Tajemnice Antagarichu | Heroes 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 Forum

Tajemnice Antagarichu | Heroes 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 Forum

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Gry

Ogłoszenie

Witamy w Królestwie!


  • Index
  •  » Miasta
  •  » Wasza hierarhia wartości zamków

#11 2008-06-26 12:20:34

 Nerevan

Obywatel

Skąd: Nadbrzeże/Elbląg
Zarejestrowany: 2008-06-24
Posty: 472
WWW

Re: Wasza hierarhia wartości zamków

1) Oczywiście Zamek, za ogólną potęgę, Archaniołów i Loynisa
2) Lochy- Czarne Smoki i Minosy, do tego gildia magów poz.5 i Wir Magii- cudeńko
3) Cytadela- można za ich pomocą robić bardzo podstępne taktyki. No i ta obrona...
4) Forteca- bardzo dobre miasto, silne jednostki, ale klimat mi się zupełnie nie podoba...
5) Twierdza- niezłe jednostki, świetna ofensywa, ale żałosna obrona i magia
6) Bastion- nie podoba mi się i już. Nawet nie wiem, dlaczego.
7) Nekropolia- za brak morale (zaleta mała, wada duża) i wogóle nigdy nie lubiłem nieumarłych
8) Inferno- NIENAWIDZĘ piekła, diabłów i demonów. Za to kocham ich eksterminować:).
9) Wrota Żywiołów- żałosne miasto. Klimat to dno, jednostki takie sobie... Nie lubię ich i kropka.


http://www.piercingmetal.com/graphics/logo_mastodon.jpg

Offline

 

#12 2008-09-13 16:25:35

 Magyar

Rekrut

Skąd: Wielka Brytania
Zarejestrowany: 2008-08-29
Posty: 1634
Miasto: Zamek, Bastion i Forteca
Kampania: The Restoration of Erathia
Jednostka: Archaniol, Zloty Smok i Tytan
Bohater: Lyonis, Elleshar i Solmyr
Magia: Woda

Re: Wasza hierarhia wartości zamków

1.Bastion
2.Zamek
3.Cytadela
4.Forteca
5.Nekropolia
6.Lochy (Wiem ze to ponoc, mocne miasto, ale go nie lubie)
7.Inferno
8.Twierdza

Ostatnio edytowany przez stasek93 (2008-10-28 08:44:28)


http://i46.tinypic.com/2lkp2fa.png

"Do ataku! - Krzyknął dzielnie Generał, Spierdzielając w krzaki..."

Offline

 

#13 2008-09-13 17:23:29

Mutare

Obywatel

Zarejestrowany: 2008-09-09
Posty: 129
Miasto: Lochy
Kampania: Smocza Krew
Jednostka: Wszelakie Smoki
Bohater: Mutare/Mutare Drake

Re: Wasza hierarhia wartości zamków

Tu z uwagą na zalety:

1. Lochy za wspaniałych bohaterów, jednostki (czyli za największą potęgę) i jak dla mnie super klimat (muzyka, wygląd itd.).
2. Forteca za potęgę magiczną, klimat i za jednostki
3. Zamek za jednostki i niezłych bohaterów.
4. Bastion za klimat, za jednostki 5-7 poziomów (reszta taka sobie), bohaterowie też niczego sobie.
5. Nekropolia za bohaterów i za jednostki 6 poziomu (reszta słaba)
6. Wrota żywiołów ogółem słabe, ale podoba mi się wygląd i charakter miasta, wygląd niektórych jednostek, no i chyba ma najlepszego Graala w całej grze.
7. Cytadela za gorgony i hydry, są nie do pobicia.
8. Inferno - nie ma zalet, wielki kicz.

Teraz z uwagą na wady:

1. Inferno - największy kicz w całej grze.
2. Cytadela - głupi klimat, niezbyt dobrzy bohaterowie (z wyjątkami), jednostki takie sobie, z wyjątkiem gorgon i hydr, jw. pisałam - niepokonane.
3. Wrota żywiołów - słabizna, głupi bohaterowie, beznadziejne jednostki, choć wszystko ładnie zrobione.
4. Nekro - ponury klimat, głupie jednostki, jedynie czarni rycerze się przydają. Ogólnie nie lubię tego miasta.
5. Bastion - wszystko ujdzie, bohaterowie są nieźli, jedynie jednostki w porównaniu do innych miast są takie sobie.
6. Zamek - nic specjalnego do zarzucenia nie mam.
7. Forteca - niektórzy bohaterowie mi nie pasują.
8. Lochy - nie ma wad wg mnie. Kocham tym grać i już .

EDIT: Ojej jeszcze twierdza... hmm wmieściłabym między Nekro a Wrotami. Klimat głupi, jednostki takie sobie, bohaterowie... obrazki ohydne w większości, umiejętności też takie sobie.

EDIT: Pograłam trochę Cytką, i stwierdziłam, że zmieniło mi się, cytadela lepsza od nekro Sama się dziwię teraz, co ja tu popisałam! Napisałam jak większość, czyli Cytadela na ostatnich miejscach, a sama się przekonałam, że to potęga...

