Tajemnice Antagarichu | Heroes 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 Forum

Tajemnice Antagarichu | Heroes 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 Forum

Ogłoszenie

Witamy w Królestwie!


#1 2008-03-18 10:10:43

 Mathias

Król

35762222
Zarejestrowany: 2006-11-25
Posty: 6916
Miasto: Zamek
Kampania: Niech Żyje Królowa
Jednostka: Archanioł
Bohater: Christian
Magia: Woda
WWW

Rozporządzenie dot. rzekomej ,,dyskryminacji"

Kolejna zmiana zainspirowana ,,sugestiami" ze strony złorzeczących naszemu forum. Dzisiaj zmieniam punkty Regulaminu, które rzekomo ,,dyskryminowały użytkowników". Szkoda tylko, że konkurenci nie mają dość odwagi, by powiedzieć mi to wprost. Ale mniejsza o to. Przechodzimy do tematu:

W dniu dzisiejszym usuwam punkt 18. Regulaminu brzmiący następująco:

18. Jeżeli obrazisz Admina, czeka cię natychmiastowy BAN!

Natomiast co się tyczy punktu 21.:

21. Podszywanie się pod Administratora, celowe wprowadzanie go w błąd, próby włamań na konto będą zgłaszane Administratorowi serwisu www.pun.pl i być może prowadzące dalej. No i rzecz jasna BAN na całej linii.

Nie mam zamiaru w go kasować, gdyż uważam, iż jest on jednym z najważniejszych. Skasuję jedynie ten fragment:

i być może prowadzące dalej

ponieważ o tym zadecyduje już Administrator pun.pl.
Osoby, nazwijmy je ,,nieprzyjemną opozycją", zasugerowały, iż za podszywanie się pod jakiegoś szarego użytkownika forum nie wyciągam konsekwencji. Ale wystarczy nieco ruszyć głową, że to się rozumie samo przez się. Logiczne jest, iż włamanie się na konto usera skutkuje moją natychmiastową reakcją. Punkt 21. mówi tylko o dodatkowych kłopotach za takie zachowanie. Zresztą ja mam dostęp do całego systemu forum i jeśli ktoś włamie mi się na konto, cała społeczność pod tym adresem może zniknąć. No, ale konkurencja lubi szukać dziury w całym, więc dajmy jej tą satysfakcję i zmieńmy regulamin.

Pozdrawiam.
Mathias.



http://egildia.pl/wp-content/uploads/2016/12/ggg%C5%82adkie.png
+Ukochałem cię odwieczną miłością, dlatego też podtrzymywałem dla ciebie łaskawość.+ [Jr 31, 3]
+Świat jaki znamy odchodzi. Jednak to przeszłość jest kluczem do przyszłości.+
+Pogarda to przywilej ludzi światłych i rozumnych. W innych przypadkach jest przejawem zwykłego gówniarstwa i ciemnoty.+

Offline

 

#2 2008-03-18 14:41:18

 Cohen

Hetman

Call me!
Zarejestrowany: 2007-11-01
Posty: 422
Miasto: Zamek
Kampania: odrodzenie erathii
Jednostka: Rdzawy smok
Bohater: Sir Murlich
Magia: powietrze
WWW

Re: Rozporządzenie dot. rzekomej ,,dyskryminacji"

Ciekawe kogo to dyskryminowało? Normalni userzy takich rzeczy nie robią by byli szkodliwi. Jak ktoś coś kradnie to powinien dostać po łapach... Ale jeśli to ma pomóc to jakoś to może będzie.

Offline

 

#3 2008-03-20 08:17:46

 Mathias

Król

35762222
Zarejestrowany: 2006-11-25
Posty: 6916
Miasto: Zamek
Kampania: Niech Żyje Królowa
Jednostka: Archanioł
Bohater: Christian
Magia: Woda
WWW

Re: Rozporządzenie dot. rzekomej ,,dyskryminacji"

Też mam nadzieję, iż jakoś to będzie . I uważam to samo, co ty, Cohenie. Jednak nie chcę nikomu dawać powodu do radości z naszych(a raczej moich) błędów. To jeszcze nie koniec, mam zamiar wyeliminować wszystkie luki w Regulaminie, bezpieczeństwie, działach, itd. Część już zrobiłem, lecz to nie wystarczy. Pozdro.



http://egildia.pl/wp-content/uploads/2016/12/ggg%C5%82adkie.png
+Ukochałem cię odwieczną miłością, dlatego też podtrzymywałem dla ciebie łaskawość.+ [Jr 31, 3]
+Świat jaki znamy odchodzi. Jednak to przeszłość jest kluczem do przyszłości.+
+Pogarda to przywilej ludzi światłych i rozumnych. W innych przypadkach jest przejawem zwykłego gówniarstwa i ciemnoty.+

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
Hotely Alt Reddevitz Hotele Năvodari Hotely Etiopie