Tajemnice Antagarichu | Heroes 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 Forum

Tajemnice Antagarichu | Heroes 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 Forum

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Moda

Ogłoszenie

Witamy w Królestwie!


#1 2016-10-02 23:20:10

 Mathias

Król

35762222
Zarejestrowany: 2006-11-25
Posty: 6916
Miasto: Zamek
Kampania: Niech Żyje Królowa
Jednostka: Archanioł
Bohater: Christian
Magia: Woda
WWW

Nowy rok akademicki a forum

Witajcie! Wakacje już definitywnie kończą się także dla studentów, więc pora napisać parę słów. Na początek oczywiście życzę wszystkim udanego roku 2016/17 w szkole/pracy/na uczelni. Oby okazał się on dla was owocny. Nie zapomnijcie o partyjce herosów w któryś weekend .

Co zaś się tyczy forum, uważam, że pod względem technicznym stoi na dobrym poziomie i nie ma już potrzeb jego dalszego rozwijania pod tym względem, przynajmniej póki co. Przemyślę jednak kierunki jego rozwoju merytorycznego, może warto by postawić nieco mocniej na działy o innych grach. Natomiast już wkrótce zamierzam przedstawić projekt nowego przedsięwzięcia, które w pewien sposób połączy i rozszerzy dotychczasową działalność. O wszystkim poinformuję szerzej, jak już dopnę wszystko na ostatni guzik.
Coś się zacznie, ale wcześniej skończy - doszedłem do wniosku, że nie ma potrzeby ani większego sensu dalszego rozwijania portalu na temat martwej (niestety) serii, szczególnie że większość informacji na jej temat można bez trudu znaleźć w internecie. Dlatego też portal zostanie zamknięty, a jego zawartość wyselekcjonowana i wykorzystana do wspomnianego przeze mnie nowego projektu. Forum oczywiście w dalszym ciągu będzie funkcjonować.
Nie wiem także jeszcze, jak będzie wyglądać sprawa fanpejdży na Facebooku. Możliwe, że dojdzie tutaj do połączenia lub powstanie coś nowego.

Wiem, że brzmi to trochę enigmatycznie, ale nie chcę jeszcze dokładnie się rozpisywać, a jednocześnie uważam, że należy Wam się jakaś informacja na temat dalszych poczynań związanych z TA i nie tylko.

To na razie tyle. Mam nadzieję, że codzienne obowiązki nie staną na przeszkodzie poprowadzenie paru ciekawszych dyskusji w tym roku .

Pozdrowienia,
Mathias.



http://egildia.pl/wp-content/uploads/2016/12/ggg%C5%82adkie.png
+Ukochałem cię odwieczną miłością, dlatego też podtrzymywałem dla ciebie łaskawość.+ [Jr 31, 3]
+Świat jaki znamy odchodzi. Jednak to przeszłość jest kluczem do przyszłości.+
+Pogarda to przywilej ludzi światłych i rozumnych. W innych przypadkach jest przejawem zwykłego gówniarstwa i ciemnoty.+

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
TS2 responsible http://www.informacjegdansk.pl/ bramy garażowe hormann lublin, napędy autohol radzymin różne wylewki