Ostatnio edytowany przez Mutare (2008-10-10 11:34:14)


"Udało mi się. Teraz Orwald i jego pachołkowie próbują mnie zabić i wypić mą krew. Wierzą, że zmieni ich to tak, jak mnie zmieniła zawartość Fiolki. Ale nigdy nie napiją się mej krwi. To JA wypiję ich krew..."

Offline

 

#14 2008-11-25 13:49:14

 Mathias

Król

35762222
Zarejestrowany: 2006-11-25
Posty: 6916
Miasto: Zamek
Kampania: Niech Żyje Królowa
Jednostka: Archanioł
Bohater: Christian
Magia: Woda
WWW

Re: Wasza hierarhia wartości zamków

Mnie się nieco pozmieniało:
1. Zamek - oczywiście bez zmian. Najlepsze miasto w grze!
2. Nekropolis - bdb jednodnostki, świetni bohaterowie i Nekromancja - to miasto zasługuje na drugą pozycję.
3. Bastion - niewielka różnica, ale dla mnie spadło w dół. Jednak nie jest tak dobry, jak myślałem.
4. Lochy i Forteca - obydwa miasta do mnie nie przemówiły, ale pod względem siły armii i bohaterów, trzymają się nieźle. Forteca jest strasznie droga, a lochy niewiele tańsze. Ogólnie niezłe, ale mogłoby być lepiej.
6. Inferno - straciło u mnie ostatnio na wartości. Chochliki i gogi to załamujące stwory. Cerbery i Demony niezłe, ifryty i czarty rulezz, a diabły średnie. Bohaterowie niezbyt dobrzy, ogólnie można by się po nich spodziewać czegoś więcej.
EXEQUO:
6. Cytadela - tanie jednostki, bazyliszki, ważki i gorgony nie do pobicia, ale jednak: reptilioni to najgorsze jednostki strzelające (kusznicy przy nich wymiatają), hydry to chłam, jakich mało, wiwerny i gnolle takie sobie.
8. Twierdza - chłam, jakich mało. Nie widzę w tym mieście zbyt wielu zalet. Gdyby nie behemoty i cyclopy, było by tragiczne. Graal to porażka, a bohaterowie - koszmar.
9. No, zgadnijcie . Oczywiście WŻ - porażka pod każdym względem. Rusałki, żywiołaki(z wyjątkiem burzy) to tragedia. Zywiołaki burzy są wprawdzie super, a kury średnie, lecz reszta wojska to kich. Bohaterowie - no coment. Jaja sobie robili twórcy gry , Graal ratuje tyłki tym zdechlakom.



http://egildia.pl/wp-content/uploads/2016/12/ggg%C5%82adkie.png
+Ukochałem cię odwieczną miłością, dlatego też podtrzymywałem dla ciebie łaskawość.+ [Jr 31, 3]
+Świat jaki znamy odchodzi. Jednak to przeszłość jest kluczem do przyszłości.+
+Pogarda to przywilej ludzi światłych i rozumnych. W innych przypadkach jest przejawem zwykłego gówniarstwa i ciemnoty.+

Offline

 

#15 2008-11-25 21:23:43

 Mathias

Król

35762222
Zarejestrowany: 2006-11-25
Posty: 6916
Miasto: Zamek
Kampania: Niech Żyje Królowa
Jednostka: Archanioł
Bohater: Christian
Magia: Woda
WWW

Re: Wasza hierarhia wartości zamków

Haha! Nie doceniam potęgi cytki? Oczywiście, że doceniam, ale nie ma ona szans z Zamkiem czy Nekro. Może byś tak raczył uzasadnić swoją wypowiedź? Majer również jest fanem cytadeli, ale on przynajmniej pisze dłuższe posty niż jedno zdanie (w dodatku z trzema błędami interpunkcyjnymi).
Do staska: Reptilioni nie są zbyt silni - nie potrafią dobrze strzelić. Kusznicy są od nich dwa razy lepsi. Trzeba ich mieć bardzo dużo, wtedy - zwracam honor - stają się bardzo niebezpieczni ze względu na swoją obronę.



http://egildia.pl/wp-content/uploads/2016/12/ggg%C5%82adkie.png
+Ukochałem cię odwieczną miłością, dlatego też podtrzymywałem dla ciebie łaskawość.+ [Jr 31, 3]
+Świat jaki znamy odchodzi. Jednak to przeszłość jest kluczem do przyszłości.+
+Pogarda to przywilej ludzi światłych i rozumnych. W innych przypadkach jest przejawem zwykłego gówniarstwa i ciemnoty.+

Offline

 

#16 2008-11-25 21:37:40

 Magyar

Rekrut

Skąd: Wielka Brytania
Zarejestrowany: 2008-08-29
Posty: 1634
Miasto: Zamek, Bastion i Forteca
Kampania: The Restoration of Erathia
Jednostka: Archaniol, Zloty Smok i Tytan
Bohater: Lyonis, Elleshar i Solmyr
Magia: Woda

