Tajemnice Antagarichu | Heroes 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 Forum

Tajemnice Antagarichu | Heroes 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 Forum

Ogłoszenie

Witamy w Królestwie!


#1 2008-12-01 16:47:11

 Nerevan

Obywatel

Skąd: Nadbrzeże/Elbląg
Zarejestrowany: 2008-06-24
Posty: 472
WWW

Gry

W końcu chyba każdy gra w coś oprócz Herosa . A w co? . Ja wypiszę tu swoje ulubione tytuły wraz z krótkim opisem (ostrzegam- może być długie!). Śmiało, piszcie też o swoich ulubionych grach.

No to jedziemy...

Summoner. Niezwykle klimatyczne cRPG. Do tej gry mam ogromny sentyment- to moja pierwsza gra, w którą zagrałem na swoim własnym komputerze!   W grze adorujemy Josepha- farmera z wioski Masad, na którą napadła armia armia z wrogiego kontynentu... Poszukują oni legendarnego Summonera (Przywoływacza), który potrafi przyzywać potężne bestie... I zgadnijcie kto nim jest? Joseph! Jednak wskutek strasznym przeżyć z przeszłości wyparł się swojej mocy, lecz teraz, gdy losy całego Sudani leżą w jego rękach, musi on wyruszyć w długą i niebezpieczną wyprawę, by ją odzyskać... W czasie gdy przyłączają się do nas inne postaci- księżniczka złodziei Flece, biegle władająca magią mniszka Rosalind oraz potężny rycerz Jekhar... Dla mnie ta gra jest klasyką RPG.

Alien versus Predator 2. Powalający klimatem FPS z elementami survival horror. Podczas gry wcielamy się w jedną z trzech przygotowanych przez twórców ras. Należy zaznaczyć, że każda ma inną kampanię, inne uzbrojenie, inną taktykę, ba, każda ma inny HUD i interfejs! Co to oznacza? Oznacza to, że tak naprawdę to nie jest jedna gra, lecz trzy. Jakie mamy do wyboru rasy? Człowiek, członek oddziału marines. Co prawda w porównaniu do innych ras jest kruchy fizycznie, lecz ma jednocześnie najlepsze uzbrojenie. To niesamowite uczucie zmiatać całe legiony Obcych za pomocą miniguna, karabinu maszynowego czy potężnego shotguna. Drugą postacią jest Obcy. Jest on niezwykle zwinny i szybki, potrafi biegać po ścianach, a w zwarciu jest śmiertelnie groźny. Lecz jeśli przeciwnicy utrzymują go na dystans- nie ma szans. Trzeci jest Predator, posiadający cztery tryby widzenia (zwykły+ 1 na każdą inną rasę), jest dość silny w zwarciu i niezły na dystans (jego działko plazmowe z automatycznym namierzaniem potrafi ostro namieszać), potrafi się maskować- silny, ale nadal w miarę wyważony w porównaniu do innych ras. Gorąco polecam tą grę wszystkim, którzy mają dość mocne nerwy, bo gra momentami jest straszna (w końcu to w dużej części horror ).

Warlords Battlecry 2: Po informację o tej grze odsyłam na forum Mathiasa i Koragga, bo nie chce mi się jej opisywać, co nie zmienia faktu, że jest świetna.

Legacy of Kain. O nieee, za dużo tu pisania, jest to saga złożona z pięciu części (kolejno: Blood Omen: Legacy of Kain; Legacy of Kain: Soul Reaver; Legacy of Kain: Soul Reaver 2; Legacy of Kain: Blood Omen 2; Legacy of Kain: Defiance) opowiadająca historię dwóch potężnych istot: wampira Kaina oraz pożeracza dusz Raziela. Ciężko opisać tą po prostu genialną sagę nawet w książce, więc zamieszczam kilka filmików, które jako tako dają nam pojęcie o grze:
To jest po krótkie i mało wyjaśniające podsumowanie całej sagi, lecz mi się podoba: http://pl.youtube.com/watch?v=dtZJrJeE7Ko
A tu pierwszy epizod Legacy of Kain: Soul Reaver: http://pl.youtube.com/watch?v=GhtaDtR2x … re=related
Pierwszy epizod LoK: SR2: http://pl.youtube.com/watch?v=Jws63E9dNN8
I pierwszy epizod Defiance: http://pl.youtube.com/watch?v=ht2UL41Wd … re=related
Jak znajdę jakiś Gameplay to zamieszczę .

