Tajemnice Antagarichu | Heroes 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 Forum

Tajemnice Antagarichu | Heroes 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 Forum

Ogłoszenie

Witamy w Królestwie!


#1 2008-03-09 21:02:50

 Mathias

Król

35762222
Zarejestrowany: 2006-11-25
Posty: 6916
Miasto: Zamek
Kampania: Niech Żyje Królowa
Jednostka: Archanioł
Bohater: Christian
Magia: Woda
WWW

Nasze forum ma już ROK!

Witajcie!
Chyba nikt już nie pamięta, że 10 marca 2007r. forum zostało zreorganizowane, tj. przygotowane do działalności. Na początku nie żywiłem wielkich nadziei na sukces, jednak udało mi się osiągnąć to, co zawsze chciałem - duże forum dyskusyjne!
Nigdy by mi się to nie udało, gdyby nie Wy, userzy forum. To Wy tworzycie forum, nie ja. Ja tylko je przygotowałem dla Was. Przez cały rok przewinęło się przez nas wiele osób, sporo z nich pozostawiło po sobie jakieś znaki. Nie wszyscy oczywiście mieli dobre zamiary, ale większość stosowała się do regulaminu forum. To był wspaniały rok.


Cieszę się, że niektórym udało się wytrzymać moje ględzenie i marudzenie. Nie zawsze miałem rację, co podkreśla przede wszystkim konkurencja. Obiecuję jednak, że nadchodzą dobre zmiany, nie tylko te widoczne gołym okiem, o których zaraz powiem, ale głównie dotyczące mojego zachowania. Przestanę działać pod wpływem emocji. Nie będę też szalał z karami. Ostatnio trochę przeginałem. Będę zawsze świecił przykładem. I przede wszystkim skończę z moim wygórowanym ego. Teraz proszę Was, tak, Was, userzy, o szansę. Jeśli jednak nie będziecie się ze mną cackać, obiecuję ustąpić stanowisko Administratora mojego foum na rzecz jakiejś bardziej odpowiedzialnej osoby. Tak więc zapraszam do licznego udziału w ankiecie: ,,Czy Admin ma odejść?".


Dosyć już tych smutków i zmartwień. Nie chcę, byście źle zrozumieli moje słowa. Przejdźmy do zmian dokonanych przeze mnie na okazję 1 Rocznicy Reorganizacji Forum:
1) wprowadziłem wreszcie nowy styl. Ten pasuje w końcu do klimatu gry.
2) PlaceK stworzył dla nas nowe logo forum. Umieściłem je. Uważam je za wspaniałe! Dziękuję mu bardzo i nagradzam plusem, gdy tylko napisze tu posta .
3) Od dziś będzie nam służył nowy ShoutBox. Poprzedni bardzo ograniczał manewrowanie wiadomościami. Wymaga on jednak rejestracji. Naciskamy po prostu przycisk oznaczony znakiem ,,+" i tam wpisujemy przyszły nick oraz hasło. Tam też sie logujemy w podobny sposób. Z góry uprzedzam, że nicki mają być takie same, jak na forum. Konta z innymi nazwami będą kasowane. Podszywanie się pod kogoś także rzecz jasna jest surowo zabronione.
4) Kilka zmian w forach:
a) fora ,,Bohaterowie" i ,,Umiejętności" zostały połączone;
b) fora ,,Czary" i ,,Artefakty" także złączyłem.
Powód jest wszystkim znany: te działy się ze sobą łączyły treścią. Dzielenie ich było najwiekszym moim błędem w tej kategorii.
5) Ponadto przywracam możliwość manewrowania reputacją zwyczajnym użytkownikom. Możecie sobie nawzajem posyłać plusy. Wystawiane minusy będą usuwane.
6) Następnie znoszę tymczasowo klimat fantasy w dziale Karczma. Piszcie, ile chcecie! Coś wam się należy po tym znoszeniu mnie przez rok.
7) Wprowadziłem też Galerię Emblematów. W obecnej chwili jestt pusta, lecz każdy ma prawo umieścić tam obrazek. Można z nich dobrowolnie kożystać w sygnaturach i avatarach.

Zdrowo huknęła jedynka! Do podsumowania minionego roku zapraszam w innym temacie.

Pozdrawiam,
Wasz (jeszcze) Admin,
Mathias.



http://egildia.pl/wp-content/uploads/2016/12/ggg%C5%82adkie.png
+Ukochałem cię odwieczną miłością, dlatego też podtrzymywałem dla ciebie łaskawość.+ [Jr 31, 3]
+Świat jaki znamy odchodzi. Jednak to przeszłość jest kluczem do przyszłości.+
+Pogarda to przywilej ludzi światłych i rozumnych. W innych przypadkach jest przejawem zwykłego gówniarstwa i ciemnoty.+

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
https://livinghome-plytki.pl/ vhs https://dominikasurma.pl/ foto lab komornik radzionków