Re: Wasza hierarhia wartości zamków

Ja takze jestem wielkim fanem miast "natury", czyli Cytadeli, Bastionu i Wrot Zywiolow. Cytadela to naprawde potezne miasto w rekach dobrego gracza, ale nie tylko. Jezeli kusznicy sa lepsi dwa razy od Reptilionow, to wynika z tego, ze Zywiolak Burzy jest 3 razy lepszy od Kusznika. Ok, tak do tematu to hierarhia wartosci zamkow wedlug mie wyglada mniej wiecej tak:
1. Wrota Zwyiolow
2. Cytadela (potega za "pare groszy", blyskawiczna rozbudowa miasta)
3. Zamek
4. Bastion/Lochy (Dobre ale Cytadela jest takze dobra, a przy tym duzo tansza)
6. Forteca (potega wojska i armii jest oczywista, no ale ta cena.....)
7. Twierdza
8. Nekropolis (Legiony szkieletow to nie wszystko, to nie jest klucz do zwyciestwa)
9. Inferno

Ostatnio edytowany przez stasek93 (2008-11-25 21:42:22)


http://i46.tinypic.com/2lkp2fa.png

"Do ataku! - Krzyknął dzielnie Generał, Spierdzielając w krzaki..."

Offline

 

#17 2008-11-25 21:48:06

 Mathias

Król

35762222
Zarejestrowany: 2006-11-25
Posty: 6916
Miasto: Zamek
Kampania: Niech Żyje Królowa
Jednostka: Archanioł
Bohater: Christian
Magia: Woda
WWW

Re: Wasza hierarhia wartości zamków

Wiesz, z tymi żywiołami burzy jest tak jak mówisz: dużo lepsze od kuszników. Zgadzam się z tym w 100%. Ale swego zdania o reptilionach nie zmienię.

Trochę się z twoją hierarhią nie zgodzę, gdyż za nisko, moim zdaniem dałeś nekro (już rozumiem inferno, nikt nie docenia diabłów ). Moim zdaniem, skoro już i tak ich tak nisko oceniasz, to przynajmniej daj ich wyżej od Twierdzy, bo to - myślę, że się zgodzisz, choć nie musisz - chała.

Jeszcze jedno: wy uważacie, że ja nie doceniam jaszczurek, bo dałem je exequo z Infernem. Wcale tak nie jest. Ja po prostu, w przeciwieństwie do większości ludzi tego forum, doceniam inferno i daję je na równi z cytadelą.



http://egildia.pl/wp-content/uploads/2016/12/ggg%C5%82adkie.png
+Ukochałem cię odwieczną miłością, dlatego też podtrzymywałem dla ciebie łaskawość.+ [Jr 31, 3]
+Świat jaki znamy odchodzi. Jednak to przeszłość jest kluczem do przyszłości.+
+Pogarda to przywilej ludzi światłych i rozumnych. W innych przypadkach jest przejawem zwykłego gówniarstwa i ciemnoty.+

Offline

 

#18 2008-11-26 08:43:03

 Macielug

Obywatel

11734157
Zarejestrowany: 2008-09-25
Posty: 645
Miasto: Wrota Żywiołów
Kampania: WOG
Jednostka: Czarodziejski smok
Bohater: Roland

Re: Wasza hierarhia wartości zamków

1. Loch
2. Zamek/Nekro
4. Forteca/Cytadela
6. Bastion
7. Inferno
8. Twierdza/ WŻ


Jeśli coś chcesz to zawsze możesz to osiągnąć.

Offline

 

#19 2008-11-26 14:43:30

Mutare

Obywatel

Zarejestrowany: 2008-09-09
Posty: 129
Miasto: Lochy
Kampania: Smocza Krew
Jednostka: Wszelakie Smoki
Bohater: Mutare/Mutare Drake

Re: Wasza hierarhia wartości zamków

Inferno fuj. Nie lubię. Nie, że nie doceniam Diabłów, ale Diabły po 1. to nie są wcale jakieś nie wiadomo jakie dobre, a po 2. z wszystkich jednostek inferna nie ma żadnej, która byłaby najlepsza na swoim poziomie. Można dodać, że po 3. okropny klimat. Badziew w porównaniu z innymi miastami.

Ostatnio edytowany przez Mutare (2008-11-26 14:46:13)


"Udało mi się. Teraz Orwald i jego pachołkowie próbują mnie zabić i wypić mą krew. Wierzą, że zmieni ich to tak, jak mnie zmieniła zawartość Fiolki. Ale nigdy nie napiją się mej krwi. To JA wypiję ich krew..."

Offline

 

#20 2008-11-26 16:41:11

 Macielug

Obywatel

11734157
Zarejestrowany: 2008-09-25
Posty: 645
Miasto: Wrota Żywiołów
Kampania: WOG
Jednostka: Czarodziejski smok
Bohater: Roland

Re: Wasza hierarhia wartości zamków

To napisz ot w dziale Inferno, bo schodzisz z tematu.
Tak do tematu; Nie można powiedzieć o żadnym zamku, najgorsze, ani najlepsze.


Jeśli coś chcesz to zawsze możesz to osiągnąć.

Offline

 
  • Index
  •  » Miasta
  •  » Wasza hierarhia wartości zamków

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
herosy3.pun.pl