Tajemnice Antagarichu | Heroes 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 Forum

Tajemnice Antagarichu | Heroes 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 Forum

Ogłoszenie

Witamy w Królestwie!


#1 2008-10-24 11:36:23

 Magyar

Rekrut

Skąd: Wielka Brytania
Zarejestrowany: 2008-08-29
Posty: 1634
Miasto: Zamek, Bastion i Forteca
Kampania: The Restoration of Erathia
Jednostka: Archaniol, Zloty Smok i Tytan
Bohater: Lyonis, Elleshar i Solmyr
Magia: Woda

Arcydiabel, co o nim myslicie?

Ja ostatnimi czasy, coraz czesciej pogrywam Infernem. I musze powiedziec ze bardzo pozytywnie mnie zaskakuje, a w szczegulnosci Arcydiably. Kiedys uwazalem ze sa najgorsze w grze, ale teraz mysle ze nie mozna o nic zlego slowa powiedziec, i ze sa obok Archaniolow najlepsza jednostka w grze. No gdyby tylko Arcydiably mialy troche wiecej punktow zycia byloby lepiej, no ale staty maja w porzadku, blokuja kontre, sa szybkie, obnizaja szczescie przeciwnika i fajnie sie przemieszczaja. Ponadto mysle ze one i Archanioly sa najlepsze w grze (moge sie oczywiscie mylic i sam wole inne jednostki) bo reprezentuja Dobro i Zlo, aha i jeszcze jedno, jedyne chyba co moze mocno zaszkodzi Arcydiablom, to Archaniol i czary.


http://i46.tinypic.com/2lkp2fa.png

"Do ataku! - Krzyknął dzielnie Generał, Spierdzielając w krzaki..."

Offline

 

#2 2008-10-24 12:53:26

 Nerevan

Obywatel

Skąd: Nadbrzeże/Elbląg
Zarejestrowany: 2008-06-24
Posty: 472
WWW

Re: Arcydiabel, co o nim myslicie?

Nie lubię go. Mało HP, średnie staty, szybkość+teleportacja ok, obniżenie szczęścia jakoś ujdzie. Żadna rewelacja, choć słaby też nie jest.


http://www.piercingmetal.com/graphics/logo_mastodon.jpg

Offline

 

#3 2008-10-24 14:27:25

 Macielug

Obywatel

11734157
Zarejestrowany: 2008-09-25
Posty: 645
Miasto: Wrota Żywiołów
Kampania: WOG
Jednostka: Czarodziejski smok
Bohater: Roland

Re: Arcydiabel, co o nim myslicie?

Dla mnie kiedyś był słaby z powodu HP, ale teraz(już z 1,5 roku) wiem że jest świetną jednostką 7 poziomu.
Jak na swoją cenę dobry atak i obrona, HP dobyć słabe, ale gdyby było większe byłby za dobry . Dobre umiejentności, ogólnie dobra jednostka, jak na swoją cenę.


Jeśli coś chcesz to zawsze możesz to osiągnąć.

Offline

 

#4 2008-10-24 16:28:37

Zen-Aku

Przestępca

12747603
Zarejestrowany: 2008-02-17
Posty: 1140
Miasto: Loch
Kampania: Podziemia i diabły
Jednostka: Minotaur/Cerber
Bohater: Gunnar

Re: Arcydiabel, co o nim myslicie?

ze sa obok Archaniolow najlepsza jednostka w grze

Ekhm? Czarne Smoki, Tytani, Złote Smoki, Hydry - to wszystko jest lepsze od arcydiabłów, a tytani i smoki z miażdżącą przewagą.

Offline

 

#5 2008-10-24 17:31:24

 Macielug

Obywatel

11734157
Zarejestrowany: 2008-09-25
Posty: 645
Miasto: Wrota Żywiołów
Kampania: WOG
Jednostka: Czarodziejski smok
Bohater: Roland

Re: Arcydiabel, co o nim myslicie?

Tytani?
Oni są gorsi zdziwił byś się Korrag. Tytani zostaną zablokowani i prani przez arcydiabła i jeszcze bez kontry.


Jeśli coś chcesz to zawsze możesz to osiągnąć.

Offline

 

#6 2008-10-24 17:39:46

Zen-Aku

Przestępca

12747603
Zarejestrowany: 2008-02-17
Posty: 1140
Miasto: Loch
Kampania: Podziemia i diabły
Jednostka: Minotaur/Cerber
Bohater: Gunnar

Re: Arcydiabel, co o nim myslicie?

