Tajemnice Antagarichu | Heroes 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 Forum

Tajemnice Antagarichu | Heroes 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 Forum

Ogłoszenie

Witamy w Królestwie!


#21 2008-12-31 23:07:23

 Magyar

Rekrut

Skąd: Wielka Brytania
Zarejestrowany: 2008-08-29
Posty: 1634
Miasto: Zamek, Bastion i Forteca
Kampania: The Restoration of Erathia
Jednostka: Archaniol, Zloty Smok i Tytan
Bohater: Lyonis, Elleshar i Solmyr
Magia: Woda

Re: Bastion vs. Inferno

Ale jak wszystkie jednostki wroga sa poobstawiane przez moich, to co mi pozostaje? - Puscic kolejke. Do bani.


http://i46.tinypic.com/2lkp2fa.png

"Do ataku! - Krzyknął dzielnie Generał, Spierdzielając w krzaki..."

Offline

 

#22 2009-01-01 11:00:24

Zen-Aku

Przestępca

12747603
Zarejestrowany: 2008-02-17
Posty: 1140
Miasto: Loch
Kampania: Podziemia i diabły
Jednostka: Minotaur/Cerber
Bohater: Gunnar

Re: Bastion vs. Inferno

...

Jak często masz ustawione wszystkie jednostki w jednym miejscu? Spójrz: w Inf maksymalnie masz 6 jednostek walczących w zwarciu, w innych miastach jest to 6 lub 5, a w Fortecy 4. Nie wiem jakim cudem chcesz więc zablokować strzelców wroga i jednocześnie atakować "normalne" jednostki, a przy tym mieć 6 swoich jednostek przy wrogu. Czart zostaje z tyłu, bo go oszczędzamy - w końcu on nam daje demony, chochlik i tak idzie na samobójstwo, więc wskazane jest w niego strzelać, bo czart go wskrzesi jako demona. Horda demonów rusza do ataku, podobnie jak diabeł z ifrytem. Cerber wymiata i w obronie i w ataku. Niby jak chcesz mieć wszystkie jednostki ustawione przy wrogu? Jest to prawie niemożliwe... Wybacz więc, ale ten argument był wyjątkowo beznadziejny i śmieszny. Kula ognia to zaleta, dzięki niej magog może zadać największe obrażenia na 2 poziomie.

-jest powolny

Kusznik - 6
Gargulec - 9
Jaszczur - 5
Krasnal - 5
Harpia - 9
Wilk - 8
Zombie - 4

Magog - 6

W ogólnej klasyfikacji ma średnią szybkość, ale należy wziąć pod uwagę, że strzela, więc:

Magog - 6
Kusznik - 6
Jaszczur - 5

O ile się nie mylę - jaszczury są dla Ciebie dobre, tak? Nie mają wad? To dlaczego są wolniejsze od "powolnego" magoga?

-szybko pada

Kusznik - 10
Gargulec - 16
Jaszczur - 15
Krasnal - 20
Harpia - 14
Wilk - 10
Zombie - 20

Magog - 13

----------------------------

Jaszczur - 15
Magog - 13
Kusznik - 10

To znaczy, że szybko pada? Ma średnią wytrzymałość wśród strzelców, a chyba wiesz, że strzelcy zazwyczaj mają niższą wytrzymałość od innych jednostek. Nie pada szybko.

-mozliwosc poranienia "swoich" oddzialow

Do jasnej... Trzeba patrzeć gdzie się strzela!

Offline

 

#23 2009-01-01 11:34:56

 Eleazar

Obywatel

Skąd: Okolice Warszawy
Zarejestrowany: 2008-10-27
Posty: 874
Miasto: Lochy, Bastion
Kampania: Podziemia i Diabły
Jednostka: Czarny Smok, Złoty Smok
Bohater: Gunnar, Clancy
Magia: Ognia, Powietrza
WWW

Re: Bastion vs. Inferno

Salamander, ja nie mówiłem o tym, że coś pisałeś o jakimś "ktosiu". Wcale ie to miałem na myśli. Tylko to, że cały czas piszesz nick staska93 inaczej

Salamander napisał:

stasek7365289

Czy coś w tym rodzaju.

