Tajemnice Antagarichu | Heroes 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 Forum

Tajemnice Antagarichu | Heroes 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 Forum

Ogłoszenie

Witamy w Królestwie!


#21 2009-04-13 22:20:41

 Magyar

Rekrut

Skąd: Wielka Brytania
Zarejestrowany: 2008-08-29
Posty: 1634
Miasto: Zamek, Bastion i Forteca
Kampania: The Restoration of Erathia
Jednostka: Archaniol, Zloty Smok i Tytan
Bohater: Lyonis, Elleshar i Solmyr
Magia: Woda

Re: Wiekszy Gremlin

Żywiołak napisał:

Świetna jednostka z dużym potencjałem... Trzeba tylko dobrze używać, żeby nie padały i znowu - nie zabijać je specjalnie, tylko dlatego, że mają mało hp.

Pojedyńcze gargulce i jazda! Kosimy mapkę.

No widze, ze ktos w koncu przejrzal na oczy . Wiekszymi Gremlinami kosimy wsjo, przez minimum 1st tydzien.


http://i46.tinypic.com/2lkp2fa.png

"Do ataku! - Krzyknął dzielnie Generał, Spierdzielając w krzaki..."

Offline

 

#22 2009-04-13 23:33:01

Mordoklejek

Obywatel

Zarejestrowany: 2009-04-02
Posty: 24

Re: Wiekszy Gremlin

Ja też zgadzam się że to świetna jednostka. Spójżmy na to inaczej. Grając innym zamkiem ile razy patrzyliście na kopalnie(w początkowej fazie gry) i ją omijaliście bo myśleliście sobie, że stracicie zbyt dużo jednostek i dalej nie pociągniecie. A z gremusiami nie ma tekiego problemu . Logiczne jest, że jęsli lepiej wystartujemy to później mamy przewagę. I to wszystko dzięki tak słabej jednosce 1 poziomu . W renkingu jest na 3 miejscu pod względem użytecznośći, ale z halabardikami by wygrali .

Offline

 

#23 2009-04-14 14:35:49

Drago

Przestępca

Zarejestrowany: 2009-01-14
Posty: 305
Miasto: Inferno
Kampania: Wszystkie z Inferno
Jednostka: Arcydiabeł i Czarny Smok
Bohater: Calh

Re: Wiekszy Gremlin

Cienkie i tyle. Mają żenujące staty (w tym HP), z daleka praktycznie nie zabijają, nie powalczą z żadnymi strzelcami z prawdziwego zdarzenia, nie mają braku ograniczeń w walce wręcz i wystarczy byle co, żeby je zabić.

Offline

 

#24 2009-06-10 18:27:19

I.M.P.R

Obywatel

Zarejestrowany: 2009-06-10
Posty: 68
Miasto: Bastion
Jednostka: Strzelec
Magia: Ziemia

Re: Wiekszy Gremlin

Większe gremliny do dobra jednostka ponieważ w ponad 350 jednostek mogą zabić Czarnego Smoka.
Następnego plusa zdobyły u mnie za duży przyrost tygodniowy (podstawowy - 16, z zamkiem - 32,          z grallem - 48).

Ostatnio edytowany przez Alamar (2009-06-10 18:27:50)


Requiescat in Pace

Offline

 

#25 2009-06-11 12:29:00

 Sauron

Generał

Skąd: Barad-Dur
Zarejestrowany: 2009-03-22
Posty: 2239
Miasto: Nekropolia/Cytadela/Forteca
Kampania: Bunt Nekromanty/Cena Pokoju
Jednostka: Tytan/gorgona/władca mroku
Bohater: Wystan/Sandro/Neela
Magia: Dopasowana

Re: Wiekszy Gremlin

Na pewno do zdobywania kopalni na początku gry się nadają, potem są do pomocy magom i tytanom, którzy w późniejszej fazie gry będą grać pierwsze skrzypce, chociaż wtedy gremlinów jest dużo, więc jest nieźle.


http://oi51.tinypic.com/ela913.jpg

Offline

 

#26 2009-06-11 19:01:23

Zen-Aku

Przestępca

12747603
Zarejestrowany: 2008-02-17
Posty: 1140
Miasto: Loch
Kampania: Podziemia i diabły
Jednostka: Minotaur/Cerber
Bohater: Gunnar

Re: Wiekszy Gremlin

Mnie ta jednostka nie przekonuje, może z racji tego, że Forteca od samego początku mnie odpychała, w tym głównie przez cenę jednostek i bardzo słabe gargulce. Gremliny byłyby dla mnie ok, tyle że z daleka zadają połowę swoich obrażeń, ponadto szybko jednak giną. O ile rusałkami mogę zdziałać wiele, o tyle gremlinami zazwyczaj nie zrobię nic poważnego. Ale to moja indywidualna ocena tej jednostki, po prostu nie leży mi i nie daję rady jej w sensowny sposób wykorzystać, zwłaszcza gdy do kompletu mam cienkie gargulce i golemy, które nawet porządnie nie przywalą.

