Tajemnice Antagarichu | Heroes 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 Forum

Tajemnice Antagarichu | Heroes 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 Forum

Ogłoszenie

Witamy w Królestwie!


  • Index
  •  » Pomysły
  •  » Usuwanie minusów - propozycja [NIEZREALIZOWANY]

#1 2009-02-22 14:38:30

Zen-Aku

Przestępca

12747603
Zarejestrowany: 2008-02-17
Posty: 1140
Miasto: Loch
Kampania: Podziemia i diabły
Jednostka: Minotaur/Cerber
Bohater: Gunnar

Usuwanie minusów - propozycja [NIEZREALIZOWANY]

Mam małą propozycję, która jak sądzę, spodoba się userom. Kilka proponowanych zasad:

1. Każdy może ubiegać się o usunięcie minusa, jednak pod warunkiem, że ma przynajmniej tyle samo plusów.

2. O usunięcie minusa można się ubiegać po upływie 30 dni (mniej więcej miesiąc, ale gdyby był to miesiąc, to wynikałyby nieścisłości czasowe, bo wiadomo, że luty ma 28/29 dni, a pozostałe miesiące 30/31 dni - dlatego czas lepiej ustalić na 30 dni) od ostatniego otrzymanego upomnienia*, bądź od ostatniego usunięcia minusa**.

3. Wnioski należy wysyłać na PW do administracji.

* - każde otrzymane upomnienie (nawet ustne), bądź minus, powoduje, że czas naliczany jest od początku (np. komuś brakuje 7 dni do możliwości napisania wniosku, a otrzyma upomnienie w czasie tych dni, to niestety znowu musi czekać całe 30 dni na możliwość wysłania wniosku)

** - usunięcie minusa jest równoznaczne z odliczaniem czasu od nowa, chyba że ktoś już nie ma minusów, bądź nie jest w stanie wysłać wniosku (np. z powodu braku plusów).

Miałoby to na celu złagodzenie nieco zasad na forum, ale niech nikt nie liczy na to, że Mathias, albo ja, będziemy monitorować czyjeś upomnienia po to, żeby mu usunąć ostatniego minusa. O to musicie się zatroszczyć sami i w odpowiednim czasie wysłać wniosek. I radzę nie próbować nas oszukiwać (czyli np. wysłać wniosek po upływie 15 dni), licząc, że nie zauważymy. Każda próba oszustwa zostanie odpowiednio "nagrodzona", co spowoduje odliczanie od początku. Warto więc wykazać się cierpliwością.

Na razie to nie funkcjonuje, ale jeśli będzie większość za, to myślę, że można to wprowadzić.

Offline

 

#2 2009-02-22 14:45:13

 Mathias

Król

35762222
Zarejestrowany: 2006-11-25
Posty: 6916
Miasto: Zamek
Kampania: Niech Żyje Królowa
Jednostka: Archanioł
Bohater: Christian
Magia: Woda
WWW

Re: Usuwanie minusów - propozycja [NIEZREALIZOWANY]

Ja jestem pierwszy Nie za bardzo mi się to podoba, ta zasada jest zbyt podobna do tej z CH.
Nie, to nie ma sensu. Przecież plusy i tak NIWELUJA minusy. Usuwanie ich jest jak dla mnie troszeczkę głupie. To tylko moja opinia.

No dobra, to tyle. Nie podoba mi się ten pomysł, ale znacie mnie



http://egildia.pl/wp-content/uploads/2016/12/ggg%C5%82adkie.png
+Ukochałem cię odwieczną miłością, dlatego też podtrzymywałem dla ciebie łaskawość.+ [Jr 31, 3]
+Świat jaki znamy odchodzi. Jednak to przeszłość jest kluczem do przyszłości.+
+Pogarda to przywilej ludzi światłych i rozumnych. W innych przypadkach jest przejawem zwykłego gówniarstwa i ciemnoty.+

Offline

 

#3 2009-02-23 08:55:08

 Cohen

Hetman

Call me!
Zarejestrowany: 2007-11-01
Posty: 422
Miasto: Zamek
Kampania: odrodzenie erathii
Jednostka: Rdzawy smok
Bohater: Sir Murlich
Magia: powietrze
WWW

Re: Usuwanie minusów - propozycja [NIEZREALIZOWANY]

Jestem za tym pomysłem. Ale mam kilka nieścisłości (niebezpieczne słowo), chcę się dowiedzieć kilku szczegółów. Otóż jak miało by to wyglądać w praktyce dla istniejących już minusów.
Przykład: Wstawiłeś mi 3 minusy w dziale Karczma. I jak to ma być niwelowane? Czy to jeden na 30 dni. Więc jeśli dobrze rozumiem to ma być jak dla mnie około 90 dni (czyli niwelacja 3 minusów)?? Już 90-3 daje 97.

