Tajemnice Antagarichu | Heroes 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 Forum

Tajemnice Antagarichu | Heroes 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 Forum

Ogłoszenie

Witamy w Królestwie!


#1 2009-04-01 21:28:24

 Cohen

Hetman

Call me!
Zarejestrowany: 2007-11-01
Posty: 422
Miasto: Zamek
Kampania: odrodzenie erathii
Jednostka: Rdzawy smok
Bohater: Sir Murlich
Magia: powietrze
WWW

Wdrożenie strony. Możesz pomóc

Mimo iż jestem ostro zapracowany i nie mam dużo czasu nad pracą nad nową wersją serwisu. Teraz robię stronę działającą pod każdy system operacyjny oraz przeglądarkę poprawnie obsługującą wykorzystywane technologię.

W ciągu tego czasu odkąd nadmieniłem na forum odnośnie planowanej edycji strony i poprawienia przejrzystości. Oraz poprawę i udostępnieniem logowania dla kilku osób redaktorów (chyba jednak zostanę przy tym pomyśle - mam 3 możliwości zrobienia tej dogodności).

Jednak zastanawiam się nad tłem graficznym. Jakie powinno być tło dla strony - jakieś ciemne czy jasne. Chciałbym poznać wasze zdanie. Ankieta będzie ważna do poniedziałku. Później zaczynam prace nad wyglądem strony.

Jak już mówiłem strona będzie wykonywana od całkowitych podstaw. Czyli od podstawowego układu strony:

Kod:

<?php
include("header.php");
?>
...tresc strony
<?
include("footer.php");
?>

Mam już działający i dobry pod stronę prosty szablon strony. Z kodowania arkusza styli zostało mi tylko - stawienie odpowiednich kolorów strony oraz tekstu (planowane jakieś ciemne - dobór przy użyciu prostego freeware'owego programu - nie podam nazwy ), oraz ustawienie jednego przejrzystego stylu dla tabel przedstawiających informacje o Heroes III (planowałem wprowadzić taki zbiór).

Zamierzałem w tej edycji także poprawić prezentowanie tekstu na stronie, ale już znalazłem na to skuteczny sposób.
Jak już pisałem - w kolejnej edycji strony nie będzie galerii.
Poprawię także obsługę downloadu na stronie. Wprowadzę łatwą edycję dla siebie dla tamtych plików (tych co zawierają te informację). Oraz wysyłanie przez formularz map na serwer (tylko dwa rozszerzenia dla map i kampanii Heroes III).
Dodam także jedną rzecz, nie widoczną dla niezarejestrowanych userów. Ładny panel z zakładkami.

***nieaktualne.
Dobór kolorystyki dokonany, dokonane zostało także zrobienie całego układu strony - długiego pliku css oraz wszystkich podstron. teraz dodawana jest zawartość strony. więcej szczegółów w poście dot. "wyboru domeny dla strony".

Ostatnio edytowany przez Cohen (2009-04-06 09:09:17)

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
busko-zdroj.szamba-z-certyfikatem.pl BetonovĂŠ JĂ­mky Smiřice http://szafylublin.eu przegrywanie kaset vhs łódz boĂŽtes de vitesses manuelles