Testy do kosza... Ciekawe kto będzie taki odważny i rzuci się diabłami pod cios nag i tytanów? Dodam jeszcze, że tytani nie mają kar w walce wręcz.

Offline

 

#7 2008-10-24 17:46:02

Mutare

Obywatel

Zarejestrowany: 2008-09-09
Posty: 129
Miasto: Lochy
Kampania: Smocza Krew
Jednostka: Wszelakie Smoki
Bohater: Mutare/Mutare Drake

Re: Arcydiabel, co o nim myslicie?

Fuj, diabeł! Piekło! Bardzo nie lubię tym miastem grać, wiem, że dobre (czyt. średnie) i czasem groźne, to jednak... nienawidzę diabłów, czartów i innych piekielnych stworzeń! Ten klimat mnie po prostu odrzuca. Arcydiabeł w życiu nie jest najlepsza jednostką w grze! Sory jak potępiłam czyjeś zdanie, ale... spójrzcie na post Koragga. Tytan, Złoty smok, Hydra, Czarny smok nie wspomnę! A Diabełek? Zdolności wcale nie aż takie znakomite, hp troszkę mało, staty dla mnie dosyć słabe jak na jednostkę 7 poziomu. A z Tytanami to się Diabełek nie umywa nawet! Tytan ma więcej hp, strzela, ma więcej obrony i ataku... on jest lepszy! A co do kontry, to ja zawsze tak rozgrywam partię, że w ogóle mi lata czy jednostki przeciwne mają taką zdolność czy nie. Jak ktoś będzie ciekawy to powiem. A Czarny smok? Arcydiabeł nie ma szans. Jeśli chodzi o Złotego Smoka czy Hydrę, to różnie może być. Siła jest porównywalna, a jednak ja uważam, że lepsza u Smoka i Hydry. Hydra mogłaby przegrać, ale jak ktoś umie grać, to wygra nawet Hydrą. A poza tym ja Hydrę po prostu wolę niż tego zgreda z piekieł.


"Udało mi się. Teraz Orwald i jego pachołkowie próbują mnie zabić i wypić mą krew. Wierzą, że zmieni ich to tak, jak mnie zmieniła zawartość Fiolki. Ale nigdy nie napiją się mej krwi. To JA wypiję ich krew..."

Offline

 

#8 2008-10-24 18:51:49

 Macielug

Obywatel

11734157
Zarejestrowany: 2008-09-25
Posty: 645
Miasto: Wrota Żywiołów
Kampania: WOG
Jednostka: Czarodziejski smok
Bohater: Roland

Re: Arcydiabel, co o nim myslicie?

Jak ktoś umie grać to wygra diabłem, a jak ktoś ni umie to nie wygra diabłem, proste. Tak samo jak ktoś umie grać to wygra:
hydrą
behemotem
smokami
i resztą. Tu nie chodzi o siłę jednostki tylko o umięjetności gracza. Jak ty nie umiesz grać diabłem to twoja wina nie moja, a może Mathiasa, Korraga, Pandrodora czy J@kubka??


Jeśli coś chcesz to zawsze możesz to osiągnąć.

Offline

 

#9 2008-10-24 18:56:04

Zen-Aku

Przestępca

12747603
Zarejestrowany: 2008-02-17
Posty: 1140
Miasto: Loch
Kampania: Podziemia i diabły
Jednostka: Minotaur/Cerber
Bohater: Gunnar

Re: Arcydiabel, co o nim myslicie?

Ale smoki i tytani mają po prostu wyższą siłę i przydatność, przez to jednostki te są lepsze

Offline

 

#10 2008-10-24 19:43:54

 Macielug

Obywatel

11734157
Zarejestrowany: 2008-09-25
Posty: 645
Miasto: Wrota Żywiołów
Kampania: WOG
Jednostka: Czarodziejski smok
Bohater: Roland

Re: Arcydiabel, co o nim myslicie?

A diabeł nie??
Diabeł też jest dobry, ale pod warunkiem że rasz nim dobrze i umiejętnie, bo jak grasz źle to nawet i archaniołem czy smokiem byś przegrał z diabłem.


Jeśli coś chcesz to zawsze możesz to osiągnąć.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
RĂŠsidence privĂŠe https://www.hotelstayfinder.com/