Tajemnice Antagarichu | Heroes 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 Forum

Tajemnice Antagarichu | Heroes 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 Forum

Ogłoszenie

Witamy w Królestwie!


#1 2009-01-02 22:08:53

Mutare

Obywatel

Zarejestrowany: 2008-09-09
Posty: 129
Miasto: Lochy
Kampania: Smocza Krew
Jednostka: Wszelakie Smoki
Bohater: Mutare/Mutare Drake

Perfect World

Gra ktoś w grę Perfect World? Multiplayer bezpłatny do ściągnięcia. Bardzo ładnie zrobiona graficznie. Ogólnie bardzo bajeczna i miło się gra, sterowanie trochę lewe, ale do przeżycia. Wypowiadajcie się .


"Udało mi się. Teraz Orwald i jego pachołkowie próbują mnie zabić i wypić mą krew. Wierzą, że zmieni ich to tak, jak mnie zmieniła zawartość Fiolki. Ale nigdy nie napiją się mej krwi. To JA wypiję ich krew..."

Offline

 

#2 2009-01-03 09:33:27

 Asiņains

Heros

Call me!
Zarejestrowany: 2007-10-12
Posty: 1659
Miasto: Zamek
Jednostka: Kusznik
Bohater: Valesca
Magia: Powietrze
WWW

Re: Perfect World

Ja grałem elfem kapłanem czy tam druidem - nie pamiętam tej nazwy . Grafika jest bardzo ładna, ale zbyt duża mapa i długie lvl-owanie sprawia, że większości ludzi to nudzi ( fajny rym mi się trafił )


Śmierć jest jedynie wypadkową człowieka wiedzionego przez instynkt.
'I look up high, from the steel tower.
Wondering how i would feel if I fall down.'
http://steamsignature.com/status/english/76561198004299557.png

Offline

 

#3 2009-01-03 14:57:21

Mutare

Obywatel

Zarejestrowany: 2008-09-09
Posty: 129
Miasto: Lochy
Kampania: Smocza Krew
Jednostka: Wszelakie Smoki
Bohater: Mutare/Mutare Drake

Re: Perfect World

Ja gram Elfem . Ale ja to nawet jeszcze rozeznana nie jestem, koleżanka, która mieszka w Anglii, mnie instruuje. Mój angielski jest słaby (pomimo, że mam 5, w szkołach średnio uczą tego języka, a ja nigdy nie miałam potrzeb chodzić na prywatne lekcje), więc granie może być ciężkie, ale ja sobie radzę, mi się ta gra podoba ^^. Rozwiązałeś jakieś zadania?


"Udało mi się. Teraz Orwald i jego pachołkowie próbują mnie zabić i wypić mą krew. Wierzą, że zmieni ich to tak, jak mnie zmieniła zawartość Fiolki. Ale nigdy nie napiją się mej krwi. To JA wypiję ich krew..."

Offline

 

#4 2009-01-03 18:18:08

 Asiņains

Heros

Call me!
Zarejestrowany: 2007-10-12
Posty: 1659
Miasto: Zamek
Jednostka: Kusznik
Bohater: Valesca
Magia: Powietrze
WWW

Re: Perfect World

nabiłem z 6 lub 7 lvli. Doszedłem do Bamboo Town lub Island ( questy ) wykonałem ze 4 i koniec. Oceniłbym grę 6/10.


Śmierć jest jedynie wypadkową człowieka wiedzionego przez instynkt.
'I look up high, from the steel tower.
Wondering how i would feel if I fall down.'
http://steamsignature.com/status/english/76561198004299557.png

Offline

 

#5 2009-01-03 18:48:04

Mutare

Obywatel

Zarejestrowany: 2008-09-09
Posty: 129
Miasto: Lochy
Kampania: Smocza Krew
Jednostka: Wszelakie Smoki
Bohater: Mutare/Mutare Drake

Re: Perfect World

Ale questy są fajne! Cenne nagrody. Na tych niebieskich stone'ach to zbiłam fortunę ^^.

EDIT:

Gra jest extra. Wykonałam dużo questów (są proste). Z własnej inicjatywy oraz z pomocą koleżanki przemierzyłam niemalże cały Perfect World. Dla mnie ten świat za mały ;D. Byłam we wszystkich miastach PW. Mam tu na myśli te największe: Thousand Streams (nie ma tam co robić na niskich poziomach, ale piękne wrażenie wizualne), Etherblade (moje ulubione, prześliczne, urzekające i jest tam coś do roboty dla 'niskolevelowców'), City of the Plume (podstawa, zawsze zaczyna się grę tuż nieopodal tego miasteczka), City of the Lost (takie sobie, nic specjalnego), Archosaur (przepiękne miasto, ale za duże, zbyt symetryczne, tzn. można się pogubić, no i nie ma tam nic do roboty dla kogoś z niskim poziomem), Dreamweaver Port (morze bardzo ładne, miasto urzekające, ale znowu nie ma tam co robić). Do wszystkich najpierw przeleciałam (bez teleportu). Taka podróż to fajne przeżycie, zwłaszcza, kiedy leci się z kimś. Minęło się wtedy wiele fajnych miejsc. Nie zwiedziłam wszystkich wsi (też czasem są ładne), nie byłam nad Endless Sea, ale polecę w najbliższym czasie. Mam 13 level. Różnorodne potwory to też zaleta. Ładna grafika, dużo możliwości, na dodatek multiplayer... wielki kłopot ze ściąganiem, można czekać b. długo. U mnie były problemy przy instalacji. Ale warto było, bo teraz się z tą grą nie rozstaję!

Ostatnio edytowany przez Mutare (2009-01-11 21:29:33)


"Udało mi się. Teraz Orwald i jego pachołkowie próbują mnie zabić i wypić mą krew. Wierzą, że zmieni ich to tak, jak mnie zmieniła zawartość Fiolki. Ale nigdy nie napiją się mej krwi. To JA wypiję ich krew..."

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
Norddeich