Tajemnice Antagarichu | Heroes 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 Forum

Tajemnice Antagarichu | Heroes 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 Forum

Ogłoszenie

Witamy w Królestwie!


#1 2008-12-04 18:31:33

 Mathias

Król

35762222
Zarejestrowany: 2006-11-25
Posty: 6916
Miasto: Zamek
Kampania: Niech Żyje Królowa
Jednostka: Archanioł
Bohater: Christian
Magia: Woda
WWW

Regulamin Turnieju

1. Wszystkie gry rozgrywane są na mapach Random Ballance.
- niedaleko głownego zamku jest 2 chroniony przez potwora nierozbudowany tej samej rasy
- wszędzie jest goła ziemia (bez premii do punktów ruchu) a neutralnym terenem jest pustynia której chroni silny potwór a na niej znajdują sie skarby, artefakty,puszki pandory
- w puszkach pandory sa albo doświadczenie najczesciej 5k expa albo jakies stwory które mozna przylaczyc do armii
- do przeciwnika przechodzimy pustynia lub portalem chronionym przez silnego potwora
- na mapie jest sporo banków tzn. krypt,meduza bank itp. byśmy mieli złoto

2. Podstawowe reguły.
- bez dyplomacji (żadnego przyłanczania stworzeń nawet jak sie dyplo nie ma)
- bez kartografa,domku na wzgórzu
- najwazniejsza bez nekropolii chodzi głównie o samą nekromacje bo to za duzy +
- nie atakujemy w 1 dzien tzn. czerwony nie moze zaatakowac niebieskiego swieza wykupiona armia na zamek/boha gdy u niebieskiego jest jeszcze stary dzien mam nadzieje ze rozumiecie o co mi chodzi

3. Restart mapy.
Restart mapy może mieć miejsce w przypadku gdy:
- nie mamy dojscia do kop kam/drewna lub chroni go horda centków/gremlinow na upie, sporo strzelcow 2-3 lvl
- przejscie do 2 zamku jest zablokowane

Prawo do restartu trzeba zglosic do 7 dnia

4. Jak gramy?
FAZA GRUPOWA
Na początek mamy fazę grupową. W zależności od liczby uczestników grup będzie od 2 w górę, w każdej po 4 osoby. Mecze rozgrywamy w trzech kolejkach, aby każdy miał szansę zmierzyć się z każdym. Za każdą rozgrywkę otrzymujemy punkty:
Wygrana: 3
Remis/niedokończone spotkanie/walkower: 1
Przegrana: 0
nierozegranie meczu na czas: -1

Jeśli gracze będą mieli ochotę na małe urozmaicenie, wprowadzone zostaną też gry rewanżowe. Odbyłyby się one na takiej zasadzie jak w/w kolejki główne.

FINAŁY
Po zakończeniu rozgrywek z każdej grupy wychodzą 2 osoby i przechodzą do 1/8 finału.
UWAGA! Jeśli będą tylko 2-4 grup, fazę 1/8 i 1/4 finału pominie się bądź stworzy baraże(jak ktoś nie wie, co to, ma pecha).
W każdym razie mecze finałowe rozgrywa się w systemie schodkowym. Gra się z losowo dobranymi partnerami. Przegrywasz - odpadasz, wygrywasz - przechodzisz dalej.

5. Ostrzeżenia turniejowe.
Ostrzeżenia turniejowe otrzymujemy za:
a) niezagranie meczu na czas (oraz -1 punkt w przypadku grup)
b) brak kultury
c) łamanie zasad
d) oszukiwanie

Za 3 ostrzeżenia wylatujemy z turnieju. Do czasu nast. turnieju jedno ostrzeżenie wygasa. Jeśli jednak zbierzemy 5 ostrzeżeń, dostajemy dożywotni zakaz udziału w rozgrywkach.

To tyle ode mnie.



http://egildia.pl/wp-content/uploads/2016/12/ggg%C5%82adkie.png
+Ukochałem cię odwieczną miłością, dlatego też podtrzymywałem dla ciebie łaskawość.+ [Jr 31, 3]
+Świat jaki znamy odchodzi. Jednak to przeszłość jest kluczem do przyszłości.+
+Pogarda to przywilej ludzi światłych i rozumnych. W innych przypadkach jest przejawem zwykłego gówniarstwa i ciemnoty.+

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
przegrywnaie kaset vhs sosonowiec