Offline

 

#27 2009-06-13 14:07:19

 Sauron

Generał

Skąd: Barad-Dur
Zarejestrowany: 2009-03-22
Posty: 2239
Miasto: Nekropolia/Cytadela/Forteca
Kampania: Bunt Nekromanty/Cena Pokoju
Jednostka: Tytan/gorgona/władca mroku
Bohater: Wystan/Sandro/Neela
Magia: Dopasowana

Re: Wiekszy Gremlin

Heh, Zenie, kiedyś też wyzywałeś WŻ od najgorszego badziewia
Ja tam zostaję przy Nekro, Cytadeli i Fortecy.


http://oi51.tinypic.com/ela913.jpg

Offline

 

#28 2010-05-21 21:35:16

 Mathias

Król

35762222
Zarejestrowany: 2006-11-25
Posty: 6916
Miasto: Zamek
Kampania: Niech Żyje Królowa
Jednostka: Archanioł
Bohater: Christian
Magia: Woda
WWW

Re: Wiekszy Gremlin

Większe Gremliny mają raczej słabe staty. Jednak posiadają 3 podstawowe zalety:
1) Jako jedyne na 1 lvl strzelają
2) posiadają wysoki przyrost
3) są tanie jak barszcz
Dzięki temu należą do lepszych jednostek 1. poziomu .



http://egildia.pl/wp-content/uploads/2016/12/ggg%C5%82adkie.png
+Ukochałem cię odwieczną miłością, dlatego też podtrzymywałem dla ciebie łaskawość.+ [Jr 31, 3]
+Świat jaki znamy odchodzi. Jednak to przeszłość jest kluczem do przyszłości.+
+Pogarda to przywilej ludzi światłych i rozumnych. W innych przypadkach jest przejawem zwykłego gówniarstwa i ciemnoty.+

Offline

 

#29 2010-05-21 21:43:38

 FeestQ

Obywatel

Zarejestrowany: 2009-08-11
Posty: 156

Re: Wiekszy Gremlin

Zwykłe gremliny mnie nie pociągają. Natomiast ulepszona wersja jak najbardziej - co prawda przyrost i cena bez jakiejś rewolucji w żadną stronę, ale strzelanie jest bardzo ważną cechą. Gdy ze 100 takich stworków rzuci młotem (to mi przypomina atak gremlinów), to wróg się sypie, nawet jeżeli jest z wyższego poziomu. Bardzo ważna jednostka (ulepszona wersja) przy zajmowaniu kopalń i eksploatacji terenu. A wygląd - to nie jest w ogóle ważne, ale przypominają mi staruszków w piżamach.

Offline

 

#30 2010-05-21 21:50:08

 Mathias

Król

35762222
Zarejestrowany: 2006-11-25
Posty: 6916
Miasto: Zamek
Kampania: Niech Żyje Królowa
Jednostka: Archanioł
Bohater: Christian
Magia: Woda
WWW

Re: Wiekszy Gremlin

Popieram Cię - zwyczajne Gremliny to jednostka praktycznie bez zalet. Na całe szczęście budowla ulepszająca kosztuje tam zaledwie 1000$ i nieulepszona wersja tego potwora praktycznie nie istnieje. A na upie są już bardzo dobre .

Odnośnie przyrostu, to jest ich o 2 więcej niż np. gnolli, halabardników, itd. A cena - bardzo, bardzo tanie. Tanie siedlisko, tania jednostka, wydasz na nie wyjątkowo mało.

Jeśli chodzi o wygląd, to masz rację . Staruszki w piżamach, w dodatku o zielonej karnacji, co może oznaczać np. tropikalną chorobę (coś w stylu ,,zemsty faraona" w Egipcie) .



http://egildia.pl/wp-content/uploads/2016/12/ggg%C5%82adkie.png
+Ukochałem cię odwieczną miłością, dlatego też podtrzymywałem dla ciebie łaskawość.+ [Jr 31, 3]
+Świat jaki znamy odchodzi. Jednak to przeszłość jest kluczem do przyszłości.+
+Pogarda to przywilej ludzi światłych i rozumnych. W innych przypadkach jest przejawem zwykłego gówniarstwa i ciemnoty.+

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
Szamba betonowe Niepołomice