie się ze mną tu użerać, a wiem, że to do łatwych zadań nie należy panowie.
Szatan z bagien życzy wszystkim udane świętowania

Offline

 

#3 2015-03-21 14:08:50

 Sauron

Generał

Skąd: Barad-Dur
Zarejestrowany: 2009-03-22
Posty: 2239
Miasto: Nekropolia/Cytadela/Forteca
Kampania: Bunt Nekromanty/Cena Pokoju
Jednostka: Tytan/gorgona/władca mroku
Bohater: Wystan/Sandro/Neela
Magia: Dopasowana

Re: Już kolejny rok za nami!

Edycja zwykła czy HD? Jak ta ostatnia to odmawiam współpracy. 

No i gratulacje, że jakimś cudem żyjemy.


http://oi51.tinypic.com/ela913.jpg

Offline

 

#4 2015-03-22 12:30:35

Baron

Obywatel

Skąd: Łódź
Zarejestrowany: 2007-04-02
Posty: 1049
Miasto: Żywioły i Twierdza
Jednostka: Feniks i Behemot
Bohater: Ciele

Re: Już kolejny rok za nami!

Tak istniejemy :-) I dobrze . Niekiedy wpadnie ktos nowy po porady a zatem jestesmy potrzebni :-) Dzieki za docenienie . A dzieki jasnemu kolorowi wreszcie dobrze wypada moj obrazek :-)

Offline

 

#5 2015-03-22 14:43:56

 MJOdorczuk

Szeregowiec

Call me!
Zarejestrowany: 2013-02-09
Posty: 302

Re: Już kolejny rok za nami!

To ja cokolwiek robiłem? o.O


Napiszę wam, że to był świetny pomysł wziąć przykład ze znajomego i zacząć nagrywać "Trójkę". Po pierwsze w końcu jakoś się wgłębiłem w fabułę i Universum M&M, po drugie z żółtodzioba absolutnego zmieniłem się w "jużnietakzielonego" oraz po trzecie i najważniejsze, zostałem tu wkręcony przez Xena i Markhama (tu przechodzimy do puenty) dzięki czemu nauczyłem się masy informacji o tej grze i całej serii za co jestem wam bardzo wdzięczny. Studia informatyczne (lub powiązane z programowaniem) się od tego roku zapowiadają, tak też może się zacznę bawić w próbę napisania czegoś podobnego do "Hirołsów" bądź ich zmodowania, co może z lekka ożywi jakoś te rewiry internetu.


Nie mogę się doczekać tego momentu, kiedy to za kilka lat zobaczę swoją wypowiedź i będę śmiać się i płakać jednocześnie...

Offline

 

#6 2015-03-29 01:02:52

 Deferdus

Wojownik

7242199
Skąd: Krewlod
Zarejestrowany: 2010-12-31
Posty: 812
Miasto: Twierdza i Zamek
Kampania: Ostrze Armagedonu
Jednostka: Strzelcy, Kapłani
Bohater: Gelu
Magia: Nie określona

Re: Już kolejny rok za nami!

Nie tak łatwo jest nas zniszczyć! Spokojnie jeszcze trochę potrzymamy

Na turniej jestem zawsze chętny, o to nawet nie trzeba mnie pytać. Odmówienie wzięcia w tym udziału jest dla mnie jak zdrada narodowa.

No niestety, dodaję swój wpis tydzień później ale to z powodu własnych spraw. Kurcze, jak się rejestrowałem to byłem jeszcze w podbazie, a teraz już muszę myśleć nad liceum i wkuwać, żeby się dostać do dobrej szkoły (magia lenistwa). Czas pędzi nieubłaganie, ale jakby zwolnił życie stałoby się nudne. Zaczynam rozumieć te wszystkie starsze osoby które godzinami opowiadają o swoim życiu, ponieważ to te wspomnienia są najważniejsze i bez porażek i zwycięstw wszystko byłoby czarno-białe. Właściwie gdyby nie TA moje życie na pewno potoczyłoby się inaczej, może gorzej, może lepiej, ale czy to ważne?

Koncząc swój refleksyjny monolog pragnę życzyć każdemu dużo szczęścia, a jeśli chodzi o forum kolejnych 8 lat, a nawet  więcej!


Odwaga to panowanie nad strachem, a nie brak strachu.
http://lastlabs.pl/musicbar.php?username=Deferdus&color=lemon&unicode=no
http://osusig.ppy.sh/image5.png?uid=3636051&m=1

Offline

 

#7 2015-03-31 19:27:54

 Asiņains

Heros

Call me!
Zarejestrowany: 2007-10-12
Posty: 1659
Miasto: Zamek
Jednostka: Kusznik
Bohater: Valesca
Magia: Powietrze
WWW

Re: Już kolejny rok za nami!

Bardzo miło wejść po jakimś czasie i widzieć, że forum nadal pulsuje życiem. Gratulacje wszystkim za wytrwałość. Mam nadzieję, że forum będzie wieczne


Śmierć jest jedynie wypadkową człowieka wiedzionego przez instynkt.
'I look up high, from the steel tower.
Wondering how i would feel if I fall down.'
http://steamsignature.com/status/english/76561198004299557.png

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
studio kopiowania kaset mokotów przegrywanie filmów 8mm warszawa http://www.informacjegdansk.pl/ najgorszy speedway manager specjalista google ads sopot