A co do tematu to ja w zupełności zgadzam się z Koraggiem.

Koragg napisał:

Jaszczur - 15
Magog - 13
Kusznik - 10

To znaczy, że szybko pada? Ma średnią wytrzymałość wśród strzelców, a chyba wiesz, że strzelcy zazwyczaj mają niższą wytrzymałość od innych jednostek. Nie pada szybko.

Mi zawsze Jaszczur najszybciej pada, nie wie czemu. Ale pewnie dlatego, ze źle nim poruszam. No cóż, ale on ma wytrzymałość 15, więc to przesądza, ale za to Kusznik ma 10, czyli, jak powiedział Koragg, jest on średnią jednostką strzelającą przy kryterium wytrzymałości.

Szybsze od Magoga są tylko Gargulec, Wilczy Jeździec i Harpia. Zresztą, o co poruszać się Magogiem? Czy ruszacie się Kusznikiem albo Jaszczurem Przecież one stoją w miejscu i strzelają we wroga.

Offline

 

#24 2009-01-01 12:11:58

 Magyar

Rekrut

Skąd: Wielka Brytania
Zarejestrowany: 2008-08-29
Posty: 1634
Miasto: Zamek, Bastion i Forteca
Kampania: The Restoration of Erathia
Jednostka: Archaniol, Zloty Smok i Tytan
Bohater: Lyonis, Elleshar i Solmyr
Magia: Woda

Re: Bastion vs. Inferno

Tak, ale tu nie chodzi o szybkosc w sensie zasiegu chodzenia, tylko w sensie - oby jak najszybciej zaatakowac.


http://i46.tinypic.com/2lkp2fa.png

"Do ataku! - Krzyknął dzielnie Generał, Spierdzielając w krzaki..."

Offline

 

#25 2009-01-01 12:38:42

crazy'olka

Przestępca

12624371
Zarejestrowany: 2008-11-29
Posty: 113
Miasto: Bastion/Cytadela/Loch
Kampania: SoD
Jednostka: Gorgona większa/Ent/Koszmar
Bohater: Mephala/Tazar/Mutare

Re: Bastion vs. Inferno

Hello, a widziałeś żeby jakaś jednostka była szybka? Poza tytanem (11 chyba), przyśpieszenie nie zaszkodzi, przecież masz arcydiabła, który jest jedną z najszybszych jednostek w grze, i łatwo rozwiązać twój ''problem''
Co do tematu trzeba umieć grać magogiem, jak nawet stoi jeden chochlik obok jednostki wroga to też nie strzelasz? Niektórzy gracze specjalnie zabijają chochliki, żeby mieć demony...


A może frytki do tego?

Offline

 

#26 2009-01-01 12:52:24

Zen-Aku

Przestępca

12747603
Zarejestrowany: 2008-02-17
Posty: 1140
Miasto: Loch
Kampania: Podziemia i diabły
Jednostka: Minotaur/Cerber
Bohater: Gunnar

Re: Bastion vs. Inferno

stasek napisał:

Tak, ale tu nie chodzi o szybkosc w sensie zasiegu chodzenia, tylko w sensie - oby jak najszybciej zaatakowac.

To wytłumacz - dlaczego jaszczur jest dla Ciebie taki dobry, skoro jest wolniejszy od "powolnego" magoga? Magog jest szybką jednostką, jak na strzelca, a ogólnie jest średnio szybki. Jako że jest strzelcem, a oni zawsze mają niską szybkość w porównaniu do jednostek latających i niektórych pieszych, jego szybkość jest w pełni satysfakcjonująca. Masz z nią problem? Rzuć przyspieszenie, od momentu postawienia ifryta Inferno zaczyna 90% walk, więc możesz się wykazać na początku.

crazy'olka napisał:

Co do tematu trzeba umieć grać magogiem, jak nawet stoi jeden chochlik obok jednostki wroga to też nie strzelasz? Niektórzy gracze specjalnie zabijają chochliki, żeby mieć demony...

