Tajemnice Antagarichu | Heroes 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 Forum

Tajemnice Antagarichu | Heroes 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 Forum

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Gry

Ogłoszenie

Witamy w Królestwie!


#51 2010-07-02 09:19:02

 Sauron

Generał

Skąd: Barad-Dur
Zarejestrowany: 2009-03-22
Posty: 2239
Miasto: Nekropolia/Cytadela/Forteca
Kampania: Bunt Nekromanty/Cena Pokoju
Jednostka: Tytan/gorgona/władca mroku
Bohater: Wystan/Sandro/Neela
Magia: Dopasowana

Re: Karczma :P

CO?!

Spam jest dobry! No to ja nie spamuję, bo jestem ZŁY.

(w sumie ten temat do tego służy, ale... Nie marudzić )


http://oi51.tinypic.com/ela913.jpg

Offline

 

#52 2010-07-02 10:18:53

 Mona

Obywatel

6049879
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2010-06-24
Posty: 46
Miasto: Nekropolia, Lochy
Kampania: 'Igranie z Ogniem'(HOMM3 - AB)
Jednostka: Upiorny Rycerz, Czarny Smok
Bohater: Adrienne, Mutare
Magia: Armageddon, Prayer

Re: Karczma :P

Nie no, spam jest dobry w złym sensie oczywiście!
Jakby był dobry, to unikałabym go jak wody święconej

Offline

 

#53 2010-07-02 12:18:47

 Xeno

Generał

19059944
Zarejestrowany: 2009-06-04
Posty: 3160
Miasto: Moje Bagno
Kampania: Łatwa
Jednostka: Silna
Bohater: Najlepszy
Magia: Destruktywna

Re: Karczma :P

Czy wy sobie z mojej osoby żartujecie?
Prawdziwe ZUO, które jest na tym forum to JA. Machlojki, przekręty, denerwowanie administratora i co niektórych userów to właśnie ja. A spam to nie jest żadne zło tylko robienie śmietnika na forum i nic innego.

Offline

 

#54 2010-07-02 12:52:30

 Mona

Obywatel

6049879
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2010-06-24
Posty: 46
Miasto: Nekropolia, Lochy
Kampania: 'Igranie z Ogniem'(HOMM3 - AB)
Jednostka: Upiorny Rycerz, Czarny Smok
Bohater: Adrienne, Mutare
Magia: Armageddon, Prayer

Re: Karczma :P

No.

Czyli zuo

A robienie sobie z Ciebie żartów też jest zue, więc wiesz

Offline

 

#55 2010-07-02 13:13:19

 Mathias

Król

35762222
Zarejestrowany: 2006-11-25
Posty: 6916
Miasto: Zamek
Kampania: Niech Żyje Królowa
Jednostka: Archanioł
Bohater: Christian
Magia: Woda
WWW

Re: Karczma :P

Mimo wszystko prosiłbym o zaprzestanie tego spamu... a w sumie, co w tym złego? Forum dla ludzi podobno jest, a skoro Wam taki układ odpowiada... tylko nie przesadzajcie, ok? Bo Administracja ma cierpliwość, ale ograniczoną.

Co się zaś tyczy Karczmy, to powoli się ona zmienia. Udało mi się w pewnym momencie prac nad forum przerzucić całość zainteresowania na działy tematyczne. Karczma natomiast była bodaj dwukrotnie czyszczona, bez pardonu usuwane posty, a w dodatku powstała blokada postowa. Wszystko to się zmienia, Karczma nie jest już miejscem idiotycznych zabaw-tasiemców, kretyńskich dyskusji o niczym, idiotycznych postów i tematów. Zamienia się w ciekawy dział ogólnotematyczny, w którym prowadzone są rozmowy o polityce (wybory, ideologie, poglądy), historii (mnóstwo wątków o państwach, ustrojach, wydarzeniach sprzed lat), userach (ocena ich avków, sygnatur, osobowości, postów, ulubione rzeczy), sprawach bieżących (legalize, Kościół). Krótko mówiąc - TEN offtopic jest wart utrzymywania. W dodatku powstał odłam Karczmy o nazwie Gry. Tam dowiadujemy się, jak dużo poza H3 userzy mają ze sobą wspólnego, jeśli chodzi o komputerową biblioteczkę. Wszystko to zostało, z tego, co widzę, pozytywnie przyjęte przez użytkowników i piszą tutaj dużo wiadomości, ale jednocześnie offtopic nie rozrasta się tak szybko, dzięki czemu nie przytłacza właściwej tematyki forum - HoM&M3.