Ostatnio edytowany przez Cohen (2009-02-23 08:55:33)

Offline

 

#4 2009-02-23 09:44:24

 Magyar

Rekrut

Skąd: Wielka Brytania
Zarejestrowany: 2008-08-29
Posty: 1634
Miasto: Zamek, Bastion i Forteca
Kampania: The Restoration of Erathia
Jednostka: Archaniol, Zloty Smok i Tytan
Bohater: Lyonis, Elleshar i Solmyr
Magia: Woda

Re: Usuwanie minusów - propozycja [NIEZREALIZOWANY]

Ja takze jestem jak najbardziej za tym pomyslem. W koncu usuniecie jedneogo minusa na 30 dni, to nie tak duzo, a moze sprawic frajde, hehe .


http://i46.tinypic.com/2lkp2fa.png

"Do ataku! - Krzyknął dzielnie Generał, Spierdzielając w krzaki..."

Offline

 

#5 2009-02-23 10:16:46

Zen-Aku

Przestępca

12747603
Zarejestrowany: 2008-02-17
Posty: 1140
Miasto: Loch
Kampania: Podziemia i diabły
Jednostka: Minotaur/Cerber
Bohater: Gunnar

Re: Usuwanie minusów - propozycja [NIEZREALIZOWANY]

Cohen napisał:

Przykład: Wstawiłeś mi 3 minusy w dziale Karczma. I jak to ma być niwelowane? Czy to jeden na 30 dni. Więc jeśli dobrze rozumiem to ma być jak dla mnie około 90 dni (czyli niwelacja 3 minusów)?? Już 90-3 daje 97.

Nie, czas liczony jest od ostatniego minusa i zawsze wynosi 30 dni, ale oczywiście usunięty zostaje 1 minus, po kolejnych 30 dniach bez upomnienia można się ubiegać o usunięcie kolejnego minusa. Gdyby był to mniejszy okres czasu, to minusy nie miałyby żadnego sensu, dlatego 30 dni to niezbędne minimum.

Offline

 

#6 2009-02-23 15:01:44

 Mathias

Król

35762222
Zarejestrowany: 2006-11-25
Posty: 6916
Miasto: Zamek
Kampania: Niech Żyje Królowa
Jednostka: Archanioł
Bohater: Christian
Magia: Woda
WWW

Re: Usuwanie minusów - propozycja [NIEZREALIZOWANY]

I tak na razie tego nie wprowadzę. Są sprawy ważniejsze, a to może poczekać. Na razie piszcie.



http://egildia.pl/wp-content/uploads/2016/12/ggg%C5%82adkie.png
+Ukochałem cię odwieczną miłością, dlatego też podtrzymywałem dla ciebie łaskawość.+ [Jr 31, 3]
+Świat jaki znamy odchodzi. Jednak to przeszłość jest kluczem do przyszłości.+
+Pogarda to przywilej ludzi światłych i rozumnych. W innych przypadkach jest przejawem zwykłego gówniarstwa i ciemnoty.+

Offline

 

#7 2009-02-23 22:39:59

 Eleazar

Obywatel

Skąd: Okolice Warszawy
Zarejestrowany: 2008-10-27
Posty: 874
Miasto: Lochy, Bastion
Kampania: Podziemia i Diabły
Jednostka: Czarny Smok, Złoty Smok
Bohater: Gunnar, Clancy
Magia: Ognia, Powietrza
WWW

Re: Usuwanie minusów - propozycja [NIEZREALIZOWANY]

Heh, zgadzam się z Mathiasem.
Po co usuwać minusy, skoro są plusy, które to leczą?
Oczywiście, można usunąć minusy - na stałe, a to już lepsze rozwiązanie, ale za jakąś cenę. nie wiem, pomoc w większym rozwoju forum czy coś... Jeśliby komuś naprawdę zależało.

Offline

 

#8 2009-03-19 21:44:53

 Mathias

Król

35762222
Zarejestrowany: 2006-11-25
Posty: 6916
Miasto: Zamek
Kampania: Niech Żyje Królowa
Jednostka: Archanioł
Bohater: Christian
Magia: Woda
WWW

Re: Usuwanie minusów - propozycja [NIEZREALIZOWANY]

Przykro mi, ale nie zrealizuję tego pomysłu. Czemu? Już o tym pisałem, a ponadto z okazji rocznicy wasze liczniki punktowe gwałtownie wzrosną. Więc nie widzę już potrzeby wprowadzenia tej zasady.



http://egildia.pl/wp-content/uploads/2016/12/ggg%C5%82adkie.png
+Ukochałem cię odwieczną miłością, dlatego też podtrzymywałem dla ciebie łaskawość.+ [Jr 31, 3]
+Świat jaki znamy odchodzi. Jednak to przeszłość jest kluczem do przyszłości.+
+Pogarda to przywilej ludzi światłych i rozumnych. W innych przypadkach jest przejawem zwykłego gówniarstwa i ciemnoty.+

Offline

 
  • Index
  •  » Pomysły
  •  » Usuwanie minusów - propozycja [NIEZREALIZOWANY]

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
https://rawood.pl/ https://dominikasurma.pl/ tanie noclegi, hotele zamość sennik internetowy https://straznikwspomnien.pl/