O to chodzi Chochlik ma ginąć, bo z niego mamy demony. Po prostu idzie się nim pod wroga, a magog pomaga zdechnąć i chochlikowi i wrogu. Oczywiście wszystko to tylko wtedy, gdy mamy ulepszone czarty, przed tym zbieramy chochliki, żeby w odpowiedniej chwili je zabić i mieć mnóstwo demonów.

Offline

 

#27 2009-01-01 14:47:04

 Magyar

Rekrut

Skąd: Wielka Brytania
Zarejestrowany: 2008-08-29
Posty: 1634
Miasto: Zamek, Bastion i Forteca
Kampania: The Restoration of Erathia
Jednostka: Archaniol, Zloty Smok i Tytan
Bohater: Lyonis, Elleshar i Solmyr
Magia: Woda

Re: Bastion vs. Inferno

Jaszczur jest moim zdaniem lepszy od Magoga, bo nie pada tak szybko, jest bardzo dobra jednostka zarowna defensywna, jak i ofensywna. A Cytadela jest miastem obronnym i tam Jaszczur pasuje idealnie.


http://i46.tinypic.com/2lkp2fa.png

"Do ataku! - Krzyknął dzielnie Generał, Spierdzielając w krzaki..."

Offline

 

#28 2009-01-01 14:54:20

Zen-Aku

Przestępca

12747603
Zarejestrowany: 2008-02-17
Posty: 1140
Miasto: Loch
Kampania: Podziemia i diabły
Jednostka: Minotaur/Cerber
Bohater: Gunnar

Re: Bastion vs. Inferno

To jest zaledwie 2 HP różnicy! Oczywiście, w porównaniu do kusznika jaszczur wytrzyma znacznie więcej, ale w porównaniu do magoga? Różnica jest prawie żadna... Magog też jest bardzo dobrą jednostką ofensywną, może zadać największe obrażenia na 2 poziomie i jest całkiem szybki. Jest na pewno lepszą jednostką od kusznika, a do jaszczura bardzo niewiele mu brakuje.

Offline

 

#29 2009-01-01 17:19:22

 Magyar

Rekrut

Skąd: Wielka Brytania
Zarejestrowany: 2008-08-29
Posty: 1634
Miasto: Zamek, Bastion i Forteca
Kampania: The Restoration of Erathia
Jednostka: Archaniol, Zloty Smok i Tytan
Bohater: Lyonis, Elleshar i Solmyr
Magia: Woda

Re: Bastion vs. Inferno

No i teraz to ja sie Koragg moge zgodzic z Twoja opinia .


http://i46.tinypic.com/2lkp2fa.png

"Do ataku! - Krzyknął dzielnie Generał, Spierdzielając w krzaki..."

Offline

 

#30 2009-01-01 17:31:16

Zen-Aku

Przestępca

12747603
Zarejestrowany: 2008-02-17
Posty: 1140
Miasto: Loch
Kampania: Podziemia i diabły
Jednostka: Minotaur/Cerber
Bohater: Gunnar

Re: Bastion vs. Inferno

Przecież nie pisałem, że jaszczur jest gorszy od magoga, bo jest on zdecydowanie najlepszym strzelcem 2 poziomu (jednostką dla mnie lepszą jest harpia, ale nie ten temat). Magog jest bardzo dobrym strzelcem i dobrą jednostką - tylko to Ci chciałem uświadomić

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
https://irsystem.pl/ TS2 responsible zasięg odbioru kaset vhs w-wa sennik