Moja ocena obecnej Karczmy - mocna piątka, nawet z plusem. Patrząc z perspektywy czasu, poprzednia odsłona tego działu to była słaba trója. Na szóstkę jeszcze trochę brakuje, ale myślę, że już niedługo uzupełnimy braki .



http://egildia.pl/wp-content/uploads/2016/12/ggg%C5%82adkie.png
+Ukochałem cię odwieczną miłością, dlatego też podtrzymywałem dla ciebie łaskawość.+ [Jr 31, 3]
+Świat jaki znamy odchodzi. Jednak to przeszłość jest kluczem do przyszłości.+
+Pogarda to przywilej ludzi światłych i rozumnych. W innych przypadkach jest przejawem zwykłego gówniarstwa i ciemnoty.+

Offline

 

#56 2010-07-02 13:36:24

 FeestQ

Obywatel

Zarejestrowany: 2009-08-11
Posty: 156

Re: Karczma :P

Deleted by Berserk

Ostatnio edytowany przez Berserk (2010-07-07 01:17:18)

Offline

 

#57 2010-07-02 13:51:57

 Mathias

Król

35762222
Zarejestrowany: 2006-11-25
Posty: 6916
Miasto: Zamek
Kampania: Niech Żyje Królowa
Jednostka: Archanioł
Bohater: Christian
Magia: Woda
WWW

Re: Karczma :P

Wiem, Berserk, masz rację. Jednak liczę, że userzy tutaj nie będą przesadzać. Jeżeli tak, zmienimy sposób traktowania spamu...

Odnośnie tych dwóch tematów, o których mówisz, to zażywanie marihuany i namawianie do jej zażycia innych jest niezgodne z prawem, ALE dyskusja w stylu ,,Co sądzisz o pomyśle legalizacji ganji" już nie. Dopóki ktoś nie zacznie wrzucać zdjęć, jak jara, ani nie będzie polecać tego innym, nic złego nie robimy. Ponieważ my dyskutujemy bardziej teoretycznie, to znaczy każdy daje porcję argumentów. A ponieważ (niestety) mamy tak dużą wolność słowa, że można Myszkę Miki pozbawić ubrania i pokazać na olbrzymim plakacie w centrum miasta ze swastyką w tle, a ludzie mogą się nawzajem oczerniać, wyzywać, obrażać, poniżać bez żadnych konsekwencji, wówczas takie teoretyczne rozmowy nie są niczym złym.

Wszystkie tematy, na które zwróciłeś uwagę (Legalize, Kościół, Mordo ty moja) będą od teraz silniej monitorowane i w razie czego Administracja stanowczo zainterweniuje. Nie martw się więc, póki co wszystko jest pod kontrolą, a w razie czego użyjemy odpowiednich instrumentów do likwidacji nieprawidłowości .


Masz rację, niektóre tematy mogą ulec zapomnieniu. Z tego powodu pogadam z pozostałymi moderatorami i może się zdecydujemy na jakieś kroki (np. nowy dział).



http://egildia.pl/wp-content/uploads/2016/12/ggg%C5%82adkie.png
+Ukochałem cię odwieczną miłością, dlatego też podtrzymywałem dla ciebie łaskawość.+ [Jr 31, 3]
+Świat jaki znamy odchodzi. Jednak to przeszłość jest kluczem do przyszłości.+
+Pogarda to przywilej ludzi światłych i rozumnych. W innych przypadkach jest przejawem zwykłego gówniarstwa i ciemnoty.+

Offline

 

#58 2010-07-02 14:31:18

 FeestQ

Obywatel

Zarejestrowany: 2009-08-11
Posty: 156

Re: Karczma :P

Deleted by Berserk

Ostatnio edytowany przez Berserk (2010-07-07 01:16:52)

Offline

 

#59 2016-02-19 19:54:00

Heroine3

Obywatel

Zarejestrowany: 2016-02-19
Posty: 23
Miasto: Zamek/Inferno/Bastion
Kampania: eliksir życia
Jednostka: Archanioł/ifryt/jednorożec
Bohater: Sorsha/Nymus/Ryland
Magia: ognia/powietrza

Re: Karczma :P

6/10 trochę za mało Heroes


Czy w życiu liczy się tylko szczęście?

Offline

 

#60 2016-02-19 22:04:58

 Mathias

Król

35762222
Zarejestrowany: 2006-11-25
Posty: 6916
Miasto: Zamek
Kampania: Niech Żyje Królowa
Jednostka: Archanioł
Bohater: Christian
Magia: Woda
WWW

Re: Karczma :P

Generalnie Karczmie przydałaby się mała przebudowa, która pewnie wkrótce nastąpi. Dział sympatyczny, choć wiadomo - nie jest on najważniejszy na forum.



http://egildia.pl/wp-content/uploads/2016/12/ggg%C5%82adkie.png
+Ukochałem cię odwieczną miłością, dlatego też podtrzymywałem dla ciebie łaskawość.+ [Jr 31, 3]
+Świat jaki znamy odchodzi. Jednak to przeszłość jest kluczem do przyszłości.+
+Pogarda to przywilej ludzi światłych i rozumnych. W innych przypadkach jest przejawem zwykłego gówniarstwa i ciemnoty.+

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
przegrywanie kaset vhs warszawa Galanta PonĂşkame samonosnĂŠ betónovĂŠ nĂĄdrĹže tomaszow-mazowiecki.szambobetonowe-mardor.pl przegrywanie kaset vhs w polsce legal compliance