Tajemnice Antagarichu | Heroes 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 Forum

Tajemnice Antagarichu | Heroes 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 Forum

Ogłoszenie

Witamy w Królestwie!


#1 2009-02-27 08:39:21

 Cohen

Hetman

Call me!
Zarejestrowany: 2007-11-01
Posty: 422
Miasto: Zamek
Kampania: odrodzenie erathii
Jednostka: Rdzawy smok
Bohater: Sir Murlich
Magia: powietrze
WWW

panel administratora

Otóż założyłem nowy wątek bo to jest temat do oddzielnej dyskusji. Otóż na dobrze byłoby zrobić na stronie system newsów. Ale zastanowiłem się długo że w łatwy sposób można zrobić coś takiego na stronie.
I jest to w mojej możliwości. Dodawanie newsów oraz system komentarzy do tychże wiadomości. Wszystko działa normalnie. A żeby to później edytować też mogę utworzyć plik 'edycja wpisów historii forum'.
Formularz oraz skrypcik php dający zapytania do bazy danych w celu uzyskania niezbędnych wiadomości oraz  edytujący dane zapisane w bazie danych MySQL serwera yoyo.pl.

Podliczając:
1. System newsów strony
2. Historia strony
3. Historia forum
----- oraz -----
4. subskrypcja (lista mailingowa)
5. wyświetlanie listy subskrypcji
6. edycja wpisów księgi gości z poziomu strony (przecież to plik więc prosta sprawa).
7. może poszukam czegoś żeby zrobić grupowe odpowiedzi na maile z listy subskrypcji. (ale chyba będę musiał lekko zmodyfikować zapis do pliku maili).

**2 marzec 2009 roku **
otóż mam pomysł jak można zrobić bardzo prosto system newsów. po kolej wstukać oddzielnie newsy i później co najwyżej daty poustawiać. prawdopodobnie zamieszcze działającą historię. w środę się tym zajmę.

Ostatnio edytowany przez Cohen (2009-03-02 00:34:33)

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
http://szafylublin.eu