Ponadto lubię:
Guilty Gear XX Reload
Kroniki Riddicka: Ucieczka z Butcher Bay
Zew Cthulhu: Mroczne Zakątki Świata
Fable
Gothic (cała saga)

No, teraz kolej na Was .


http://www.piercingmetal.com/graphics/logo_mastodon.jpg

Offline

 

#2 2008-12-01 17:24:17

 Magyar

Rekrut

Skąd: Wielka Brytania
Zarejestrowany: 2008-08-29
Posty: 1634
Miasto: Zamek, Bastion i Forteca
Kampania: The Restoration of Erathia
Jednostka: Archaniol, Zloty Smok i Tytan
Bohater: Lyonis, Elleshar i Solmyr
Magia: Woda

Re: Gry

Ja lubie gre "Test Drive 6".


http://i46.tinypic.com/2lkp2fa.png

"Do ataku! - Krzyknął dzielnie Generał, Spierdzielając w krzaki..."

Offline

 

#3 2008-12-04 18:50:26

 Asiņains

Heros

Call me!
Zarejestrowany: 2007-10-12
Posty: 1659
Miasto: Zamek
Jednostka: Kusznik
Bohater: Valesca
Magia: Powietrze
WWW

Re: Gry

Gothic( także cała saga ) - bardzo lubie takie gry
Counter-Strike - najlepsza gra jaką grałem w życiu lubie postrzelać. Gram już w to 6,5 roku ( od 1 klasy podstawowej ) i jestem dosyć dobre w te klocki
Loki - Lubie taki rodzaj 3osoby ( jak diablo )
Fable - J/W
Frater - J/W       
Age of Empires III ( wszystkie dodatki ) - lubie strategie i lubie pograć z kumplami
Warhammer 40.000 Dawn of War - J/W ( tylko nie z kumplami )
Cabal Online - wiadomo dlaczego
Perfect World - musicie zobaczyć co to jest. To jest jak Cabal ( free download ) 3 osoba, bardzo dobra grafika i świat 2 razy większy od Gothica 3 + jest Online


Śmierć jest jedynie wypadkową człowieka wiedzionego przez instynkt.
'I look up high, from the steel tower.
Wondering how i would feel if I fall down.'
http://steamsignature.com/status/english/76561198004299557.png

Offline

 

#4 2008-12-14 21:17:23

crazy'olka

Przestępca

12624371
Zarejestrowany: 2008-11-29
Posty: 113
Miasto: Bastion/Cytadela/Loch
Kampania: SoD
Jednostka: Gorgona większa/Ent/Koszmar
Bohater: Mephala/Tazar/Mutare

Re: Gry

Heroes of Might and Magic-I,II i IV
Might and Magic- antologia
GTA San Andreas
The Sims 2


A może frytki do tego?

Offline

 

#5 2008-12-30 11:03:24

Zen-Aku

Przestępca

12747603
Zarejestrowany: 2008-02-17
Posty: 1140
Miasto: Loch
Kampania: Podziemia i diabły
Jednostka: Minotaur/Cerber
Bohater: Gunnar

Re: Gry

Gothic( także cała saga ) - bardzo lubie takie gry

A ja powiem Gothicomaniakom, że Morrowind wymiata Gothica pod stół W Morrku nie mamy głupich ograniczeń fabularnych, można robić co się nam podoba. Fabuła oczywiście jest, ale nie trzeba się za nią zabierać. Dodam tylko, że przemiana w wilkołaka na Soltsheim (w dodatku Bloodmoon) jest czymś świetnym

Świetne jest też Legacy of Kain (a niech ktoś powie, że Raziel jest gorszy od Kaina... ), trzeba zagrać. Jeszcze dużo jest świetnych gier (Heroes I-IV, Warcraft I i III, Warlords Battlecry I-III, Mortal Kombat I, II, IV, Trilogy, Alien vs Predator I i II [Predator zawsze górą!], Age of Wonders I, II i Shadow Magic, Dungeon Siege, Dungeon Keeper I i II, Civilization II i III, seria FIFA, Freedom Force, Impossible Creatures, seria Total War itd. itp.), ale nie chce mi się teraz pisać.

Offline

 

#6 2008-12-31 11:23:46

 Asiņains

Heros

Call me!
Zarejestrowany: 2007-10-12
Posty: 1659
Miasto: Zamek
Jednostka: Kusznik
Bohater: Valesca
Magia: Powietrze
WWW

Re: Gry

Legacy of Kain jest świetny

Ostatnio na Hyperze widziałem prezentrację gry : Mortal Combat vs Hero ( czy coś takiego ). Chodzi tam o wojnę miedzy postaciami Mortala, a Ligą sprawiedliwych. Np. Był pokazali pojedynek : Raiden vs. Superman i Sub-zero vs. Batman fajna gra


Śmierć jest jedynie wypadkową człowieka wiedzionego przez instynkt.
'I look up high, from the steel tower.
Wondering how i would feel if I fall down.'
http://steamsignature.com/status/english/76561198004299557.png

Offline

 

#7 2008-12-31 12:18:27

Mutare

Obywatel

Zarejestrowany: 2008-09-09
Posty: 129
Miasto: Lochy
Kampania: Smocza Krew
Jednostka: Wszelakie Smoki
Bohater: Mutare/Mutare Drake

Re: Gry

Wiecie... ja SAMA nigdy w gry typu RPG nie gram. Mój brat baaaardzo lubił takie gry i miał ich bardzo dużo. Np. NWN, NWN2 chyba też. W Morrowinda też grał. No i jeszcze niezapomniany Baldur's gate. On to kocha. Ja patrzyłam jak gra, uwielbiałam sobie z nim siedzieć i patrzeć, ale sama nie grywam w takie gry, bo one nie są dla mnie . Moje koleżanki uwielbiają grać w... GTA ;D, ja niezbyt... za to uwielbiam grać w The Sims 2 (wciągające, moja ulubiona gra i mam najważniejsze dodatki), mam duże plany co do tej gry (jak wiecie jest funkcja kamery wewnątrz gry), chcę dzięki temu nakręcić jakiś film, bo bardzo lubię oglądać filmy Simowe . Więc Crazy'olka możemy pogadać o Simach na PW. Ta gra wcale nie jest babska (jak to już ktoś tu powiedział), dużo moich kolegów w to gra!


"Udało mi się. Teraz Orwald i jego pachołkowie próbują mnie zabić i wypić mą krew. Wierzą, że zmieni ich to tak, jak mnie zmieniła zawartość Fiolki. Ale nigdy nie napiją się mej krwi. To JA wypiję ich krew..."

Offline

 

#8 2008-12-31 12:23:14

 Asiņains

Heros

Call me!
Zarejestrowany: 2007-10-12
Posty: 1659
Miasto: Zamek
Jednostka: Kusznik
Bohater: Valesca
Magia: Powietrze
WWW

Re: Gry

dla mnie Simsy są nudne troche   żebym grał w jakąś grę, musi w niej być dużo akcji, np. mój brat ma PS3 i pozwala mi grać. Więc kupiłem sobie Death Space i gram


Śmierć jest jedynie wypadkową człowieka wiedzionego przez instynkt.
'I look up high, from the steel tower.
Wondering how i would feel if I fall down.'
http://steamsignature.com/status/english/76561198004299557.png

Offline

 

#9 2008-12-31 12:33:59

Mutare

Obywatel

Zarejestrowany: 2008-09-09
Posty: 129
Miasto: Lochy
Kampania: Smocza Krew
Jednostka: Wszelakie Smoki
Bohater: Mutare/Mutare Drake

Re: Gry

Hehe, w Heroes też nie ma akcji (przynajmniej dla mnie) ;D


"Udało mi się. Teraz Orwald i jego pachołkowie próbują mnie zabić i wypić mą krew. Wierzą, że zmieni ich to tak, jak mnie zmieniła zawartość Fiolki. Ale nigdy nie napiją się mej krwi. To JA wypiję ich krew..."

Offline

 

#10 2008-12-31 12:39:53

crazy'olka

Przestępca

12624371
Zarejestrowany: 2008-11-29
Posty: 113
Miasto: Bastion/Cytadela/Loch
Kampania: SoD
Jednostka: Gorgona większa/Ent/Koszmar
Bohater: Mephala/Tazar/Mutare

Re: Gry

O tylko, że Simsy grałam parę lat temu;)


A może frytki do tego?

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
przegrywanie vhs pojemniki mapa